Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Ja wolę jak moja mała jest ułożona poprzecznie. Jak się wyprostuje to po bokach mam dwa wystające guzy :) Jak ułoży się nogami w dół to kopie mnie po pęcherzu i w ogóle nie widać jak się rusza. A ja lubię popatrzeć :) Dziewczyny, planujecie zakup elektronicznej niani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój teraz jest tak ułożony, na ukos,i mam dwie buły:P Ja nie kupuje bo narazie będziemy go mieć w naszym pokoju, bo nie mamy wolnego żeby zrobić mu osobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę kupić, ale używaną. Szczerze, dlatego że boję się że nie będę jej słyszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko ja nie jadłam dziś pączka - jeszcze nie jadłam :) czekam aż mój wróci z pracy i co nie co przywiezie. Tak się dziś zajęłam sprzątaniem, praniem i czyszczeniem kanapy, że nawet o wyjściu na dwór nie pomyślałam. A wściekłam się, bo kanapę wyszorowałam po łapach kocura, a kotek z ogródka wrócił, po kanapie przebiegł i piękne odciski pozostawił. I tyle mojej pracy było. Ja chyba nie potrzebuję elektr. niani, ale to jest kolejny przedmiot który mam, po mojej siostry córeczce. Tylko nie wiem czy korzystać będę :) siostra używała pomimo dwupokojowego mieszkania i wg niej się elektr. niania sprawdzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
MałaMi daję słowo,że usłyszysz.Ja poproszę o zafundowanie nawet używanej .Co prawda mały będzie jakiś czas z nami w sypialni( nie chce mi się zapierniczać po nocy kilka razy po schodach w te i wewte) ale jak np będzie spał w łóżeczku a ja okopię się w ogródku to jednak mogę nie usłyszeć.No i muszę coś zrobić z sąsiadem co dziwne rzeczy w piecu pali.Taki smród,że otworzyć okna nie idzie.I jak mam dzieciaka na taras wywozić?Acha ja jeden pączek wsunęłam,jogurtem popchnęłam ale gavisconem przypieczętowałam tłusty czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały przed 20 tc już leżał główką w dół i na każdym usg zawsze miał tą pozycję, nie czuję żeby specjalnie mocno się wiercił i kopniaki czuję w tym samym miejscu więc chyba dalej sobie wisi, zobaczymy na usg w 32 tc. Co do pączków to zjadłam dwa i na szczęście nie łapie mnie żadna zgaga. Ja to normalnie żadnym objawów nie mam ciążowych, ani na początku nie miałam, ani teraz. Sam brzuszek jest moim objawem ciążowym, a tak to bardzo dobrze znoszę ciążę i mam nadzieję, że tak zostanie :) Nie kupuję niani elektronicznej, Mały będzie z nami w pokoju więc na pewno go usłyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, widzę, że macie już niedaleko termin porodu :) Może któraś z Was chciałaby się zabezpieczyć już wcześniej, zaopatrując się w kropelki na kolki i inne sensacje brzuszkowe? :) Mam do sprzedania nowe, nieużywane ani razu kropelki Sab Simplex z niemiec. Cena - 30zł, pokryję koszty wysyłki :) Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana - piszcie na macpl@o2.pl Przepraszam, że się wcinam, ale leżą w szafce i się marnują - data ważności jest do grudnia 2015 roku :) Pozdrawiam i życzę pomyślnego rozwiązania każdej z Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona ależ ja Ci zazdroszczę takich początków ciąży, ja równe 2 msc dzień w dzień wymiotowałam i miałam mdłości od rana do wieczora.Kuchnia była terenem zakazanym, spojrzenie w zlew, otworzenie lodówki i kosza na śmieci wiązały się ze sprintem do toalety. Gdyby nie mój partner, który zajmował się domem, gotował i sprzątał to byłaby masakra. Wychodząc do pracy zostawiał mi gotowe dania do zjedzenia :) A dziś jak się dziewczyny czujecie?? Mnie coś kłuje w dole brzucha, tak od czasu do czasu, może miała z Was któraś taki objaw ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Dla mnie poczatek ciąży to też był koszmar, wieczne mdłości, zawroty głowy, uczucie słabości. I to wmuszanie w siebie jedzenia, masakra. Nie wiem jak moja mała leży ale czuję ją najczęściej pod żebrami i jak mi się wbija w żołądek, w klatkę piersiową, czasem się jakoś wypchnie, że czuję nacisk na brzuch tylko tak od środka. Najgorzej jak jadę samochodem i to ja kieruję - nie mogę się wyciągnąć na fotelu i mnie kopie po kręgosłupie i żebrach :) Niani tez nie kupuję bo mamy tylko pokój z kuchnią, zanim się przeprowadzimy do nowego domu to nie będzie już potrzebna. Mam balkon więc tam mam zamiar wietrzyć dzieciątko na początku tylko nie wiem w czym. Wózek wystawiać to tak średnio - mały ten balkon. Chyba, że sama gondola na krzesłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to współczuję Wam dziewczyny, cieszę się bardzo, że mnie to ominęło. Ja nie miałam takich bóli w dole brzucha, jedynie takie jak na miesiączkę, nie są bardzo bolesne ale da się je odczuć. Średnio raz na miesiąc, może na dwa tygodnie mi się pojawiają i po jednym dniu przechodzą. Teraz męczy mnie ból bioder, nie mogę już normalnie spać bo nad ranem ciągnie mnie w biodrach, muszę wstać i pochodzić to na chwilę przechodzi, moja mama mówi że już kości mi się rozchodzą i że to normalne, macie może już takie bóle? Wstałam dobre 3 godziny temu, a nadal bolą mnie biodra, chyba z dnia na dzień jest coraz gorzej. Czuję się dobrze, tylko mój Mały coś nie chcę dać o sobie znać, dziś może kilka lekkich kopniaczków poczułam ale to chyba dlatego że odwrócił się w stronę kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kłucie nie jest bardzo bolące i trwa dosłownie sekundę, natomiast ja nie miałam bóli brzucha takich jak na miesiączkę. Dziś po przebudzeniu czułam minimalny ból żeber, ale to moje kochane dziecię szperało mi przy nich :) bioder jeszcze nie czuję, krzyż mnie nie boli a zgagę mam bardzo sporadycznie. W porównaniu do początków ciąży to teraz jest super :P Mój brzuch skacze, Alicja bryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Ja mam bóle takie jak na okres praktycznie codziennie. W sobotę i niedzielę miałam naprawdę mocne i długo mnie bolało, już się martwiłam. Zaczęło mnie boleć w nocy, musiałam wziąć nospę, potem rano znów mnie bolało, znów wzięłam nospę i na szczęście przeszło. Biodra mnie bolą tylko jak długo śpię na jednym boku. Oprócz tego boli mnie kręgosłup jak długo stoję. I wiecznie chce mi się pić! Tez tak macie? Bywaja takie dni, że brzuch już mam pełny, nosem mi to picie wychodzi a dalej mi się chce pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi piciem to i ja tak mam, minimum 2 litry wody niegazowanej dziennie piję, do tego jeszcze herbata zielona i koniecznie żurawina - żeby zakwasić mocz - moja ginekolog bardzo mnie w tym temacie pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona można Ci tylko pozazdrościć.. u mnie zgaga jest upierdliwa strasznie.. jak mnie wczoraj złapała po pączku tak do dzisiaj trzyma i nic nie pomaga nawet rennie... Mam w środę wizytę to się okaże jak mała jest ułożona.. ale ona się wierci cały czas to wątpie,żeby była w jednej pozycji,raz mi się wbija w żebra,raz naciska na mocz,jeszcze ma tam chyba trochę miejsca... Mnie bolą biodra,jak mam nogi za długo w jednej pozycji,a zwłaszcza prawe mi przeskakuje,mój się śmieje,że nigdy tak głośno nie słyszał,żeby kości przeskakiwały :D Dzisiaj dzień jakiś dziwny,jakoś dziwnie się czuję,ale za to córa w formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dzis jakis dziwny dzien, wogole to strasznie szybko się męcze, dojście na 2 piętro graniczy z cudem, dzis się tak przeleciałam dwa razy i normalnie z łóżka wstać nie moge, tak mi jakos slabo ehh ja tez z tych poczatkowych dolegliwosci nic nie mialam, jedynie brak okresu;) a zgaga mnie męczy odkąd pamiętam, chociaz teraz mam częściej, takie to jest, jeszcze nie cale 3 miesiace trzeba wytrzymać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokoiłyście mnie dziewczyny, bo już myślałam, że tylko ja się dziś tak słabo czuję. Kłucie mi przeszło, ale totalnie nie mam na nic siły. Leże w łóżku. Moja córcia natomiast nadrabia energią za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
Och dziewczyny! Jak ja się dziś fatalnie czuję.Wszystko mnie boli:spojenie łonowe,biodra,stopy.Skurcze na całym brzuchu,karateka wytrwale ćwiczy w środku.Ja też leżę w łóżku a miałam poprasować.A w d... z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj taki piekielny dzień chyba na Nas wszystkie działa.. moja pozycja najlepsza jest nieustalona,nawet gdy leżę wszystko mi dokucza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z czerwcówek
Mi mała 85 nie bądz taka do przodu bo "na czerwcowych mamusiach 2014" jest ok 40 ciężarnych, więc nie wiem gdzie wyczytałaś, że "wszystkie sie starały, a żadnej nie udało się zajsc w ciążę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
A ja dzis w promocji 3 za 2 kupiłam majciochy ciążowe model na brzuch.:) W akcie desperacji w pierwszej ciąży pod koniec nosiłam gacie mojego M.Poza tym oglądałam koszule do karmiena ale sorry nie dam 50 dych.Na allegro za 17 można kupić i to model,który mi bardziej odpowiada czyli rozporek z pod pachy ;).Mam takie dwie i jednej używam bo inaczej mam wrażenie,że wszystko mnie sciska i gniecie.A w komodzie odnalazłam koszulę,w której rodziłam młodszą córkę.Wzruszyłam się do łez ech te hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
gosciu z czerwcówek w takim razie w swoim i koleżanek imieniu gratuluję a teraz sio na swoje forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my Wam nie wchodzimy na forum i nie zaśmiecamy wrednymi tekstami, co na tym forum jest ostatnio bardzo modne. piszcie sobie co chcecie i nam dajcie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez chce koszule z rozporkiem spod pachy, mysle ze takie bedzie najwygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
No te spod pachy( skąd ja wzięłam z pod pachy :() są dyskretniejsze.Pani w sklepie pokazywała mi takie klasyczne z długim rozcięciem pośrodku ale nie nie dziękuję za takie.Choć pamiętam że szpitalną miałam w wersji hardcore.Mini mini i do tego rozpierdas do pępka i obecny co drugi troczek + zakaz majtadasów a między nogami podkład z ligniny.Bez castingu dostanę rolę w wyznaniach gejszy.Wc na samym końcu dłuuuuugiego korytarza, 5 dni pobytu to doszło się do niezłej wprawy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie zastanawialam jak se pisze "spod" czy "z pod";p. Ja uznalam ze do porodu wezme sobie stara koszule zamiast nowej, tylko wlasnie se boje ze bedzie za krotka;p i czy się do niej zmieszcze w maju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha fajnie to musiało wygladać, mi też siostra coś wspominała że nie wolno było w majtkach chodzić, i żeby wstać z łóżka to trzebabyłó sie nieźle namanewrować, jeszcze jak jacyś ludzie obcy w pokoju byli;p. A teraz chyba juz nie ma tego zakazu, mam nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) byłam wczoraj na glukozie i nawet źle nie było, najgorsze pierwsze pól godziny po wypiciu. Co do koszul to ja znalazłam sklep na allegro w którym kupiłam koszulę i spodnie jeansowe. Co prawda miałam to szczęście, że właściciel miał sklepik stacjonarny i podjechałam do niego wszystko przymierzyć. Facet okazał się naszym sąsiadem z osiedla, więc jeszcze mi zszedł z ceny :) Koszulę kupiłam wcześniej, żeby sprawdzić czy jej szlak nie trafi po upraniu. Koszula produkowana w Turcji z bawełny, jakość wg mnie ok. Jeśli chcecie podam wam namiary na sklep na allegro. Mają fajne spodnie dresowe do chodzenia po domku i bardzo przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
Redka dawaj bo niestety w moje dresowe zaczynam się nie mieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
Nela w niektórych szpitalach gonią za majty w niektórych nie a ja zaopatrzę się w takie majtki nie majtki czyli siatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej trochę mnie nie było i musiałam poczytać co tu pisałyście. Co do picia to dziś właśnie mnie złapało, tylko bym piła i piła :p Zrobiłam wielkie oczy jak przeczytałam że nie można mieć majtek więc jak u diabła podtrzymywać ten duży podkład gdy leży się w łóżku lub wstaje? Myślałam, że to na tej samej zasadzie co podpaski, wkładasz w majty i już, a tu takie cuda ;O Zamierzam kupić sobie te majtki siateczkowe w aptece, bo myślę że będą najlepsze na ten okres po porodzie i mam nadzieję, że mnie nie pogonią z nimi. Patrzałam ostatnio koszulę na allegro i nie mogę się zdecydować, tyle tego jest. Boję się, że jak zamówię przez allegro to okaże się za duża. Mimo 10 kg do przodu nie przytyłam nigdzie, tylko brzuszek mam, nie chcę żeby koszula na mnie wisiała więc na razie popatrzę sobie u siebie w sklepach na mieście i pomierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×