Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość K_K_K_K
kurde a kalkulator mi wylicza ze juz jestem w 12tym tygodniu ciazy wiec juz sama nie wiem w ktorym jestem wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
K_K_K_K - z moich obliczeń wynik, że dziś masz 11tyg + 6 (czyli koniec dwunastego tygodnia, ale nie masz jeszcze skończonych dwunastu tygodni). Jutro będzie dokładnie skonczone dwanaście tygodni. 3 marca będzie 12tyg +2 czyli idealny czas na usg genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Ania284 - jesteś w stanie każdego dnia po kilka razy jeść twarożek i nic poza tym? Podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkk spokojnie ja ostatnia @ też miałam 6.12 i jestem teraz w 11t 6d. a kalendarze w necie pokazują 12 tydzień. a zacznę dopiero jutro. badanie mam 5.03 czyli będę w 12t 5d. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K_K_K mnie gin wyliczał tydzień ciąży nie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki tylko tydzień później, Tobie z tego co piszesz tygodnie "przeskakują" w piątek każdego tygodnia czyli wg obliczen mojego gina jesteś tak jak napisała mandarynka 11tydz. i 6 dzień jutro bedziesz miała 12 tydz czyli na 3 marca tyo bedzie 12 tydz i 3 dzień idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak jak mój gin liczy kalkukator na www.pampers.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
no wlasnie alma liczyłam na twój wpis, bo pamietam ze miałysmy bardzo podobnie miesiaczki, terminy i prenatalne. Dziekuje dziewczyny. Idealnie to jakby było 13tydzien i np. 1/2 dni :-) wieksze by wtedy dziecko było :-) no nic okaze sie, mam nadzieje, ze lekarz bedzie wszystko widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkk będzie dobrze na pewno spokojnie. ja dziś zjadłam już tyle pączków że nie mogę się ruszać Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony blekit - ja mam 2d i widac dosc dobrze. W 2 trymestrze biore 3d, a nad prenatalnym w 3 trymetrze ciagle sie zastanawiam. Kuszaca jest ta wizja, ze jak sie w provicie wykupi to badanie to sie dostaje bon na darmowe usuwanie rozstepow ;) Ja dzisiaj tez zjem 1 paczka - od rana walcze z ochota ;) niestety nie chce w ciazy przytyc za duzo wiec musze sie oszczedzac. Na razie waze 57,5 (przed ciaza 56). Ktos tu pytal o serduszko: ja widzialam jak bije dopiero w 7t3d, a w 5t3d byl pusty pecherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K k k k - moj chodzi ze mna na kazda wizyte i napatrzec sie nie moze na usg ;) jak raz kiedys musielismy podjechac do szpitala i mialam usg bez niego to nie mogl odzalowac ze stracil widok na Male ;) i wydaje mi sie ze spokojnie mozesz robic to prenatalne, na pewno bedzie wszystko widac :) w razie jakby jakis parametr nie wyszedl ok to wtedy lekarz powinien dac ci skierowanie na badanie robione w ramach nfz. Ale oczywiscie licze ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa o widzisz to nie wiedziałam o tym usuwaniu rozstępów ciekawe! może też się skusze a wiesz może się ile kosztuje w 3 trym to prenatalne? w drugim też zrobie 3 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już znalazłam 220 zł , to usuwanie laserowe to pewnie jednorazowe a za jeden raz to chyba nie dadzą rade usunąć rozstępów chociaż nie znam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniunia1989
KKKK ja termin miesiaczki ostatniej miałam 6,12.2013 i dzisaj miałam robione badania prenatalne wg usg to 11+5 a moj dzidziuś ma juz 5,6 cm. wiec jak najbadrziej juz w tym okresie mozn robic takie badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniunia1989
dodam ze prenatalne usg wyszły mi wrecz idealnie :-) roniłam takze test pappa lecz lekaz musi wyniki przeanalizowac i wprowadzic do komputera jesli wynik bedzie nie pokojacy zadzwoni do mnie jesli bd wszytko wporzadku mam udac sie na kolejna wizyte 20 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniunia1989
KKKK na kiedy masz wyliczony termin ? ja mam cykle 29-30 dniowe i termin porodu na 13 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Miniunia pierwsze wyliczenia lekarza padły na 11.09 ale dlatego ze nie byłam pewna dokładnie co do miesiączki wiec wyliczał to dla 04.12 chyba. Z usg wychodziło termin 12.09 i ostatnia miesiączka 06.12 i faktycznie pozniej skojarzylam ze w Mikołaja dostałam okres :-) jesteś na forum nowa? Nie kojarzę cię z wcześniejszych wpisów:-) napisz cos o sobie, ile lat masz, skąd jesteś? To twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udzieliłam sie moze 1-raz na tym forum ,( ogolnie to czytam was od czasu do czasu .)mieszkam w Trójmiescie mam 24 lata tak jak wskazuje rok w nicku i to moje pierwsze upragnione dziecko.Tak jak wspominałam maiłam dziś badania prenatalne i spokojnie od 11 tyg mysle mozna na takie badanie sie udać lepiej wczesniej niż miało by to być za pożno gdyż to tydzien nie jest ważny a wielkość dziecka ( w poniedziałek bylam kontolnie u lekarza to dzidziuś mierzył ok 4,5 cm a po kilku dniach miał już 5,6 cm ) a takie bdanie mozna wykonac gdy dziecko ma wymiary od 4,6 cm do odpowiedniej wielkośći nie pamietam juz jakiej dlatego moim zdaniem lepiej nie zwlekać tak z tym badaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniunia1989
gosc z godziny 19,29 to ja miniunia.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Miniunia nie no nie zwlekam:-) zapisana jestem na poniedziałek :-) Jak tam dziewczyny z tymi paczkami? Ile zjadły dziewuchy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam wczoraj ze szpitala. nie obyło się bez przygód i głupiej baby mówiącej o zabijaniu dziecka i mojej winie (jakbym specjalnie miała niskie cukry i sprawiało mi to radość). generalnie skończyło się na godzinnym płaczu, wizycie u dyrektora i skardze. a ponieważ dyrektor to dusza człowiek a na swoje pacjentki to już w ogóle dmucha i chucha to ochrzan dostała głupia baba, ordynator oddziału, ekspresowo znalazł się dla mnie też diabetolog a położna bała się pobierać mi krew żeby mnie nie bolało i dzwoniła po babkę z bloku operacyjnego (inne skrzydło szpitala). a jeśli chodzi o prenatalne - robi się je między 11 a 13+6tc. z doświadczenia powiem, że nie warto zwlekać i podnosić sobie adrenaliny przez kolejne kilka dni. mi lekarz robiący usg powiedział jedynie, że fajnie je robić rano bo dzieci zazwyczaj wtedy śpią i można je spokojnie mierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Catherine ty to masz przeboje. Aż żal ze takie bezmozgi chodzące na świecie sa. Cieszę sie ze już cię wypisali. I niczym sie nie martw a już na pewno nie płacz. Główka do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to się już nie mogę doczekać tego września. Męczą mnie mdłości wymiotuje dalej...a jak u Was z tym przeszło przechodzi?? Cartin współczuje zawsze się jakaś wredna jędza znajdzie co to wszystko wie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba każda z nas nie może się doczekać. mi mdłości odpukać minęły. jest super. czasem glowa boli ale do przeżycia. już bym chciała być po weekendzie. do środy chyba jajko zniosę. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×