Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Gość jedynkowata
ale wam dlugo temat zyje:-) Nie czytam ale kibicuje:-) Gratuluje i pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka :) kiedyś mieszkałem po sąsiedzku ale teraz patrzę na Ciebie z saamej góry (mapy) Źle by było gdybyś stwierdziła że nic Ciebie nie rusza. A tak to jest nadzieja ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynkowata :) z Tobą by nam się zdecydowanie lepiej żyło ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam "byle co" , a tak poważnie to jestem wrażliwa na wile ważnych rzeczy np. piękno, miłość, inteligencja, pasja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jedynkowata, dziękuje i też pozdrawiam Ciebie :) Saam a słyszałeś, że można kota zagłaskać na śmierć ? tak się może skończyć głaskanie z włosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, weź przykład ze mnie, bądź zołza, będzie sam się prosił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
saamus, jestes załosny wiesz , az mdli od czytania tych twoich wypocin . potrzebujesz swiezej krwi na swoj temat?? agitujesz nowe ? baby , ten facet jest tak słodki ze az rzygac się chce, lata po kafeteri i wszedzie zwoluje kobitki do siebie bo mu sie towarzystwo wykrusza :P babki z klasa ucieklyu od tych jego kwiatuszkow ktore rozdaje .a za chwilke ponazywa was po wymyslonych imionach :D bo tak robi :D Debil jakich malo ! szkoda ze tu przylazl bo zepsuje temat ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) masz prawo mnie oceniać , wolno C*****swojemu. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie muszę ukrywać się pod maską. Więc kto tu jest żałosny ? Jeżeli przeszkadza Ci moja obecność to mam dla Ciebie dobrą wiadomość : jestem tu chwilowo. Chyba że Gospodyni mnie zaprosi to nie omieszkam odwiedzać. Natomiast z Tobą już się pozegnam bo nie zamierzam rozmawiać przez drzwi. Nie muszę nikogo agitować. Zapisałem na kafe tyle stron że bez wątpienia emerytura mi się należy :classic_cool: l l wszystkim miłym ludziom dobrej nocy życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) widzę, że w narodzie nie zaginął zwyczaj ,,uprzejmie donoszę,, :D a krzywdę tymi kwiatuszkami zrobił komuś czy jak ? ale wszystkim nie dogodzi, jedni wolą kwiaty, drudzy baty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Saam :) oczywiście, że zapraszam do odwiedzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mówiłam ? i co...cisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motorek potrzebuje paliwa albo iskry elektrycznej ale w dobie dzisiejszej elektroniki może być jakiś impuls. Ale tu chyba też potrzebny prąd ? :D A może Piotrze chodzi Ci o kopa motywacyjnego ? ostatnio też mi troszkę brakuje a nie mam jaskini tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrusiu 👄 wyjdź z jaskini bo musze tam pozamiatać, a sioo na pole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie odfrunęła wesoła czkawka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak to miło, że się ktoś stęsknił :) aż dostałam czkawki z wesołości. Odfrunęłam do innego topiku dla zgredów, bo tutaj już zaczęło być nudno. Niestety TAM też już wieje nudą. Nie rozumiem zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kawka :) Wydaje mi się, że to przez te przygotowania do świąt takie pustki. Strasznie nie lubię tego zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie rozbawiłaś tymi zgredami :D:D:D, dzięki :) myślisz, ze ci wiekowi nie mają poczucia humoru ? pewnie trzepią dywany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. przychodzę na kafeterie trochę sie odprężyć, pośmiać, pogadać a inni przychodzą się wyżyć bo im być może w realu nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa50
Witam, jak miło tu u Was, o widzę też znajome twarze :) ale wygląda na to, że wszyscy poszli wcześniej spać. :( Zajrzę jutro. :) Dobrej nocki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominaj, ze ja tu pelnie nocna warte :) :D:D Pozdrawiam i milej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu takiego milego? nuuuudaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli sie nudzisz to moze zajmnij sie czyms , poczytaj cos ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciepło, przytulnie i rozleniwiająco, nie ma ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj mi, Mamo taką kwadratową książeczkę przed lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×