Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Gość 39 wiosen
Do szpitala zabieram 3 zestawy:bodziak krótki rękaw +kaftanik+ półśpioch,jedna czapeczka,skarpetki,niedrapki, pieluszka tetrowa i flanelowa,miękki rożek żeby w szpitalnym nie leżał, paczkę pieluch ,mokre chusteczki, krem na odparzenia, ręcznika nie ciągnę bo jak będzie potrzebny w ciągu 10 minut mam, zamiast można użyć tetry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 wiosen
Tak sobie czytam o tych waszych pampersach i uświadomiłam sobie,że chyba będę musiała dokupić jeszcze paczkę(chciałabym używać rossmanowskich zobaczymy co na to dupsko małego) bo a nóż widelec trafię w wolne dni?Co prawda biorę do szpitala całą paczkę ale kto wie? Zdarza się ,że ty przebierzesz brzdącą a tu zaraz kupa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 wiosen
Acha i czytałam o kreacjach do porodu.Bluzka rozpinana z przodu + spódnica z tzw golfem.W sumie praktyczne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do szpitala biorę body, kaftaniki, śpioszki i pajacyk jakiś też wezmę, coś się z tego pokombinuje;) A na wyjście body na długi rękaw, półśpiochy i taka bluzę z polarku, zreszta zobaczymy jaka pogoda będzie:) no i czapeczka oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
A i sweterek jeszcze mam na wyjście. Musze tylko męża uczulić, żeby dla mnie ubrań nie zapomniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BędziePola84
Czesc, Jakims cudem dopiero teraz odkrylam ten watek na kafe, myslalam, ze majowki nie maja swojego... Mam termin na 19.05 ale moja gin postraszyla mnie, ze coreczka urodzi sie wczesniej, i w panice zbieram ostatnie rzeczy :) Powiedzcie, czemu kupujecie od razu pieluchy 2 i 3? Ja sie zaopatrzylam na razie wylacznie w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Będzie Pola - ja też póki co tylko 1 kupuję i nie robię żadnych zapasów, zwłaszcza większych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39wiosen a próbowałam wyznać miały,albo ciepłego mleka , mi osobiście to pomaga,albo jak i to nieskutkuje to z grubej rury: rennie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) Mi też moje będzie dane urodzić wcześniej:) A ja sobie kupiłam 2 z dady bo są od 3kg, ale mój malutki raczej do 3 nie dobije i temu kupiłam jakby miał fest za duże jeszcze paczke 1;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 wiosen
A ile u Was trzymają w szpitalu oczywiście bierzemy pod uwagę wersję: poród niezabiegowy i z dzidzią ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo widzę że bedzie u nas druga Pola ;) --------- 38wiosen u mnie trzymaja 3 doby od porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćabc
Hej :)Czytam watek od wczoraj,osmielilam sie dolaczyc bo szkoda mi Ciebie Gwiazdkagda.Ja nie chcialabym sie tak meczyc a u Ciebie to juz dlugo trwa jestem zaskoczona ze chcesz czekac az do 5-tego. Jedz do szpitala sokoro masz mdlosci I biegunke pewnie tez malo jesz jestes oslabiona powinni ci podac kroplowke z glukoza w rezultacie powinno przyspieszyc akcje porodowa sama przez to przeszlam. Pozdrawiam wszystkie mamusie :). Moj wielki dzien powinien byc 03-05-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
U nas 3 doby trzymają, jak po cesarce wszystko jest ok to też 3 doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam malutko zostało:) jeszcze parę dni i będziemy mieli mamusie:D --- Jakaś pogoda dziś dobijająca, niskie ciśnienie i mam zawroty głowy i jakoś oddycha się mi ciężko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 wiosen
Jak zwykle pogoda to ja do ogródka.Mąż powiedział ,że mi się już na rozum rzuciło i mały napewno grabki będzie trzymał w rączkach jak się urodzi.Jaki mądry on za to oczko wodne czyścił i trupy żab wyciągał.Pięknie żaby nam się utopiły ha ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj byłam u lekarza stwierdził ze jak cos zacznie sie dziac to mam jechac do szpitala powiedzial ze macica przygotowuje sie do porodu i to sa skurcze przepowiadające a mało tego to badanie na gbs wyszło dodatnie i bardzo sie tym martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 wiosen
Małgosia bez nerw:) dzidziuś dostanie prewencyjnie antybiotyk i już.Wiele naprawdę wiele kobiet jest nosicielami GBS nawet o tym nie wiedząc. I daję słowo są gorsze rzeczy.Będzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiqzdkagda
A ja dziewczyny nadal w kąplecie:) doszedł mi ból kręgosłupa na wysokości biustu ale skurcze zelżały -chyba że już sie do nich przyzwyczaiłam:)codziennie wieczorem kładę się do łóżka i patrzac na objawy to tłumacze sobie że może dzisiaj urodzę:) a tu nadal lipa :(więc czekam cierpliwie na akcje porodową:) biegunka co jakiś czas się pojawia ale to chwilowa sprawa wiec tez sie tym nie martwie. Śmieje się ciągle że wyjdzie na to że będa wywolywac mi poród o terminie bo moja mała niezdecydowana do wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia nie martw się dodatnim wynikiem GBS, mi również taki wyszedł. Tak jak napisała 39wiosen, wiele kobiet nawet nie wie, ze jest tego nosicielem. Mi lekarz ponownie pobrała posiew na wizycie we wtorek, ale powiedziała, żeby się tym nie przejmować, okołoporodowo podają antybiotyki. - U mnie już łóżeczko wczoraj dotarło, tatuś nie wytrzymał i złożył, dziś będzie ustawiał. Z prywatnej opieki położnej przy porodzie rezygnujemy - jest po mojemu (facet za bardzo się jednak martwi). Gin prowadząca odradziła, powiedziała, ze po przyjeździe do porodu mam do niej zadz i ona już oddeleguje do mnie jedną z położnych, która będzie na dyżurze. - Jak do 28 maja, moja córcia, nie raczy wyjść, to 28 mam się zgłosić do szpitala i będą wywoływali. Jak na razie dzidziuś sobie siedzi, ja nie mam skurczy przepowiadających, ktg wyszło ok, kolejne we wtorek. - gwiqzdkagda cierpliwości Ci życzę. - Dziewczyny miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się pytałam lekarza o ten posiew to mi powiedział, że jak szpital tego wymaga to mają mi to sami zrobić, oczywiście jak mi zależy to mi to pobierze ale oddaję na własny koszt do laboratorium, jak zdąże to zrobie, a jak nie to pewnie w szpitalu podają mi antybiotyk i tyle:) -- Nie biorę od wtorku luteiny i coraz częściej mi brzuch twardnieje, ale to dobrze:) -- A taka cisza tu była wczoraj, już myślałam że mamy pierwsze mamusie:D -- Również miłego weekendu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Czesc dziewczyny, ja byłam wczoraj u gina, mała waży ok 2,5kg. Mi lekarz ma zrobić posiew przy następnej wizycie- 15ego maja. Jeśli chodzi o pampersy to mam 1 ok.150 szt, dwójek jeszcze nie kupowałam. Aaaa no i mam rozwarcie z zewnątrz 1,5cm a od wewnątrz jeszcze pozamykane/ cokolwiek to znaczy :) Nadal mnie męczy grypa i mojego M też, mam nadzieję że do porodu będziemy zdrowi, żeby małej nie zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam następną wizyte 15-go maja;) chciałabym już na nią nie zdążyć:D i nasze dzieciaczki ważą tyle samo:) Ja się więcej nie spodziewałam bo brzuszek mam naprawdę niewielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majówki :) pisałam tutaj jakiś czas temu, ale przeniosła, się na temat mamusiek z UK bo właśnie tutaj mieszkam. W naszym temacie już wszystkie urodzily i sama zostalam jeszcze w dwupaku :( termin już za 6 dni, przyznam ze nie moge sie doczekac i bardzo bym chciala urodzic nawet teraz:) sa tu juz jakies rozpakowane mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Z tego co nam wiadomo narazie wszystkie w dwupaku:) chyba że któraś się nie ujawniła jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze wam ze wy wiecie ile wasze maluszki mniej wiecej waza, jak tam stan szyjki macicy itp. Ja nic nie wiem :( ostatnie usg mialam w 20 tyg i na tym sie skonczylo, badania ginekologicznego nie mialam w trakcie ciazy ani razu ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty jestes z UK? Przeraża mnie tamta opieka w czasie ciąży, ja bym tyle nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mieszkam w Szkocji. Poki nie mialam porownania z opieki w ciazy w Polsce to nie narzekalam, ale jak moja kolezanka z polski zaszla w ciaze i opowiada, ze co 3 tyg usg, badania dopochwowe, dokladnie wie co i jak z jej dzieckiem to az zazdroszcze :p u mnie wizyty co 6 tygodni, na kazdej badaja tylko mocz, cisnienie, krew co druga wizyte, macaja po brzuchu i sluchaja serca :D ciesze sie, ze zaraz bede miala to za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×