Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gość
niech każda z was dostanie prezent pod choinkę w postaci kupy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatni gość to Święta pewnie spędzi na sedesie, bo nawet smecta nie pomoże na ten jad. Również życzę II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniooowa mama 2014
Kurcze jak fajnie popatrzeć na Was i sobie powspominać jak ja się dowiedziałam o ciąży w maju, a teraz za chwilkę w styczniu już będe miała swojego bobaska przy sobie :) życze wszystkim dziewczynom samych pozytywnych wiadomości i żeby wasze dzieciaczki zdrowo się rozwijały i nie dawały Wam bardzo popalić w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez gdzies czytalam ze najlepiej co drugi dzien ale my szalelismy codziennie i sie udalo w pierwszym cyklu :) jak z wasza waga? bo ja mam straszne obawy zeby nie przytyc za bardzo i sie strasznie pilnuje i wczoraj na wadze bylo +1,5 kg od wagi wyjsciowej, dzisiaj natomiast +0,6 od wagi wyjsciowej. skacze mi tak w gore i w dol po 1kg. czy wy tez tak macie? wiem ze moze glupia jestem ale waze sie codziennie i pilnuje sie zeby za duzo nie jesc (tzn. 5 malych posilkow dziennie - glodna nie chodze), unikam fast foodow itp. a jak u was? aha... jeszcze jedno czy ogarnela was juz sennosc? bo jak bylam w ciazy z corka to pamietam ze moglam non stop spac, wracalam z pracy i od razu pod kocyk. a teraz tak nie mam i sie zastanawiam czy teraz bedzie inaczej czy jest jeszcze za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea30
NICK.........................WIEK........PORÓD...........PŁEĆ.......MIASTO Orchidea30..................29..........3.08.2014...........?..............W-wa labella123....................29..........07.08.2014...... .......?...........W-wa CzerwonaKokardka....27.........18.08.2014.........?... ..........Św-skie ewelinaer....................33.........?......... .............?....................Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........................WIEK........PORÓD..........PŁEĆ.......MIASTO Orchidea30.................29...........03.08.14..........?................W-wa labella123.......... ........29..........07.08.13....... .......?...............W-wa CzerwonaKokardka....27.........18.08.13..............?... ..........Św-skie ewelinaer......................33...........?.... ............?....................Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......................WIEK........PORÓD......... ...PŁEĆ.......MIASTO Orchidea30..............30..........03.08.14............../....................W-wa labella123................29..........07.08.13....... .......?..................W-wa CzerwonaKokardka....27.........18.08.13..............?... .........Św-skie ewelinaer......................33................ ...............?....................Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny moge sie dołączyc? gratulacje dla Was i powodzenia tym które jeszcze czekaja.. ja tez jestm na sierpien 15...w 32dc beta 961 a jutro ide do lekarza...wczesnie ale to dlatego ze pierwsza ciaze poronilam i teraz wole isc wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Zrobilam dzisia bete i progesteron.jutro.wyniki Ja nie mam apetytu i schudlam..chociaz staram sie jesc regularnie. ---- Xxx Oczekuje a kktory to byl twoj dzien po owulacji? Ja ma dzisjah 31 dc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......................WIEK........PORÓD......... ...PŁEĆ.......MIASTO Orchidea30..............30..........03.08.14............. ./....................W-wa labella123................29..........07.08.13....... .......?..................W-wa CzerwonaKokardka....27.........18.08.13..............?... .........Św-skie ewelinaer......................33................ ...............?....................Łódź łoże_w_kolorze_czerwonym......37....08.08.13......?...................Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, proponuję Wam w tabelce umieścić zamiast płci ostatni okres. tak łatwiej na początku :) a za 10tygodni ją zmodernizujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzankaxyx
Mozna sie dołaczyc?:) mam termina na 24 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu dobry pomysł, dzięki za podpowiedź:) Zuzankaxyx im więcej, tym weselej. labella123 ponoć potrzebujemy 300 kcal więcej niż przed ciążą. Ważne, żeby jeść to co wartościowe. Nie ma co przeginać w drugą stronę kosztem dziecka. Lepiej zjeść pełnowartościową kanapkę, niż rzucać się na czekoladę, czy hamburgery. Poprzednio miałam +12 kg, ale sama z siebie jakoś nie jadłam nadmiernie. Nie ma sensu codziennie się ważyć. Mi baaardzo chce się spać. Do tego jestem przeziębiona. Wczoraj położyłam się przed 20.00 przez maraton w kuchni. Jak nie obiad, to ciasteczka, jak nie ciastka, to pierniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinaer no to byc moze tym razem spanie mnie ominie :) ale te 300 kalorii wiecej to chyba dopiero w drugim trymestrze - gdzies czytalam :) narazie podobno trzeba jesc normalnie jak przed ciaza. chcialabym odpuscic i nie wazyc sie codziennie ale sie tak nie da... dzisiaj znowu wazenie - +0,4 od wagi wyjsciowej wiec to bylo chyba chwilowe. juz mi lepiej :) wiesz ja przytylam w pierwszej ciazy 18 kg wiec bardzo duzo a do tego 5 kg mi zostalo wiec teraz musze sie pilnowac. ale tak jak pisalam glodna nie chodze :) to zaszalalas wczoraj mimo choroby :) ja tez jestem przeziebiona i wczoraj przelezalam caly dzien pod kocem z goraca herbata ale dzisiaj juz jest lepiej wiec wezme sie za porzadki ciag dalszy :) zauzanka - zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Hej dziewczyny :) Z męzem staralismy sie o dzidziusia od sierpnia, teraz jestem w 7 tygodniu ciazy, termin mam na 1 sierpnia :) jestem chyba najszczesliwsza kobieta na świecie. Wszystkim z calego serca gratuluje i trzymam kciuki za Fasolki :):) A jak sie czujecie w pierwszych Tyg? jakies uporczywe dolegliwosci? Milego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg83gg
Mnie męczą straszne mdłości, na dodatek nic mi sie nie chce i tylko bym spała:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja właśnie miałam caly tydzień mdłości i kręciło mi się w głowie. caly pon. przeleżałam w łóżku - tak i było niedobrze. schudłam 3 kg, bo nic nie mogłam zjesc. pilnuję się, nie jem raczej s,lodyczy, ale owoce i warzywa owszem. dziś Mężo zabrał mnie na śniadanie do Jefsa i spoko zjadłam omlet, wypiłam sok z wyciskanych owoców - pycha. mam lekką nadwagę, więc nie wpycham. nie mogę jeść regularnie bo jest mi nie dobrze. jem wtedy gdy czuje głód. wczoraj na kolację zjadłam pomelo i mało co nie pękłam z obżarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
ja nie mam az tak zle, fakt przez caly dzien czuje, ze mi nie dobrze ale nie wymiotuje :) z łożka moglabym nie wychodzic, a drzemka najlepiej co dwie godzinki, jak male dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83gg83
ja tez nie wymiotuje ale mam tak jakby przewroty w przelyku jak tylko pomysle o jedzeniu...juz nie wiem jak sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Ja kilka razy tez tak mialam pilam sobie herbate , najlepiej zimna. mi pomagalo P.S. herbate bez cukru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83gg83
mnie to nie pomaga:( podobno imbir albo migdały daja sobie z tym radę, wiec chyba kupie i sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
tak slyszalam o tym, powinno sie jesc garsc migdalow co kilka godzin? a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labella123 aż tak dokładnie to nie pamiętałam :). Nie przesadzaj z tą wagą, bo jak latem zaczniesz puchnąć i na nią wejdziesz, to ze stresu urodzisz:) Póki co dużych mdłości nie mam, a imbir w lodówce leży po wczorajszych wypiekach. Ja tutaj nic nikomu nie mówię, a m chce już swoją matkę powiadomić. A to ostatnia osoba, której chciałabym powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×