Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość smutnaAsia
no to super najpiękniejszy prezent na święta :) Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZagrozonaOna
vega9 23.12.2013 miałam usg na ktorym nie było widac tetna.. crl 0.7 cm wg OM miał to byc 10 tydzien a z usg niecały 6 tc.. Zabieg miałam 24.12 świąt nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było nie dać się łyżeczkować tylko poczekać! może ciąża była młodsza!? wiele cudów było.... strasznie Wam raczkuje ten wątek-rok temu o tej porze sierpniówki już ponad 100stron miały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Czesc dziewczyny Ja ciazy nie planowalam niestety podejrzewam ze jestem,to byla by moja druga ciaza..ide do lekarza 2stycznia a testu nie robilam i chyba nie zrobie jakos nie jestem gotowa na drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalenka23 ile lat ma Twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Gość- ma 20 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaAsia
a moja córeczka skończyła 24 grudnia 21 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
smutnaAsia i bedziesz miala drugie dziecko teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaAsia
3 stycznia na kontrolę i zobaczę co tam u mnie, teraz jestem niby w 6 t.c ale obawiam się ze nic z tego. A bardzo bym chciała jeszcze jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
smutrna Asia-czemu uwazasz ze nic z tego?trzeba myslec pozytywnie napewno bedzie wszystko ok,jesli u mnie sie potwierdzi to chetnie dolaczyla bym do forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrozonaOna
do goscia ..brak tetna 6 badan usg i beta HCG ktora malała.. kilku dobrych lekarzy i zaden nie dawał nadziei ze sie cos zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, współczuje ci strasznie zagrozonaona. Jak sie czujesz? Ja wracam teraz, bo święta były dość intensywne poza domem. Powiedzieliśmy o dziecku teściom. Ogólnie czułam sie w miarę, najgorsza była podróż autem, bo 4 godz. Acha i mam strasznie wyczulony węch, wszystko mi śmierdzi itp. A co jadlyscie w wigilie i święta? Ja ogólnie raczej wszystko,oprócz kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny piszcie piszcie jak tam u Was w pierwszyej ciazy tez pisalam na mamach kwietniowych i tematt szybkosie rozwinoł po kilkaa stron dziennie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 21.12 robilam test i sa 2 kreski u lekarza jeszcze nie bylam na badaniu ale w 2 sw od rana lekko plamilam wiec zaczelam brac luteine dzwonilam do swojej poloznej i kazala brac. Bylam wczoraj u lekarki po recepte i z mysla a moze zbada a ona nawet nie zbadala bo powiedziala ze wczesny etap i nie chce ruszac szyjki macicy by nic nie podrazniac i by nie bylo plamien znowu. Ogolnie czuje sie ok. Jestem juz mama 1,5rocznej dziewczynki. Orchidea30 w swieta zylam na barszczu czerwonym z uszkami tylko to jadlam. Dzis pozwolilam sobie na male rollo bo naszla mnie ochota. Bola was kregoslupy bo mnie boli jak dluzej jestem w jednej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Katiaa85 gratuluje dwoch kreseczek moze i ja powinnam zrobic ten test i miec to za soba w sumie do wizyty tez mam nie daleko ale pytala sie mnie czy chce na wizyte zwykla czy wizyta zwiazana z ciaza powiedzialam ze zwykla bo nie podejrzewalam wtedy ciazy moze powinnam zrobic test i wrazie co zadzwonic****owiedziec ze wizyta zwiazana z ciaza?Ide do lekarza na nfz i nie wiem za bardzo jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAgdalenka jak idziesz do niej to powiesz ze podejrzewasz ciaze a jak rejestrowalas sie to nie wiedzialas ze mozesz byc w ciazy. I tak cie zbada i tak. Ja niespodziewalam sie ze za pierwszym razem nam sie uda bo o corke staralismy sie 4 lata a tu raz ciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
ja w tym przypadku tez sie nie staralam,pierwsze dziecko bylo planowane..katiaa85 a w jakim wieku jest twoja corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 1,5 roku u mnie kazda ciaza jest planowana ale niesadzilam ze za 1 razem teraz sie uda. SmutnaAsia jak tam sampoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaAsia
katiaa85 czuję się tak sobie, czekam do 3 stycznia pójdę do lekarza i wyjaśni się. W październiku starałam się z mężem o 2 dzidziusia, a w listopadzie robiłam 2 testy i były negatywne. 20 grudnia lekarz wykrył mi 5 tydzień ciąży. Był pęcherzyk ale pusty nic tam nie było :( kazał mi przyjść za 2 tygodnie zobaczyć się czy coś rozwinęło się. Ostatnią miesiączkę miałam 24 września, dodam tylko tyle, że mam cykle nieregularne od 35 dni do 48 dni. Nie chce mi się iść do innego lekarza bo chodzę do dobrego ginka który prowadził mi pierwszą ciąże i jemu ufam. Tak więc czekam do 3 stycznia i nie nastawiam się będzie co ma być. Dobrze, ze mam już jedną córeczkę to jakoś mi ten czas leci i najważniejsze ze jej nie straciłam. Bo z nią brałam tabletki na podtrzymanie a później miałam problemy po porodzie. Ale teraz jest z nią wszystko w porządku na szczęście, nie choruje i jest bardzo żywiołową dziewczynką. Życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Witam Was Mamusie! :) Chciałabym się przyłączyć jak można, bo jestem właśnie w 9tc i jakiś czas temu sprawdzałam, czy jest forum przyszłych mam 2014 sierpień nie było, a tu taka niespodzianka :) Tak więc wg kalkulatora mam termin na 5 sierpnia ale wizytę u gina na 15 stycznia i zaczynam się nakręcać, że to tak długo trwa... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Z moich dotychczasowych objawów było wszystko czyli: częste oddawanie moczu, bóle podbrzusza, ciągłe mdłości(zwłaszcza wieczorem), raz niestety wymioty. Teraz mam mało werwy w sobie, mąż jest trochę zaniedbywany ;-/ ale nie mogę na to zaradzić... wszystko mi śmierdzi, nie mogę używać słodkich perfum, najlepiej żadnych, a płyn do płukania to najlepiej pofrunął by do kosza... Jedyne co jest ok to to, ze pracuję w domu i w razie czego mogę chwilkę lecieć na drzemkę, czy napić się lub zjeść, bo akurat mam taką chęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SmutnaAsia mam nadzieje ze teraz na wizycie bedzie ok i dzidzius bedzie bo moze mialas pozniej owulacje i wtedy na usg moze za wczesna ciaza byla? Dobrze ze masz coreczke i ona tak nie daje ci mslec. Ja mam coreczke i tez mi lec**przy niej czas a ja jeszcze u gin nie bylam niby jakies objawy ciazy sa ale dopoki nie uslysze ze serduszko bije sie nie uspokoje bo 1 ciaze stracilam bo plod obumarl w 8 tc wiec teraz strach pozostal. Z corka ciaze mialam zagrozona bo byl krwiak ale na szczescie potem sie wchlonal i bylo ok. ****************** Angela witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie ;) Pozwolę sobie do Was przyłączyć ;) Przede wszystkim gratuluję wszystkim którym się udało zobaczyć swoje upragnione II , oraz trzymam kciuki za wszystkie starające :) Ostatnią @ miałam 14.11 , w tym miesiącu nie przyszła o czasie więc myślałam, że zapewne się opóźni bo czasami jej sie zdarzało śpieszyć i spóźniać - taka jej natura :) A że nie raz doszukiwałam się u siebie oznak ciąży przed @ i zawsze jednak przychodziła, w tym miesiącu postanowiłam sobie odpuścić...Ale troszkę dziwnie się czułam, więc zaczęłam coś podejrzewać... i 24.12 z samego rana zrobiłam test ... i II kreseczki ! :D Mąż od razu został obudzony i wysłany do apteki ;P Kolejne dwa testy-pozytywne :D Ale teraz muszę czekać aż sie skończy ten okres świąteczno-noworoczny , bo do swojego gina nie mogę sie wybrać ;/ A czytając niektóre tematy to juz zaczynam sie niepotrzebnie sie martwić czy aby wszystko jest/będzie w porządku. Z tych wszystkich kalkulatorów i obliczeń, to wychodzi mi końcówka sierpnia...ale to nie potwierdzone jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym przyszłym mamusiom :) Oczekującym na wyniki życzę pozytywnych wyników. Ja mam mdłości, wyczulona jestem na zapachy, i najgorsze ze Boliwię brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie czytaj duzo bo sie nakrecasz ja tylko czytam jak sie rozwija w danym tyg dziecko. Ja u lekarza tez jeszcze nie bylam. Orchidea jak brzuch pobolewa to podobno normalnie ja w 1 ciazy mialam bole jajnikow takie klucie a teraz kregoslup mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe nowe mamusie :) SmutnaAsia - trzymam kciuki i daj znac :) Orchideo mnie tez brzuch pobolewa - czuje takie jakby delikatne skurcze jak za dlugo siedze. Poza tym musialam pozegnac sie z moja ukochana kawa :( uwielbiam kawe ale teraz ani mi nie smakuje a co gorsza po jej wypiciu przez kolejne 2-3 godziny mam mdlosci. Nadal bardzo bola mnie piersi i doszedl bol kregoslupa - po nocy zwlaszcza masakra. A jak u was z seksem? Bo dla mnie moglby nie istniec - nie mam ochoty i juz. wieczorem padam jak betka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline33
witajcie, kiedy miałyście pierwsze usg? ja poszłam do gin myśląc, że to koniec 6 tc, a obliczyła mi 5-6. na dodatek na usg ie wykryła tętna. teraz non stop myślę, czy wszystko ok, czy czasem z jakiegoś powodu fasolka przestała się rozwijać. wizyta na 9-01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybelline spokojnie, jest jeszcze czas zeby serduszko zabilo - u mojej kolezanki serduszko pojawilo sie jakos dopiero w 8 tc. bedzie dobrze. ja juz zaczelam 9 tc a pierwsza wizyte bede miala dopiero 7 stycznia - to juz bedzie koniec 10 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labella co do seksu to on dla mnie moze nie istniec tak samo w 1 ciazy mialam ze wogole mnie nie ciagnelo do seksu a nawet jak byl to mi sie nie podobalo a mowia ze seks w ciazy jest najlepszy. ************************* maybelline wedlug mnie za wczesnie na pokazanie serduszka usg pokazuje tak 7-8tc wtedy jest wieksza wiarygodnosc. Ja jutro bede dzwonic i sie umawiac na wizyte a na kiedy sie uda nie wiem. A ja godz ponad lezalam obok corki i czekalam az usnie cos nie mogla dzis zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę każda z nas ma obawy do kolejnego usg ale nie wolno się nakręcać, trzeba myśleć pozytywnie, bo to dla dziecka... i czeka nas takie 9 miesięcy. Wierzę, że wszystkie pomyślnie dochodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×