Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Do takich leków wcale nie podchodzę:DTe moje nie są poza tym przeciwbólowe. Dobrze, bo może dzięki temu mimo mijających lat działają. Fakt, na receptę, ale skuteczne. Poza tym pamiętajcie, że migrena nie jest zwykłym bólem głowy:PKto ma, wie to z pewnością. No nie, Olivier?:) Wkurza mnie pogodaMiało być aktywnie, na dworze, a coś trudno to zrealizować. Zimno, wieja...a najgorzej, że chmury deszczowe nadciągają.... Mimo wszystko, miłego dnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też co chwila zmiana :o słońce i czarne chmury :o do tego zimny wiatr :o krzatam się po mieszkaniu, coś tam robię, ale tak naprawdę nie mogę znaleźć sobie miejsca :o:o chyba potrzebuje zmian i to radykalnych :p muszę nad tym pomyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zakupy zrobione, gary nastawione. Kaniu- czy to będzie zabudowa czy nie szafek raczej nie ruszam . Choć dobrze że zwróciłaś na to uwagę . Przemyślałam. Kilka razy jednak musiałam szafkami wypierdziu bo albo coś wylało , albo się za nimi zgubiło. Mam szafki - dolne są przykryte 1 blatem . I taki też zestaw chcę ino bardziej na czasie , a nie sosnowe szczebelki jak dotąd. Ceny zabójcze . Dziś pani orzekła 9tyś bez koszy i świateł . Czyli zbite o połowę , a że mniejszy toi był zestaw niż moje to 10 lekko. Nadal mnie to nie satysfakcjonuje:( De Be nieźle marznie . Widziałam w tv . Zimno , deszczowo . Ciekawe czy to coś da? Kaniu - to taki odłam rodziny:O Jej brat na ślub rzucił w niebo będzie ślub. I jakby nie mój syn to bym nie poszła. Zadzwonił do kuzyna i łopatologicznie wytłumaczył . Pan młody się pofatygował . Tu nie dyskutuję .Za duże powiązania rodzinne męża. ( chcesz mieć zgodę z MM - zaciśnij zęby ) . Wezmę na prezent co podleci ( nie czuję się w obowiązku wymyślania czegokolwiek ) i przy wręczaniu spytam czy dać mamusi czy solenizantce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatlo, znalazłaś jak zwykle złoty środek; ;)a może to mądrość życiowa lub doświadczenie? ;) (tylko czasem od zaciskania zębów szczeka boli :p ) tak to już w życiu jest ..... coś za coś ;) Ja muszę pomyśleć nad zmianą spania, nasze się już wysluzylo i decha zaczyma uwierac :p Dzisiaj rano obudził mnie ból zdretwialego ramienia i czuję go do tej pory :o lata lecą i kości domagają się wygody ;) już widzę to bieganie po sklepach i wybieranie , żeby wszystko pasowało :o rozmiar, fason, wygoda i ......... cena :p Mam nadzieję, że DeBe nie odchoruje tej wyprawy ...... ona ostatnio ma problemy zdrowotne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta..łóżko. Następny problem. Też chciałam zmienić , a jak byłam z kumpelą to ona szukała. Też wali po kieszeni:O Kiedys kupowało się łóżko. Teraz ramę + stelaż + materac. Opcja 140 --700 rama, stelaż od 140-340 ; materac.....700-2600. wyboru po czerep. Nic nie wiadomo , a i tak zrobią cię w bambuko. Tylko przed kupnem na materacu należ legnąć w sklepie -najlepiej we dwoje. A jaki by nie był -po 10 latach do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Naszatko, niestety nie chce się otworzyć :( Niestety nie mam oddzielnej sypialni, więc moje spanie musi być uniwersalne ;) kanapa w dzień, w nocy wygodne legowisko ;) i nie może to być wersalka :p przyzwyczailiśmy się do czegoś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wiekiem i doświadczeniem na pewno łatwiej zaciskać zęby:PWiem to po sobie:)Każdy jest inny, ma swoje zalety i wady. Nie zamierzam nikogo zmieniać, sama zresztą tego nie lubię. Pewnie, czasami człowieka nerw szarpnie, ale z biegiem lat jest mi z pewnością łatwiej opanować emocje. No chyba, że sytuacja strasznie mnie zaskoczy...wtedy różnie bywa;) Naszata, co teraz nie daje po kieszeni? Wszystko... Mimo przeciwności pogodowych byliśmy na spacerze. Było całkiem nieźle, pogoda lepsza niż spodziewałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku - zgadza się. Wszystko. Tylko że kiedyś cena " łóżko 1000 zł " oznaczała 1000 za ramę , materac , stelaż i wszystko co do niego przytwierdzone. miałaś 1000 szłaś i kupowałaś . Teraz przeczytasz 1000 , a jak chcesz kupić to już jest 2500 bo nie doliczyłaś sobie materaca , stelaża i poduszki. by napisali ''Rama- 1000 zł " . a nie łóżko. A widział kto by 4 deski kosztowały 700? ( i to najczęściej paździerz :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz otworzyło się :) pasuje mi takie cudo ;) tylko musiłabym zrobić remont przy okazji ;) Storczyku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę jak sie otwiera , ale jeśli tak jak moja poprzednia to nie kupuj. Kręgosłup wykończony po roku . Sama nie otworzysz bo ci pęknie. To idzie tak: - wysuwamy przód klęcząc i ciągnąc -otwieramy pojemnik -od boku przeciwstawnie do tyłu i 1 ręką sięgamy i wyjmujemy pościel -opuszczamy tył - wyciągnięty przód rozwarstwiamy. II -składamy . Składamy rozwarstwione -otwieramy pojemnik , chowamy pościel - podnosimy tył ( plecy napięte i 1 ramię ciągnie , 2 ręka próbuje utrzymać cię w pionie) -klęczymy i wpychamy przód. Męka na ugorze. Ja po miesiącu przestałam to składać . Chyba jednak nie o to ci chodzi . Zapomniałam - gąbka oparta na pojemniku na pościel nie oddycha. Czyli jak złożysz, to siedzisko jest mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero zajarzyłam że to masz w salonie:D czyli wiesz jak się rozkłada:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moje w tandetnym wykonaniu :p teraz szukam czegoś solidniejszego, niestety cena dwukrotnie wyższa :o będę musiała przyoszczędzić na czymś innym ;) chyba, że wygram w totka, wtedy zaszaleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechwaliłam :o link nie poszedł :o SPAM!!!!!! poszukam innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się apartament nr 7 ;) zmieniłabym tylko kolorystykę ;) Fajny jest nr 4, ale obrzydliwa łazienka :p 1 i 3 też niezłe, tylko znów kolorystyka :p czy luksus oznacza ponure kolory?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Witam się z kawą (_) Ja chwilowo niczego nie szukam, niczego nie oglądam bo mi żal dupsko ściśnie i spać nie będę mogła ze zgryzoty, że mnie nie stać. Dla siebie to bym poszukała co najwyżej jakiejś sukienki na lato zwiewnej i najlepiej funkcjonalnej na każdą okazję ;) Póki co, obejrzałam strony Bonprix. Taka jedna mi się spodobała... U mnie wczoraj też była pogoda w kratkę, wietrzna i w ogóle albo deszcz, albo grad... :O Cały dzień bolały mnie oczy, tak jakby mnie słońce raziło a przecież go nie było. Wzięłam tabletkę, Flądrę i poszłam na spacer pomiędzy deszczem a rozjaśnieniem pogody ;) Przynajmniej pies się ucieszył. Algira widziałam w wiadomościach co się u ciebie wyrabiało wczoraj. Tylko się zastanawiam gdzie ja mam pójść zaprotestować że zarabiam te swoje 1200 zł na rękę i panicznie muszę się swojego chłopa trzymać, bo bym zdechła z głodu żyjąc sama. Teraz wiem dlaczego kobiety boją się odejść od swoich facetów. W tej chwili to takie skrajne rozumowanie ale prawdziwe. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie wyborów na prezydenta.... nadal nie mam kandydata. Mieliśmy tu nie politykować ale kiedy na fb zobaczyłam jak Bożena Dykiel przedstawia swój punkt widzenia, zaczęłam się zastanawiać. Młodej w czerwcu kończy się urlop rodzicielski. Myśli już co dalej. Namawiam ją żeby poszła na zawodowy kurs manicure/pedicure do Wawy. Szkołę kosmetyczna już mam za sobą. Przy pomocy mojej bliskiej koleżanki kosmetyczki znalazłam jej konkretny kurs zawodowy. Problem w tym że nie jest on weekendowy. :( Dużo godzin, jeszcze więcej kasy i więcej niż trzy tygodnie poza domem. Przy dobrej organizacji oboje z M zajęlibyśmy się dzieckiem dopóki on siedzi na chorobowym, bo potem gorzej by było. Radzę jej żeby teraz podjęła decyzję, dowiedziała się wszystkiego. Ale to jej decyzja. Jak zrobi inaczej to przecież jest dorosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, pani Bożena Dykiel, którą nawiasem mówiąc bardzo lubię, ta wypowiedzią straciła sporo mojej sympatii :p nie twierdzę, że obecna wladza jest kryształowa, bo po prostu taka nie istnieje nigdzie. Wszędzie u zlobu króluje prywata i przekupstwo :p To, co mamy teraz, to spuscizna nie ostatnich kilku lat, ale kilkudziesięciu :p i niestety trudno to zmienić. Szkoda, że nie pamieta, że wielu artystów pracuje na własny rachunek i z tego tytułu nie odprowadzają do państwa żadnych pieniędzy. Nie znaczy to oczywiście, że trzeba z tego powodu zabierać komuś horendalne (!!) kwoty, ale państwo żeby dawać coś każdemu od każdego musi brac! :p Pamiętacie wystąpienie Katarzyny Skrzyneckiej, która sarkastycznie skomentowala decyzje wyliczajaca jej przyszłą emeryturę .na 800 zeta? Czy jej zarobki są tak niskie?! Nie! Większość w całości zgarnia do kieszeni :p W miastach jest coraz trudniej zaparkować nie tylko z powodu słupków, ale przede wszystkim dlatego, że ogromnie wzrosła ilość samochodow, a i kultura parkowania pozostawia wiele do życzenia:p Oczywiście swoją rację ma np. w kwestii programu nauczania chociaż normalną rzeczą jest, że wnuczek jest bystrzejszy od babci ;) samo życie ;) Niestety żyjemy w kraju w którym musimy wybierać mniejsze zlo! Każda następna ekipa będzie robiła to samo i trzeba kogoś młodego, bez powiązań politycznych, żeby to zmienic! Wszystkie obietnice to tylko kiełbasa wyborcza, ale wiem jedno: nie chcę w każdym mieście pomnika, nie chcę każdego 10 kwietnia żałoby narodowej, nie chcę wojny z ruskimi, a coraz to nowe teorie na temat zamachu w końcu do tego doprowadza! :p Kropka! Koniec tematu! :) Pogoda jeszcze gorsza niż wczoraj :o kawa jak najbardziej wskazana ;) potem chyba książeczka i kocyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, pani Bożena Dykiel, którą nawiasem mówiąc bardzo lubię, ta wypowiedzią straciła sporo mojej sympatii :p nie twierdzę, że obecna wladza jest kryształowa, bo po prostu taka nie istnieje nigdzie. Wszędzie u zlobu króluje prywata i przekupstwo :p To, co mamy teraz, to spuscizna nie ostatnich kilku lat, ale kilkudziesięciu :p i niestety trudno to zmienić. Szkoda, że nie pamieta, że wielu artystów pracuje na własny rachunek i z tego tytułu nie odprowadzają do państwa żadnych pieniędzy. Nie znaczy to oczywiście, że trzeba z tego powodu zabierać komuś horendalne (!!) kwoty, ale państwo żeby dawać coś każdemu od każdego musi brac! :p Pamiętacie wystąpienie Katarzyny Skrzyneckiej, która sarkastycznie skomentowala decyzje wyliczajaca jej przyszłą emeryturę .na 800 zeta? Czy jej zarobki są tak niskie?! Nie! Większość w całości zgarnia do kieszeni :p W miastach jest coraz trudniej zaparkować nie tylko z powodu słupków, ale przede wszystkim dlatego, że ogromnie wzrosła ilość samochodow, a i kultura parkowania pozostawia wiele do życzenia:p Oczywiście swoją rację ma np. w kwestii programu nauczania chociaż normalną rzeczą jest, że wnuczek jest bystrzejszy od babci ;) samo życie ;) Niestety żyjemy w kraju w którym musimy wybierać mniejsze zlo! Każda następna ekipa będzie robiła to samo i trzeba kogoś młodego, bez powiązań politycznych, żeby to zmienic! Wszystkie obietnice to tylko kiełbasa wyborcza, ale wiem jedno: nie chcę w każdym mieście pomnika, nie chcę każdego 10 kwietnia żałoby narodowej, nie chcę wojny z ruskimi, a coraz to nowe teorie na temat zamachu w końcu do tego doprowadza! :p Kropka! Koniec tematu! :) Pogoda jeszcze gorsza niż wczoraj :o kawa jak najbardziej wskazana ;) potem chyba książeczka i kocyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, czekam na opinie o preparacie, bo ostatnio moje paznokcie i włosy pozostawiają wiele do zyczenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×