Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Piotr, niezły filozof z Ciebie :) narazie przysłuchuję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraBabaBezBeretu (sBBB) strasznie długi nick masz ! pewnie, ani słowa o chorobach, lepiej o marzeniach...a masz kochanka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraBabaBezBeretu
Nie mam :( bo z wiekiem wymagania rosną. Marzę, żeby napisać powieść i wydać też te opowiadania, które już napisałam. spróbuję zarejestrować jakiś krótszy nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, że wpadłam tu z namalowanym ciemną farbą obrazem ciemnego kojca... Nie polecam kochanków... Prędzej czy później kogoś zaboli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sBBB ja też marzę by coś po sobie zostawić, książka też mi po głowie chodzi. A Twoje pisanie to dla dorosłych czy dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja - Stara baba bez beretu w sumie ten nick był denny, nie można o sobie mówić "stara" a to, że bez beretu, oznaczało, że nigdy nie założę moherowego berecika. Piszę dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, dzięki za ostrzeżenie :) będziemy się bronić rękami i nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, już Cie lubię bo ja też tak mam, no wiesz z tym berecikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, ja to samo, założyłam ten nick i powinno być czyste konto a tu ileś postów i 5 tematów, byłam w szoku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też coś próbowałam ale czyżby to już pięć ? nie liczyłam...noż...nie ma prawdziwej wolności :(, podobno jest w ...Meksyku :D chciałabym tam kiedyś pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze filozofie, skrobiesz się teraz po głowie przy tym hómmmm ? też masz jakiś wkład do historii topiku, sądząc po profilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*chciałam napisać do historii kafe a nie topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha, tylko bez przesady, ja cenię równowagę, wspólpracę, odwagę ale iść pod prąd też lubię. Najbardziej mnie smuci gdy widzę u innych klapki na oczach i nic z tym nie mogę zrobić :( a kto powiedział, że pewien filozof miał rację ? bo ja twierdzę, że mam swoją rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazne by kazdy widzial wlasne klapki na oczach po co zamartwiac sie o innych ? to nic nie da bo kazdy jest odpowiedzialny za swoj poziom swiadomosci i wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi, że swoich klapek to nikt nie widzi u siebie, często cierpi taki delikwent jaki to nieszczęśliwy a nie wie, że jest proste rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie i Panow 🖐️ Dzisiaj zagladnelem na Kafeterie troche wczesniej :) , widze , ze pojawily sie nowe osoby 🖐️ Saa jestes blisko , nawet bardzo , pracuje dla siebie :) , takze mge czasami decydowac , o ktorej mam sie pojawic w pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dorke, bardzo się cieszę bo oznacza to, że mam zdolności jasnowidzenia a Ty dasz radę się wyspać i wszystko gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cmentarz staruchy bo przez was zus zbankrutuje a ja chce kiedys miec te 186 zl. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość na cmentarz staruchy bo przez was zus zbankrutuje a ja chce kiedys miec te 186 zl. cool.gif ____________________________________________________________________________________________________....spadaj do roboty bo my już czekamy na te pieniądze które masz dla nas zarobić swą mozolną pracą....okradasz nas tkwiąc na forumie nie wytwarzając wartości dodanej..... ...możemy się nawet zdenerwować i pogrozić ci laskami .kulami , i innymi przyrządami ortopedyczno- geriatrycznymi.....po za tym porzuć szelką nadzieję bowiem mam zamiar żyć jeszcze ,dobrze i beztrosko się bawiąc na twój koszt , korzystając ze sowitej nie 186 złotowej zasłużonej emerytury więc tyłek w troki i do roboty albo wynocha na emigrację pracować np na angoli....pozostałe wpisy i próby jakiejkolwiek dyskusji będą z godnością i rozbawieniem ignorowane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrusiu.... 👄 :-D :-D Świetne potraktowanie niedouczonego młokosa! ....a tak między nami to mam ogromną słabosc na temat panów o tym imieniu. Mea culpa, mea culpa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miec lat 13
Unfabunga katarakta dupa stara vdjdjdjddjddndbeeveveebebdnfnfnfdnrnrdncjfdjdjffrvfjdndd dndd dnd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gugugu bobasku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×