Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość vega9
NICK......................WIEK........PORÓD......... ...PŁEĆ.......MIASTO Orchidea30..............30..........03.08.14............. ./....................W-wa labella123................29..........07.08.13....... .......?..................W-wa CzerwonaKokardka....27.........18.08.13..............?... .........Św-skie ewelinaer......................33................ ...............?....................Łódź łoże_w_kolorze_czerwonym......37....08.08.13......?.... ...............Gliwice vega9.......................31...........02.08.14..............?....................Katowice 17 ego pierwsze usg trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś9
Hej ja też mam dwie kreseczki (3 testy) no i to moje czwarte będzie ale się cieszę i gratuluję wszystkim mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
za godzinę pierwsze USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline33
vega9 i jak USG?Ja z niecierpliwością czekam na piątkową wizytę u gin. Nie wiem dlaczego, ale jak coś mi dokucza, to doszukuję się ciąży pozamacicznej. Może dlatego, że to zbyt piękne, żeby się udało za pierwszym razem. Do tego córka chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
wróciłam, wszystko ok. serduszko widziałam tętno 154, maluszek/a 1,13 cm dokładnie się zgadza z wiekiem ciąży co do dnia prawie (1 dzień poślizgu) uspokoiłam się wreszcie bo też sobie wkręcałam różne rzeczy i przeżywałam tę wizytę jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
aha wg miesiączki to 7 tydzień i 3 dzień wg USG 7 i 2 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline33
vega9 to pewnie odetchnęłaś :) CzerwonaKokardka nie dziwię się, sama bym nie wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w poniedziałek byłam na USG, to już moje drugie.widziałam bijące serduszko 134/min zarodek 8 mm, wyszło z usg 6w6d a termin na 5.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam z wizyta do 7 stycznia :) wzielo mnie od wczoraj spanie, musze sie zdrzemnac w ciagu dnia chociaz z pol godzinki (a najlepiej by bylo dwie ale sie nie da :) ) z rana czasami mnie mdli - co jest dla mnie nowoscia bo z corka tak nie mialam. a! i jeszcze mi wszystko smierdzi - to tez nowosc :) o! i nic mi sie nie chce a tu jeszcze tyle roboty przed swietami... a tak poza tym to nadal do mnie nie dociera ze jestem w ciazy mimo ze komcze 7 tydzien powoli ale to chyba dlatego ze nie bylam jeszcze u lekarza i mi nie potwierdzil. jak u was samopoczucie? i przygotowania do swiat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
Czerwona kokarda daj znać koniecznie co i jak, mi kolejne usg ustalił na 21 styczeń, powiedział że w 12 tyg najlepiej wszystko widać będzie. Generalnie to prawda że dziś wzięłam głęboki oddech. Co do samopoczucia to śpię jak dziecko, nie wymiotuję jak to lekarz dziś podsumował : "jeszcze nie" , trochę mnie czasem muli ale najgorsze to chyba to że odbija mi się przeokrutnie :P czuję się jak ostatni troll przez to odbijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Vega9 nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze, ja wizyte mam w piatek . jestem bardzo zestresowana. chcialabym zobaczyc to zdrowe, małe serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja w pierwszej ciazy z corcia nie mialam zadnych objawow,oprocz zmeczenia i lekkiego bolu piersi. Zadnych wymiotow,nudnosci etc. Teraz niby to samo,nic mi nie jest, piersi nie bola, tylko przy dotyku, podbrzusze czasem pobolewa,tyle. Martwi mnie to,mimo ze niby wiem ze w pierwszej ciazy mialam podobnie. Boje sie ze nic nie zibacze na usg. Z corcia bylam na usg w 5t5d i byl ladny pecherzyk ciazowy z pecherzykiem zoltkowym odpowiadajacym wieku ciazy,teraz wizyte bede miala identycznie bo w 5t4dniu.mam nadzieje,ze zobacze chociaz pecherzyk. Gdzies w srodku mam takie obawy,i ciagle niepokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Kokardko bedzie dobrze :) Nosek do góry! to jest moja pierwsza ciaza, udalo sie nam po 3 miesiacach staran , dla mnie wszystko jest nowe , niepokojace. chodze i caly czas mysle co bedzie w piatek, czy bede sie cieszyc czy plakac. Duzym bledem jest to, ze czytam rozne fora i historie dziewczyn mnie przerazaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
dla mnie to też nowość i też już się zdążyłam naczytać, najgorsze że nic mnie to nie nauczyło i czytam dalej więc mam za swoje :) Trzymam za was mocno kciuki i czekam Natala na info w piątek i od CzerwonejKokardki też tylko nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
czyli obie w piątek wielki dzień :) trzymać będę na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
dziewczyny czekam na opowieści z usg piątkowego dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrozonaOna
Hej, 7 tydzień ciazy.. Termin mam na 5 sierpnia. Wg usg powinen byc 9 tydzien i 4 dzien ale wg ginekologa to dzis jest 7 tydzien.. Jestem na podtrzymaniu i w poniedziałek znowu wizyta poki co to mam lezec minimum tydzien dzis juz 5 dzien jak leze i nic mi nie wolno zrobic z powodu wystąpienia plamien i z powodu młodszej ciazy.. W szpitalu mowili ze jest ok ze serce szybko bije a to dobrze znaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
zagrozonaOna bedzie wszystko dobrze, w wigilię będę puszczać lampion z życzeniem, pomyślę wtedy o wszystkich przyszłych mamach żeby pokonały wszystkie przeciwności i już nie tak długo tuliły swoje zdrowe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrozonaOna
vega9 dziekuje za słowa otuchy widze ze tez jestes z katowic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaAsia
Hej dziewczyny, a co ja mam zrobić :( Miesiączkę ostatnią miałam 24 września!!! i do tej pory nic. Byłam dzisiaj u ginka zrobił mi usg a tam pęcherzyk i powiedział ze bardzo wczesna ciąża 5 tydzień. Ale według ostatniej miesiączki powinnam już być przynajmniej w 10 tygodniu ciąży. Teraz muszę czekać do 3 stycznia na wizytę. Ale podejrzewam, że mi zarodek obumarł wszystko zatrzymało się na 5 tygodniu bo to możliwe. Chciałabym żeby było inaczej, żebym była sierpniową mamą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrozonaOna
Mi 4 roznych ginekologow powiedziało ze jesli miałam nieregularne cykle miesiaczkowe to jest mozliwosc ze pozniej zaszłam w ciaże. Idz prywatnie na bardzo dobry sprzet i na takim powinno byc wszystko widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cykle masz zawsze regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
smutnaAsia ja na twoim miejscu zrobiłabym bete w odstępnie dwóch dni nie wytrzymałabym do 3-go zagrozonaOna tak z Katowic poniekąd ale to skomplikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaAsia
ja właśnie mam nieregularne cykle i do tego choruje na niedoczynność tarczycy. Przy pierwszej ciąży też miałam opóźnienie ale 2 tygodnie. Ale nie tak jak teraz. Przez te święta to nic nie załatwię mam nadzieje ze mi czas szybko zleci do 3 stycznia. Nie nastawiam się za bardzo, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
dlaczego nie załatwisz ? to trwa 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, ale 10tc wychodzi z OM tak? a z usg 5? no to wychodzi na to ze owulacja mogla przesunac sie o 2-3tyg. bo od tych 10 zawsze musisz odjac 2 tyg. no chyba ze owulacje masz w trakcie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×