Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaa 78

moj maz daje prezenty i pieniadze swojej bylej zonie

Polecane posty

Gość aniaaa 78
wczorajszy zreszta tez nie ;) bazinka, dziekuje za rady . Wyszukalam, ze przed sadem na pierwszym miejscu jest stawiane dobro malzenstwa, potem maz i zona, a na trzecim miejscu dopiero kochanek lub kochanka. Co to znaczy w praktyce? Otoz, jesli moj maz robil cos , na no co ja sie nie zgodzilam, to robil to przeciwko naszemu malzenstwu, czyli jest on na przegranej pozycji. Bylo to ladniej napisane, ja napisalam tak jak zapamietalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 78
ktos tam wyzej napisal, ze ja sie mieszam bo najpierw pisze , ze maz taki dobry , a zaraz go znowu wyzywam... Przeciez dobroc nie wyklucza glupoty. Tak, jest on dobrym mezem ( ani moj tata nie byl taki dla mamy, ani moj pierwszy chlopak-alkoholik dla mnie),wiec potrafie go docenic. Jednoczesnie jest tez glupi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilam jeszcze raz ,, w grudniowej wrozce , na stronie zatytuowanej,, swiat jest pelen magii, a wokol dzieja sie rzeczy niezwykle,, jest wlasnie informacja, ze na facebook zostala stworzona strona pt ,, she is a homewreker,, . Ma juz ponad 270 tys fanow...strona jest w j.angielskim... napisz sobie jeszcze tam o niej, ale zeby koniecznie sie o tym dowiedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×