Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość justa141203
Paula, synuś ma na imię Bartuś ;) Ja w grudniu jadę do Zakopanego ;)) ( już liczyłam po dniach płodnych heheh ) mamy z mężem 10 lat ;)) a teraz pytania, gdzie powinna być odpowiedź byle by zdrowe :P słyszałyście o planowaniu płci ? przed dziewczyna w trakcie chłopczyk ?:p Jak pytałam lekarza to mnie delikatnie wyśmiał, więc nie chciałam już podejmować tematu :P (chciałabym, żeby traktował mnie w miarę poważne :p) Dziewczyny damy radę !! ;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa141203
zgadzam się to psychika w 100% !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) słyszałam o tym planowaniu, mój M.odda wszystko za córę :P ale z syna też się ucieszy :) żeby nie było :P Justa - kto jak nie My :D? haha :D ...chyba wytoczę wojnę mojej psychice!!! bo jeśli to ona to wrrrr !!! zablokować umysł - oddać się przyjemności :D w grudniu próbujemy haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa141203
ojjj, My też z mężem chcemy córeczkę bardzoooooooo ;)) po moich dwóch ciążach gdzie z zajściem nie było problemu !! Nigdy bym nie pomyślała, że coś takiego może mnie spotkać jestem w szoku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Hej dziewczyny, u mnie @ przyszla, wszystkie objawy to byla jednak wina duphastonu. Ale po tych paru dniach zatrucia, choroby to ciesze sie ze nie wyszlo w tym miesiacu. W przyszlym musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcemy synka
dołączam sie:) staramy sie o synka:) od 10dc i będziemy próbować do 20dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz...różnie bywa...ja nie wiem ile jeszcze będę czekać :/ może jestem chora?? już takie cuda powymyślałam,że głowa mała :D haha, daje sobie czas do stycznia,a potem doktorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa141203
szkockastaraczka, teraz to już zupełnie idziemy na równi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane...uciekam, weekendy bez komputera, bez internetu :) także życzę mile spędzonych dni i upojnych nocy :D buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
Oj to widze ze ani szkockiejstaraczce ani juscie sie nie udalo w tym miesiacu, a tak ladnie sie zapowiadalo. To teraz staramy sie wszystkie razem :) Słuchajcie psychika to jest potega. W poprzednim miesiacu kilka dni po "niby" owulce mialam wszystkie objawy ciazy, bol brzucha naciaganie w macicy wrazliwe brodawki itp. no i co jak sie pozniej okazalo to byly objawy mojego pragnienia ciazy a nie prawdziwej ciazy, wiec trzeba sie wyluzowac i isc na zywiol ale wiem ze tak sie tylko latwo mowi. chcemy synka i beatka26- powodzenia w staraniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcemy synka
adaaaaaa nie dziekuje zawsze trzeba być dobrej myśli i wlasnie,nie stresowac sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Justa - dokladnie:) Mi teraz owulka wypada tak w okolicach mikolaja wiec moze dostane prezent:) Adaaa - dokladnie teraz wszystkie probujemy:) chcemy synka, a wy tylko synka bierzecie pod uwage? :) Macie juz dzieci? Ja mam wreszcie weekend wolny (w sensie zero lekow, przygotowan do badan czy niepewnosci czy jestem w ciazy) tak wiec wypije dzisiaj drinka za nasze starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcemy synka
Szkockastaraczka tak mamy córeczkę u chcieli byśmy synka ale co będzie to będzie byle by było zdrowe:) my w tym m-cu sraramy sie od wczoraj i bedziemy próbować co 2dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa141203
szkockostaraczka ;))) mi tez tak wypada :D damy radę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
dziewczyny jak tam u was? ja wlasnie wchodze w plodne dni i bedziemy sie przytulac co 2 dni. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie trzymam mocno kciuki za staranka i owocne przytulanka :* (mam cichą nadzieje, że Wy też trzymacie za mnie kciuki) ehh :) będzie dobrze!!! wiem,że kiedyś nadejdzie dzień, w którym każda z Nas ujrzy wymarzone dwie kreseczki :) potrzeba duuużo, dużo cierpliwości :) buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa141203
Trzymam kochane bardzo !!!!!!!! Od dziś biorę Witaminę B, magnez no, a mężowi daje kwas foliowy... Miało być bez stresu... wątpię :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja mam takie pytanko. Od 3 lat regularnie brałam Mercilon. 10 listopada przyjęłam ostatnią tabletkę, 20 listopada odbyliśmy stosunek, a 21 prawdopodobnie była owulacja. Jakie wg was jest prawdopodobieństwo, że doszło do zapłodnienia? Czy czas przyjmowania tabletek ma tu duże znaczenie? Pozdrowionka, P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala56 - to chyba dobrze :) Adaaa - powodzonka:) Ja biore aspiryne 75mg, femibion (bo ma ten kwas foliowy latwo przyswajalny), witamine D (bo w szkocji malo slonca, hehe), I od owulacji w sumie to chyba tak od 21 dnia cyklu biore duphaston 2 razy dziennie. zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...serwowałyście może swoim mężczyznom mace? albo salfazin? tak myślę i myślę, co tu wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, To i ja się przyłączam ;) co prawda starania rozpoczęliśmy w październiku i w ubiegłą środę zrobiłam test ciążowy bo okres mi się spóźniał - wyszły 2 kreski ;) więc można powiedzieć, że poszło gładko, a starania zakończone sukcesem ;) Ostatnim razem test się nie mylił ( bo mamy już roczną córeczkę-teraz liczymy na synka!) ale czekam niecierpliwie do wizyty u ginekologa, która niestety dopiero 10 grudnia... po wizycie będę jakoś spokojniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha ... gratuluje i zazdroszczę :P poradź kochana (poza upojnymi nocami) jakąś cudowną metodę :D heh...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie porazka, wczesnie rano dostalam @, druga inseminacja zakonczona niepowodzeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
NHA - jestes pierwsza ktorej sie udalo na tym forum:) hehe gratuluje. mala56 - przykro mi, juz myslalam ze ci sie uda. a chcecie probowac dalej inseminacji czy myslicie o invitro? ogladalas moze "in vitro czekajac na dziecko" W sumie jest duzo par ktorym sie udaje po jednej lub drugiej metodzie. Ja przez jeden moment w zyciu myslalam ze czeka mnie adaptacja jajeczka/zarodka ale narazie probujemy naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze, bede w piatek rozmawiac z lekarzem. Tak slyszalam o tym programie, stacja nas do niego zakwalifikowala ale klinika nas odrzucila. Coz, takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
Nha- no to zaczelas dobra passe na tym forum, po tobie wszystkie zaciazymy jedna za druga haha no i dołączam sie do prosby pauli podaj przepis! haha mala56- bardzo mi przykro ze sie nie udalo ale jestem pewna ze kazda z nas tutaj doczeka sie wymarzonego dziecka lacznie z Toba!!! A ja juz po owulacji no i znowu nie wiem czy sie na nia zalapalam. Teraz oczekiwanie-masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaaaaaa !!! to czekanie jest najgorsze !!! NHa baaaardzo proszę, wyślij Nam ciążowe fluidy :* :) miałaś jakieś konkretne "nie wmawiane,urojone" objawy, prócz braku miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa141203
I jak dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×