Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Kania, ja też czekam na opinie o preparacie, bo do tej pory takiego rodzaju specyfików nigdy nie stosowałam:) U mnie pogoda chyba nawet troszkę lepsza niż wczoraj. My już po spacerze, za chwilę kawka, a potem idziemy na małe spotkanko:)Chcieliśmy wybrać się rowerami, ale zrezygnowaliśmy, bo jednak trochę za wietrznie. Ja od wczoraj zaczęłam interesować się odkurzaczami:PTakimi samodzielnymi. Ogólnie do tej pory sceptycznie na nie patrzyłam, ale ktoś kto, ma bardzo sobie chwalił i nie wyobraża życia bez tego wynalazku:DA wiecie, że ja i odkurzacze to nierozerwalny temat:P Miłego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Kawa na stole (_) za oknem słońce 🌼 na temperaturę nie patrzyłam. Algira nie wiem jakim cudem ta Skrzynecka wyliczyła sobie emeryturę bo ponoć się i takowej nie doczekamy... Tez nie chce tego czego i ty nie chcesz, bo też mam dosyć tych cyrków. Dlatego się zastanawiam... Do maja coraz bliżej. Boje się tego co może się stać. Boję się, że Wilki Putina zostaną źle przyjęci i dopiero się zacznie. Chcą to niech jadą! Przejadą i pojadą dalej. Durne media rozdmuchują sprawę i sieją nienawiść. Storczyku czy chodzi ci o taki okrągły samojeżdżący odkurzacz? U nas Milan przejął funkcję małego zbieracza kurzu ;) raczkuje i jest dosłownie wszędzie :D trudno go dopilnować. ❤️ Miłego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Kania, to nie ona sobie wyliczyła, tylko ZUS przysłał jej prognozę na podstawie składek odprowadzanych od jej zarobków, tak jak robi to każdemu pracującemu Polakowi :p Słyszałam, że dla nas emerytur zabraknie, ale papier jest cierpliwy i ZUS wysyła nam prognozy :p :o moja prognoza jest nieco lepsza niż Skrzyneckiej ;) ale podejrzewam, że na to, co ona zarabia przez miesiąc, ja muszę pracować pół roku albo i dłużej 😠 i nie wkurza mnie to, że ma tyle kasy (w końcu każdy sam wybiera drogę życiową) tylko to, że pieprzy takie głupoty mając tyle kasy 😠 w końcu sposób w jaki zarabia się pieniądze (dzieło czy etat) każdy wybiera sam! :p Widziałaś ubogiego celebrytę?? :p Wygląda na to, że media niepotrzebnie rozdmuchują sprawę i tym komplikują wszystko :p Może podeślesz mi Milana? ;) chętnie udostępnię mu swoje kąty :D środek oblecę sama :D:D Duje jak w kieleckiem :o gdzie ta wiosna??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) ...prawda Storczyku, prawda...;) migrena rządzi sie swoimi prawami ...i to prawda, to nie są zwykle bóle głowy ...i raczej same nie mijają ...:) Algiro:) no taka wiosna właśnie kapryśna bywa ...;) u mnie tez dziś od rana wiatr szaleje ...;) ale i piękne słońce króluje ...:) ogród wreszcie nabiera wiosennego wyglądu ...:) Naszatko ;) poprawione zapomniane ;):D 👄Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam dzisiaj jarmuz, to ponoć skarbnica witamin, minerałów i błonnika ;) dorzucę do sałatki z rukoli, którą uwielbiam i jem ostatnio nałogowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Naszatko :) To aż tak wiało na Pomorzu ...:( słyszałem, że miało tam wiać...ale nie myślałem, że aż tak... Pół na pół ...? i to dosłownie, bo wkleiłaś połowę linka ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ...to super Algiro ...;) ale wcale Ci sie nie dziwię, że zapomniałaś sie w tej muzyce ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też otwiera się cała stronka ;) Mamy sobie coś wybrać czy polecasz coś szczególnego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze ci się otwiera. to główna strona . Faktycznie z głaskanego może być trudniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×