Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Gość gość
Fajnie się przedstawił? prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co... Same fakty. Dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam i pracy ;) oczywiście naszej :) na emeryturkach jeszcze nie jesteśmy więc żale komercyjnie nastawionych żółtodziobów są nieuzasadnione. Piotrze, szacun dla Ciebie za strategię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic... Po prostu... Czasem nic nie musi się zdarzyć ... Kawka Piotrze, dlaczego dzisiaj potrzebny Ci zastrzyk z pochlebstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo rozwalają mnie osobnicy, którzy są zdziwieni, że ludzie po 40 żyją i śmią pisać na forum. Powinni zrobić przyjemność młodym i gdzieś dyskretnie się unicestwić. Najlepiej żeby nie było potem potrzebne sprzątanie. :P i pytałam co z tego, że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic to po co gadać. Przypominać ile kto ma lat. My wszyscy o tym pamiętamy i nie jest to dal nas specjalnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, to jakiś małolat, któremu udało się przemknać na topik mimo zakazu wstępu :) oj dzieciaki potrafią napsuć krwi, to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, nikt mi nie jest w stanie popsuć krwi jeżeli zaczyna w ten sposób. Po prostu u mnie tak się składa, że nie mam czego żałować, jeśli chodzi o przeszłość. Nie była zbyt udana. Żaden czas w przeszłości nie był lepszy od teraźniejszego. A przeważająca część użytkowników internetu uważa, że Sieć służy do dosrewania drugiemu. Nie wiem czy jest jakaś satysfakcja jak wyskoczy z czymś takim. Taki jeden z drugim nie zdaje sobie sprawy, ze wzbudza politowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no....super :) z telefonu czy komputera tak można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam stronkę "znaki specjalne" , ale jak miała jeszcze wcześniejszego Windowsa, to w wyposażeniu była tablica znaków specjalnych, ale ten nowy czyli ósemka to już jest nie do pełnego ogarnięcia przeze mnie... :( A może to kwesta przyzwyczajenia. Tamtego miałam 8 lat, a tego kupiłam siłą rzeczy wraz z nowym laptopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....haja hajAAAA iiJJJAAAAhhhhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!! tz dzień dobry wszystkim...zdaje się ze dziewczynom ......lubię tak......hhhhhahahahah.... ...sam i piękne kobiety......jaaaaaaaaaaaaaa ...do tematu.....potrzebowałem własnie dziś dobrego słowa i je dostałem od was....choć nie po to do malolata się produkowałem.......oni są ok jeśli traktuje się ich jak ludzi serio i po człowieczemu ...lubię z nimi pracować na co dzień..odpowiednio traktowani oddają ze sto krotną nawiązką i o dziwo dobra..... będę sobie w tle ...czuwając ...mam problem i jako samiec idę w samotność do jaskini .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Piotrze, życzę by pobyt w jaskini rozwiązał Twój problem, wierzę, że sobie z nim poradzisz, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pracuję z młodymi ludźmi, nie wszyscy są jak ten co nam dogryzł. Powiem więcej, niektórych nawet podziwiam za mądrość i całokształt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na blogach mam znajomego. On jest już po sześćdziesiątce. Pisze czasem takie rzeczy. :( Może faktycznie zdrowie mu dokucza, a raczej jego brak. Nie wiem jak go pocieszyć. Już w ostatniej notce opowiadał jak znajomy mu powiedział: "Wiesz co ? Nic nie rób, połóż się i czekaj końca." On jest jakiś podłamany totalnie. Żyje tylko wspomnieniami. Ja nie cierpię wspominać bo nie mam specjalnie czego. Ale to ja. Może by mu nowa miłość pomogła... Ja się nie pisze na pocieszycielkę bo on mi się wydaje trochę odmienny światopoglądowo :P Za każdym razem chciała bym mu napisać cos podobnego jak mu powiedział ten przyjaciel, ale ... tak jakoś nie jestem pewna czy by się jeszcze bardziej nie pogrążył. Napisał o swoim życiu -"powolne wygasanie" Nosz, k... masakra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...męska samotność w jaskini ale czuwam w tle ....KAWKA namów go by tutaj się pojawił....proszę...? delikatność....wiem jak go wysłuchać..słysząc , tak by by to poczuł .. ....kocham tych zbuntowanych niepokornych poranionych małolatów.......tak c-ka do 33.........potem to już tylko ciężka orka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłanie do nadwrażliwych ______________________ Bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi za waszą czułość w nieczułości świata, za niepewność - wśród jego pewności za to, że odczuwacie innych tak jak siebie samych zarażając się każdym bólem za lęk przed światem, jego ślepą pewnością, która nie ma dna za potrzebę oczyszczania rąk z niewidzialnego nawet brudu ziemi bądźcie pozdrowieni. Bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi za wasz lęk przed absurdem istnienia i delikatność niemówienia innym tego co w nich widzicie za niezaradność w rzeczach zwykłych i umiejętność obcowania z niezwykłością za realizm transcendentalny i brak realizmu życiowego, za nieprzystosowanie do tego co jest a przystosowanie do tego co być powinno za to co nieskończone - nieznane - niewypowiedziane ukryte w was. Bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi za waszą twórczość i ekstazę za wasze zachłanne przyjaźnie, miłość i lęk że miłość mogłaby umrzeć jeszcze przed wami. Bądźcie pozdrowieni za wasze uzdolnienia - nigdy nie wykorzystane - (niedocenianie waszej wielkości nie pozwoli poznać wielkości tych, co przyjdą po was) za to, że chcą was zmieniać zamiast naśladować że jesteście leczeni zamiast leczyć świat za waszą boską moc niszczoną przez zwierzęcą siłę za niezwykłość i samotność waszych dróg bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi. Kazimierz Dąbrowski _________________________________ oby przeszło.....z jaskini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za poezję... Muszę wyjść z domu, bo mój Pan Mąż robi remont w jednym pokoju i to szuranie papierem o ścianę mnie dobija. Pójdę na pocztę i do biblioteki. Może dobrze, że się czymś zajął, bo już zaczynał gadać takie brednie z nadmiaru wolnego czasu... Na przykład wczoraj się dowiedziałam, ze przy mnie nauczył się przeklinać :O Patrzcie, do trzydziestki aniołek a potem złe babsko ściągnęło go na manowce .... po prostu zaniemówiłam. I tak sobie myslę, może już pora dać mu trochę wolności, niech sobie poszuka kulturalnej baby, takiej pasującej do niego, z którą będzie mógł kulturalnie porozmawiać . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l wyczytałem coś o dowodach i pełen obaw a zarazem nadziei pytanie mam : czy ja też powinienem pokazać ? ;) :D a może wąsik wystarczy i lekko przypruszone włosy ? l l Wesoła ;) pochodzisz od ptaka czy aromatycznego napoju ? ;) Nie wiem czy Ciebie jakoś pocieszę ale wydaje mi się że zdecydowana wiekszość długostażowych par ma problemy z nadmiarem bliskości. Trudno liczyć na to że powrócą czasy kiedy to najchętniej wcale nie rozstalibyśmy sie z ręka partnera(ki) i z całą reszta też. Wysunę też wniosek że być może mąż nie od Ciebie się nauczył brzydkich słów ale gdyby nie słyszał ich z Twoich ust to bardziej by się krępował używać ich w Twoim towarzystwie. l l radosnego trzynastego wszystkim życzę :) l dla pań zostawiam 🌻 ki a dla uroczej gospodyni specjalny uśmiech :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie , będę miał znajomą w mieście z Koroną ;) Bardzo lubię kawę. Jednak ja wolałbym kojarzyć się z ptakiem niż z kawą ;) zwłaszcza ze to dość sympatyczny i duży ptak. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooooooooo ....pierdoła Samuś zawitał ze swoimi kwiatuszkami :D alez to wszystko denne jest .........feeeeeeeeeeeeee bleeeeeeeeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko kawoszy :) Ja akurat jestem nie pijąca kawy jakby co...ale ciastka tortowe kawowe lubię :) Kawka, nie martw się, ja z kolei usłyszałam niedawno ku mojemu zdziwieniu, że jestem zołzą nie do wytrzymania :-O ale gdy to przemyślałam to doszłam do wniosku, ze z tym typem nie da się inaczej :D prawo dżungli :D Saam, z tymi dowodami to żart, chodziło o porównanie metryki ze stanem ducha i psychiki ;) ale Ty powinieneś przyrównać się do innego ptaka bo kawka to rodzaj żeński ;) dziękuję z specjalny uśmiech i też zostawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa :) dobry wieczór Tylko rodzaj żeński ? Niemożliwe ! To co , rozmnażają się przez podział czy paczkowanie ? Nie sądzę , to ptak z jajkami ;) Może typ by tak nie miał gdybyś głaskała z wlosem a nie pod włos :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) ja Ciebie też bardzo lubię i nie mogłem się doczekać kiedy się ujawnisz. Pozdrawiam 🌻 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×