Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Czasem myślę , że i to jest prawda:D może żeby nie było... zrobię sobie zasłonki??? jak w latach 30tych??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miewałam globusa przed każdą rodzinną imprezą :D:D Oduczyłam głowę ćpając tabletki z krzyżykiem ( pamiętacie takie?) 2 dni przed i 2 dni po. Podziałało.. a jaka szczęśliwa byłam!!!;):):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie tabletki tego typu nie działały i nie działają, wcale ich nie biorę. Migrena rządzi się swoimi prawami:DOlivier, czy Ty też na nią cierpisz? Naszata, ja wcale nie żałuję, że mój taniec nie jest towarzyski:PNawet lepiej, bo jestem inezależna:DJest za to bardzo energiczny:D Przyroda obudziła się na całego. Forsycje cudne, reszta powolutku chwyta zieleń:)Jest dobrze, a do tego za chwilę zacznie się weekend:) A może skusicie się na kawkę?;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Kawa.............super!! Od zawartości zeszytów moich podopiecznych głowa mnie rozbolała:( No cóż, a\walczę dalej>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_07
Storczyku, Olivier na migrenę polecam tabletki cinie. Mnie pomagają. A najbardziej szkodzi stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku - a czemu miałabyś żałować ???:) Może być i balet jak ktoś lubi:D.(Znam facia 130 kg . Po lekcjach baletu schudł do 80. Wszystko dla ludzi:D)Każda forma ruchu jest ok:D:D Muszę pomyśleć o jakiejś dla mnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
🖐️ Wyczulam zapach kawy ;) Olivier, dzięki :) lubię ten kawałek :) Poniedziałkowy pogrzeb wywołał u mnie falę wspomnień .... odeszła osoba mojego dzieciństwa .... spotkałam też kilka osób z którymi ostatni raz widziałam się 20-30 lat temu, niektórych nie ppzmalam .... to jednak szmat czasu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety z T. coraz gorzej, nie będę Was zanudzac opowieściami, powiem tylko tyle, że z coraz większą niechęcią wracam do domu :( ostatnio była 3 dni u córki, ale to stanowczo za krótko, żeby dojść do równowagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć , że nieźle w porównaniu z twoją . Tylko ten brak pamięci:( połaziłam z koleżanką po sklepach - nie wyszło mi to na zdrowie. Wypieki mam jak pensjonarka. lekka telepka. Oby przeszło do jutra. oglądam Top Gun . jacy wszyscy byli młodzi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle w koło pogrzebów.:( jak tu wbić sobie do głowy , że należy się cieszyć każdym dniem? Pędzimy za mrzonkami, za byle czym . byle więcej, szybciej. Chyba jednak nie tak miało być???:O:( Czasem myślę że lepiej było bez pralek , zmywarek , samochodów, laptopów. Praca , rodzina, obiad wspólny....Tylko , że i my byśmy się nie poznały.Q!! nie ma złotego środka😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
🖐️ łapką macham wszystkim i spac idę.... coś ta pogoda mnie rozwala... Algira🌼 trzymaj się, wiem jak to wygląda, u nas w rodzinie z siostrą ojca skończyło się niestety na hospicjum, przez jakiś czas próbowaliśmy z opiekunką z PCK i hospicjum domowym, ale się nie dało, ciotka nie miała żadnych krewnych poza moim bratem i mną, a niestety wymagała całodobowej opieki, bo różnie bywało, a jednak żadne z nas nie mogło jej tej opieki zapewnić, moja mama też ma prawie 80 lat i z pewnością nie była w stanie jej podnieść czy umyć.... Okropne to było wszystko:(, ciężko to przeżyliśmy, zwłaszcza gdy doszła demencja i agresja. Naszata, uważaj bo znow się rozłożysz!! wszystkim duszkom miłego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, napisałaś: najważniejsze, że sprawia ci radość:DI jakoś to tak zrozumiałam, że pewnie żałuję, iż to nie taniec towarzyski:DTakie małe nieporozumienie słowne:D Ruda, to właśnie te tabletki są moim wybawieniem w ciężkich chwilach:DStosuję je od ładnych paru lat:)A migrena u mnie rodzinna, mam od dziecka. Szkodzi mi wszystko, łącznie ze stresem oczywiście. Naszata, to prawda, ciężko jest cieszyć się widząc tyle cierpienia....ale mi o wszystko trzeba postarać się, bo jak inaczej żyć?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka chciała kupić szafkę i umywalkę - mówi --szukaj najtańszej. A jakże - wyszłyśmy z najdroższą , ale tak jej się podobała;) Patrzę stoją komplety mebli kuchennych -1200 zł. A 1 szafka 760, Rozumiecie coś z tego? czyżbym musiała kupić 8 szt zamiast 2 szafek i resztę wywalić , bo taniej?:O szukam dalej inspiracji do kuchni. Jak zdobędę pomysł i realizację to będzie taki malutki kroczek do radości życia. Mam dość, gdy dolna szuflada wali mnie w nogę :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) To jeszcze ja się dziś wpiszę i będzie komplet ...;) no prawie, bo Kani zabrakło ...;) Fajnie było przeczytać co tam u Was ...:) Ja zwiedzam od wczoraj Wrocław ...:) Storczyku :) co do mojej głowy tj. bólów ...masz rację, migrena rządzi sie swoimi prawami ...nagle przychodzi nie wiadomo za bardzo skąd ...i po co...;) :P ale tej tablety którą podała Ruda (dziękuje) nie znałem ...widzę, że Ty tak...:) zainteresuje sie tym ...:) Algiro :) fajnie, że muza sie spodobała ...tak sobie właśnie pomyślałem, że zagram coś dla Ciebie aby Ci było weselej...;) DeBe widzę, że dalej dzielnie walczy z zeszytami ...:( podziwiam i współczuje ...:) Naszatko :) widzę, że dalej kuchnia na tapecie ...;) Ps. "...nie poznaLi" ;):D Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że pamiętam ;) tyle się przy tym wyskakalam :D Miło powspominać ;) Padam na nos :o po kolejnym ataku T. też wreszcie padła i śpi :o Ona już nawet nie wie jaki mamy miesiąc :o wczoraj upierala się, że jest sierpień :o starość bywa paskudna :o Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Olivier:D:D mea culpa !!!!:D:D🖐️poznali ❤️ doszorowałam lodówkę i padłam :O to naprawdę stresujące. ile jeszcze? gdzie te czasy co przeorałam ogród , posprzątałam dom i poszłam na imprezę całonocną ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam do lodówki. niczym przywieziona ze sklepu...Tylko ona i wiatr:D:D:D Czy uważacie to za normalne: kuzynka zadzwoniła by zaprosić na 27 urodziny córki.:O:O może i jestem niedzisiejsza , ale wydaje mi się że to solenizant zaprasza. no i jestem chrzestną :( a przyjęcie nie jest "niespodzianką ":(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Zapraszam na poranna kawę (_) Za oknem zgodnie z prognozami pochmurno i pewnie chłodno. Jeszcze nie sprawdzałam. ;) No i oczywiście bez wiatru się nie obejdzie. dobrze, że wczoraj M zabrał mnie po pracy na spacer po pobliskim lesie. Tam nie wiało i nawet słonko było. ;) Dziś to tylko zieleniak zaliczymy zgodnie z sobotnim harmonogramem. Naszatko może w necie znajdziesz jakieś inspiracje na kuchnię. Tylko nie planuj zabudowy. Ja żałuję że to zrobiłam. Teraz muszę się na nią patrzeć do końca świata, a tak mogłam przestawiać do woli jak mi się chciało. Już sobie wyobrażam co przez te kilka lat ukryło się za szafkami i pod nimi ;) Nowa kuchnia i jej nowy wystrój jest w moich odległych planach jak wygram w toto lotka :D łącznie z wyburzeniem ściany i połączeniem jej z salonem. I tak zapachy z kuchni rozchodzą się wszędzie to mi wsio rybka. Dziecka będzie łatwiej przypilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ból głowy to zwykle biorę co mam pod ręką, czyli ibuprom albo pyralgin ze wskazaniem na ten drugi. Zresztą głowa to już mnie tak często nie boli na szczęście. Dziwne to zaproszenie Naszatko dostałaś. Ja to bym spytała czemu solenizantka nie zaprasza. Tak dla jaj ;) Ciekawe co by ta osoba odpowiedziała. Matkę chrzestną to powinna osobiście zaprosić a nie przez pośrednika. Albo samej telefonicznie. A co? ;) Szanujmy się nawzajem 🌼 Co to za zwyczaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam nasiona kwiatów. Jak uda mi się nie zmarznąć dzisiaj to będziemy siać.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, która na ślub będzie zapraszać? :p DeBe dziś u mnie protestuje ;) mam nadzieję, że to coś da, pogoda raczej nieszczegolna na uliczne przemarsze :p Na razie nie mam planów na dzisiejszy dzień .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje boleści najlepiej dział nurofen forte, na szczęście nie muszę go używać w nadmiarze, z mniejszymi dolegliwościami radzi sobie apap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje boleści najlepiej dział nurofen forte, na szczęście nie muszę go używać w nadmiarze, z mniejszymi dolegliwościami radzi sobie apap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×