Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żuchwa skroniowa

Polecane posty

Gość gość

Witam. Bardzo proszę o pomoc ! Od tygodnia bolała mnie głowa bóle były takie jak na zatoki. Później doszło mi sztywnienie szczęki z prawej strony. Badania u neurologa nic nie wykazały. Zatoki też mam zdrowe więc lekarz po następnym tygodniu stwierdził iż może być to zapalenie żuchwy. Poszłam do stomatologa przepisał mi antybiotyk " DALACIN C ". Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z was tak miał ? Jak szybko mi to przejdzie ? Bo już 2 tygodnie z bólem chodzę i mam go dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz miec zapalenie zuchwy,powinnas miec zrobione przeswietlenie a nie leczenie na oko, bo kość zuchwy w stanach zapalnych zanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no takie lekarze antybiotyk dadzą a sami nie wiedzą co to. Bo lekarz przy naciśnięciu koło ucha jak mnie zabolało to powiedział "może to ucho ?" później stwierdził, że to żuchwa, gdzie przez tydzień czasu nie wiedział co mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od 2 tygodni bóle w szczęce na dole po jednej stronie, najpierw myslałam, że ząb.Wizyta u dentysty, stwierdziła zapalenie dziąseł, usuneła kamień wypłukała dziąsła, zaleciła eludril .. dalej mam bóle kłucia, kolejna wizyta u dentysty .. wyleczyła zeba po drugiej stronie, bo może promieniuje ... hmm diwne zaczęło mnie kłuć również ucho, jedno i drugie ... dała na wszelki unidox na 5 dni ... a ja dalej nie wiem co mi jest i się denerwuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×