Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Jednak udało się i nawet przepchnęłam Naszatę :D :D Lecę do kuchni, potem na pocztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Algiro. Wiosna tylko przez szybe.taki myk pogoda robi.kurtka nadal zimowa, kozaki i szal.czapka w kieszeni dyżuruje. MM wyjechał.znowu reorganizacja w domu. Miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Naszatko, skowronek z Ciebie :) jednak czujesz wiosnę ;) Ja też w zimowej kurteczce i wcale nie było mi za ciepło :o Nie wiedziałam, że świnie są takie uparte :D:D ubawiłam się, ale na końcu żal mi się jej zrobiło ... Tak przy okazji świąt i postu, podczas którego wiele osób postanawia poprawę ..... dlaczego ludzie robią się coraz gorsi?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira- źle stawiasz problem. Oni postanowili się poprawić i poprawili - w byciu złym, zgryźliwym. We wszystkim trzeba się podszkalać :D:D Wiater mniejszy ale zacina lodowatym deszczem .Głowa mi pęka. Wróciłąm od fryzjera - w domu wszyscy narzekają na ból głowy😠 Z fryzury nico zostało gdy nałożyłam czapkę sybiraka. Ale przynajmniej nie zmarzłam . Ja też zacznę stawiać słój ze słodyczami powyżej mojej linii zasięgu:D:Dmoże to jest sposób??;) Odebrałam od krawcowej spodnie które zamówiłam na boże narodzenie:( tyż święto. MM przed ślubem obiecał zbudować mi kasetkę . Nadal czekam ;);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Naszatko, po raz kolejny przekonałam się, że z ciebie mądra babka :D 😍 Wszystkiemu winne moje różowe okulary :p zawsze podchodzę do rzeczy od tej lepszej strony, bywam potem zła na siebie, bo dostaję po doopie :p dzisiaj miałam tego kolejną próbkę :o kosztowało mnie to godzinne opóźnienie w wyjściu z pracy 😠 dochodzę do wniosku, że suki mają lepiej, ale jakoś nie potrafię się zmienić. U mnie pada, dobrze że przestało wiać, ale w zimowej kurteczce nie zgrzalam się ;) Naszatko, MM pewnie czeka na złote gody ;) wtedy spełni obietnicę ;) :D Nastawiłam zarzutkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Kawa (_)> (_)> pogoda pod zdechłym psem :o pada równo :o Zarzutka - zupa z kiszoną kapustą ;) Ciężarowka super :) Zastanawiam się co na sniadanie? Wszyscy jeszcze śpią ja nie mogę, wcześniej padłam przed 22gą to chyba dlatego ;) Nie mogę się zdecydować jakie ciasto zrobić na święta, co pieczecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie taka pogoda że wskazany byłby bigos i piernik:D:D A czym różni sie od kwaśnicy? kapuśniaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Kawa (_)> (_)> pogoda pod zdechłym psem :o pada równo :o Zarzutka - zupa z kiszoną kapustą ;) Ciężarowka super :) Zastanawiam się co na sniadanie? Wszyscy jeszcze śpią ja nie mogę, wcześniej padłam przed 22gą to chyba dlatego ;) Nie mogę się zdecydować jakie ciasto zrobić na święta, co pieczecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu cudawianki :o napisałam nowy post a wysłał się poprzedni :o coraz ciekawiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, że słonko próbuje się przebić, ale to już historia :o Zarzutka różni się pewnie tylko nazwą, co region to obyczaj ;) w górach kwaśnica, u nas zarzutka albo zarzucajka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę nie brak ci atrakcji :D :D U mnie za to przyzwoicie duje :p dzięki temu od czasu do czasu błyśnie słonko ;) Odpaliłam piekarnik, zaraz w kuchni będzie sauna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu rozchodzi się mój ulubiony zapach czossnkowo-ziołowy pieczonego mięsiwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Witam w Wielki Piątek. 3st. w kwietniu to chyba przesada. Zrobie galarete z ryby i sałatke. Kaczki wykupili a miałam zrobić.trudno.zrob ie naleśniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz nastawiam drożdżowe na struclę makową i jak mi ciasta starczy, to będą baby wielkanocne ;) Poza tym gotuję jajka na pisanki i do koszyczka. Co pęknie to będzie na śniadanie. W tym roku nie będzie pieczystego, bo dostałam od sąsiadki przepis na gotowane mięso. Podobno smakowo super i nie suche. Rozmawiałam ze znajomą. Ona tak też robi tylko gotuje w piekarniku. Chwali sobie bardzo. Za oknem zimno ponuro brrr. Przynajmniej mogę sobie coś za okno wystawić i się nie popsuje, bo lodówkę mam zajętą. Tyle dobrego z tej pogody. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj mieszanka pogodowa, dosłownie co kilkanaście minut zmiana od pięknego lazuru po czarne chmury z gradobiciem :o byliśmy na cmentarzu, dobrze że samochodem, bo groby rozrzucone na dużej przestrzeni, przy jednym miałam ochotę zdjąć kurtkę (jeszcze zimową) przy następnym szybko nakładałam kaptur tak duło i padało :o Moja kaczka czeka na nasmaczenie, będzie z jabłkami, drugiego dnia pierś indycza w sosie brzoskwiniowo-paprykowym, przepis znalazłam w necie, a że nie mam co zrobić z puszką brzoskwiń, więc wyprobuję ;) Gotuję sernik i robię trochę nietypowego mazurka z gorzka czekoladą, to tak dla uspokojenia sumienia, że coś mniej tuczącego :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam mleko -będzie budyń:D Piersi kurzęcie - może też zaszaleję z brzoskwiniami?? Kupi,łam produkty na sałatkę . wezmę ją do siostry . Jak sie sprawdzi to wpiszę w menu. ;) totalne nieróbstwo . ale znalazłam przyczynę - ciotka przyjechała- jest na co zwalić :D:D wysprzątałam 2 półki w szafie. Niewiele wywaliłam ale prezentują się znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Piję kawę (_)>(_)>, Was też zapraszam:) czekam aż rodzina się obudzi, bo nie chce w kuchni łomotać. Wieje jak diabli, mama przywiozła pisanki na sznureczkach i proponuje powieszenie ich na choince, którą mam na balkonie. Nawet kolorystycznie będą pasować do bratków w skrzynkach..... Nic nie piekłam, właściwie tylko tradycyjny mazurek na kruchym spodzie, przed chwilą odebrałam drożdżową babę i rolarę z brzoskwiniami w cukierni, robią lepszą niż moje dzieła, więc nie będę się stresować, po co. Wesołych Świąt, duszyczki, pogody ducha, uśmiechu i radości oraz pogody za oknem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Też popijamy kawę, bo za oknem szaro i ponuro, co gorsza straszą śniegiem :o ciekawe czy da się wyjść na spacer? Przygotowania prawie zakończone, dzisiaj tylko to, co trzeba w ostatniej chwili czyli sałatki :) Duszyczki, Wam i Waszym rodzinom życzę spokojnych i radosnych Świąt, dużo ciepła, uśmiechu, zdrowia i pomyślności 😍 Alleluja! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczki, kończycie przygotowania czy to znowu problemy ze stronką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Witajcie w świąteczny poranek!! (_)>(_)> kawa na przebudzenie, może któraś trochę słońca przyśle, bo u mnie deszcz i dziki wicher, +2 w niedzielny wielkanocny poranek nie nastraja do świętowania, zimno i ponuro. Wesołego spędzenia czasu w rodzinnym gronie, uśmiechu na twarzy i radości w sercach! 🌼🌼 Pogodnych i spokojnych Świąt Wam życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
I gdzie się wszystko podziało???? wrrrrrrrrrr.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
znowu zdechło:(:( coś kafe na psy zupełnie schodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
i znowu nie widać....komunikat o bezpieczeństwie znowu króluje...............serwer ma kłopoty, a nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Święta jeszcze nie osiągnęły półmetku a ja już jestem pełna :D wystarczy spróbować po trochu wszystkiego i ufffff ;) Teraz piecze się kaczka, MM pojechał do T. niestety nie było chętnego, żeby zabrać ją na święta do domu. Przykre. MM bił się z myślami, niestety nasze czwarte piętro wygrało z nim :( Młoda udoskonaliła mazurka, masę z gorzkiej czekolady polała cytrynowym lukrem i wyszło super ;) Pogoda mizerna, od rana padalo, teraz próbuje przebić się słonko, ale zimno. Koleżanka z Mazur podeslalas zdjęcia -sypneło śniegiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno świętujecie w gronie bliskich:)Cieszmy się z tego czasu, bo szybka mija;)Miłego wieczoru i wspaniałego poniedziałku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
nadal nic nie widać...pozdrawiam świątecznie :) (_)>(_)> na dobry poranek!! Nie dość że nie wpuszcza, to jeszcze gada że spam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×