Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada

Polecane posty

fasolka24 Powiem ci, nie wiem co łatwiejsze jak ma się małe dzieci chyba jest trudniej odejść od zdrajcy, taki maluszek potrzebuje ojca a matka potrzebuje pomocy przy dziecku , wsparcia psychicznego no i finanse bo jak nie pracuje, to jest na łasce zdrajcy. A może łatwiej zostać bo taki maluch nic nie rozumie, nie musi się przejmować - nie rozumie dlaczego mama płacze dlaczego krzyczy i łyka prochy. I może za jakiś czas poukładasz to sobie i będziesz w stanie z nim żyć. Ja mam już dorosłe dzieci, jedna córka w czerwcu kończy studia i już pracuje a dwie córy już pokończyły szkoły i pracują został mi syn w III kl. technikum, ja mam łatwiej odejść , moje dzieci radzą sobie finansowo, choć trochę gorzej radzą sobie z tą sytuacją psychicznie, jest im ciężko poradzić sobie z tym wszystkim - dwie córki są na lekach uspokajających a syn zrobił się strasznie nerwowy i agresywny - ale co to obchodzi tą sukę co dała na parkingu , choć mam satysfakcje i cieszę się, że ten pies co brał to widzi i cierpi, że zniszczył kilka osób wokół siebie tym, że nie pomyślał zanim wziął ....... tyle cierpień za nic nie wart sex z kobietą która nic dla niego nie znaczyła ZGROZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry kolega
Witam mój problem polega na tym że mam dobrą koleżankę ( w sumie relacje czysto seksualne ale z czasem przerobilo sie w to uczucie, znamy sie ponad rok) i mój problem jest taki że dziś mi powiedziała że mnie zdradziła raz z jakims typem który jej wyznał miłość (my nie jestesmy razem ale wiemy ze cos do siebie czujemy) czyli nie powinienem byc zazdrosny ale jednak strasznie mnie to boli, a ona nie wie co robic, kij że gośc jej wyznal milosc od razu na poczatku ona mu powiedziala jaka jest sprawa a pozniej polecieli do lozka. co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie od tego czy jesteście w związku małżeńskim, czy w wolnej relacji. Czujecie, że przechodzicie kryzys, bądź macie problemy w komunikacji. Codzienność staje się bardziej skomplikowana, przychodzą ciche dni, nierozwiązane konflikty. Zgłoście się do nas niezwłocznie! Nasi Specjaliści pomogą Wam nakierować relacje na odpowiednie tory. Zapraszamy! https://psychomedic.pl/terapia-par-warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Porady na zdrady 2017 Film w jakości HD dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Porady_na_zdrady_2016 Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę "przeciwnika", bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnych kobiet nikt nie zdradza. Musiały mocno się postarać żeby szukał tego u innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż bidulek nie wie dlaczego zdradził,ty też,no to najprościej zgonić na kobietę,bo ... byla łatwa ha ha. Biedny misio,chroń go,otaczaj szczególną opieka,zeby znów sie nie zagubił ....... Napisał łatwy babsztyl co się wypina żonatym w ciemnym kacie ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, zdrada to zdrada. nie ukladalo sie nam,mijalismy sie w biegu,moj brak ochoty na sex i jego ciagla praca,delegacje... rozstalismy sie a potem sie dowiedzialam ze ma inna i ze spotykal sie z nia jak jeszcze bylismy razem.niby nie powinno mnie to ruszac bo juz bylo kiepsko ale i tak to boli bo mnie oszukiwal prosto w oczy.mowil ze idzie gdzie s z kolega a umowil sie z nia. mamy corke 4letnia ale co z tego ? jeszcze mieszkamy razem albo raczej obok siebie ale za miesiac sie w koncu wyprowadzi do swojego mieszkania. najgorsze jest to ze ona mnie i nasza core poznala na sylwestrze.sama ma dzieci i nie udany zwiazek czy malzenstwo,nie wiem, a mimo to nie miala problemu zeby sie z nim spotykac... nasz zwiazek i tak by rozpadl bo sie wypalilo ale boli to ze mnie oszukiwal. mogl ze mna skonczyc a potem sie spotykac z nia ale po co najpierw musial wybadac teren.. boli jak cholera gdy musze patrzec jak sie szykuje na spotkanie z nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada boli okropnie ale niestety jest dużo ludzi którzy mają przypuszczenia ale wolą ich nie dopuszczać do myśli. Uwierzcie mi- lepiej jest się dowiedzieć i dać sobie szanse aby pójść inną ścieżką. Ja miałam ogromne podejrzenia o zdradę męża. Pomogła mi wtedy ogromnie pani skrzypek- prywatny detektyw z Wrocławia. Dowody na zdradę po kilku dniach a potem kolejne i kolejne.. teraz jestem szczęśliwa z innym facetem, także idźcie taką ścieżką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram wypowiedz poprzednia. nie ma sensu dawac szansy komus kto nas zdradzil. po co ? marnowac swoje zycie na bezwartosciowa osobe? jesli ktos raz zdradzil to jest wiecej niz pewne ze zrobi to znow i znow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada jest czyms bardzo zlym nie da sie tego usprawiedliwić przestalam byc szczesliwa w moim malozeństwie stawałam na rzesach aby maz był ze mna szczesliwy ja sie nie liczyłam traktowal mnie jak zero az w końcu pojawił sie on. Zupełnie inny czlowiek czułam ze to jest to minał rok drugi cieszylam sie kazdym spotkaniem z nim ale bajka szybko sie kończy dzieliły nas km czułam ze on nie jest wobec mnie uczciwy ze mimo ze pytał czy odejde od meza zalezało jemu tylko na posiadaniu kochanki wiedzial ze to co czuje do niego to miłosc ale z jego strony to była mysle ze zabawa za nic miał to przez jakie pieklo przechodzilam w domu gdy wszystko wyszlo na jaw. Teraz wiem jak boli milosc nigdy nie przestałam jego kochac nawet wowczas gdy za to ze on był w moim zyciu maz mnie bił on tego nie rozumiał zrobnil sobie ze mnie zabawke. A ktos kto kocha jest zaslepiony zyje złudzeniami ze druga osoba cos czuje nawet gdy wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały ze zwodzi i oszukuje. Swiat zawalił mi sie w jednej chwili a on sie wycofał bo nagle zmienił prace pieniadze i stanowisko było ponad wszystko a ja z corka zostałysmy potraktowane jak smiecie bylam dobra na czas gdy tolerowalam wszystko. Jego nie obchodziło moje zycie a mnie nie mialo interesowac jego to byly jego slowa zrozumiałam ze ktos kto blokuje przede mna tel w zyciu takiej osoby nie bylam jedyna i ktos komu zalezy na drugiej osobie nie zrobi nigdy nic aby ja zranic zdradziłam i poniosłam kare nie mozna ufac nikomu kochałam człowieka który tak jak mnie potrafił miec kazda inna zakpił ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty,Hela,nie uznajesz jakiejś kropki,przecinka,wielkiej litery ? kto ci to przeczyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona32
Czytam to wszystko i czuję, że nie jestem sama... Problem w tym, że on się bardzo teraz stara i prosi o wybaczenie... Mętlik mam w głowie... Nie wiem co zrobić.. zdradził z prostytutką... Po prostu... Twierdzi, że ona nie była tego warta i że do końca życia będzie tego żałował... Nie wiedziałam nic wcześniej a urodziła się nam druga córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trello66
ja bym się zastanowiła nad montażem jakiegoś oprogramowania do szpiegowania telefonu - dowody w końcu musisz mieć. pogooglaj sobie ja widziałam w sieci takie coś jak spyphone ecler tylko jedna trudność jest taka że musisz na chwilę wziąć telefon od męża - może jak będzie spał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrady sie nie zapomina.nie wiem jakbym sie zachowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada to wielka podlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za zdrade to bym chyba zabila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zdradza to powinien odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden facet czesto zdradzal zone .ma dzieci pozamalzenskie.ale zona nie odeszla od niego .chyba go bardzo kochala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak on zdradza to i jego trzeba zdradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co by powiedzial jakby jego zdradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
718462 - 339918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RKJNgeCSza / 583911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PZymeiLHCI / 637391

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
623038 - 524431 - 882684

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
708176 - 551267

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
774336 - 605456 - 124264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×