Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Gość Paula1617
Ja biore luteine od 26tc ze wzgledu na ten ciagle twardniejacy brzuch, czyli w sumie aplikuje Go 2tyg. W poniedz. Mam wizyte i licze ze nie bedzie juz potrzeby przyjmowania. Jak Ja bym chciala juz polowe kwietnia :-) A dziewczyny, wiecej kupujecie ubranek 56 czy 62? W co ubrac malucha na wyjscie ze szpitala? Po tym szczeg. Badaniu w 30 tyg. Zamierzam kupic cala wyprawke i juz sama nie wiem, co jakie i gdzie :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoannaaaaa kup sobie w aptece syrop dla ciężarnych PRENALEN, jest z naturalnych składników, ma taki słodko- czosnkowy smak, jak oczywiscie lubisz czosnek:) jak nie masz gorączki to po tym syropie powinno Ci to przejść szybciej. Są tez tabletki na gardło z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też twardniał, i wydaje mi sie ze moj lekarz nie ma zamiaru narazie kazać mi przestać to brać, moze po 30 tygodniu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w domu tantum verde w pastylkach, wyczytałam w ulotce,że można stosować w ciąży i podczas karmienia piersią.. Mieszkam na wsi,a najbliżej do apteki mam 30km i dzisiaj już zakomunikowałam mojemu facetowi,że z łóżka nie wychodzę,także dziś spędzamy cały dzień w domu,może mi przejdzie... A co do ciuszków,ja kupuję większość na 62.. teraz nie wiadomo jakie długie dziecko się urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
A jesli chodzi o laktator, kolezanka miala reczny, odciagala pokarm i karmila butelka, nie mogla piersia, poniewaz miala zbyt malo odstajace sutki i dziecko nie mialo jak zlapac. Ja tez nie chciala bym przyzwyczajac dziecka do piersi dluzej niz 4mies. Pozniej wole odciagac i karmic butelka, ktora zawsze moge zostawic np. Tatusiowi w razie koniecznosci wyjscia. A Im dzecko starsze tym gorzej odzwyczaic od piersi. Chciala bym karmic swoim mlekiem najdluzej jak sie da, ale od jakiegos czasu przez butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze wzgledu na to ze latalam po szmateksach to mam duzo roznych rozmiarow. Najmniej mam takich malenkich, na 50/56 cm. Wiecej tych wiekszych. Wszyscy mnie uczulali zeby nie kupowac za duzo malenkich ciuchow bo szybko wyrosnie. Dzoanaaa nie wiem jak Ci pomoc. Moze skontaktuj sie ze swoim ginem? On Ci cos poradzi. A zauwazylyscie ze od dawna nie ma Mony? Mam nadzieje ze u jich wszystko ok ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciuszki od siostry będę mieć więc się okaże czy będą dobre jak się mały urodzi:P Moja siostra tez miała problem tyc sutków i używała takic kapturków do karmienia:) ja to raczej nie będę miała problemów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie zauważyłam, tez mam nadzieje że tylko po prostu czasu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Mona jakieś wakacje sobie ze swoim zrobiła :)) Miejmy nadzieje,że wszystko z nią ok,w końcu da o sobie znać :) Mnie też wszyscy uczulają na to,żeby nie kupować takich maleńkich ciuszków, też dużo dostanę..ale mój facet nie może się oprzeć, nie mogę mu przetłumaczyć,że dostaniemy i tak kupuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Ja tak jak pisałam, nie miałam zamiaru kupować ale dostałam od siostry, jakiś taki zwykły ręczny, jakiejś nieznanej firmy. A ja jestem w 26 tc i dopiero wróciłam do wagi sprzed ciąży. Obym tylko teraz nie zaczęła nadrabiać i nie przybrała 20 kg w 1,5 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze. Ja boje sie ze jeszcze z 10 przytyje ;/ To bedzie tragedia. Nie wiem jak ja to pozniej zrzuce ;((( zawsze bylam mega szczupla. Nosilam rozm 34. Moze wlasnie dlatego tak duzo przytylam. Gosc26maj a ile wazylas na starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
ciuszki, tak jak pisałam, dostałam i mam różne rozmiary więc kupię tylko jakiś pajacyk na wyjście ze szpitala. Ale co poza pajacykiem to nie wiem. Rodzę w końcu maja więc raczej już ciepło ale takie maleństwo to wiadomo, że trzeba cieplej niż siebie. Mam taki kombinezon polarowy (ale nie tak typowo zimowy, raczej jesienny, ale ciepły) na 56 i chyba w tym ją przywiozę. Ubiorę ją normalnie w body, pajacyk, skarpetki, jakaś czapeczka, niedrapki i w ten kombinezon (ma kaptur) i w fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
ważyłam już prawie 67 kg a mam tylko 165 cm wzrostu więc nie byłam szczupła, moją zmorą był wystający brzuch. Na początku schudłam bo mnie mdliło i zapachy mi przeszkadzały. no i zbawienne okazało się to, że od słodyczy też mnie odrzucało, a to przez nie najbardziej tyłam. Teraz już jem słodycze ale w dużo mniejszych ilościach, np. teraz zwykłego batona jem na 3 razy i brzuch mi rośnie ale reszta chyba chudnie bo waga jakby stoi w miejscu a sama malutka już wazy ok. 1 kg. Tyle, że czytałam, że niektóre dziewczyny też do 6 m-ca nic nie tyły a potem 15, 20 kg w miesiąc. Obawiam się tego trochę ale idzie wiosna więc będzie więcej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 159cm i przed ciaza ważyłam 47,5kg. W tej chwili 56,5kg. Moj maz powiedzial ze po kilogramie dodatkowo mam w cyckach ;D Ja najbardziej widze po udach i posladkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, nie ma co się martwić kilogramami:) dla naszych maluszków wszystko:) ale to chyba prawda z tym ze w 3 trymestrze się szybciej przybiera. Ja tez rodzę pod koniec maja i się zastanawiałam co małemu ubrać, też nie wiadomo jaki maj będzie w tym roku, bo zimę to mamy zabójczą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie wszyscy straszą,że jeszcze z 10 przybiorę... mam nadzieje,że tendencja zrzucania kg pozostanie mi sprzed ciąży i uda mi się jakoś te kg zrzucić.. Dziewczyny ponoć na święta ma być śnieg..ale teraz to już nic nie wiadomo... Nie ma co malucha przegrzewać,lepiej hartować od małego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
Mam termin na 1 maja póki co + 7 kg ale karmiąc piersią bardzo chudłam może i tym razemm się uda;) właśnie ciekawe jaka będzie pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że ciepło!!! Wiecie co ostatnio wyczytałam? Że nie można stosować zasypki u dziewczynek. Bo może zatykać cewkę moczową. Słyszałyście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że ciepło!!! Wiecie co ostatnio wyczytałam? Że nie można stosować zasypki u dziewczynek. Bo może zatykać cewkę moczową. Słyszałyście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Ja nie słyszałam o tym, ale pewnie dlatego że za bardzo się tym nie interesowałam, bo nie miałam zamiaru kupowania zasypki :) Kupiłam bepanthen maść ona jest z alantoiną i panthenolem, więc myślę że będzie dobrze łagodzić podrażnienia i przy tym nie powinna wysuszać jak zasypka :) Też mam nadzieję, że będzie ciepło w maju! Zwłaszcza, że w Kołobrzegu zawsze strasznie wieje wiatr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w K-gu jest masakra czasami :D Ja w sumie też nie planowałam kupować zasypki. Ale pomyślałam że może to zainteresować inne mamy :) Ja mam zapas Sudocremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tak patrzeć logicznie, to w sumie jest to możliwe, ale nie słyszałam o takich przypadkach.. Pogoda w tym roku nie umie się określić, więc ciężko przewidzieć co będzie w maju, w jeden dzień może być pięknie a na drugi już deszczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
dziewczyny napiszcie ile rzeczy dla dzieci chcecie zabrać do szpitala, nie chodzi mi o kosmetyki itp tylko o konkretne ciuszki z ilościami Ja myślałam żeby zabrać 3-5 body rozm.50cm 3 pajace też rozm 50cm, no i chciałam rożek żeby w tym łóżeczku szpitalnym czymś owinąć, ale teraz zmieniłam zdanie i kupie chyba taki otulacz. No i wiadomo takie pierdołki typu niedrapki, czapeczka i skarpetki. Myślicie, że to dobre ilości, czy może czegoś za mało? Tam gdzie będę rodzić od razu po porodzie ubierają w szpitalne ciuszki, które są strasznie zniszczone, ale potem można przebrac na sali już w swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
Nigdy nie stosowałam zasypki tylko sudocrem-bajka.Teraz mam próbkę musteli-cudnie pachnie.Mam wrażenie,że zasypka może zbierać się w pachwinkach.Ja to też z 4 body wezmę 1 pajaca 2 kaftaniki i 2 półśpiochy.Teraz wogóle zrezygnowałam z klasycznych śpiochów.W razie czego małżon dowiezie:) jak znajdzie, w której szafce są dzieciaczka szmatki;) eee córki pomogą znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
No i kocyk aby opatulić maleństwo + czapeczka i niedrapki.A zamierzacie wykąpać już w szpitalu czy wstrzymacie się do powrotu do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do szpitala wezmę dwie pary body z długim rękawem, jedno bez rękawów, dwa kaftaniki, jednego pajaca, dwie pary klasycznych śpiochów, dwie czapeczki i niedrapki. Wykąpać wolałabym chyba w domu, nie chce żeby te położne patrzyły mi na ręce i może jeszcze komentowały. Wolę wykąpać w domu. Jeśli uznam że nie dam rady sama to pomoże mi mąż, albo mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, a bierzecie wszystko w rozm. 50 czy 56? Ja wiem, że dziecko szybko wyrasta z tych 50, ale mimo wszystko bym nie chciała żeby te ciuszki tak na nim wisiały za duże więc raczej wszystko wezmę 50. Zwłaszcza, że Nela zapowiada się że będzie drobna po mamusi :) U nas w szpitalu, codziennie rano kąpią dziecko położne, jak będę się czuła na siłach to może je w tym zastąpię, bo robią to dość "maszynowo" heh w koncu cały oddział szkrabów rano musza wykąpać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ciuszki najmniejsze na 62 rozmiar, malutkich nie brałam. Mam termin na 1 maja i planuje owinąć w polarowy kocyk. W szpitalu zamierzam wykąpać, myślę, że to trochę za długo żeby czekać z tym na powrót do domu. W tym tygodniu 28tc i jak narazie waga waha się między +5 - +6kg. Codziennie czuję takie rytmiczne pulsowania, myślicie, że to jest czkawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×