Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Jesli mam byc szczera, to wole sie na fb nie przenosic ze wzgledu na prywatnosc :-) jestesmy wlasnie s burger king a ja juz druga bile wciagam, zaraz ide sobie jakies eleganckie ubranie ciazowe kupic, bo jedynie spodnie nieciazowe, w ktore sie mieszcze to jeansy takie plocienne, a do pracy nie bardzo mi wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od 12 tygodnia smigam tylko w spodniach ciazowych, bo brzuch wybilo mi bardzo szybko. Mam dwie pary dzinsow z h&m, dwie pary spodni dresowych z allegro (po domu super wygodne), dwie bluzki-tuniki na wyjscia i elegancka sukienke + rajstopy ciazowe (super wynalazek) - z h&m. Gdybym prowadzila normalny tryb zycia to pewnie musialabym zainwestowac w kolejne sztuki odziezy, ale ze moje wyjscia ograniczaja sie do wizyt u lekarza to mysle ze mam wystarczajaca ilosc ;) Moim celem jest do konca ciazy nie kupowac ciuchow w wiekszym rozmiarze niz nosze normalnie. Mam nadzieje, ze sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Borsuczek troche poszalalas na zakupach:-) super. Ja dzisiaj tez byłam, kupiłam sukienkę na komunie i spódnice długie trzy sztuki, jedna po domu druga do trampek bo zamierzam zainwestować w jakieś conversy a trzecia to do płaskich bucikow. Polecam długie spódnice bo sa bardzo wygodne i o dziwo podczas upałów jest w nich przyjemniej niż w krótkich spodenkach. Jutro przed polowkowym we Wrocławiu pobuszuje troszkę. Ostatnio mam lepszy nastrój na zakupy porównując moja ostatnia wizytę na zakupach po ktorej płakałam bo nic mi sie na mnie nie podobało ha ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KKKK - gdzie kupilas te spodnice, w jednolitych kolorach czy w jakies wzoy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pylasia o wózku nic nie wiem ale Mothercare to solidna firma, w Polsce chyba mało popularna i drogawa ale za to bardzo popularna w UK. ja mimo 22tc nie mam absolutnie żadnych śladów brzuszka więc z ubrań ciążowych mam jedynie spodnie. mogłabym chodzić w normalnych ale jak siadam to jest mi niewygodnie na wysokości ich pasa. kupiłam też dwie ciążowe pidżamy i koszulę, na pewno przydadzą się na końcówkę ciąży. jeśli chodzi o bluzki to w nadal od początku ciąży mam -15kg więc za ciążowe posłużą mi stare ciuchy i tyle. także z zakupów planuję jedynie jakieś letnie spodnie do kolana i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niestety nic nie wiem ani o wozku, ani o tej bakterii, o ktora pytala Zofia. Przy czym wychodze z zalozenia ze kazda bakteria jest bardziej szkodliwa niz leki ktore ja zwalczaja. Ja musze jeszcze kupic nowy stanik, bo sie nie mieszcze! Tzn. juz kilka tygodni temu kupilam stanik wiekszy o 2 rozmiary, ale okazuje sie ze i ten zrobil sie za maly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Spódnice sa w jednolitych kolorach: niebieska, kremowa, czarna w mohito. Te sportowe i takie bardziej do domu i tanie bo chyba po 49 zł szare granatowe i czarne w housie. We wszystkich sklepach sie te spódnice pojawiają a w zeszłym roku kupiłam takie sukienki długie i rewelacja bardzo wygodne i przydadzą sie nawet w ciazy. Limfa to maż musi byc zadowolony :-) ja wlasnie nie wiem gdzie kupic większy stanik bo wszystkie kończą sie na D albo pod biustem sa za duże. Potrzebuje taki zeby pod biustem był mały i miał duża miseczkę, któraś wie gdzie dostać? Internet odpada bo muszę przymierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sieciowkach chyba rzeczywiscie numeracja konczy sie na 75D. Ja przed ciaza nosilam 65D albo 70C. Teraz potrzebuje 75E (kupilam 75D a h&m ale miseczka juz za mala, za to obwod ok). Chyba zaryzykuje i kupie przez net, najwyzej odesle. U mnie sa sklepy z pelna rozmiarowka i w nich kupowalam dotychczas, ale ceny w to ok 150zl za stanik. Nie specjalnie mam ochote dac tyle kasy za cos co za miesiac moze juz byc za male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większe rozmiary są w M&S. sama tam kupuję biustonosze (ostatnio w piątek ale mi rozmiar biustu jak do tej pory się nie zmienił) a rozmiar mam większy niż D, a moja mama jeszcze większy i bez problemu zawsze znajduje coś dla siebie. fakt, średnio to wydatek 130zł ale bielizna jest baaaaardzo trwała (pierwszy biustonosz kupiłam u nich ponad 5 lat temu i mam go do dziś, nie rozciągnął się, nie sprał, nie odkształcił). stanik do karmienia też mam zamiar kupić w M&S głównie ze względu na dostępne rozmiary. ale i jakość jest fajna (taka jakby bardzo gruba bawełna) i mój biust dobrze w nich wygląda bo w innych sklepach i modelach miałam rozlaną aż pod pachy klapę a nie ładny biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część dziewczyny., dziś wracamy do domu., majówka jak dla mnie bardzo udana., nie padało, było troszkę chłodno ale kwestia ubrania się cieplej. co do staników ja ogólnie mam mały biust 70 B teraz mam C . stanik ostatnio kupiłam w Cubus, ale tak to zawsze kupuje u pewnej pani., która świetnie doradzi i ma staniki super jakości. ale muszę się przejść do M&S i zobaczyć te do karmienia. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jesli chodzi o staniki, to ja polecam freye albo panache - kosztuja blisko 200zzl, ale na obfite biusty sa rewelacyjne, nosilam cala poprzednia ciaze i karmnienie przez 6miesiecy - a rozmiar mam 70gg i 70h. Na mniejsze biusty bardzo ladna, kobieca bielizna to alles - ceny 50-100zl w zaleznosci od modelu - sa odpinane, wiec fajnie sprawdzaja sie na pozniejsze miesiace karmienia, kiedy cycki nie przypominaja juz balonow :-) Kupilam sobie 1 sukienke czarno-biala wczoraj w hm, ale musze zamowic jednak cos wizytowego lepszej jakosci i chyba na www.happymum.pl zamawiac bede. Maja sklep w wolaparku w wawie, ale na necie nizsze ceny sa troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziu ale się rozpisałyście....muszę nadrobić zaległości. ;)ja po badaniach - strasznie długo to trwało więc padam na twarz. Lekarz wykluczył całą listę wad u dzieciaczka ale zalecił wizytę za 6-8 tygodni - bo wtedy bedzie mial jakies specjalistyczne badania serca płodu refundowane.... niby ta zmiana w sercu znika po 28 tygodniu ciąży wiec radził nie stresowac sie na zapas. Co to jest za oznaczenie THD???to jest długość?Młody ma 156 g a dł parwie 20 cm jeśli dobrze ogarnełam te skróty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szalejcie kobietki z tymi spodniami ciazowymi - zaraz bedzie cieplo i wam d**y się beda pocily;) tanim kosztem w F&F (w tesco) lub w szachownicy mozna kupic fajne łaszki nieciazowe ale idealnie sie nadajace na ten stan - z delikatnego przewiewnego mat są takie alladynki w rozne wzorki albo długie spódnice ....te ala alladynki mysle ze sprawdza sie super latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze nie ma co szalec, ale niestety ja w alladynkach do pracy pojsc nie moge. W pierwszej ciazy naprawde, taki brzuch jak teraz to mialam ok.34tc, kiedy juz nie pracowalam. Teraz jakos te 3 miesiace jakos musze przetrwac i cudowac z tych kilku ciazowych ciuchow, ktore sie do biura nadaja, wiec na zmiane bede nosic 2 sukienki, 4 koszulki, jakas koszule zamowie pod marynake i ewentualnie spodnie, bo te, ktore mam z hm z poprzedniej ciazy wygladaja jak szmaty (czarne, jakby jeansy sa sprane i starte materialy). :-) za to allandynki na koniec ciazy sa super i na po ciazy, nie wiem jak z pogoda we wrzesniu i czy je ponosimy, ale szczegolnie po cc byly komfortowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
A te alladynki to w tesco są teraz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak widziałam je w tesco i w szachownicy....i szczerze powiem, że sa i takie które ekstra wyglądaja do butów na obcasie - te z gładkiego i jednolitego mat. bo moze sie nie rozumiemy mi nie chodzi dokladnie o te dresiaki z krokiem w kolanach;)takze do biura dziewczyny tez spokojnie mozna by je włożyć. zaraz poszukam na necie moze uda mi sie znalezc te ktore mam na mysli. biedronka2223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Ja oglądam na stronie f&f, ale tylko te we wzorkiem widzę. A o szachownicy do tej pory nie słyszałam wcale, teraz się dokształcać, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po wizycie! Maly ma 610g, a na usg znowu siedzial w pozycji zabki (z podkulonymi nogami ;) ) Slicznie to wygladalo na usg 3D. Z moja szyjka tez lepiej, pessar trzyma sie na swoim miejscu, szyjka jest twarda i na szczescie nie ma rozwarcia. Lekarz powiedzial ze jak nadal bede prowadzic oszczedny tryb zycia to spokojnie wytrwam do 38 tygodnia. Tak wiec jestem pelna optymizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika tez oglądałam wlasnie na stronie faktycznie nie ma tam wszystkich ciuchow jakie sa faktycznie na sklepie. szachownica u mnie jest w tesco i w auchan - to taki chiński sklep ale niektore rzeczy sa calkiem fajne. a takie spodnie jak sa w f&f te we wzorki to tego typu kroj jest w moda +. I tam byly wlasnie takie bardziej eleganckie z mankietem na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa, dobrze slyszec, ze wizyta Cie uspokoila, no i waga malca juz pokazna, pewnie 2 razy tyle, co moj w tej chwili :-) Az sobie obejrze te spodnie, o ktorych biedronka piszesz, choc powatpiewam w moja powabnosc w nich, bo ja jestem z tych szerokobiodrzastych, wiec jak obly cielec bym w nich na szpilkach wygladala :-) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
Dziewczyny a jak z imionami macie juz wybrane? U mnie chyba będzie Dominik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam 23t6d. Za to maly z usg wychodzi o niespelna tydzien mlodszy :) Przez 3 tygodnie Franek urosl o ponad 200g! Teraz to chyba pojdzie jak burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny warto kupic taki lezaczek do wanienki? Przydaje sie to w czasie kapieli? I czy termometr do wody jest niezbedny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarznka84
Limfa12 - wszystko zależy od tego jak bardzo jesteś przewrażliwiona i jaką jesteś "perfekcjonistką". Temperaturę wody w zasadzie możesz sprawdzać łokciem, chyba że chcesz mieć pewność, że jest idealna co do jednej dziesiątej stopnia. Jeśli chodzi o leżaczek bądź materacyk do wanienki to jest on przydatny przy pierwszych kąpielach, kiedy nie ma się jeszcze wystarczającej wprawy. Potem jest całkowicie zbędny. Ja mimo wszystko chyba zaopatrze się w te sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, widzę, że Wasze maluszki już duże. ja dziś mam połówkowe. u mnie standardowo lekarz robi je 3-4D więc będę miała i zdjęcia i film. już się nie mogę doczekać :) blondasek86 jeśli dziś potwierdzi się płeć to imię już dawno wybrane limfa leżaczek w sensie taką gąbkę pod plecki? jeśli o tym myślisz to tak. każdy mi ją poleca bo dziecko nie ześlizguje się i jest to dodatkowa asekuracja i ułatwienie w kąpaniu. ja dodatkowo mam zamiar kupić wanienkę która ma takie gumki antypoślizgowe na dnie. jeśli można sobie ułatwić życie czymś tak małym to czemu nie? termometr ponoć przydaje się na początku kiedy nie masz wprawy jaka powinna być woda ale potem już samemu można oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarznka84
Dziewczyny, trochę się martwię, bo od kilku dni nie czuję wyraźnie mojej kruszynki. Jak do tej pory to jeszcze nie czułam jej regularnie (dziś mam dopiero 19tydz 3 dzień), ale co drugi, trzeci dzień czułam jak sie przekręca - przynajmniej tak mi sie wydawało. Do tego brzuch mi twardnieje w okolicach spojenia łonowego. Nie mam żadnych innych niepokojących objawów, tj. bóli ani plamień. Wizytę mam dopiero 12 maja, nie wiem czy powinnam się wcześniej skonsultować z moją ginką, czy nie ma powodów do paniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja wczoraj mialam wizyte z maluszkiem wszystko ok rośnie rusza sie no i z moim cisnieniem wszystko ok tak sie ciesze tylko musze sobie sprawdzac :))a na bakterie w moczu dostalam saszetke do wypicia i łykam żurawit:))a połówkowe mam na 19 maja:)))juz sie nie moge doczekac pozdrawiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część dziewczyny., jestem już po usg będzie córka, jeszcze nie mogę w to uwierzyć. fajnie że będzie parka. mała waży 454 g i ma długie nogi. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×