Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

wyczytałam,że najpłodnieszy miesiąc to miesiąc urodzenia,a ja właśnie ze stycznia :) także jeszcze się tym pocieszam :) oby oby, bo wariuje :P czasami już myśle,że Bozia ma inny plan dla mnie :/ choć....jak chciałam zostać uwaga!! zakonnicą to akurat poznałam mojego M i dupka blada :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dwa dni sie kochamy, mam nadzieje ze sie uda :D pierwsza ciaza bez problemu, a teraz mi sie cos w glowie miesza, licze, kombinuje a najlepiej pewnie by bylo na zywiol isc hehe. Wpiszcie mnie prosze mam 24 lata, @ mam miec 19.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- chciałaś zostać zakonnicą ? no to czyli bozia miała inny plan co do ciebie zobaczysz będzie dzidzia wasza upragniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha paula, co cie podkusilo wtedy zeby isc do zakonu? :D musi sie nam udac w tym magicznym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
kotek 1985............28........................2cs...................@? paula212121........25........................9cs...................31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...................19.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
hi hi coraz więcej nas w tej tabeli a patrzcie się jak się ułożyła od najstarszej do najmłodszej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek - miałam ciężkie chwile w życiu, śmierć ukochanego Taty, zdrada koleżanki, bolesne rozstanie z poprzednim facetem, problemy z mamą - ojj długo by opowiadać....łatwo nie było :/ ale - jak to powiedział mój "były" przyjaciel "twardym trzeba być nie miękkim - to lina pęka, nie komandos"!!! i tego się trzymajmy, bo inaczej oszaleje.... a Ty zyrafka - w domku siedzisz czy pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- oj.. przykro mi ale nie ma co się smutać głowa do góry i bierzmy się za nasze maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Aniołek,który gdzieś tam jeszcze jest, to moja jedyna nadzieja :) tak bardzo czekam na ten mały-wielki cud :) i tylko ta nadzieja jakoś daje mi siły do życia :) ja jestem optymistka, (choć bywa różnie) :P mam nadzieje, że wreszcie się wszystkie doczekamy :) Wy już macie dzieci,więc nie narzekać :P a 1 czy 2 cykle to pikuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasowalo mi wypowiedz :/ paula wspolczuje bardzo, mi w zeszlym roku tesciowa zmarla ale to nie to samo co rodzic. Ja obecnie jestem na urlopie wychowawczym i jak uda sie zajsc w kolejna ciaze to po macierzynskim chcialabym wrocic do pracy. Dzieki za wpisanie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- doczekamy doczekamy zobaczysz może kup sobie już te ziółka zobaczysz że pomogą i niech też twój pije. zyrafka - nie ma za co buziole kobitki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam ziółka, wody nie mam!!! jak ja obiad ugotuje??? a właśnie co dobrego gotujecie? poprosze o pomysły na następny tydz. w piątek jedziemy na tygodniowe zakupy, ale co ugotować??? mam nadzieje,że za chwile mi włączą tą wode, bo masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula-to co jakaś awaria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zmykam dokonczyc jarzynowa a na drugie jeszcze nie mam planu, ale nie obejdzie sie bez wycieczki do sklepu. Bede wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ja nic dzisiaj nie gotuję moje dziewczyny zjedzą w szkole a potem gdzieś wszyscy wyskoczymy na jakiś obiadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed 12 poszłam umyć ręce i szok - wody brak - pewnie tak,ale nikt nic nie ogłaszał :/ mam nadzieje,że do godz. włączą, bo inaczej zupy nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
oj jarzynowa mniam mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
my czasem wychodzimy ponieważ razem długo pracujemy i nie mamy czasu żeby coś upichcić ale wieczorkiem razem siadamy jakiś serek jemy czy szyneczkę szwarwaldzką :-) oj uwielbiam takie wspólne wieczory z moim i dziewczynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
wow no faktycznie już 13 mi też zleciało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja ... bylam pozalatwiac pare spraw w miescie... jakas taka jestem niespokojna nie wiem sama o co... kotek 1985 - aktualnie nie pracuje, wszedzie ciezko dostac prace... ale tego nie przeskocze musze szukac dalej karmelka123.......22......1cs.........11.11 piszcie co tam u Was... cos czuje ze ten tydzien bedzie najdluzszy w moim zyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
kotek 1985............28........................2cs............... ....@? paula212121........25........................9cs......... ..........@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... .............@19.12 karmelka123........22........................1cs....................@11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
karmelka- no tak czasem nie jesteśmy w stanie pewnych rzeczy przeskoczyć ale życzę owocnego szukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
karmelka- no tak w końcu niedługo będziesz testować trzymam kciuki żeby test był pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz karmelka ja też w domku siedze,ale po Nowym Roku to muszę coś znaleźć, bo oszaleje, chyba,że zdarzy się cud :* czego życzę Wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula to gotuj gotuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×