Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada

Polecane posty

Gość gość
To facet byl cienki,ze dal sie wkrecić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam zdradzona tak myśle, jestem już nie młoda, ale nienawidzę, nie mogę patrzeć na kobiety które niszczą związki, jeśli kobieta wie że mężczyzna jest w związku powinna dać sobie spokuj! o ile mniej byłoby problemów, rostań, rozwodów i bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest w związku i kocha nie powinien zdradzać ranić drugiej osoby, jeśli chce szukać wrażeń i zdradzać najlepiej odejść.Co to za związek? jeśli jeden drugiego zdradza to lepiej się rozstać i każdy niech wtedy robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'11,tym bardziej żonaty mężczyzna nie powinien wylazic z domu i szukac wrazeń poza nim. Nie obwiniaj tylko kobiet romansujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zdradzie mojego męża miałam raczej miałam żal do niego...Później to konkubina zdradziła go z innym i zostawiła. Poznał jak to jest być zdradzonym i kogo sobie wybrał...dobrze mu tak!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w związku z mężczyzną już od 4lat było wszystko piękne razem spędzaliśmy dużo czasu rozmawialiśmy o wszystkim byliśmy jak przyjaciele. Ale od jakiegoś czasu wszystko prysnelo jak bańka mydlana. Mój instynkt kobiecy podpowiada mi że jestem zdradzana . Pierwsze oznaki zaczęły pojawiać się od kąd zaczął wychodzić częściej z domu wyjeżdżał po za miasto do kolegów pił nie wracał na noc. I tak od 3tyg ostatnio dzwoniąc do niego z zapytaniem gdzie jest słyszałam w tle rozmowę z jakąś dziewczyną (idiota się nie rozłączył) słyszłam jak jej prawił kompelmety i zwierzali się . Ciągle usuwa wiadomości na FB a w chodząc w historię widziałam że usuwane były wiadomości od tej dziewczyny z którą rozmawiał . Cały czas kłamie żę idzie do pracy a tak naprawdę jedzie po za miasto tam gdzie jest ta dziewczyna (mieszka na jednym osiedlu gdzie on sie wychowywał) Nie wiem co mam robić próbowałam z nim rozmawiać ale on ciągle mnie zwodzi twierdząc że popadam w paranoję i że go nic z nią nie łączy . A ostatnio dowiedziałam się od jego kolegi że Dawid(mój partner) piję i tak się zachowuję bo spotkał na osiedlu byłą dziewczynę w której był bardzo zakochany. Jak się jeszcze o tym dowiedziałam to serce mi krwawiło. Kobiety co mam robić bo powoli nie daję sobię z tym rady nie mogę się skupić na sobię ani na pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ to jak najszybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierzcie mi jestem tym już tak zmęczona nawet nie mam z kim o tym porozmawiać wszystko duszę w sobię aż któregoś dnia wybuchnę . Teraz też go nie ma w domu znowu tam pojechał nawet telefonu nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw weż słownik ortograficzny nim cos jeszcze napiszesz a potem odejdz od niego.Co cię trzyma przy tym faciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Uczuciowym to samo i podobne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to są Zawistni i co z tego że z ortografii jestem kiepska a jak bym nie miała nogi też byście mi cisneli . Chamski podły naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale,że o co zawistni ?że zyjesz ze zdradzaczem ? ze byli orto strzelasz jeden za drugim? Haha,ty masz prpblem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygadal kocioł garnkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygadal kocioł garnkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie literówki, gdzie klawisz tuż obok siebie ,a błąd klasyczny ortograficzny(niejeden ),to duuża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To straszne wręcz okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można mieć pretensje i żal do obu stron (męża i kochanki). Ja doskonale rozumiem autorkę postu. Tylko trzeba się pozbierać do kupy i dalej żyć. Czas leczy rany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba teraz wypić piwo, które się naważyło...tak już w życiu bywa. Jeśli się zdradza ukochaną osobę, to są z tego tytułu przykre konsekwencje. Utrata zaufania i ogromny ból. Mąż sam wybierze co z tym zrobić....A na drugi raz lepiej pomyśl zanim komuś taką krzywdę wyrządzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'52,ostatni post nie tyczy męża i kochanki,tylko kilku plaszczyzn ich żyycia (picia,olewania,pozne powroty lub nie wraca do domu)a jest to tylko On i Ona bez zobowiązań dotychczas i spotkań z dziewczyną w której kiedys był zakochany. Czytaj uważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tacy łosie, co żona wali ich po rogach i co? i nic,dalej są ze sobą,nawet chodą na spacery trzymając sie za rączkę :D Zatracili męską godność.Świat schodzi na psy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za post haha.Dziewczyna pyta o faceta,ty piszesz o żonach. Dzis wolne i nawet dokladnie posta przeczytac sie nie chce a daje odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj Spokój ! jak mu dawała tylko w poope, To Nie Zdrada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twoje zdanie co jest lub nie zdradą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad ze spamem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia aaa
mam 19 lat,jestem ładną,aczkolwiek trochę zakompleksioną dziewczyną.Mój chłopak ostatnio przyprowadził do mnie swojego kolegę.Gadaliśmy,oglądaliśmy filmy,a po kolacji pościeliłam temu kolesiowi łóżko w drugim pokoju.Poszliśmy spać,ale przebudziłam się gdzieś w środku nocy.Mój chłopak poszedł do kuchni coś zjeść,co często mu się zdarza.W pewnym momencie po cichu wszedł ten koleś,udałam że śpię.Zdjął mi majtki,potem palcami penetrował mnie mocno rozszerzając ścianki pochwy.Poczułam ogromne podniecenie,zrobiło mi się mokro.Potem on po kilku minutach wyszedł,a ja nie mogłam zasnąć.Czy powiedzieć o tym mojemu chłopakowi,czy zapomnieć o wszystkim,chociaż tak mnie podniecił i trudno mi będzie zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu potrzebujesz jakiejś odmiany,np.w zmianie partnera.Wcale to nie jest jakieś dziwne,że nagle odkrywamy silny bodziec podniecenia.W twoim przypadku,na drugi raz nie udawaj że śpisz.Może wtedy bardziej odkryjesz swoje możliwości seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slabe prowo tej Gosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×