Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość adaaaaaa
Hej dziewczyny jak tam u was? U mnie dalej czekane na testowanie i .... brzydka pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
Paula a co z badaniami robilas jakies? Przykro mi... tzrzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Paula - przykro mi, ale najwazniejsze to sie nie poddawac:) Dlugo sie juz staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u gin.4 miesiące temu, cytologia ok, kazał się starań 3-4 miesiące,jak się nie uda to przyjść :/ i się nie udało :( ide w styczniu, a czy długo? może dla niektórych nie,ale dla mnie te 8 miesięcy to wieczność :( w dodatku brak pracy mnie wykańcza :'( pracy brak, ciąży brak :'( kulka w łeb :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa141203
przykro mi :(( Ja od tego cyklu biorę kapsułki Lnu (na lepszy śluz) witaminę B i magnez o ich pomocy na płodność wyczytałam na forach... więc mam nadzieję, ze nie zaszkodzę sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_84
justa a dla męża cynk, selen, magnez i wit C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Czesc dziewczyny I jak tam? :) U nas koniec ze staraniami w tym mc :/ Ja mam cycle 28 dniowe I probowalismy 9,10,11 I 12 dnia cyklu. 13 maz zaczal miec nadgodziny w pracy I wrocil wykonczony I nie mial sily..aaaa..a teraz pracuje w takih godzinach ze prawie go nie widuje I chyba nic z tego nie wyjdzie. W sumie to przytulanki byly w polowie 12 dnia a owulacja chyba na poczatku 14-ego czyli dzisiaj, to moze jest jakas nadzieja ... Jest nadzieja dziewczyny? :) Kolejna owulacja wypada miedzy swietami a sylwestrem a ja akurat jestem u moich rodzicow, tak wiec kolejne starania pod koniec stycznia jak nam nie wyjdzie.. szok.. Tak to jest jak sie chce zabardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
paula, zawsze warto porobic podstawowe badania, szczegolnie tarczyca, cukier bo czasem takie proste rzeczy przeszkadzaja w zajsciu. Ale wcale nie musicie miec zadnego problem, moze po prostu na kazdego przyjdzie czas:) Wiem ze 8 mc to wiecznosc, my zaczelismy sie starac 11mc temu I wydaje mi sie ze to bylo inne zycie zanim zechcielismy miec dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
hej dziewczyny ja też z ochotą przyłączę się do was ja staram się od miesiąca jeden cykl za nami bez skutku niestety :-( ale jestem pełna nadziei ja zaczełam brać kapsułki z wiesiołka i piję ziółka ojca sroki na płodność dużo o tym słyszałam dziewczyny starały się po 5 a nawet 10 lat różne leczenie itp. a jak zaczeły pić te ziółka to udawało się po dwóch trzech cyklach więc ja też zaczełam pić bo nie zaszkodzą a mogą pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
kotek1985 - tez slyszalam o wiesiolku, dziewczyny radzily zeby chyba brac do momentu owulacji a potem odpuscic I czekac. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraf
Hej! też dołączam się do Was. my zaczynamy starania o 3 dzidziusia. Nie wiem czy pójdzie tak łatwo bo mam strasznie długie cykle i nie wiem kiedy mam owu. Co prawda biore luteine ale czy to pomoże nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
wiesiołek można brać cały czas mój też go bierze hi hi no i ziółka też razem pijemy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
maraf-my też o trzecie maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraf
kotek1985- to jesteśmy weteranki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
witam Was dziewczyny. chcialabym sie przylaczyc do tematu. razem z mezem tez staramy sie o dzieciatko (w tym miesiacu zaczelismy). ostania @ mialam 10 listopada w czasie owulacji wiadomo starania :) a po owulacji zaczelo mnie pobolewac podbrzusze i czasami nawet ciagnie w pachwinie.cykle mam ok 30 dniowe. do nastepnej @ zostalo mi jakies 9 dni. ale wracajac do podbrzusza to jestem ciekawa czy ktoras z Was tez tak miala lub ma :D piersi zaczynaja bolec i w ogole nie mam apetytu...a to do mnie nie podobne.. Najchetniej juz bym chciala zrobic test ale wiem ze moze jeszcze nie wykryc ciazy. Zainteresowalo mnie to ze nigdy po owulacji nie bolalo mnie podbrzusze. Dajcie znac jak tam u Was :) i trzymam kciuki zebyście mialy upragnione dziecko :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy sie zaczelismy starania w listopadzie a nie w tym miesiacu... caly czas jestem na etapie listopada az mi sie nie chce wierzyc ze juz grudzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
maraf- tak weteranki z nas hi hi :-P Karmelka- ja też tak miałam bul w podbrzuszu i też ciągło w pachwinie ale niestety @ przyszła i to tydzień przed terminem spodziewanej :-) ale trzymam za ciebie kciuki żeby jednak tobie się udało a co tam napewno się uda kup sobie jeszcze kapsułki z wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
maraf- może też kup sobie te kapsułki i ziółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
dziekuje Ci bardzo... Tak bym chciala zeby sie udalo ale z racji tego ze jest to pierwszy cykl staran wiem ze moze sie nie udac... jutro zrobie test i napisze jak poszlo. mam nadzieje ze bedzie druga kreska :) staram sie nie nakrecac ale to nie takie latwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
karmelka- tak wiem to nie łatwe ja tez nie umiałam się nie nakręcać ale zobaczysz uda się będą dwie krechy ja trzymam mocno kciuki za ciebie.Ja tera jestem już po @ u mnie ona bardzo krótko trwa tylko trzy dni i mam nadzieję że tym razem się uda jestem pełna nadziei i wiary że właśnie tak będzie mój partner jest starszy ode mnie o 13 lat ja mam 28 a on 41 i z racji wieku też może mieć słabsze plemniki ale bierze wiesiołek no i ziółka zemną pije :-) i dodatkowo wcina bananki podobno dobre są na pot..... :-P przynajmniej nie zaszkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
A codziennie się staraliście czy tylko jak była owulacja bo my oczywiście codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
my sie staralismy przez caly okres owulacji i 2 dni po...chociaz dokladnie to nie wiem czy trafilismy z owulacja ale z mojego kalendarzyka wynikalo ze tak :P tez jestem pelna nadziei juz nie moge sie doczekac jutra ... mam nadzieje ze chociaz bedzie slabiutka kreseczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
karmelka- ale do @ masz jeszcze 9 dni to może jeszcze nie wyjść test no ale nie zaszkodzi zrobić jak wyjdą dwie krechy to będę cieszyć się z tobą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
no wlasnie wiem!! ale ja naleze do tych baaardzo niecierpliwych i po prostu juz bym chciala wiedziec.. pewnie wiekszosc z nas tak ma :P ale na to nikt jeszcze nie znalazl rady jak wyjdzie to bede sie cieszyc ale jak nie to bede musiala jeszcze czekac do @ jutro od razu po tescie napisze co wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ja też jestem okrutnie niecierpliwa powinni wymyślić testy które od razu wykrywają ciąże hi hi ok to czekam niecierpliwie na wiadomości od ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie nowe koleżanki :) miło,że jest Nas więcej na forum :) kotek 1985 u mnie też 15 lat różnicy hehe :) powiedzcie mi kochane - lepiej kochać się codziennie w dni płodne czy co 2 dni, bo wariuje już !!! czekam na mój ulubiony "śluz" heh - jeszcze z 10 dni !!! masakra, ja też niecierpliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa141203
dziewczyny, ja wyluzowałam !! i czekam ... oby to mi pomogło ;)) odezwę się jak będę coś wiedziała konkretnego !! buziole ii powodzenia ps. biorę kaspułki lnu słyszałam, że są bezpieczniejsze od wiesiołka, magnez i witaminy z grupy B ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
Hej dziewczyny, troche mnie tu nie bylo ale nie chce tak caly czas wchodzic na forum i sie nakrecac :) Caly czas czekam na @ albo testowanie. Czekam do 07.12 czyli juz niedlugo :) Szkockastaraczka- dwa dni przed owulacja przytulanki- to pewnie ze jest nadzieja! :) trzymaj kciuki i moze sie uda :) kotek 1985,maraf- zycze wam jak najszybciej trzeciego malenstwa :) a co juz macie chlopców czy dziewczyny? karmelka123- oczywiscie super by bylo jak by ci sie za pierwszym razem udalo ale nie sugeruj sie zadnym ciagnieciem czy bolem podbrzusza bo to moze byc poprostu twoja psychika. Jak sie chce miec dziecko to sie wypatruje kazdego objawu i czasem to gubi...Napewno bedziesz miala szybko te dwie kreseczki! Bardzo ci tego zycze :) paula212121- chyba lepiej co 2.. tak slyszalam ze wiecej plemnikow jest a jak sie przytulacie codziennie to facet nie nadaza z produkowaniem plemnikow... no ale nie jestem ekspertem... justa141203- ja tez tak chce!!! tez chce wyluzowac! ale jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×