Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gość
a ty prostaku siedzisz w domu... i ciśnienie podnosisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
O, znowu byli jacyś mili goście na naszym wątku. U mnie ustąpili mdłości, ale za to wielkimi krokami nadchodzi era zgaga. Trzeba będzie miagdały kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Sorry za błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Oj u mnie pogoda i właśnie idę porżeć po tłustej kiełbasie i troche poprychać i pobrykać po pastwisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
i tak od rana słyszę popiskiwania po kątach i dopiero gość mi uświadomił że to bida, dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część dziewczyny jak tam samopoczucie. szkoda że pogoda się psuje. mam nadzieję że choć nie będzie u nas padało bo mojego żywego 3 latka ciężko będzie utrzymać w domu. . Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja ostatnio nadal jestem zaganiana. od poniedziałku wracam do pracy ale konkretnie aby ogarnąć dwa projekty i potem wracam na zwolnienie - taką mam umowę z lekarzem i pracodawcą. moja mała rusza się już bardzo regularnie, praktycznie z zegarkiem w ręku. we wtorek mam połówkowe więc zobaczę co tam u niej słychać :) pozdrawiam majówkowo i przesyłam trochę słońca bo u mnie pięknie świeciło cały dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj spedzilam caly dzien na sloncu i nawet mnie lekko przyrumienilo. Jutro badania a w poniedzielek wizyta u gina, na ktora czekam z niecierpliwoscia.Franek tez rusza sie dosc regularnie, chociaz ostatnio mnie zdenerwowal, bo caly dzien i nic. Juz chcialam dzwonic do lekarza, ale na szczescie zaczal skakac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po glukozie. Tak naprawde nie jest to takie wstretne w smaku i spokojnie da sie wypic. Potem kilka lykow zwyklej wody mineralnej i 2h czekania. I chyba to czekanie najgorsze, bo sie wynudzilam jak mops. Jakby ktos byl zainteresowany to koszt tego badania to 15 zl. Dzisiaj po 15 mam wyniki :) U nas nadal piekna pogoda, wiec zaraz wykladam sie do slonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Limfa tylko nie przesadzaj ze sloncem bo mozna skurczy dostac jak macica sie tak rozgrzeje polozna mi mkwila ze jej corka przesadzila ze slonce i jej poczatkiem 7 miesiaca wody odeszly na sloncu i urodzila wczesniaka! Nje wiem czy to ma wplyw zapytam sie lekarza na wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. wydaje mi się że przy takiej pogodzie to ma co się martwić. wiadomo w lato jak będą upały to musimy uważać. jejku ja już 3 dzień najchętniej spałabym w ciągu dnia. oczy same mi lecą ale nie mam możliwości teraz. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko twarz i rece wystawiam do slonca, brzuch schowany. Ale na wszelki wypadek zapytam lekarza w poniedzialek na wizycie o te skurcze. Na razie mowil mi tylko o filtrach i wlasnie zakrytym brzuchu. Odebralam wyniki i mam glukoze wyjsciowa 82, a po dwoch godzinach 87, wiec chyba ok. Bardziej mnie martwi morfologia - mam lekko obnizone erytrocyty i hematokryt, oraz sporo ponizej normy duze plytki krwi (p-lcr). Za go hemoglobina 12,2, wiec to chyba nie anemia? Miala ktoras z was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatga
Drogie przyszłe mamy! Studiuje fizjoterapię i jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. W związku z tym potrzebuje waszej pomocy- proszę Was tylko o poświęcenie kilku minut na wypełnienie mojej ankiety-będę Wam bardzo, bardzo wdzięczna! Życzę szczęśliwego rozwiązania! :)))) https://docs.google.com/forms/d/1SaLOjhF0OSRI78mLtNuRk6i9W3w4JjxjMEoZfTIl0hc/viewform?usp=send_form

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypełniłam ale nie wiem czy wysłało. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam minął piątek :) szkoda że pogoda nie dopisała.... więc cały dzień spędziłam na zakupach ciążowych aż mam wyrzuty sumienia ale niestety pare dni temu zdałam sobie sprawe że nie mam w co się ubrać i jak mus to mus.... :) a wy jak tam już wszystko macie :) ? ja po dzisiejszych zakupach stwierdziłam że za dużego wyboru nie ma ale jak się człowiek uprze to i w ciąży też można super się ubrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Borsuczek ja ostatnio chyba znowu przeżywam powrót do sukienek, w których w ciązy chyba wygląda się najkorzystniej, bo nie chciałabym kupić czegoś czego po ciązy juz nie moge nosic :-) pochwal sie co tam kupilas i w jakich sklepach warto pobuszowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Hej. U mnie majówka przebiega pod hasłem " goście, goście". Niestety pogoda nie dopisuje, dobrze, że mam patelnię grillową. Idę marynować schab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ciężarówy majówka się nie udała buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Udała się udała , w Hiszpanii piękna pogoda ,w sam raz na majówkę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz aga, lepiej zglaszac do usuniecia i olewac, bo z desperatem o niskim poziomie umyslowym nie pogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zalozcie sobie konta na fb i stworzcie swoją grupę bedziecie miały spokoj z nie proszonymi goscmi wiem że kilka tematów ciazowych się tak przeniosło. Podczytuje Was bo sledzilam temat niestety nie udało się stracilam ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też o tym myślałam., z drugiej strony nie mam zamiaru dać osiągnąć cel temu idiocie, któremu się nudzi. jak tam dziś u nas już lepsza pogoda., wyszło słońce i było nawet przyjemnie. w poniedziałek wracamy a we wtorek połówkowe. jak tam dziewczyny co już wiedzą o płci., imiona wybrane.? ja zaczęłam myśleć o Natali Milenie Emilii Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
ja zaczynam powoli robić przymiarki do zakupów wyprawki ,pewnie w internecie , ale normalnie jakoś nie mam siły ,ilość sklepow i różnorodność oferowanych rzeczy jest przytłaczająca :( ja jestem z tego gatunku co nie lubię zakupów, niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alma Też mam połówkowe we wtorek i nie mogę się doczekać! U mnie majówka mija leniwie choć dziś sprzątałam szafę. Miałam jechać nad Narew ale skutecznie odstraszyła nas pogoda, w domu cieplej i przytulniej ;) Ja już mam trochę rzeczy dla małej, głównie body, 4 pajace i jeden cieplejszy i taki niby śpiworek do spania. Teraz będę musiała skoncentrować się na pajacach i szukaniu kombinezonu na jesień i zimę (niby juz upatrzyłam sobie w Smyku ale jeszcze przecież mam czas na decyzję), moja mama z zapałem robi na drutach drugi sweterek :) Jeśli jakimś sposobem okaże się we wtorek, że jednak będzie chlopiec to wszystko będę musiała oddać i kompletować od nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
ja po połówkowym już dawno tj. 25tego miałlam no i na opisie mam jak wół płeć męska, więc na pewno się nie zmieni, fajnie że mozna znależć ściągi co jest potrzebne maluchowi a co mamie na poczatku, jak byłam na tym połówkowym to dostałam trochę ulotek info, i materiałów nie tylko reklamowych ale takich przydatnych, bo nie ma co ukrywać że przez 20 lat to duzo się zmienilo jesli chodzi o dostepność róznych gadzetów , więc mimo ze to moje drugie dziecko to jakby pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myślicie o wózku filmy mothercare spin. Oglądałam na youtube i wydaje sie bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze. Szczerze mówiąc nie znam tej firmy, może ktoś coś doradzi. Zastanawiam sie czy ta gondola spinana od spodu bedzie wystarczająco szywna pod kręgosłup dziecka. Na żywo wózka nie widziałam. Znacie produkty tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofiaaaaa
Ja już kilka dni po połowie okazało się ze będzie chłopiec bardzo się cieszę 12-stego idę na badania prenatalne martwię się o swoją ureaplasme przed podaniem antybiotyku było 10000 a teraz biorę antybiotyk BACTRAZOL dziecko się zrobiło mniej ****iwe aż poszłam na usg czy coś się niestatalo ale wszystko jest ok. Macie jakieś doświadczenia z ta bakteria 3 tyg się zastanawiałam czy brać antybiotyk aż wreszcie wzięłam. Wiecie czy ta bakteria może spowodować jakieś trwałe skutki zdrowotne na dziecku? Czekam na info . Pozdrawiam Was wszystkie i życzę zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec39
Jeśli przenosicie sie a facebooka to szkoda, bo ja nie mam tam konta i nie zamierzam mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_K_K_K ja też nie przesadzałam :)... więc jeśli chodzi o piątkowe łowy to udało mi się dostać dwie pary spodni ciążowych (białe i jeans - czarne już dostałam w spadku po koleżance więc mam komplet- bo sweterki i bluzki mam szerokie) kupiłam je w happy mum i do tego były przecenione ;), w h&m kupiłam dwie pary legginsów.... w innej sieciówce dwie koszulki , piżamkę i spodnie od dresu i mam chyba wszystko... myśle że to mi wystarczy juz do końca... a teraz też chodzę głownie w sukienkach ... ale po konsultacji ze świeżo upieczonymi mamami spodnie ciążowe choć dwie pary trzeba mieć... (można dostać ładne...) My też musimy o siebie dbać w tak pięknym okresie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jeszcze chodzę w zwykłych spodniach, i jeszcze pochodzę fajnie bo nie podobają mi się ciuchy ciążowe są brzydkie i na jedno kopyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×