Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salon ślubny w Krakowie

Polecane posty

Gość gość

Hej kobietki. Chciałabym was prosić o pomoc. Jakie salony warto odwiedzić w Krakowie? Mieszkam w Chrzanowie, chciałabym podjechać i w jeden dzień zajrzeć do kilku sklepów. Muszę zawęzić poszukiwania, dlatego liczę na jak najlepsze propozycje. A czego oczekuję, to chyba mówić nie muszę. Każda kobietka wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz się po prostu na Długą i na Filipa ;) Nie wiem czy nie warto byłoby podjechać do Sosnowca na Twoim miejscu i zajrzeć do salonu w Trzebini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiankaOjej
Może Adria? Mieszkam na osiedlu Zielonym i to jest kawałek dalej, jedyny jaki mi przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gorąco polecam salon sukien ślubnych na filipa MONA. Sprzedawczyni po prostu rewelacja. Bylam w kilkunastu salonach a do tej Pani wrocilam bo pomogla mi wybrac moja wymarzona sukienkea nie jak inne wcisały byle by cos wcisnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adria to na os. Uroczym, dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie numerek 12 :) Tam się znajduje właśnie ten salon z sukniami ślubnymi i wizytowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia84 KRK
Ktoś powyżej proponował jechać do Sosnowca bądź Trzebini? O ile Trzebinię jeszcze rozumiem, ale po co fatygować się aż do Sosnowca? Poza tym Kraków mały nie jest, salonów tutaj naprawdę niemało. Kojarzę Adrię, dobrą kolekcję mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków to przecież bardzo duże miasto i nie jedna z kobiet chciałaby tutaj ślubować. Jeśli chodzi o salony ślubne to jest ich tu sporo, ale zgodzę się z opinią powyżej. Adria to doskonały salon z bogatym wyborem sukien ślubnych na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam MADONNY w rynku, panie były dla mnie bardzo miłe, dopóki odmówiłam odsprzedania przez salon swojej sukni ślubnej razem z orginalnym welonem. proponowały mi wtedy bardzo małe pieniążki, dlatego zdecydowałam że wolę ją sobie zostawić. Od tej pory już nie było miło, byłam zniesmaczona trochę, bo salon prestiżowy, zapłaciłam kupę kasy za suknię, domówiłam do niej orginalny welon, który kosztował kosmiczne pieniądze,ale był po prostu przepiękny (kolekcja la sposa), a tu bum! nie zgodziłam się za niekorzystną dla mnie sytuację i fochy. jestem rozczarowana obsługą! suknia piękna, do dziś ją mam w swojej szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam madonny w rynku, poczytajcie sobie poświęcone im fora internetowe, mówią same za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze Sosnowiec jest lepszym pomyslam jak Krakow,ponieważ sama sie przekonałam ze kiecki w Krakowie są dużo droższe ,różnica nawet 1200 na tej samej sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może różnica w cenie te jest tego nie wiem, ale mam niemiłe wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza nogą
Polecam Dąbrowę Górniczą jest dużo salonów i Sosnowiec ,salony mniejsze ale dobry i duży wybór ,suknie markowe jak rownież szyta na miarę przez polskich producentów.Pomijajac oczywiście tą pracownie artystyczna Obajtek, bo na to szkoda czau.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fulara & żywczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu akurat niby Sosnowiec? Jest tyle miast w pobliżu. Kraków jak na największe miasto w Małopolsce i w sumie na Śląsku też posiada od groma salonów, co dziwić nie powinno. Ale faktem jest, że tych lepszych można zliczyć na palcach jednej ręki. Adria na pewno się wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale mnie nie dziwią sugestie dotyczące tego salonu. Dosyć popularny na krakowskim rynku. Jak ktoś się interesuje modą ślubną, wie więcej w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka L
Dlaczego po prostu nie wklejacie stron salonów? Tak byłoby łatwiej, móc zobaczyć kolekcję. Nie każdy wie o jakie miejsca chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×