Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Ja nie narzekam, wręcz przeciwnie:DDla mnie upały mogą trwać jeszcze co najmniej 4 tygodnie;):DTylko czasami niech popada, bo ogród usycha...A swoją drogą to już chyba dawno nie było tyle dni pod rząd tak ciepłych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 👋 Wróciłam z wakacji,cały czas słońce to i kolorków nabrałam ładnych :-D wylegiwania na słońcu nie było końca,kąpele w morzu:-D już tęsknię za nimi :-D ... Ach kiedy następne wakacje ..? No ale różowo nigdy nie jest wiec trzeba zabrać się do rozwiązania paru ważnych problemów :-( Wyjątkowo się złożyło w tym roku że więcej z nas w tym samym czasie na urlopie była ,pamiętam poprzednie lata zawsze jakos się mijałyśmy a teraz grupa cała wyjechała :-D Teraz powoli reszta musi wypocząć i do pracy rodacy :-D U mnie etat 24 godzinny ma wiatrak okna pozamykane,rolety opuszczone chodzi bidulek pawie cały czas.Nie nawidzę upałów :-( każdy ruch powoduje totalne zalewanie się potem od czubka głowy poprzez plecy lecą strumienie potu :-( nad morzem to się wchodziło do wody na jakieś 10 minut i organizm się schłodził a w domu porażka :-( No ale jak mówi moja szczupła córka -taki mamy klimat :-P \_/> \_/> SOCZEK Z LODEM STAWIAM :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Kaniu- wysłałam ci na maila szczegółowy plan skrócenia waszych męczarni . Tak jakoś ze 4-5 godzin. Więc warto posłuchać .:D:D A wtedy do mnie na zimne napoje❤️ . Bożenka zazdroszcze tego kąpania. Mam pod nosem a dojść nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyczak53
Mili państwo :) po swojej wariacji mycia okien, zmiany firan i zasłon właściwie to aż się sobie sama dziwię, ze w taki skwar miałam na to siłę ale naprawdę polecam idealny napój na ten skwar tj zaparzona mięta z dodatkiem jakiejś owocowej herbatki ( tak dla kolorku) + sok z cytryny + miód . Ochłodzony napój znakomicie gasi pragnienie, a dodatkowo nie zalewamy się potem jak po zwykłej wodzie :) no i służy zdrowiu - Sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Znowu pokopsali coś z logowaniem :o Olivier, jak tam miejsce zetkniecia z siodelkiem rowerowym? ;) Ja juz doszłam do rownowagi ;) Pogoda nadal jak marzenie i absolutnie mi to nie przeszkadza i za zimą nie tęsknie, pewnie od poniedziałku zmienię zdanie, bo już niestety do pracy :o Kania, my dlatego wracamy w sobotę :) O rozpuszczonych dzieciakch, pokrzykujacych mamusiach i tatusiach na urlopie napiszę z domu, to temat rzeka :o napatrzylam się:o z glaskanego nie mam cierpliwości :p Z pogoda chyba coś będzie się działo :o po wczorajszym straszeniu burza dzisiaj nadal piękne słońce, ale wiejacy wiaterek jest już nieco chlodniejszy .... Kania, korzystamy ile się da:) wspolny wyjazd to tak naprawdę jedyny czas, który tak naprawdę możemy spędzić razem :) szkoła i praca skutecznie to utrudniają :p Dzisiaj znów mamy ognisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeBe
wróciłam do domu:), na razie roztapiam się na własnym podwórku, wczoraj pogrzmiało, ale nie spadła ani kropla deszczu:(. Naszata, klient był, wczoraj następny, ale na razie na oglądaniu i gadaniu się kończy:(, mam nadzieję że wreszcie ktoś się zdecyduje. Trzymajcie kciuki!!! Miłego dnia wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie rozumiem- raz na niebiesko, raz na pomarańczowo- technika mnie przerasta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Debe ja już przestałam się zastanawiać nad kolorami ;) Coś mi to wifi szwankuje jednak. :O raz jest a raz znika. Naszata dzięki. 🌼 Na pewno skorzystam. Tylko sobie muszę to przelać na papier, bo nie spamiętam ;) Kocham lato, kocham plażę ale dzisiaj to już przesada. Tak grzało że nie nadążałam studzić się w morzu, bo doszłam do kocyka i znów mi pot po tyłku płynął. Z tego gorąca wyszła głupia sytuacja. Ale cóż, nie poradzisz na męską zazdrość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Cześć z rana i przy kawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeBe, kolorowo to modnie, tak więc jesteś na czasie:DRaz taka, raz taka:D Może dzisiaj w końcu popada. Niebo takie mało wyraźne, a w tv przepowiadają deszcze. Powietrze jest aż gęste, może oczyściłoby się trochę. A potem oczywiście dalej lato:) Dzisiaj dostanę kolejnego kota w worku:PZamówiłam dekorację ścian:DObym się nie zdziwiła;) Miłego dnia🌼Dla każdego pogody marzeń😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
W źyciu bym sie nie spodziewała że to powiem. Ja już chcę do domu. Niby wszystko ok. Ale jak dla mnie to za długo. M juz szyja boli, stwierdził że od klimy, na zębie mu nitka pękła co mu go podtrzymuje. Ja powinnam już @ mieć to też jak na szpilkach siedzę. Pogoda zapowiada się ładna. Pewnie pojedziemy na plażę. Tymczasem kawa na poprawę porannego humoru (_) i Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Hejka 🖐️ A u mnie ktoś zajumal słonko :o już drugi dzień :o Przyzwyczajona do tropiku, dziś musialam wyciągnąć coś z dlugim rękawem :p to chyba po to żeby łatwiej było wracać ;) ja mogłabym siedzieć tu jeszcze cały sierpień ;) warunki sa super :) problemem jest tylko internet z glaskanego i wrzeszczace dzieciaki 😠 nie chodzi o to, że krzyczą w czasie zabawy, to normalne pokrzykiwania (biegaja z karabinami i bawią się w żołnierzy) ;) najgorsze są te w wieku przedszkolnym, które próbują wszystko osiągnąć szantazem 😠 szczyt wrzaskow jest niestety na stołówce :o posiłki to koszmar!!! 😭 Kania, Ciebie pewnie wnusio ciągnie do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku, jaka pogoda u Ciebie? :) Moi znajomi są tam, gdzie nas odwiedzalas i pisza, że jest super :) Chorobcia, niedaleko nas jest spore gospodarstwo rolne, nastawione na produkcję mleka ..... dzisiaj powiewa z tamtej strony i mamy ekologiczne zapachy :o :o już rozumiem czemu płacimy za oddychanie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera!O rodzicach i rozwdrzonych dzieciakach miałam pisać z domu, ale wspomnę już teraz, bo aż mną rzuca 😠 ale po kolei ...... Jak przejechalismy, w domku obok mieszkala babcia, na oko już dobrze po 60tce, z dwiema wnuczkami, tak ok. 5 i 10 lat. Codziennie na plażę ciagnela wozeczek z calym ekwipunkiem, pilnowala wnuczek w kąpieli, dbala o nie jak każda babcia. W ubiegły weekend przyjechali rodzice (on zarozumialy buc, co to kobiety w drzwiach nie przepuszcza : o ona z mina księżnej) z kolejnym dzieckiem (3 lata), babcia pojechała do domu. Już raz slyszalam tekst o starej babie, ale nie znałam kontekstu. Dzisiaj wyjechali, a z rozmów dzieciaków zorientowalam się, że jadą gdzieś dalej. Ten najmłodszy płakał, że nie chce jechac, bo tam będzie stara baba, a matka odpowiedziala, że statej baby nie będzie, bo przecież pojechała do domu. Tak rodzice uczą swoje dzieci szacunku do starszych 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Algiro :) ból po rowerku ustąpił ...;) wiec trzeba się wybrać na kolejną wycieczkę ... :D Ale co ja tu czytam ... niezłe masz tam przygody z zapachami rolnymi ... ;) :D A rodzinka naprawdę ciekawa pod każdym względem ...:( Bezpiecznego i spokojnego powrotu do domku ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena_nie_zalogowana
No to mnie dzisiaj dopadł system i nie wpuszcza,on mnie nie zna skubany :-( Topiku jest troszkę lepiej słońce na szczęście gdzieś się schowało i daje zaczerpnąć świeżego powietrza ,ale tylko niby do jutra na niedzielę znowu tropik . Plus jest taki że jak będzie już to słoneczko to pojadę nad wodę podciągnąć trochę kolor skórki bo lekko mi zaczyna schodzić a wyjątkowo podoba mi się ten odcień :-D A tak poza tym spokój wakacyjny trwa :-D Stawiam dzisiaj jak to się u nas mówi "obiad z kalendarza" 🌻\__/🌻 \__/🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa Bożena
jeszcze raz w nowych miseczkach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa Bożena
no dobra stawiam ten gzik z pyrkami stoi w garnku przy laptopku:-D miski w swoim zakresie bo moje jakoś dzisiaj znikają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, ciekawa mowisz? Ja powiedziałbym żałosna, ale to może dlatego, że byłam świadkiem ich innych "wyczynów" :p Wiem, że nikt nie jest idealny, bo takowych po prostu nie ma, ale tutaj napatrzylam się na różne ludzkie zachowania :o Minęła 17ta, nawet tutaj słychać syreny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozenko, ten gzik trzeba było zapodac jak był upał ;) teraz temperatura poszła jakieś 10 st. w dół ..... Mazury smuca się, że wyjeżdżamy ..... Poszłam dzisiaj z córką na spacer :) taka sentymentalna podróż :) miałam mniej lat niż ona teraz, kiedy byłam tu po raz pierwszy :) krajobraz niewiele się zmienił, z krzaków wyrosły drzewa (olcha), niektóre miejsca całkowicie zdziczaly ..... wspomnienia wróciły ..... cała masa :) przeżyłam tu wiele wspaniałych chwil jako dziecko, potem jako dorastajaca panna i jako matka dzieciom też ;) Teraz idę pakować graty do walizek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Dziś spiekota , nawet o tej porze. Cały dzień biegałam po mieście załatwiając sprawy . To takie odhaczanie listy ..mnogo drobiazgów a każdy gdzie indziej trzeba załatwić :(w rezultacie cały dzień w pogoni. Kaniu- współczuję MM . Nospa nie pomogła? Pewnie tęsknisz do wnuka i to dlatego.:) Olivier ty uważaj na tym rowerku:D:D Storczyku- jaka dekoracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana i kawa tradycyjnie :) Zapowiada sie kolejny dzień w tropikach. Ktoś określił ze mamy afrykańskie lato ;) zapowiada się na kolejne prawie 30 stopni. Algira pomyśl ze kiedyś być może znów wrócisz tu. Bo ja do Wladka to chyba nie. Naszatko dzięki ze nas ugoscilas. Oliwier a tyjuz po urlopie? Bozena tylko się nie utrwal jak ja. Chyba mi zejdzie skóra z pleców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku- sprawdziłam spód komp. Czyściutki. Ino wentylatorek jest w innym miejscu i zmieniłam sposób wietrzenie- bardziej od strony ww. Ale na niewiele się zdało. Ciekawe jak bedzie jeśli go w przeciągu postawię . Coś mi literka A się nie wbija i muszę ciągle wracać i ją solo wbijać gdzie potrzeba. Chyba jednak będę musiała się za jakimś sprzęcikiem obejrzeć . Niebo zasnute chmurami , słońce jakby zza nich wyzierało , gorąco jak w piekle , parno jak nad morzem;) . Od 2 tygodni nie zamknęłam okna- pająk uplótł pajęczynę , ale nic nie złapał. Jedyne co lata to bąki . Odpasione na moich surfiniach są jak Gucio. no sorry. Do Kani przyleciała jedyna pszczoła w okolicy :D:D:D Algira jedziecie już ? ciekawe co na drogach. Widzieliście ludzików co wyszli z dżungli w Amazonii. Tacy co z cywilizacją podobno nie mieli do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj toż to Patyczak radził o zaglądaniu pod kompa. Sorry- upał .ale i tak dzięki za radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jedziemy ;) Już od 1,5 godz. Na drodze patelnia :o:o klima pracuje na 150%, ale jazdę trudno nazwać komfortową :o do tej pory było płynnie, teraz dojechaliśmy do Pultuska i ..... witajcie korki :o:o:o Termometr samochodowy pokazuje 35st. :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff .... z nieba leje się zar :o Mam za soba kiepską noc :o duchota, temperatura i rozpalony dach skutecznie utrudnialy normalny sen 😭 już tęsknie za jeziorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Powiem Wam jedno. Głupia byłam, że tyle lat latałam w jednoczęściowym stroju:PKorzystamy z pogody i naszych jezior i kąpiel w bikini to jest to:DUpały rzeczywiście najlepiej znosić nad wod. Wczoraj myślałam, że z jeziora nie nie wyjdę. Pies odmłodniał o kilka lat od tej radości:DMa być ponoć dalej ciepło. Dobrze, bo w przyszłym tygodniu jedziemy nad wielką wodę:)Po powrocie mamy plany związane z naszymi okolicami, wszystko zależy jednak pod pogody. Może całe lato będzie letnie:DNoce są jak za dawnych lat, czyli ciepłe, przyjemne, romantyczne;) Naszata, te dekoracje, to obrazy. Oczywiście nie jestem zadowolona i będą chyba wisiały w innym pokoju, a ja poszukam czegoś innego, ale już na spokojnie:D Kania, masz rację, wszędzie dobrze, w domu najlepiej:DJa bardzo chętnie wyjadę nad morze, jednak wypoczynek nad moimi okolicznymi jeziorami jest dla mnie niemniej fantastyczny. Miłego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Ja siedzę w domu. Nigdzie nie jadę - powinnam. mm wrażenie że wilgotność = 200% .leje się ze mnie ciągle. Wczoraj 3 razy oblałam się ze szlaucha- niewiele to wniosło to do poprawy samopoczucia. Dziś brak słońca ale reszta ta sama . Storczyku- wypoczywaj na zaś :D:D Algira - jak się nie zna to się nie tęskni. Może to jest sposób?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Już w pracy ................................. :O:O:O:O:O Jest coraz gorzej :O:O:O u mnie o 6.30 już było parno i 20st :O:O:O Słońca u mnie nie brak, chętnie się podzielę ;) Naszatko, wolę znać i tęsknić ;):D:D Na zachodzie nawałnice .... DeBe, co u Ciebie? 🌼 Kania, jak po powrocie? Olivier, gdzie się obracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×