Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słowianka89

panny młode 2014

Polecane posty

Gość helenka od zenka
no te czesc to bylo od Waszej Majowej helenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie podobają się suknie typu księżniczka. Ta suknia z tego linka jest bardzo ładna i zdecydowanie wolałabym kupić sobie taką niż księżniczkę. A co do wódki myśleliśmy o kupnie Pana Tadeusza, ale ostatnio podrożała i to sporo, więc jeszcze nie wiemy jaką kupimy, ale napewno kupimy przed końcem roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka89 gość to ja :) tylko czasami zapominam się zalogować ;) a kiedy ślub? my lipiec polujemy na stocka z makro, bo mamy złotą kartę zaproszenia zamawiam pod koniec grudnia, tylko tutaj wielki problem z nazwiskami, bo niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, że ich nazwisko się odmienia i mogą się obrazić... i weź tu dogódź wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaj siebie nasz ślub w sierpniu :) Ja zaproszenia zamawiam po Nowym Roku, bo moja przyszła teściowa obiecała, że do świąt poda mi listę gości mojego narzeczonego. Tak więc czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona89
czesc;) ja juz wybralam zaproszenia poszly do realizacji projektowej zobaczymy za pare dni jak odesla projekt.ja myslalam.nad wodka i pewnie bedzie u mnie biala zubrowka.mam karte do makro od przyszlej swiadkowej niewiem jak ta karta nazywa sie ale jej wujek do sklepu monopolowego kupuje na ta karte w makro.ja jesli chodzi o suknie narazie nie mysle tak na powaznie bo mam czasu jeszze ciut a jestem w trakcie gubienia kg;) wiec za suknia rozejrze sie w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianka89 no a kiedy zaproszenia zaczynacie rozwozić? ja chciałabym zacząć gdzieś w połowie marca, tak żeby do maja rozdać, bo o potwierdzenie będziemy prosili do początku czerwca. chcemy spokojnie rozdać, bo w ostatnich dwóch miesiącach nie chcemy zawracać sobie głowy zaproszeniami, będą ważniejsze sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaproszenia będziemy wręczać w okolicach Świąt Wielkanocnych. Myślę, że z tym roznoszeniem zaproszeń wyrobimy się szybko (2-3 dni), bo dużo zaproszeń będziemy wysyłać pocztą. Jeśli chodzi o potwierdzenie przybycia, to pewnie podamy do końca czerwca. Jak już pisałam wcześniej, nasi goście wiedzą kiedy ma się odbyć nasz ślub, więc zaproszenia to czysta formalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
ja mam troche wczesniej od Was bo na poczatku maja i mysle,ze zaprosznie jak wreczac bede po Nowym roku bedzie ok.a z wodka to chce dograc to do konca roku w zwiazku z podwyzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubieniczka030514
Cześć wszystkim P. Młodym :) Ja mam ślub 3 maja, suknie już mam upatrzoną ale z zakupem jeszcze się wstrzymam - jeszcze trochę czasu a bez sensu żeby leżała w szafie :) wódkę będzie zamawiał narzeczony mówił coś o Panu Tadeuszu , zespół, fotograf jest kamerzysty nie będzie. A teraz jestem na etapie wyboru zaproszeń. W tym temacie ktoś się ogłaszał i znalazłam ich stronę internetową, nawet fajne oryginalne wzory mają ale nie wiem na który się zdecydować. Zamawiał ktoś u nich ?? Kontaktowała się ktoś z nimi ?? Może któraś z Was mi coś podpowie, (narzeczony mówi żebym sama czegoś poszukała, nie mam z kim o tej kwestii pogadać bo nie mieszkamy w Polsce. ) tutaj strona do tej firmy www.ago art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
no hej Kolezanki Slubieniczka-ja tez mam3maja i C***owiem,ze kupno sukni to dobry moment bo do konca roku wyprzedaja sie z moedelami z 2013r.Oczywiscie mowie tu o typowych salonach sukni.I miare "oddaje"pod koniec stycznia,dwa miesiace poczekam.tj marzec****ozniej mam miesiac na jakies poprawki kupno dodatkow.obawiam sie,ze pozniej bedziesz w niepewnosci bo to tak na ostatni dzwonek. Slowianko jak tam samopoczucie hehe w pn?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Helenka :) Samopoczucie dobre. Ten tydzień mam taki luźny, ale w następnym czeka mnie dużo pracy, bo robimy remont z narzeczonym w naszym mieszkaniu. Wiadomo ile to pracy przy remontach :) a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
Ja w pracy ale zaraz koniec.Wiem co to remont bo mialam od czerwca a w polowie listopada skonczylam.Wszyssstko109metrow remontu od podstaw.Teracz czekam na kuchnie na wymiar ma byc do konca tego tygodnia juuupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiasisia
do slubieniczka030514 Zamawiałam na tej stronie próbki właśnie czekam, dziś mają przyjść to napisze Ci coś na ten temt czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiasisia
do slubieniczka030514 nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz, ale pytałaś o te zaproszenie i firmę co się tu reklamowała no i co mogę powiedzieć. Próbki są świetne tylko nie wiem na który wzór się zdecyduje :) Jedyne co mnie tam dziwi to ceny bo babka na prawdę ma roboty przy nich, ale wykonanie super My po sylwetrze będziemy zapraszać , poza tym już najważniejsze sala, kamerzyta, fotograf, DJ są . Suknia już kupiona ale wisi w salonie bo pewnie bliżej będę coś przerabiać zwężać albo poszerzać :P także kochane Panny Młode trzymajcie się - pewnie będę tu zaglądała jak wam idą przygotowania :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a które zaproszenia zamawiałaś? jesli to nie tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie te zaproszenia. Może jeszcze 10 lat temu zrobiłyby furorę, ale nie teraz... Nie wiem jak to określić, ale są takie pospolite. Nigdy takich nie zamówiłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiasisia
Zamawiałam sara, rubin i amareto , i chyba zdecyduje się na te ostatnie. ale jeszcze mój Rafał musi je zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam do sprzedania suknie ślubną jeśli któraś jest zainteresowana magdawitkowska.90@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno ktoś się zainteresuje jeśli zdjęcia nie wstawiłaś. Lepiej wystaw ją na allegro, bo to nie jest miejsce na ogłoszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monisia a kiedy Twój ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie wlasnie amaretto podobaale jeszcze sie wstrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiasisia
Ja mam ślub 12 lipca. A to czy dla kogoś te zaproszenia są brzydkie czy nie to kwestia gustu , mi się bardzo podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupiłam suknię! :) szłam po inną, ale bez przekonania, aż w końcu, zupełnie przypadkiem przymierzyłam tą. po 40 przymiarkach założyłam i wreszcie poczułam, że to ta! :) oceńcie proszę http://www.suknieslubne-agora.pl/ model 14-33 tam gdzie wydaje się być kremowa, czyli te haftowane kwiaty są kryształki swarovskiego, bardzo delikatnie się mienią, na początku nie byłam za nimi, ale wszyscy mnie namawiali, żebym je zostawiła, więc zostaną :) jak Wam się podoba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatkarium
wszystkie Panny Młode 2014 z Dolnego Śląska zapraszam do mnie na www.facebook.pl/kwiatkarium i na konsultacje ślubne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejania
witam Was dziewczyny ja ślubuje 27wrzesnia:) tak sie zastanawiam ile wczesniej trzeba isc do ksiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie pójść już teraz. Pierwsza wizyta to zarezerwowanie terminu, spisanie Waszych nazwisk i wprowadzenie co i jak. Nie wiem czy tak jest we wszystkich diecezjach, ale my dostaliśmy takie indeksy- tam mają być potwierdzenie uczestnictwa w naukach przedmałżeńskich i spowiedzi. Następna wizyta u księdza ma być w okresie 3 miesięcy do ślubu- dostarczacie wtedy potrzebne dokumenty- tzn. z USC i z parafii, jeśli ktoś jest z innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiej jestes diecezji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z siedleckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×