Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

justa !!!! jak wyluzować ??? jak? - kończe @ i jak najbardziej jestem wyluzowana,ale jak przyjdzie 15dc to masakra jakaś !!! adaaaaaa trzymam kciuki za Ciebie, siebie i reszte staraczek :) ale Kobieto, co Ty robiłaś na forum o 2:53??? aż mnie zmroziło :D haha buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Hej babeczki u mnie kolejny dzień picia ziółek miną z moim stwierdziliśmy że przytulanki będą co drugi dzień hi hi ale boję się że akurat pominiemy ten dzień czego nie chcę mam nadzieję że w tym miesiącu się uda :-P . adaaaa-to może jutro już testuj i dawaj znać :-) justa141203-ja też muszę wyluzować ale nie bardzo potrafię hi hi. Paula212121-ile masz lat? ja w zeszłym miesiącu przytulałam się codziennie ale w tym miesiącu ale słyszałam że przez to że codziennie to plemniki są słabsze i jest ich mniej więc stwierdziliśmy z moim że co drugi dzień będziemy się przytulać.Karmelko- gdzie jesteś miałaś dać znać niecierpliwa jestem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Dziewczyny wstajemy wstajemy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- ja jestem ze śląskiego :-) mam 28 lat a mój 41 właśnie jestem w pracy i sobie klikam hi hi troszku jak się poobija to nic się nie stanie mam fajną pracę więc mogę czasem zaglądnąć na forum a ty w domku czy też w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no tak o pracę ciężko ja jestem dyrektorem handlowym i zarządzam samymi facetami hi hi praca bardzo dobra nie mogę narzekać szkoda że na śląsku nie mieszkasz to bym pomogła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze to ładna posadka :D dziękuję, to bardzo miłe, dzisiaj nikt nikomu nie chce pomóc "za darmo", zawiść i złośliwość wielka ehh...co to się porobiło, szkoda słów :/ z tego co wyczytałam wcześniej to masz już dzieciątka, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
tak mam dwie fantastyczne córki 10 i 7 lat.Tak posada niezła mój też prowadzi dużą firmę a ja lubię pomagać chodź to prawda ludzie są zawistni niestety ale co zrobić chyba takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
hej dziewczyny! jednak nie testowalam... wczoraj maz przemowil mi do rozsadku i powiedzial ze mam jeszcze 8 dni (od dzisiaj) do oczekiwanego okresu i po co sie nakrecac i ze na pewno nie wyjdzie i lepiej poczekac... kurde tak mi nagadal ze stwierdzilam ze ma racje... wiec poczekam jeszcze chociaz do nastepnego czwartku... a ja juz nie moge wysiedziec na tylku z tej niecierpliwosci!!! to jest gorsze niz jakby mnie ktos biczowal po plecach... nienawidze czekac aha i wiecie co jeszcze wczoraj zauwazylam a w sumie maz..ze mam twardsze podbrzusze. i maz sie pytal czy nie chce mi sie do toalety ze tak ten brzuch sie wdal..ale nie mialam zadnej potrzeby pojscia do toalety :P kurde nie wytrzymam tego tygodnia dziewczyny pomozcie!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
karmelka- kurcze ja tak się nakręciłam na twoje testowanie że nie mogłam się dzisiejszego dnia doczekać co napiszesz a tu zonk nie testowałaś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka, czekamy z Tobą :D! Ty na testowanie,a ja na dni płodne, tylko nie wiem co w tym miesiącu wymyślić - nogi do góry? Wyobraźcie sobie,że następny termin miesiączki wypada mi na Sylwestra!!!! a pierwszy dzień umieram,także nie ciekawie się zapowiada,a może zdarzy się cud na Nowy Rok? oby oby..ahh rozmarzyłam się....Karmelka a Ty - pracujesz gdzieś? Kotek, jak nazywają się córeczki? opowiedz coś o nich, pochwal się :) mam znajomych na śląsku - Boguchwałowice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- a ja z bielska-białej córki mam cudowne pomagają mi w domu sprzątają robią mi śniadanko do pracy czasem łobuzują ale to w końcu dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Dziewczyny zróbmy sobie tabelę niech każda się dopisze nik..............,.........ile lat........który miesiąc staranek.........kiedy @ kotek 1985............28.......................2cs..........................@? dopisujcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Ty....zazdroszczę, My się staramy o pierwsze dzieciątko - już 8 cykl !!! w styczniu ide na badanka,bo nerwica mnie bierze :/ ehh... jak słysze w wiadomościach o kobietach, które porzucają albo mordują swoje dzieci to aż mi się coś gotuje w środku... karmelka - ja po pierwszym nieudany cyklu wpadłam w histerie heh - "jak to - był seks bez zabezpieczenia,a ciąży nie ma? na pewno jestem bezpłodna!!!" i w ryk - haha, sama się z tego teraz śmieje :) musimy być dzielne, razem zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek 1985............28.......................2cs................ ..........@? paula212121........25........................9cs..................31/1.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-żeby nie myśleć o staraniach to nawet chomika kupiłam, z wielkim domkiem itp. ale nic to nie dało :/ Kajtek całymi dniami śpi :/ z psem czy kotem byłoby więcej zajęcia,ale do roboty jakiejś trzeba iść, a co ze zwierzaczkiem wtedy? ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- hi hi ja też po pierwszym miesiącu staranek wpadłam w histerię hi hi i też teraz śmieję się z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
a ja na moją @ na razie dałam znak zapytania bo cykl mi się troszkę rozwalił ale mam nadzieję że już nie dostanę tej wstrętnej @ tylko zobaczę dwie piękne kreski na teście :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek jesteś bardzo sympatyczna :) miło,że są jeszcze tacy ludzie, wokół mnie kręcą się sami "idioci", oczywiście prócz mojego M. jedyny skarb na tym świecie :* trzymam mocno kciuki za dwie kreseczki, ja muszę jeszcze troszeczkę poczekać, mam nadzieje, że już nie długo :/ na razie się nie nakręcam,ale jak przyjdzie 15 dc to masakra jakaś!!! jak nie myśleć :/ ehh...denerwuje mnie to,że nie umiem przegonić myśli :/ zawsze sobie ze wszystkim radziłam,a tu taka niespodzianka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- dziękuje to miłe ty też jesteś bardzo miła i mam nadzieję że szybko wszystkie ujrzymy te dwie ukochane kreseczki na teście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula a może zacznij pić ziółka ojca sroki ja zaczełam je pić i mój też pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się właśnie nad tymi ziółkami, w tym miesiącu jeszcze czekam, w styczniu ide na monitoring, niech mnie gin wyśle na jakieś badania czy coś, zobaczymy, a potem zaczniemy pić ziółka albo cokolwiek innego :/a Ty - kotek - możesz tak pisać i pisać :D? w pracy jesteś - pani dyrektor :D bo ja jak się nakręcę to jak "papuga" :D 24/h haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- hi hi ja też jasne że mogę bez problemu.A z piciem ziółek polecam jak najbardziej oczyszczają narządy rodne i jak nie ma owulacji to ją wywołują ale tak ty zacznij może od przyszłego miesiąca je pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
To są zioła ojca sroki na płodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
aha i regulują hormony jak coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się,że wszystko jest ok :/ robie testy owulacyjne i mi ładnie wychodzą :) + ból owulacyjny i ładny śluzik :) zobaczymy co powie pan doktorek - uwielbiam mojego ginekologa haha :D a Ty coś jeszcze bierzesz oprócz tych ziółek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
biorę kapsułki wiesiołka no i te ziółka bo nie zaobserwowałam u siebie śluzu płodnego więc to na poprawę i troszku cykl mi się rozwalił więc mam nadzieje że mi to pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :) ja mam wszystko ładnie, z dokładnością co do godz :P także nie chce sobie nic popsuć :/ wtedy to bym zwariowała :P! o której kończysz prace, nie chcę C**przeszkadzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×