Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość kotek 1985
spoko nie przeszkadzasz niestety o 16 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Też chciała bym mieć wszystko dokładnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ojj.... mam nadzieję że w tym miesiącu nam się uda było by cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsza 16 niż 17 :P także nie narzekaj :P ja to bym dużo dała,żeby pracować do 16 :P haha, a kiedy możesz testować? dopiero 2 cs. ja już nie pamiętam mojego 2 cyklu :/ tyle czekam i czekam :/ też mam nadzieje, że wreszcie nadejdzie dzień, w którym ujrzę wymarzone, wyczekiwane dwie kreseczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no tak racja nie mam co narzekać hi hi :-P Tak ja dopiero 2 cykl starań przed wczoraj skończyła mi się @ co prawda mam ją krótko bo tylko 3 dni i spokój więc teraz czekam na śluz płodny mam nadzieje że w tym miesiącu go ujrzę :-) a w zeszłym miesiącu codziennie się staraliśmy i nic z tego nie wyszło :-( a ty starasz się codziennie albo chociaż w jeden miesiąc tak mieliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
aha jeszcze z racji wieku mojego partnera on też łyka wiesiołka i pije ze mną ziółka i je bananki są podobno dobre na potencję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze, to idziemy "łeb w łeb" ja też 3 dni i koniec, choć dzisiaj jeszcze ostateczne ostatni :D ilu dniowe masz cykle? ja równiutkie 30, choć teraz 29 było... przez kilka miesięcy co 2 dni, w poprzednim było codziennie w dni płodne, w tym miesiącu też planuję codziennie, zobaczymy co z tego będzie:) oby dzidziuś :D niby trzeba odczekać te 2 dni,żeby chłopczyki się wzmocniły, ale... moja kuzynka starała się codziennie i się udało, choć też długo czekała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
hi hi no tak łeb w łeb ja też mam cykle 30 dniowe :-P ale ostatnio dostałam tydzień przed więc coś mi się poprzestawiało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
oj tak oby dzidziuś ja też chyba kupię sobie test owulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy wcinaj, to potrzebne dla dzidziusia, My jemy codziennie przy śniadaniu :) mój M.codziennie je jabłko (ja nie lubie) już nie mam pomysłu, czekam na styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) od tego miesiaca zaczelismy starania o drugie dziecko i mam nadzieje ze rowniez uda sie za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- zapomniałam też właśnie łykam kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
zyrafka- witaj dopisz się do tabeli trzymam kciuki żeby udało ci się za pierwszym razem a w jakim wieku masz dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) moj syn ma 2 latka, ja 24 niedlugo koncze i uznalismy z mezem ze przydaloby sie juz rodzenstwo dla malego. To nasz pierwszy cykl staran a ja juz taka niecierpliwa jestem zwariowac mozna... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
nio znikły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
zyrafka - wszystkie niecierpliwe jesteśmy hi hi oj taka chyba nasza natura :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- pomalujesz też mi :-) też chcę niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek byłam na przedwczesnego Mikołaja w Rossmannie :D !!! jak były promocje, mam idealny (nie tylko) niebieski lakier - uwielbiam ten kolorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ja też lubię niebieski i miętowy :-P zyrafka- wpisz się do tabeli przynajmniej będziemy wiedzieć kto co i kiedy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo zyrafka to upojnych chwil życzę :D! masz jakiś sprawdzony sposób? codziennie,co 2 dni? ja wariuje :P nie wiem co wymyślić w tym cyklu hahaha szaleństwo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
albo napisz ile masz lat i kiedy wypada @ to cię wpiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ja przy moich córkach to od razu za pierwszym razem wychodziło a tu teraz coś nie chciało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek nawet mi nie mów :/ podziwiajcie mnie za cierpliwość :/ ja 8 miesięcy i nic :/ kulka w łeb, czasami już mi się odechciewa wszystkiego, były prawdziwe chwile zwątpienia i załamki :/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- ja podziwiam cię bardzo bardzo ale zobaczysz teraz w grudniu maks w styczniu zobaczymy te dwie kreseczki :-))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×