Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Ehh ja też, dzisiaj jakoś tak pomyślałam że chciałabym być już na porodówce, jakaś ciekawość mnie ogarnęła jak to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
A jak zbieracie punkty na tej stronie radamam.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzez zaproszenie innych mam, możesz zdobyć przez to 50pkt , 5 pkt za kazde polecenie, no i chyba 10pkt na start jest,. Tylko jak komuś polecisz tą strone to musi się zalogowač też. A potem się dodaje artykuły z sieci z jakimś komentarzem, są jeszcze konkursy jakieś z fajnymi nagrodami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania ALAT ASPAT to próby wątrobowe :) Warto byłoby też zrobić bilirubinę. Ale jak lekarz nic takiego nie kazał to nie ma co się martwić. To zapewne rutynowe badanie :) xxxx Ja póki co wszystko mam w kartonach, poupychane po szafkach. Dopiero jak znajdziemy większe mieszkanie będę to wszystko organizować. Wczoraj wieczorem zauważyłam że nogi mi puchną. Ech... Chyba zaczynają się te nieprzyjemne następstwa ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Nela ile już masz pkt na radziemam? Ja jak zdobyłam nagrodę za 100pkt, to myslałam, że żeby zdobyć tą za 150 trzeba jeszcze tyle uzbierać, a okazało się że wystarczyło dozbierać tylko 50 pkt i już jest ta druga nagroda. Mi na szczęście szybko się zbierało, w ciągu miesiąca zdobyłam dwie nagrody, dostałam email od nich że do końca tego tygodnia wyslą mi kurierem te kosmetyki, więc się Wam pochwalę jak dojdą! :) Dziewczyny odkąd jestem na tej "diecie" niskocukrowej ubyło mi 2kg!! Wcale się nie głodzę, jestem cały czas najedzona, wystarczyło ze zmieniłam nawyki, tzn np nie jesm już białego pieczywa tylko razowe, słodycze ktore do tej pory wcinałam tonami jako przekąski zastąpiłam surową marchewką; zamiast ziemniaków do obiadu to kalafior lub brokuły, no i różnica jest spora, czuję się tak lekko :) ale nie powiem korci mnie żeby sięgnąć po czekoladę !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Już się zarejestrowałam, może coś wygram :) x Mi stopy i dłonie puchną już dawno. Teraz nawet mąż zauważył, że jest mi coraz ciężej i sam stwierdził, że musi mi więcej pomagać :) Ja sukcesywnie przeglądam nasze rzeczy i wyrzucam te, w których już nie chodzimy żeby zrobić miejsce dla dzidziusia ale chyba i tak będziemy musieli dokupic jakąś szafkę :) Na szczęście mąż pracuje w firmie meblowej więc zrobimy sobie pod wymiar jaką zechcemy (tak jak wszystkie nasze meble) a że mamy tu kawałek luki przy szafie to akurat się ją zapełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
marzena a te punkty zdobyłaś tylko za te linki z artykułami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 77pkt, czekam na potwierdzenie kilku artykułów więc może się cos więcej uzbiera:P Ale bajer ja myślałam że sobie uzbieram od razu 150 pkt i że jak dostane nagrode to się mi to skasuje, czyli tak, mogę odebrać sobie nagrode po 100pkt i potem dozbierać 50 i odebrać tą nagrode za 150? ale Fajowo:D tych kosmetyków tam dużo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zakładałam mejle i rejestrowałam je:P troszke oszukałam ale co tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną komodę uprzątnęłam, pranie zrobiłam i na dziś mam już dość :) czy Was czasem pobolewają żebra, bo mnie dziś pierwszy raz. Marzena89 fajnie, ze dobrze się na diecie czujesz, poproszę Cię o wsparcie jak i mi przyjdzie na taką dietkę przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio tez bolą żebra, mały nie ma litości dla mnie:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Mnie nie bolą ale czuję taki ucisk jak mała mi się tam wbija. Bardziej mnie boli żołądek jak się tam wypchnie do góry. Muszę wtedy siedzieć wyprostowana bo inaczej trudno mi się oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze nie czuję bólu żeber. Ale zapewne mnie to nie ominie. Trzymajcie dziewczyny kciuki, dziś idę oglądać mieszkanie :) Mam nadzieję że tym razem się uda. Napaliłam się na nie, bo jest bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zaś strasznie na pęcherz naciska główką a nogami kopie po żebrach, a jeszcze na środku pupe wypina:P gimnastyk z niego ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Nela ja z tymi emailami zrobiłam identycznie hihihihi ale przynajmniej 50pkt wpadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
gość26majj najwazniejsze to zaprosić 10 znajomych do tego, którzy się zarejestrują, wtedy wpada Ci aż 50pkt, a reszta to już z linków. Więc musisz przysiąść i zaprosić 10 znajomych, którzy się zarejestrują, (albo sama pokombinuj cos z emailami) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
A jak zdobyć te punkty za maile? Bo patrzyłam tam ale nic nie ma. Przy rejestracji tego drugiego maila cos trzeba kliknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie większośč tak robi więc nie mam wyrzutów sumienia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyślesz komuś zaproszenie i on wejdzie na linka i sie zarejestruje to automatycznie dostajesz punkty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Ok, dzięki, jutro się wezmę do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Byłam wieczorem oglądać mieszkanie. Spodobało mi się jeszcze bardziej. Ale jak koleś sypnął listą dodatkowych kosztów to się za głowę złapałam. Więc niestety zrezygnowaliśmy i musimy szukać dalej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taka malutka miejscowość koło Kalisza, w Wielkopolsce. Ceny jak z kosmosu. A Ty skąd jesteś Redka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi nie martw się w końcu znajdziecie to najlepsze,najpiękniejsze i nie drogie. Nie ma co się zamartwiać,bo Twoja Pola będzie niespokojna,pamiętaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że coś znajdziemy. Skąd ludzie biorą takie ceny to ja nie wiem! Jak mieszkałam w Szczecinie to płaciłam niewiele więcej. Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy się wyprowadzili z Warszawy do miejscowości oddalonej od niej około 10 km. Mimo, że mieszkamy w bloku to jest ciszej i spokojniej, las obok bloku, dużo przedszkoli, nie słychać samochodów, Do sklepów blisko. Fajne miejsce dla młodych ludzi z dzieciakami. A wszędzie blisko. W Warszawie zostawiliśmy mieszkanie, najpierw wynajmowaliśmy studentkom, a teraz stoi puste, bo z pannami był zawsze problem. I pewnie go sprzedamy, chyba że ktoś po znajomości będzie chciał wynająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
MałaMi nie martw się, coś znajdziecie. Pamiętam jak szukałam czegoś na studiach, masakra. W końcu wylądowałam w akademiku. A potem okazja sama nam wpadła :) Ale w małym mieście nie jest tak łatwo niestety. A może po znajomych popytajcie? Może coś ktoś wie o fajnym mieszkaniu w normalnej cenie. Niestety niektórzy ludzie jak się nasłuchają jakie są ceny mieszkań czy ziemi w np. Warszawie to myślą, że 100 km od Warszawy (ja tak mieszkam) ktoś też im tyle da. Zdają się nie widzieć takiej drobnej różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda
hej Kiedyś pisałam u Was częściej ale teraz jakoś mniej czasu :( Dzoannaaaaa - ja ASPAT I ALAT robiłam przed ciążą gdy miałam podejżenie złego krzepnięcia krwii ( brałąm wtedy tabletki na odchudzanie nie legalne które rozrzedzają krew) wiem że teraz czasami lekarze zalecają te badania w ciąży jeśli kobieta chce mieć znieczulenie lub np przed cesarką , tak mi się przynajmniej wydaje. Lepiej zrobić nic nie zaszkodzi :) Jeśli chodzi o obiadki to u nas mąż woli jak sam gotuje- kończył szkołę gastronomiczną i miał jakieś praktyki i ogólnie bardzo smacznie gotuje a przy tym zawsze zachowuje porządek- strasznie pedantyczny ten mój mężuś:) Oczywiście czasem ja też gotuję aby było mu lżej jak wraca z pracy i czeka na niego z niecierpliwością nasza 4 letnia córcia:) Za to córcia uwielbia moje zupki więc czasem co drugi dzień muszę gotować . Sprzątaniem domu wolę się zajmować sama- bo tak jak wspomniałam mój mąż strasznie pedantycznie do wszystkiego podchodzi i jemu sprzątanie 38 m kw zajmuje pół dnia- ja to ogarniam z max 2 godziny:) No ale od jakiś dwóch tygodni mąż sprząta - ja niestety nie daje rady. Byłam dwa dni temu u lekarza ( ogólnie termin mam na 5 maja) , córka już wisi główką w dole i bardzo naciska na szyjkę ( szyjka podobno ma obecnie 3 cm) , lekarka kazałą brać dwa razy dziennie nospe max i dużo leżeć - łatwo się mówi ale trudniej wykonać jak się ma 4 latkę w domku:) Ogólnie mam straszne bóle najgorzej jest popołudniu, ciągnie pod brzuchem i co jakiś czas mam już skurcze krzyżowe - takie jak miałam przed okresem. Miałam też kilka razy atak rwy kulszowej - to jest dopiero ból... Już bym chciała urodzić bo z dnia na dzień jest coraz gorzej:( Mam cichą nadzieje że urodzę w 38 tygodniu tak jak pierwszą córcię :) Aha i na ostatniej wizycie dostałam kartę liczenia ruchów płodu - czy któraś z Was już taką dostała?Trochę się gubię w tym liczeniu no ale to chyba nie musi być takie mega dokładne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×