Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaa 78

moj maz daje prezenty i pieniadze swojej bylej zonie

Polecane posty

Gość gość
jak zareagował twój mąż na twoje zarzuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
to znaczy moj maz siedzial z rekami na glowie, bo go bylo wstyd, z tego co ja popisalam do jej meza i do niej... pisalam z jego konta, ona na poczatku myslala, ze to on:))).. strasznie mnie boli glowa od placzu, nawet kawa nie pomaga mi... moj maz sie tlumaczyl, ze jak mnie poznal to mial jej nie dawac juz pieniedzy, ale nie wiedzial jak to zakonczyc w elegancki sposob :((( ( ona byla przeciez nauczona, ze daje jej on pieniadze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest tak glupi czy myśli że ty jesteś taka głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********ie, zakonczyc w elegancki sposob! on ją dalej kocha, bo inaczej by jej kasy nie dawał, nie czułby potrzeby kontaktu z nią, tym bardziej że dzieci nie mają, nie daj sobie wmawiać głupot!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
pisze , jak glupia :) , ze dalej pewnie nie wiecie co z tymi rekoma.... jeszcze raz , moj maz usiadl na fotelu, sposcil glowe i trzymal dlonie na glowie,,,i powtarzal ; ,, Co zes ty narobila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goues
i takie suki mają w życiu najlepiej :o Zakochanego faceta doi po zdradzie chociaż on ma żonę a ona ma męża i mają dobrą sytuację. Uświadom ty mężowi, że nie ma wobec niej zobowiązań a ona nawet nie doceni tego, że go nadal doi. A ciebie to rani i nie zniesiesz braku szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli po jego reakcji wynika, że to nie było takie zwykłe dawanie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zapytala meza dlaczego sponsoruje byla.Czy tak bardzo mu zalezy na niej? Jesli tak,to prosisz o rozwod.Szkoda twojego i jego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz sponsorowal swoja mamuske i to wiele wiele wiekszymi kwotami niz 100 zl,mnie tez zmuszal zebym oddawala na nia swoje pieniadze,a ta k***a od kilkunastu lat nie pracuje bo uznaje ze nie musi skoro ma dzieci.jak raz nie mielismy naprawde pieenidzy powiedziala mu zebym ja wziela od mojej mamy pieniadze i zeby on zawiozl jej papierosy.nie do uwierzenia co?wszystko co mialam stracilam przez h**a ale juz jestem po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goues
on ją nadal kocha. Miłość to jednak najbardziej okrutne uczucie :o :( On pewnie nie jest z natury zły tylko głupieje przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
czy ktos mi moze pomoc ? mam juz falszywe konto na facebook, i pozapraszalam do znajomych rodzine, ,znajomych znajomych kolezanki tej kobiety itp, duzo osob mnie przyjelo... czy jesli to opisze( o niej , o jej zdradach , a takze wiele innych nieprzyjemnych rzeczy, ktore wiem o niej ) na facebook to co mi grozi? czy bede mogla sie potem tlumaczyc, ze dostalam malego zalamania nerwowego i probowalam ratowac swoje malzenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, możesz mieć sprawę o zniesławienie. I sorry, ale to nie jest sposób na uratowanie małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest sposób na to, żeby Twój mąż cie znienawidzil. Przestan się upokarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goues
a skąd wiesz, że on daje? Z jego korespondencji pewnie? Ja c***owiem, że ona biorąc prezenty i pieniądze musi się teraz liczyć z tym, że może dostać po głowie, bo nie każda żona ma tyle opanowania, żeby nie przyjść i nie natłuc takiej baby z przeproszeniem parasolką po łbie. Nie doradzam tego, ale wkurza mnie taka bezczelność i k...wo :(...ua ale pojechalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj se siana a w ogole to chcesz zakonczyc malzenstwo dylko z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
tak, moj maz jest bardzo dobrym czlowiekiem, wrazliwym na krzywde innych, . On jest taki, ze mi nawet nie wolno przy nim sprzatac, bo od razu wstaje i on to chce robic , a mi mowi zebym usiadla i odpoczela...Pracujemy na rozne zmiany, a o wstaje razem ze mna i robi mi kanapki i kawe do pracy ( ja jestem taka zaspana, ze dla paru minutek snu to wolalabym isc bez jedzenia do pracy ) Jednak, co to wszystko jest warte przy tym, ze mnie tak bardzo zranil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to glupia jestes ze go chcesz zostawic po prostu jest glupi ale porozmawiaj z nim na spokojnie a nie szalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
dziekuje tym, ktore mnie rozumieja... tak, mam ochote jej napluc w twarz i mnie nie obchodzi, ze maz mnie znienawidzi. jednak powstrzymuje sie i to bardzo ... ja jego tez nienawidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
wiem, ze jest glupi ... powiedzial, ze jesli mi sie to nie podoba to on jej juz nie da. Zreszta coz sa warte jego slowa? ...nic... Po tym wszystkim watpie, aby oni ze soba jeszcze mogli normalnie rozmawiac. Napisalam wiele nieprzyjemnych slow o niej, ktore wiedzialam tylko od niego .. czuje sie upokorzona, bardziej juz byc nie moge. Tym upokorzona, ze jej dawal pieniadze, a nie tym co ja zrobilam potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
jak zareagowal? oczywiscie pierwsze to bylo ,, jakim prawem przeczytalam jego wiadomosci ?!!! pozniej wypieral sie, ze jej nic nie dawal. oni tak ze soba tylko zartowali, ... dawal on jej i pieniadze, a takze wypisywal czecki. przeszukalam szafe i znalazlam je na wyciagach z banku. Pokazalam mu , to i tego tez sie wypieral, ze tylko tak sobie napisal. Przez to ja jeszcze bardziej sie zdenerwowalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
jej maz mi odpisal, ze ja klamie, bo ona powiedziala mu , ze brala pieniadze tylko na Boze Narodzenie. Mam ta wypowiedz meza w prywatnej wiadomosci do z jego zdjeciem . Mam ochote opuplikowac ja publicznie , a obok wsadzic czecki do niej od niego, nie jest ich duzo, bo znalazlam tylko cztery ( reszta to gotowka) . tylko cztery z marca, kwietnia , maj, lipca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goues
to sobie zapisz co i kiedy było tak dla swojej spokojności, ale miej świadomość, że ewentualne wyciąganie tego w sądzie będzie dla ciebie ponad siły. Wiesz, mojej koleżance dzieciatej zresztą rozpadło się małżeństwo z mężem lekarzem, bo sobie przygr***** babę na dyzurach. Babsko przychodzi do niej razem z tym byłym już mężem, w ramach odwiedzania dziecka (!) Moja koleżanka ani jej nie wyprosiła ani nie zrzuciła ze schodów. Różnie ludzie reagują w takich sytuacjach, sama nie wiem co bym zrobiła. Ta pani od tego ma męża, żeby ją finansował. A jak twój ma za dużo pieniędzy to ja chętnie przyjmę, bo akurat długo już jestem bez pracy i przydadzą mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada finansowa to też zdrada. Oszustwo to oszustwo. Boli tak samo. Po jakimś czasie będzie mniej boleć - jak z wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana - prawda na stół. Nie miej wyrzutów sumienia. To wasze małżeństwo i WASZE wspólne pieniądze. Ci one ci spadają z nieba? Czy ty nie pracujesz ciężko na nie? Wyślij jej mężowi te zdjęcia czeków. Jeżeli wierzy oszustce - oszukiwała twojego męża, oszukuje nadal - to jego sprawa. Postępowania twojego męża nie rozumiem, ale faceci to idioci - sama mam jednego to wiem. Jej znajomi ją znają i na pewno mają o niej odpowiednie zdanie więc obmawianie jej przed nimi nic ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
zdrada finansowa, nie wiedzialam jak to ubrac w slowa :) tak, ludzie reaguja roznie . Moja kolezanka mi powiedziala, ze ja nie mam prawa do jego pieniedzy i on moze sobie robic z nimi co mu sie podoba i jakim prawem moglam przeczytac jego prywatna korespondencje !!! Jednak moje inne kolezanki (normalne) bardzo sie zdenerwowaly, gdy im opowiedzialam o moim mezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaruj byłym facetom - na pewno ich masz - kasę. Albo spal przy nim z parę setek. Niech poczuje jak to jest jak ktoś trwoni wspólną kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oni nie mja wspolnej kasy tylko on swoje ona swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina czerwona
Też od byłego piękny prezent na imieniny dostałam - montaż kominka w salonie. Zawsze o tym marzyłam, ale z kasą krucho. Kilka dni temu wkroczył mój brat z ekipą, nie podejrzewałam byłego, on jest w nowym związku. Wczoraj, już po montażu sprawa się rypła, odwiedził mnie, noc również do nas należała, a swoją partnerkę olał, choć może ona o ty mnie wie.Informować jej nie będę, bo sama nie wiem, czy mam ochotę na powtórkę, prezentu nie da się zdemontować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
tak zrobie , tylko musze sie uspokoic . Zaluje , ze zareagowalam tak szybko, bo moglam najpierw zabezpieczyc dowody i potem dzialac. Przemyslec sobie wszystko na spokojnie. Podczas klotni z mezem , on zdazyl skasowac ich wiadomosci, a takze zresetowac telefon. Moglabym tez wyslac do jej pracodawcy, czym ona w niej sie zajmuje w godzinach pracy ... Nie zostawie tego tak. Boje sie tylko, ze zrobie jakies przegiecie i moge zostac oskarzona o przesladowanie jej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×