Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada

Polecane posty

Gość gość
824071 - 881593 - 596040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
168300 - 852074

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie prawdziwe historie. Żona1 dowiedziała się o zdradzie męża. Wynajęła detektywa, detektyw potwierdził za dużą kasę. Żona urządziła piekło mężowi, a był to powszechnie szanowany gość. Obsmarowała go przed dziećmi, wszystkimi znajomymi. Dla wszystkich to było przykre, niesmaczne; wszyscy od nich się odwrócili. Dzieci - jedne wyparły się ojca, drugie winią matkę za sytuację. Oboje nie mają życia. Druga historia zaczyna się podobnie: do żony2 przychodzi facet z informacją, że ją mąż zdradza z jego żoną. Żona2 każe mu pilnować swojej żony i spuszcza go ze schodów. Następnie najpierw wykupuje wycieczkę, gdzie jeżdżą prawie same panie, potem wynajduje u siebie przewlekłą chorobę i jeździ do sanatoriów tak często jak się da. Często "znajomości" z sanatorium są kontynuowane. dzieci nic nie wiedzą, męża wspiera w pracy i działalności, a potem opiekuje się w chorobach, które go dopadły do samej śmierci (męża). byli szanowaną i uważaną za szczęśliwą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć że wszystkie żony to podłe, wredne i podstępne szmaty? Wiesz? możesz mieć rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.gs5.com.pl - profesjonalne uslugi detektywistyczne oraz prawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara55
Jeśli masz tego rodzaju podejrzenia i chciałabyś zdobyć dowody zdrady męża to skorzystanie z usług biura detektywistycznego będzie najlepszym rozwiązaniem. Ja ze swojej strony polecam firm Secret Spy http://www.secretspy.pl/. Mają swoje siedziby we Wrocławiu, Poznaniu i Lesznie. Profesjonaliści, rzetelnie podchodzą do każdego zlecenia a dodatkowo są bardzo skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu spotykam się z mężem mojej przyjaciółki on wysyłam do mnie SMS od 7 lat od listopada zaczęłam się z nim spotykać zakochałam się w nim bez pamięci co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę nie wiesz co masz zrobić dwulicowa suczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak, zadzwoń do tarocistki,jasnowidza, mnie mąż zdradzał na jakiś delegacjach w pradze, kijowie, wilnie, dopiero wszystko wyszło, jak przejrzałam jego maile, miał również kontakty do kamerek erotycznych, polecam tę Panią, konkretnie Ci podpowie co zrobić w tym temacie: nr 708877503 następnie po połączeniu numer wewnętrzny 177 i powiedz co i jak sprawa wygląda, na pewno Cię nakieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm2343
Zdrada temat bardzo dobrze mi znany , mój mąż robił to miesiącami , kłamał prosto w oczy i nawet mu to wychodziło . Do czasu, nasza intuicja zawsze podpowie nam gdzie prawda. Pomogła mi firma Detektyw.pl - przyłapali go na gorącym uczynku. Teraz dzięki nim sprawa w sądzie wygrana i płaci alimenty i na mnie i na dzieci. Ma za swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrum psychoterapii vide
Nie ma takich problemów, których nie można załagodzić. Zapraszamy http://www.centrumvide.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.detektyw.pl pomocni profesjonaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjh
czym jest zdrada moze rozwody rozstania niczym tylko po prostu oderwanie sie od czegos od wszystkiego co bylo zle bledem nieporozumieniem pochopnoscia niepzrewidywalnoscia czy niewyobrazalnoscia czy po prostu planem przyszlosciwoym ktory nagle runal jak dom z kart.Dlatego rozstania jest jakby jedynym ratunkiem aby kontynuoowac zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuiyuiy
zdrada jest w naturze danych osób .Wyglada jak raz zdradzil to bedzie dalej tylko w bardziej ostroznej formie .To jest styl naturalny zycias tych ludzi .I sa ludzie ktorzy nie zdradzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćghg
lubie zdrady adrenalina . pozegnanie i uwolnienie .Jestem sam wolny róbta co chceta.Kobietki naprawde radze .Facet zawsze umie garc kochanka i litosciwego jak nabroji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjkhj
ludzie rozstawajcie sie , zycie jest piekne , nie warto byc zalezny z przymusu dla kogos kto nie jest po prostu wart .Uwaloniajcie sie pieprzcie wszytsko kto nei zasluguje .Po prostu cieszcie sie swoim zyciem ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada to najgorsza rzecz jaką można zrobić swojemu partnerowi. Mnie zdradziła żona. Niby nic wielkiego dla niej się nie stało, ale dla mnie był to potworny cios. Ja nie potrafiłem się z tego podnieść, chociaż próbowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhhjhj
jak z kims widzimy ze nie da sie zyc rozstawac sie .Cieszmy sie swoim zyciem , skoro zyhesz masz prace to po co jakies dalsze klopoty z kims .Bezsensu niepotrzebne .Zmieniajcie .Czym predzej tym lepiej .Mnóstwo ludzi jest jezeli widzimy naprawde kogos to do przodu .I tak zycie bedzie sie toczylo. Wszyscy tacy sami jestesmy ty;lko ludzmi .Zapoznajemy sie , zwiazki .I co niby rodzina tesciowe i inne glupie nazwy.Wlasnie nie pamietajmy jak sie zapoznajemy kogos i jego rodzine.To zawsze naturalnie sa to ludzie obcy naturalnie .Dlatego kazdy nie dba o milosc tylko o interesy wlasne . Jak i jrdnas i druga strona . Jak cchemy milosc naparwde to trzeba zmienaic jak najszybciej i nie grzesc w bagnie bo sie utopimy.A potem ciezko sie od tego uwolnic.Zwiazki rozstania po prostu zycie .Dlaczego zwiazki no jakis w ty interes a nie milosc , a dlaczego rozstania bo jest przyczyna nic sie nie dzieje bez przyczyny.Dlatego dzis ludzie zyja w zwiazzkach , lub bez zwiazków bo nie warto i sie rozstaja bo popelnili glupi blad który w miare szybko naprawili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhjh
co czuje zdradzony mezczyzna .Wg ,przyslowia ,, nie placz jestes doroslym facetem ,, Meskosc z natury jest twarda .Szybko mu pzrejdzie niz kobiecie .Faceci z wlasnej winy zaniedbuja wszystko .Placz to tylko udawany na litosc .Czy bedzie kobieta naiwna i glupia .Dobra metoda facetów .A wariat mówi ze cos se zrobi , skoro ktos tak mówi to najgorsza osoba neibezpieczna dla otoczenia .Jak najszybciej powinni sie skonczyc to .Po peostu facet myslak ze am cie w klatce i wszystko wolno a tobie nic .No i nie wiadomo jaka jest przyczyna .Skoro wiemy przyczyne lepiej interpretowac no ale musze powiedziec .Facetowi szybko mija , jak widzi ze kobieta z nim rozmawia , bardziej staje sie nachalny agresywny bo liczy juz na naiwnosc kobiety .Jak kobieta bedzie konsekwtna .Zobaczysz ze szybko facetowi pzrejdzie Takze nie warto dyzkutowac .Z jakiej przyczyny zdradzamy, musi byc jakas .Chyba widzimy z kum mamy do czynienia .Jak jest zle zmieniamy .Tak nalezy .Takze nie ma co draznic bo facet pokaze bo jest madry tam tylko aby ze slabsza plcia zrobic co nalezy ...Jak zdradzamy konczmy miejmy honor rozstajemy sie .Zycie toczy sei dalej .Konczymy to znaczy najlepiej brak kontaktu .Zamykamy riozdzial ten i otwieramy no moze wkoncu swija co niektorzy wolnosc i po rostu kontynuuja swoje zycie i ciesza itzreba sie cieszyc swoimzycie i obejrzec dookola setki miliardow ludzi pzryjaciol i wiele .Zamartwiac sie jakims jednym ktory przniósl katastrof, problem czy zniszczyl ład zyciowy komus. Ni e powinienem tlumaczyc kazdyw ie co czuje co doswiadcza u uzanaje za stosowne .Kto doswyadzca cos rozumie dlaczego sie rozstaje a kto nie doswidczyl nie zrozumie .Czyli naturalnie fizycznuie musimy poczuc cos fizyczne zeby decydowac .Dlatego ludzie dpswaidczja fizyczne zlo z zyciu pzrez jakas osobe , dlatego proste pzreviez ze zmienaija .Uwazam to trzeba kazda normalna osoba pzreciez posypila by tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhghg
uslugi detektywistyczne sa dzis dobre.Po pierwsze szybko uzyskujesz swoj plan komkretny jezeli zauwazymy tylko raz cos podejrzanego w swoim zyciu nalezy spróbowac detektywów (zaufanych. Czy moze ktos nas oszukuje klamie , ty równiez musisz dzialac , a nikt nie musi wiedziec co robisz , no bo jak ktos sie ustawi i co wtedy. Nici z detektywow . Nie mamy czasu kogos kontrolowac . No to dla ludzi ktorzy wiedza czego chca a czego nie chca .Łatwo troche lepiej ale szybko mozna to zakonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzają partnerzy którzy ciągle potrzebują czyjejś akceptacji aby czuć sie dobrze - osobowości narcystyczne. Zdradzają osoby, które z domu wyniosły wzorce braku szacunku dla współmałrzonka. Zdradzają osoby niedojrzałe emocjonalnie, bo wydaje im się że związek to ciągłe fajerwerki, kwiaty, sex 3 x dziennie, zero obowiazków, hedonizm i hulaj dusza piekła nie ma... Oprócz tego zdradzają osoby z zaburzeniami osobowosci np borderline, które nie są zdolne do budowania długich związków i mają tzw. ujemną empatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu sie rozsiewa jakas patologia. Zdrada to nic złego. Tak samo jak IBS. Maja to ze soba wspolnego ze obie kwestie nigdy nie dotykają twardzieli :) finito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps to byla oczywiscie ironia :) proste ze zdrada to cos bardzo zlego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja nie byłem dobrym facetem przestałem się interesować moja kobieta i było coraz mniej intymnych chwil. mówiła mi codziennie że jest jej źle że czuje się podle i samotnie w tym związku dodam że nie jesteśmy małżeństwem. po 3 latach wreszcie nie wytrzymała powiedziała że musi wyjechać zgodziłem bo co innego mogłem zrobić prośby itd nic nie dawały w tym czasie pisaliśmy do siebie codziennie i gdzieś tam ona spotkała starego przyjaciela który zawsze się w niej kochał i doszło do zbliżenia. w tym czasie Jeszce nic nie wiedziałem wróciła do mnie po miesiącu może po niecałych 2. następne miesiące byle wspaniale ale ja po jakimś czasie znowu stałem się tym samym człowiekiem którym byłem doszło do kłótni byłem agresywny zaznaczę że nigdy jej nie uderzylem były krzyki przekleństwa itp powiedziała że się mnie boi i odchodzi tym razem na 100%. J nie poddalem się i prosiłem żeby wróciła niestety nie pomagało ona już spotykała się z kimś innym czego nadal nie wiedziałem pisałem nadal i się nie podawałem może gdybym wiedział to bym nie pisał sam nie wiem. wreszcie moje prośby przyniosły skutek i spotkaliśmy się. rozmawialiśmy długo na wstępie się rozplakala i powiedziała mi o wszystkim stwierdziła że nie może już być że mna bo mnie w pl zdradził a i że brzydki się tym ja odpowiedziałem że chciałbym zacząć od nowa że wybaczam wszystko i że to też moja wina bo tak jest. mija 2 miesiące nadal jesteśmy razem ból po tym został nie do opisania i tylko to że widzę jak ona się stara i mnie kocha nie pozwala mi się poddać bo nadal kocham ja nad życie. nie wiem czy wszystko się poukładać i czy kiedykolwiek ten ból mine ale wiem jedno brak teen ukochanej osoby boli bardziej i zawsze są 2 strony medalu.a zdrada to nie zawsze sex można zdradzić 2 osobę będąc innym człowiekiem niż się obiecywali. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uznajesz kropki/przecunki/inne znaki przestankowe/duże litery w nowym zdaniu, to popraw wszystko,może ktoś przeczyta i wypowie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat stał się niby lepszy nowocześniejszy ale i bardziej samolubny i wcale nie chroni jednostki. pogoń za niby szczęściem i wygodą czasami niszczy wszystko. każda rozumny dorosły człowiek wie że złamanie umowy czy zdrada to nieraz duże konsekwencje i tak zdrada i porzucenie pracy to spory kłopot (w wiekszych firmach o zasadach i zwalczaniu konkurencji)są obwarowane sporymi karami i blokowaniem pracy w zawodach. zerwanie wiekszosci umów to kary pienieżne . zdrada na rzecz innego panstwa to więzienie a nieraz kara śmierci. Do czego zmierzam zdrada i porzucenie w zwiazku to banał i 0 konsekwencji (czasami alimenty ale przy jednakowych zasobach ich nie ma ) naukowo udowodnione że zdrada czy rozwód to niejednokrotnie wielka tragedia i trauma , nieraz osoby doświadczając tego nigdy nie sa już sobą i nieraz nie podniosą sie po takim doświadczeniu , czytajac niektóre wypowiedzi dochodzę do wniosku że lepiej społeczność traktuje zwierzęta niz ludzi swoich partnerów ,myślą że to ciuch ze sklepu który mozna wymienic ot tak sobie jak sie znudzi 0 liczenia sie z uczuciami innych . człowiek powinien dotrzymywać każdej umowy i ponosić konsekwencje jej złamania np zdrada w małżęństwie udowodniona powinien stracic cały maatek nz rzecz partnera a przy rozwodzie z jego winy płacić rente i mieć zakaz na 10l wstepowania w kolejny zwiazek małżęński powiecie ze to głupota ale czy napewno (nie licząc patologi powinnna byc taka kara) w zbyt łatwo teraz się pobierają mają dzieci nie liczą sie z konsekwencjami ze to nie zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież poprzedni post i ostatni to plagiat, wklejasz cudze wypowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ahahaha tylko frajerzy wracają do takich curevek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×