Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość smutnaAsia
według moich obliczeń z OM 24.09.2013 powinnam być w 10 t.c. a nie 5. Może mi coś poprzestawiało się nie wiem. Jak pójdę do lekarza to wam dam znać jak to u mnie wszystko wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
ja długie masz cykle bo 24.09.2013 OM to 13 tydzien przy 28 dnoiwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaAsia
ostatnio różnie, nieregularnie tak jak przejrzałam sobie swoje ostatnie cykle z ostatniego roku to miałam po 36- 44 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
czyli 12 tydzień jak policzylas 10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaAsia
ja juz nie wiem jak to policzyłam zle musiałam wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta tam :) trzymalam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
kurcze to ja ten gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniek92
hej! mam pytanko i mam nadzieję, że któraś może lepiej się na tym zna! :) a więc, byłam dziś u lekarza i miałam USG, pęcherzyk ciążowy 13mm ale w środku nic nie widać, powiedziała mi, że mam przyjść po nowym roku to się wszystko wyjaśni, ale wiadomo, że odchodzę od zmysłów czy wszystko dobrze.. dodam, że ostatnimi czasy miałam baardzoo nieregularne cykle, od 29 do nawet 56 dni!! (OM 29 październik) Lekarka sama powiedziała, że nie jest narazie w stanie określić wieku ciąży bo nie widać zarodka, ale może to być spowodowane moimi cyklami.. cierpliwie czekać, czy po świętach wybrać się do innego lekarza? błagam, doradźcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiniek92 a kiedy mialas ostatnia miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
napisala ze 29 .10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniek92
tak, 29.10, ale po tej dacie nie można się sugerować bo wielkość pęcherzyka ani to, że nie widać zarodka w ogóle nie pasuje do daty OM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
No i nie uwierzycie, wchodze do gabinetu, pokazuje wyniki i nagle prad wylaczyli na calej ulicy. przepisala mi tylko pani doktor cos na tarczyce , zwolnienie i nastepna wizyta 17 stycznia i badania prenatalne. nie widzialam moje maluszka, az sie poplakalam. jak ja wytrzymam tyle czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
no nie, a nie dało sie na wczesniej tej wizyty? kurcze szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
no niby nie mozna bylo wczesnije, nie wiem jestem tak zla, ze chyba pojde do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
ciezko bedzie wytrzymac do 17-ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinek u mnie w pęcherzyku 12 mm też nic nie było widać, dopiero na kolejnej wizycie zarodek z bijącym serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na Waszym miejscu zmienilabym tabelke. Na sam poczatek najlepiej pisac... Nick, data ost @, data porodu. A plec zawsze mozecie dopisac jak sie juz dowiecie. Nie ma po co pisac ile kto ma lat i gdzie mieszka- jezeli ktos jest zainteresowany wystarczy po prostu zapytac... Pozdrawiam i gratuluje!! Nam zostalo 7tygodni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniek92
Dziękuję za odpowiedź! przynajmniej wiem, że nie tylko ja tak mam :) Panikuję, bo to pierwsza ciąża i wszystko takie nowe.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) Rzeczywiscie mozna ta tabelke poprawic,zrobimy nowa? Kolezanko w mojej poetwszej ciazy pecherzyk mial 12mm i jeszcze nie bylo widac zarodka, a w tej 8mm i migajacy punkcik:) takze sama widzisz kazda cosza onna. A ktory masz tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie trzecie dziecko w drodze. Nie mogę w to jeszcze uwierzyć i czekam na potwierdzenie na usg. Wg ost. miesiączki wychodzi data moich urodzin :) 27-08. Śmieszne, bo moje dwie koleżanki też są w ciąży i chciałam im oddać parę rzeczy po moich dzieciach, a kilka dni później dowiedziałam się, że ja też jestem w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......................data ost @........data porodu vega9.............................................02.08.14 Orchidea30....................................03.08.14 labella123......................................07.08.13 łoże_w_kolorze_czerwonym..........08.08.13 CzerwonaKokardka.......................18.08.13 ewelinaer......................................... Blada_noga............20.11.13..........27.08.14 Pozmieniałam i wpisałam chronologicznie wg daty porodu. Jeśli coś źle - poprawcie i dopiszcie datę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana321
Hej dziewczyny. Też chciałabym się dołączyć, termin mam na 6 sierpnia. Według usg ciąża jest młodsza o 6 dni niż to wynika z om. W zeszły czwartek widziałam serduszko:-) mam nadzieję że ta różnica to nic złego? Cykle miałam długie 31 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
liliana witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana321
:-) witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Nie wytrzymyala, zapisalam sie do innego lekarza na Usg, od 18 prosze trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaAsia
Bardzo dobrze zrobiłaś :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Mamy piekne, 2 cm szczescie :) serduszko wspaniale robilo łuput łuput :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×