Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaa 78

moj maz daje prezenty i pieniadze swojej bylej zonie

Polecane posty

Gość gość
Jaki facet daje kase byłej żonie? bo na prawdę nie wiem....co za palant. Była zona to zawsze etap zamknięty a jak nie to niech się zejdą. Współczuje ale czy przez te 2 dni gadałaś z mężem bo już tutaj piszesz 2 dzień to chyba musiałaś z nim gadać przez ten czas. A z tym pisanie po znajomych to chyba ściema bo twój mąż dawno by o tym wiedział jeżeli napisać do wszystkich a jak nie twój mąż ro na pewno ta jego żonka i już byłaby zadyma więc autorka chyba kręci. Bo takie rzeczy nie przeją bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w malzenstwie nie ma twoje,moje jest nasze-wspolne. Nic dzienwgo ze sie tak wkurzylas ze on ta kase wydaje na byla zamiast np. odlozyc na wspolne mieszkanie itp. A gdy przyjdzie dziecko to co ? tez bedziecie sie dzielic ze ty dalas 150zl na pampersy a on 150 na mleko?jak dla mnie to chore. A co bedzie gdy np.jedno z was starc***prace ii nie bedzie nic zarabial? Musisz z nim o tym wszystkim porozmawiac, mysle ze zrozumie ze zle robil dawajac kase bylej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
poniekąd to jest idealny facet, żeby miec z nim dziecko, ale jako samotna mama... skoro dawał byłej pieniądze po rozstaniu, to zmajstruj dziecko i kopnij go w tyłek jak była, a potem ciągnij kasę na siebie i dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy potraficie zrozumiec ze po rozwodzie mozna sie ze soba przyjaznic?? Nie ma juz zadnej chemii, zadnego pociagu a moze byc jedynie zwykla ludzka przyjazn i chec niesienia sobie pomocy. Nawet kiedy byli malzonkowie sa juz w nowych zwiazkach. Jak bardzo trzeba byc ograniczonym by nie dopuszczac takiej mozliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
To tutaj czasami udaje mi sie wydobyc madrosc plynaca ze slow... Odkrylam wazna rzecz . Otoz, nie dziwcie sie nikomu, nie krytkujcie, bo szybko mozecie dostac odpowiedzi na te pytania we wlasnym zyciu...Moja przyjaciolka powiedziala mi, ze ona nigdy nie mogla zrozumiec kobiet ze swojego otoczenia, ktore pomimo zdrady dalej byly ze swoimi mezami , albo tez takie, ktore byly slepe na zdrady .Myslala jakie one sa durne i glupie. Ktoregos razu jej kolezanka powiedziala , ze jej maz ja obmacuje i jesli to sie nie skonczy to ona powie o wszystkim swojemu. Moja kolezanka w to nie uwierzyla, przestala do niej sie oddzywac. Po roku przylapala swojego meza z druga kolezanka. Odeszla, ale zwierzyla mi sie ze bardzo zaluje ,ze to zrobila...Poniewaz wciaz go kocha , minelo juz wiele lat ,a ona nigdy nie mogla stworzyc zwiazku z kim innym. Jej byly maz zalozyl nowa rodzine i ma dzieci..Ona czesto o tym wspomina i dalej nie moze uwierzyc, ze gdyby mogla cofnac czas to by zostala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
przestanie, a nawet gdyby wciskal jej , to po tym wszystkim watpie, zeby ona odwazyla sie ja znowu brac. Jest jeszcze jej maz, powiedzialam mu co oni ( moj maz i ex) pisali o nim i o jego dziecku. Moj maz jest uwazany przez innych za eleganckiego pana. Wymieniali sobie z jej mezem grzecznosciowe ,, dzien dobry,, jak sie gdzies spotkali. Moj maz pewnie ze wstydu teraz bedzie uciekal, jak go gdzie spotka. Tylko wlasciwie tu nie chodzi o ta kase, ale o cos wiecej.... Tak , tylko to nie bylo przyjaznienie sie. on jej dawal kase, ona brala ! i to jak ona pisala zdrobniale i slodko ,, pieniazki,, pieniazek, prezenciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
Moj maz c***a, powiedzial mi wiele nieprzyjemnych rzeczy, prywatnych o niej. Ja to wyciagnelam na swiatlo dzienne...( jej zdrady i z kim to robila, jej choroby, ) cos o czym wiedzial moj maz. Napisalam tez, ze jej siostra, ktora tez uchodzi za dame i kobiete z klasa przy wyprowadzce od pierwszego meza to wyzywala jegomatke i siostre, aby pozdych... jak psy... moj maz pomagal przy wyprowadzce. Popsulamm troche wizerunek tych dam, kobiet z klasa za jakie ptobuja uchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
Pisalam teraz z telefonu i nie sprawdzilam przed wyslaniem. On mi powiedzial, ze bylo mu glupio jak pomagal przy wyprowadzce jej siostry, bo ona przeklinala i wyzywala swoja tesciowa i szwagierke, aby pozdych... jak psy... niech wiedza, jaki dyskretny jest moj mezulek, mezczyzna z klasa i honorem, ktory rozpowszechnia takie rzeczy o swoich przyjacioleczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie odpowiadasz na pytania? zadałam c**pytanie :co twój mąż na to, przecież piszesz tutaj już drugi dzień a nic o tym nie pisałaś ana pewno jest w domu ? a po drugie skoro napisałaś to wszystko w necie to już dawno by twój małżonek o tym wiedział nawet od byłej bo takie wiadomości się szybko rozchodzą. coś kręcisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
Przeciez c****salam, ze najpierw mial pretensje ze przegladnelam wiadomosc****otem powiedzial, ze oni tak ze soba zartowali o tych pieniadzach, a te k***a checki to yak sobie cwiczyl wypisywanie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
Przeciez ci odpisalam, ze nie wiedzial jak zakonczyc w elegancki sposob to dawanie jej pieniedzy, gdy pojawilam sie ja ( wiec mu dopomoglam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
Pisalam ze sie az poszarpalismy ze soba, . Siedze sama w domu, on gdzies pojechal. To co pisze na kafe , on ma w d***e, Widzial wiadomosci na facebook, usiadl na fotelu, sposcil glowe i trzymal sie tak dlonmi i powtarZal ,, ale wstyd,, jeszcze w zyciu czgos takiego nie przezylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
dobra, jednak obstawiam prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gou
wiesz co..ty już nic nie wymyślaj. Dałaś już dymu na najbliższy rok. Już nie dostarczaj otoczeniu rozrywki, bo ludzie są podli i jeszcze się będą cieszyć. Widać tamta lampucera cwana, z jednym ma dziecko i alimenty, od drugiego ciągnie kasę a trzeciego ma za męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... dokładnie nie znam sprawy, przyczyn takiego zachowania może być wiele, może tamta kobieta ma naprawdę duże kłopoty finansowe. Jednak bardziej prawdopodobne jest to, że Twój mąż jest zwykłym frajerem. Nie ma z nią dzieci, ona ma nowego męża, no a na dodatek jeszcze go zdradziła, a on daje jej kasę? Nie rozumiem tego. Porozmawiaj z mężem, niech Ci wytłumaczy o co chodzi, bo jego zachowanie jest co najmniej dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
Nie, pisze pewnie bez skladu troche. Dziecko ma jej drugi maz, a ona zalila sie do mojego, ze musza placic alimenty na nie, ze nie moga niczego sie dorobic, bo jej 2 maz ma dziecko. Ona dzieci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twój mąż finansuje tak jakby wychowanie dziecka tego pana... aha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry chłop,naprawdę! trzymaj i dój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
Nie maja klopotow, a nawet gdyby mieli, co to ma wspolnego z frajerem i ze mna. Ona ma lepsza prace niz ja. Poprostu lubi ona o siebie zadbac fryzjer, kosmetyczka, paznokcie, dobre jedzenie i ubrania!!!!?! I dlatego oni nie maja pieniedzy, .... k uu u r w aaaaa!!! Boze, tu tez nie chodzi o nia, ale o mojego ciula, placze nad jego glupota!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
Bogacz od siedmiu bolesc****ewnie jej chce pokazac, zeby zalowala co ona stracila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ze jest na facebook takia strona gdzie sie podaje nazwiska kochanek? Czytalam o tym w chyba ostatniej wrozce. Podaj ja i tam, wszystkie jej dane i miejsce pracy:) ja bym tak zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterkowa
a ja napisze cos od siebie ze strony tej obdarowywanej, otóz ja mam taka syt do dzisiaj , moj eks ma juz kobiete , ja mam tez faceta ( tyle ze ten moj ma mniej kasy niz eks) z eksem mam dziecko. i wyglada to tak , ze eks płąci mi duzo alimentów, mało tego daje osobno kase na ciuchy dla dziecka, na zajecia dodtakowe itp. wiec suma sumarum z 2 tys zł alimentów robi sie około 3 tys miesiecznie. do tego wie, ze moj terazniejszy facet nie ma kasy zeby mi dawac na wszystko wiec jak łądnie poprosze mojego eks np " widzialam sliczna sukienke ale kosztuje 300zł..... " to on mowi , " no to chodz zabiore cie na zakupy, przeciez musisz ładnie wygladac " :) kupuje mi perfumy od czasu do czasu , dostałam od niego iphona 5 , bo sobie zmeiniła na inny. laptopa na urodziny . jak moj terazniejszy ma urodziny ,a ja akurat nie mam kasy albo jmi brakuje , to jemu tez kupi, ( tylko on nie wie ze to jest od niego , bo by nie wzioł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterkowa
no i moj eks zawsze traktował mnie jak swoja córke, nawet z tego powodu sie rozstalismy, wyglada to tak, ze on mi nadal mowi ze mnie kocha jak córke, ze musi o mnie dbac zeby nam nic nei zabrakło . wiec autorki , 300zł msc dla eks to jest mało. ale i tak bym zrobiłą mega dym z tego powodu . nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie spodobalo Ci sie droga autorko moja wypowiedz ze ja usunelas co,moze dotarlo cos do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci że tam gdzie kto ma serce to kasę daje. Pzrzykro mi ale twój mąż kocha swoją eks, tu żadne sceny i tłumaczenia nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, teraz doczytalam reszte. Ale jaja narobilas. Tak jak ,ktos wyzej napisal , zekobieta w furi jest zdolna do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam, ze to nie wstyd przed ludzmi , ze ta byla zona dawala d**y na prawo i lewo. To nie wstyd, ze dalej wyciagala lapy po pieniadze, ale juz wstyd, ze ta biedna kobiecinka, wpadla w szal i narozrabiala sobie... Autorko, zapewniam cie, ze wieksza sensacja przed jej znajomymi i rodzina, jest to o czym pisalas, a nie twoja osoba, wiec smialo dzialaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukawredna
hahaaa ale jaja ! i co dalej wyczyniasz autorko? tez bym sie w******a.kiedys jedna laska mi zaszła za skóre to jej taka opinie na fb wyrobiłam ze musiała wykasowac swoj profil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Was ;0 dzisiejszy dzien nie przyniosl mi nic nowego... scarlet i sukawredna , dobrze wiedziec, ze nie tylko ja jestem tak zepsuta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
wczorajszy zreszta tez nie ;) bazinka, dziekuje za rady . Wyszukalam, ze przed sadem na pierwszym miejscu jest stawiane dobro malzenstwa, potem maz i zona, a na trzecim miejscu dopiero kochanek lub kochanka. Co to znaczy w praktyce? Otoz, jesli moj maz robil cos , na no co ja sie nie zgodzilam, to robil to przeciwko naszemu malzenstwu, czyli jest on na przegranej pozycji. Bylo to ladniej napisane, ja napisalam tak jak zapamietalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×