Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość Angela200790
Ten gość wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie boli brzuch tak jak do okresu, was tez? Martwiłam sie czy to nie jest zły objaw, bo pierwszej ciąży nie pamietam. Sutki i cycki mnie drą i już sie sporo powiekszyly. Kawę dziś wypiłam ale dawno miałam przerwę a uwielbiam. Boli mnie głowa, niedobrze mi, chyba idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez brzuch boli - takie delikatne skurcze macicy jak przed @. tak sobie mysle ze to pewnie macica sie rozrasta i to dlatego tak - a przynajmniej mam taka nadzieje. cycki tez mnie bola nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......................WIEK........PORÓD......... ...PŁEĆ.......MIASTO Orchidea30..............30..........03.08.14............. ./....................W-wa labella123................29..........07.08.13....... .......?..................W-wa CzerwonaKokardka....27.........18.08.13..............?... .........Św-skie ewelinaer......................33................ ...............?....................Łódź łoże_w_kolorze_czerwonym......37....08.08.13......?.... ...............Gliwice vega9.......................31...........02.08.14........ ......?....................Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
NICK......................WIEK........PORÓD......... ...PŁEĆ.......MIASTO Orchidea30..............30..........03.08.14............. ./....................W-wa labella123................29..........07.08.13....... .......?..................W-wa CzerwonaKokardka....27.........18.08.13..............?... .........Św-skie ewelinaer......................33................ ...............?....................Łódź łoże_w_kolorze_czerwonym......37....08.08.13......?.... ...............Gliwice vega9.......................31...........02.08.14........ ......?....................Katowice Angela200790..........23............05.08.14........?..............Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Orchidea30 z bólem brzucha tak bywa ja tak miałam do drugiego miesiąca. Teraz zaczął się trzeci i minęło tylko jak chce kichnąć to w pozycji leżącej mogę tylko na boku, a na stojąco podtrzymuje się za brzuch, bo po bardzo mnie kuje jak tak sobie nie pomogę. Mam jeszcze jedno pytanie do Was moje drogie... Jak obchodzicie sylwestra tego roku? Ja zdeklarowałam się iść na normalny bal, jeszcze zanim byłam pewna ciąży. Potem rodzina z którą się z mężem wybieramy mówi jak dobrze się czujesz to przecież nie choroba, korzystaj, bo za rok na pewno siedzisz w domu. No i w sumie dobrze się czuje ale to moja pierwsza planowana ciąża i chce dla dziecka jak najlepiej. Napiszcie co Wy planujecie i co myślicie o takim wyjściu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
a macie może jakieś sposoby na zaparcia?:/ nie dość że mdłości mi się nasiliły to jeszcze to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
ja idę na imprezę sylwestrową, wiadomo że trzeba będzie na siebie uważać, nie tańczyć zbyt wyskokowo i nie pić alkoholu. Najwyżej jak źle się poczuję to wrócę do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
shha ja właśnie też mam taki plan w razie czego mąż powiedział, że się zwijamy i tyle. Co do zaparć to mi się przypomniało. Ja na zaparcia jem mandarynki i kiwi. Wręcz mnie po nich pędzi ale też miewam zaparcia teraz i owoce to najlepszy sposób. Na nudności uważnie obserwuj samopoczucie po tym co zjesz. W moim przypadku jak jem słodycze jest mi strasznie mdło. Po świętach za słodycze przypłaciłam wymiotami i teraz unikam jak ognia. A jadłam je w nadmiarze, aż teraz mam nadwagę. Jeśli wcześniej uwielbiałaś kawę teraz też może Cię nudzić. I uwaga z czosnkiem ma coś w sobie, że się odbija... Jeszcze jeden sposób na moje mdłości to taki, że nie przegrzewam pomieszczeń w których siedzę oczywiście w domu, bo w sklepie nie ma wyjścia ;-/ pomaga. Tylko trzeba poświęcić sobie trochę uwagi, by sobie pomóc. Trzymam kciuki, by mdłości szybko sobie odeszły! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
faktycznie będę musiała zwrocic uwagę po czym je mam:) U mnie to wyglada tak, ze zaraz po wstaniu z lozka musze leciec do toalety a jak wtedy nic nie pojdzie przez caly dzien mnie mdli:/ najgorzej bylo z myciem zebow, bo jak tylko wlozylam szczoteczke od razu mialam odruch wymiotny:)) poprobuje tez Twoich sposobów na zaparcia, bo juz powoli nie daje sobie z nimi rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
shha dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jeżeli mnie przyjmiecie to chciałabym do was dołączyć ,21,12 .2013-zrobiłam test z krwi i wyszło mi 251 po 2 dniach 574 .W czwartek byłam na usg i widać pęcherzyk , ale na serduszko było jeszcze za wcześnie .W czwartek idę zobaczyć czy jest serduszko .Termin z wyliczeń wychodzi mi na 30 sierpnia .Chciałabym dołączyć do was ,choć wiem ,że to jeszcze wczesna ciąża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmor
Hej! Na razie jestem cichą wielbicielką bo nie potwierdziłam ciąży usg, ostatnią @ miałam taj jak Ty Vego, 14 listopada, ale owulację chyba później niż po 2 tygodniach, zobaczymy na usg. Smutna Asiu, pisze głównie do Ciebie i innych wystraszonych, w pierwszej ciąży do końca 7 tygodnia miałam wielkie 2 cm puste jajo, pod koniec 8 dopiero tyci zarodek z serduszkiem, a ja już zdążyłam przeżyć żałobę :D, teraz moje puste jajeczko ma 14 m-cy i szaleje po mieszkaniu. Też za pierwszym razem staraliśmy 3 lata a teraz zdążyłam dostać 3 @ i niespodzianka:), mam nadzieję, że dołączę na stałe. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Widzę, że powolutku grono się powiększa! Super. Im nas więcej tym więcej doświadczeń i porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi te poranne mdłości już przeszły, ale teraz w ciągu dnia strasznie zle się czuję. nie mam siły na nic, najchętniej bym tylko leżała w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy wy tez tak nie macie na nic siły???? ja na Sylwestra wyjeżdżam jutro rano do znajomych na działę - mają domek góralski. ale nie mam na nic ochoty i nie wiem jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie boli podbrzusze tak jak od okresu i na dodatek juz nie moge chodzic w jeansach bo mnie tak uwieraja ze zaraz mi sie robi nie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez boli brzuch, tak jak od okresu!!!! w jeansach juz nie moge chodzic bo mnie tak uwierają że od razu robi mi się nie dobrze. masakra. chodze tylko w legginsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jakie miałyscie objawy przed spodziewaną @ Czy kazda z Was miał więcej śluzu? Czy czuła jka na okre. My już straamy się dosć długo w pierwszej ciązy pamiętam ze nie czułam nic tylko okresu brak, później dużo śluzu, ale czy to jest reguła? Nie chce się nakręcać ale jednak co miesiąc to robię;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea ja dzis jestem taka nie do zycia a zdrzemnac sie nie mialam kiedy bo moje dziecko jak na zlosc spalo tylko pol godz w dzien. CZerwonaKokardka mnie kregoslup dzis boli :( i czuje sie taka jakas do kitu niby nie mdli ale niby zle cos bym zjadla ale co? I od jakiegos czasu jajnik kluje co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokucza mi ten bol brzucha. Ja zaczelam w pazdzierniku studia uzupelniajace i musze sie uczyc,konpletnie nie moge sobie zorganizowac czasu!! I nic mi soe nie chce, a.moja cora juz nie spi w dzien i ciezko ja zmusic by polezala ze mna,ale i tak jest cudowna bo da mi trochve.polezec. Ja w ogole nie moge patrzec na mieso i wedliny,odrzuca mnoe bleeeee. Raczej nie mam apetytu a jak cos to na cokolwiek lekkiego. I od kawy mnie odrzucilo, a ja ja uwielbiam!! I musze bo mam niskie cisnienie i nie daje rady,ale od paru dni jej nie pije bo na sama mysl to fuuu. Dziewczyby ta tabelke trzeba zmienic, zrobilabum to ale pisze z telefonu i ciezko tak.najlepiej sam nick, wiek,ostatnia @ i termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Dziewczyny z tego co słyszałam i sama miałam tak czasem to te bóle podbrzusza to norma tylko wiadomo jak zacznie być to dokuczliwe lepiej iść do lekarza... ja mam takie kłucia jak wstaje energicznie i jak coś dźwignę parę razy. To podobno rozciągająca się macica ale wszystko trzeba robić w miarę indywidualnych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Ja na brak siły też niestety narzekam, gdyby nie moja teściowa mąż jadłby szron z lodówki w te święta. Po pierwsze brak apetytu, a po drugie nic mi się nie chce... Ze wszystkiego czego się da rezygnuje i odkładam na później ale chyba nam to minie...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
A może jesteś bardzo szczuplutka i ma się co ciało rozciągać? Ja jestem sporych rozmiarów dlatego czułam tak krótko gdzieś z miesiąc teraz tylko nieznacznie no chyba, że dużo wysiłku... ale za to brzuch mam taki wydenty jak po obżarstwie i już taki zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×