Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

U mnie pisze tak samo jak u rosev :) Pierwszy raz mam zamiar się udzielać w takiej grupie więc nie wiem o co chodzi, ale zdziwiłam się że wyskoczyło to na mojej tablicy, ale najwyraźniej nikt tego nie widzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafka u mnie też każdy post wyskakuje po prawej stronie tam gdzie aktywność :) pewnie dlatego że jesteśmy członkami grupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
hej dziewczyny dawno mnie nie bylo wiem...ale jakos mam dola nie moge sie pozbierac ciagle rycze ... zre sie z mezem...az do tego stopnia ze mysle o rozstaniu... nie wiem sama co mi jest....okresu jak nie bylo tak nie ma... brzuch boli caly czas, testy negatywne....albo @ sie spoznia ze mam takie okropne humory albo nie wiem co jest grane... czuje sie okropnie psychicznie...martwie sie o moje malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmelka zrób bete i będziesz wiedziała na 100% czy to ciąża czy burza hormonów. bardzo mi przykro z powodu twoich kłótni :( mam nadzieję że ten nieciekawy okres w waszym związku szybko minie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie kiedy moge robic.test mialam.robione badanie z krwi czy mam jajeczkowanie czy hormony okey wszystko ok lekarka kazala mi zrobic badania 2 grudnia wtedy mialam. Owulacje kiedy moge robic test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej karmelka :) Mam nadzieję, że kłótnie szybko się zakończą, na pewno za to są odpowiedzialne hormony, a poza tym ta niepewność cię musi wykańczać... :( Jak będziesz miała jutro możliwość zrobić, betę to nie zwlekaj, przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz. Trzymam oczywiście kciuki, jak zapewne reszta dziewczyn! Odzywaj się do nas to podtrzymamy cię na duchu :* głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hrj dziewczyny, super topik ;) czy moge sie dolaczyc? staramy sie o dzidzie 3 cykl. ostatnia miesiaczka 18 listopada, trwala 6 dni, cykle 28 dniowe, w dniu owulacji kochalismy sie z mezem i wlasnie od wczoraj mam dziewne objawy : jestem zmeczona zaraz po tym jak wstane rano, moglabym drzemac non stop, latam siku co 1-2 godz gdzie wczesnij robilam siku raz , dwa razy dziennie, okropnir napuchly piersi i sa bardzo obolale i wrazliwe i do tego kuje mnie lewy jajnik od kilku godzin i tak mysle czy moze to zwiastuje, ze w koncu nam sie udalo ;) co wy na to? wychodzi, ze to poczatek 4 tygodnia. na test za wszesnie, kiedy radzice zrobic test, czy jak zrobie go jutro to cos wykarze? a jak nie to znaczy ze moglobyc za wczesnie? prosze pomozcie bo tylko czytam i czytam i sie nakrecam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Dzien dobry.Na wszelko wypadek i tu sie przywitam.aw wogole tu mi sie troche lepiej pisze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Panna teraz musimy zaglądać i tu i na fb hehe Gościu z obliczeń wynika że @ masz mieć za jakieś 4 dni, mi w poprzedniej ciąży właśnie tak na kilka dni przed planowanym okresem wyszły dwie grube krechy ale z tego co wiem to lepiej robić test w terminie. Mi został tydzień i tak mnie kusi zrobienie testu że rano od razu biegnę siku i po sprawie :D Mam zakupiony tylko jeden test więc nie mam z czym szaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Hej Zyrafko no jestem tu i tu ale Wszystkie spia.Pobudka!!! Zyrafko czemu juz nie spiochasz,pewnie Maly sie juz obudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Karmelko Ty pewnie buszujesz tu wieczorami i nie mamy jak pogadac, Glowa do gory,ja mojego S czasem moge zjesc z tej milosci,ale czasem mam ochote go udusic.Ja jak mam nerwy na na niego to jestem nieobliczlna oczywiscie nic mu nie zrobie hehe bo moj chlop to kawwwala chopa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Witajcie kochane dobrze i ja tu się przywitam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Cześć dziewczyny czy mogę się do was przyłączyć? Z mężem dopiero teraz zaczęliśmy się starać na początku zeszłego tygodnia, mam już 2 córeczki ale chcemy jeszcze jedną dzidzię. Ogólnie to się dziwnie czuję, miałam mdłości, które narazie przeszły ale zdarzają się w ciągu dnia, przez 3 dni okropnie bolały mnie jajniki, teraz też bolą ale delikatniej ale odczuwam ten dyskomfort podczas przytulania z mężem, muli mnie brzuch i ciągle mam wrażenie że mam taki napompowany brzuch i jakbym tam w brzuchu miała kamień. Piersi mnie nie bolą ( w drugiej ciąży też na początku nie bolały), czasem odczuwam takie mrowienie, pieczenie wokół sutków no i są takie jakby ciągle sterczace. Nie robię sobie nadziei że teraz się już uda no ale czuję się inaczej niż do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :D witajcie nowe koleżanki :D trzymam kciuki za dwie kreseczki :) dopiszcie się do tabelki i zapraszam na fb :D też nie wiem, gdzie pisać :D haha, buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
Dziewczyny jestescie takie kochane dziekuje za wsparcie . Dzisiaj sie obudzilam dopiero po 12a normalnie wssjeo 7 :p dzisiaj w ogole nie wiem o co wczoraj mi chodzilo.... czuuje sie parszywie :( zmezem doszlismydo porozumienia wiecc jest ok. Na bete..hmmm kurde robilam 2testy i wyszly negatywne a jak nie dostane @ przez kolejny tydzien to na pewno pojde nna bete bo juz fiksuje totalnie z tej niecierpliwosci. A co u was? Kiedy testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karmelka :) My na fb plotkujemy, także zapraszamy:) kolejne dziewczyny testują ok 19.12 :) a reszta na początku Nowego Roku, trzymaj kciuki :) dobrze,że się z mężem pogodziłaś, nie warto się kłócić, może Ci hormony szaleją z powodu mam nadzieje,że ciąży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Ja będę testować 24 grudnia, ale dla mnie to jak wieczność ale nie nastawiam się że zobaczę 2 kreseczki na teście choć bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula :) trzymam kciuki, ja testuje 31/1.01...ciesz się,że masz już córeczki, ja czekam na pierwsze dzidzi...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Dziewczyny a jak was znaleźć na facebooku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Paula to trzymam też mocno kciuki:-) obyś zobaczyła swoje upragnione 2 kreseczki:-) bardzo bym chciała dostać jakiś konkretny znak czy się udało bo jak narazie jak mierzyłam temperaturę to mam 37,5 no i trochę od czasu do czasu brzuch mnie pobolewa jak na okres a to już dla mnie jakiś mały znak bo mnie przed okresem wogóle nie boli brzuch ani piersi więc jakaś mała iskierka że się udało jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj kasiula - aż Ci zazdroszczę :) !!! mnie już zmęczyło czekanie i wsłuchiwanie się w jakiekolwiek oznaki heh, mam dość... oby Ci się udało, ktoś musi zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
kasiula trzymam mocno kciuki zeby byly 2 kreseczki, chyba nie moglabys miec lepszego prezentu :D paula ja nie mam facebooka...takze tylko tutaj pisze :P kiedys mialam ale usunelam. ja teraz jeszcze tydzien bede czekac jak nie dostane @ to chyba wszystko bedzie jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Paula ja tak do końca się nie nastawiam bo z pierwszą córką udało się za pierwszym razem, z drugą pob5 miesiącach starań zaszłam w ciążę, ale to była masakra bo jak za pierwszym razem się udało to myślałam że tak będzie też kolejny raz a tu zonk no ale teraz zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewczyny - jakaś znerwicowana dzisiaj jestem :P karmelka spoko - tutaj też piszemy :) kasiula, ja się w ogóle już nie nastawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
No ja ostatni okres miałam 24 listopada, więc przy 30 dniowych cyklach powinnam mieć 24 grudnia i 24 grudnia zrobię rano test bo nie wiem czy nie wyjadę na święta a jakby teścik był pozytywny to będę musiała powiedzieć rodzince choć przypuszczam że moja mama nie byłaby zbyt zadowolona z mojej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Moja mama jest zdania że trzecie dziecko jest mi już wcale niepotrzebne bo mam juz dwoje, ale ja pragnę z całego serca tej kruszynki mimo że będzie to trzecia dzidzia ( będzie oczywiście jak się uda:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×