Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gość
ale jak wy zastanawiacie sie tydzien czy takie body czy srakie a tam o 20 gr tańsze a tu o 10 gr grozsze no to pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trubellle
Gosciu a w jakim sklepie zamawialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata temu www.tomi.pl tam jesrt taka fajna ściąga wyprawkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trubelle
Ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego ograniczac sie tylko do 1 sklepu i 1 wieczora. Przeciez kompletowanie wyprawki to przyjemnosc i ja akurat sie ciesze ze moge sobie te zakupy rozlozyc w czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po polowkowym wszystko ok z naszym...Gabrysiem:))fantastyczne przeżycie to usg 4d świetne zdjęcia wyszły jak już zabrał rączke z główki :))i super filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa12__________Katowice________27.08.14__ ______Chłopak Aga41 __________ok. Kłodzka______01.09 ___________chłopak ewelincia86______Krajenka___01.09.2014 chłopak Natusiaa_________Warszawa___ ___02.09.2014r______Chłopak rudzielec39________Warszawa__________02.09.2014_________c hłopiec Blondasek86______Gliwice_________05.09.2014_______chlopie c Catherine________Warszawa_______06.09____________dziewczy nka Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014_______chłopiec Sjena____________Lublin____________07.09_____________Chł opak Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014____chłopak kurkaa _______Śląsk _______11.09.2014 _______chłopak Ania8333 _______ Śląsk _________ 12.09.2014 ____ chłopak Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r_________ dziewczynka K_K_K_K________Legnica________12.09.14__________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14__________Chłopa k Biedronka2223_________Zielona Gora_____12.09.2014______Chłopak Minia1989________Gdańsk________13.09.2014________dziewcz ynka Tygrysek33_______Białystok_______15,09.2014________dziew czynka Edka12__________Mielec_________17.09.2014 _____chłopczyk niuniaanulka______Legnica______19.09.14r._____jednak dziewczynka Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________ chlopczyk x2 Asiał____________Opole__________23.09.14r.________Dziewc zynka Nika gość________Warszawa______25.09.14r_________Chłopak Pylasia____________Mazury_________25.09.14____Chłopak Borsuczek ________Wrocław_________25.09.14_________Dziewczynka Mandarynka84____ Kraków________27.09.14r.____jednak Dziewczynka Patrycja93_______Mazury_________27.09.14r._________ ?itam bylam na badaniu polowkowym wszystko ok tylko plec nas zaskoczyla bo mial byc chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, można kupić wszystko w jednym sklepie, ba nawet w jednym centrum handlowym albo i nawet supermarkecie. jak kto woli. mi kompletowanie wyprawki sprawia radość i nie mam zamiaru ograniczać się do 1 wieczoru i 1 sklepu tym samym limitując sobie czystą przyjemność. ewelincia super wiadomość :) ile mały już waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tutaj siedza przemadrząłe mamusie, a jak co do czego przyjdzie to teściowie i rodzice zrobią zakupy i się skończy przyjemnośc prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Teściowie mi zrobią zakupy, już to widzę, haha. Pierwszemu dziecku kupili na przywitanie świata grzechotkę za 5 zeta, a drugiemu nic. To przy trzecim chyba im jeszcze ja coś będę musiała podarować. Catherine, niezły numer z tym spojeniem łonowym, współczuję. Mi się zaczęło rozchodzić i jak chodzę, to boli trochę. Wczoraj byłam w tesco, kupiłam pięciopak bodziaków za 33 zł, ale tak poza tym, to na tej wyprzedaży niewiele było. A no i wczoraj kolejna wizyta, mały waży już 430gr (21t, 4d). Miałam w planach wypad do słonecznej Italii pod koniec maja, ale pan doktor sprowadził mnie na ziemię, żadnych dalekich podróży do rozwiązania mam nie planować. Szkoda... Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu Ty opisujesz siebie i swoje zycie czy masz mocw nadzwyczajne i po niku znasz caly zyciorys i sytuacje danej osoby? Jesli to drugie to warto byloby to wykorzystac. Stan gdzies przy dworcu i wroz z reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 19 chlopcow przypada 9 dziewczynek. Naprawde mamy tu meski topic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
Teraz bardzo duzo chlopcow sie rodzi, wsrod znajomych, rodziny, sasiadow i jak widac na forum tez rzadzi meska plec. Jak rodzilam coreczke w 2011 r.to byl "wysyp" dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - super :) masz termin podobnie jak ja, wiec moze Franek juz tez sie zbliza do kilograma? Lekarz mi ostatnio mowil, ze jak dziecko bedzie wazylo ponad kilo to juz bedzie spokojniejszy o dalszy rozwoj ciazy. Bylam wczoraj ogladac lozeczko, bo przyszla chrzestna wymyslila, ze koniecznie nam kupi. Przy okazji popatrzylam na elektroniczna nianie i prawie sie przewrocilam, bo zestaw z monitorem oddechu kosztowal 800zl. Na ceneo widzialam ten sam zestaw za 400zl w wielu sklepach internetowych! Niezla maja przebitke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelincia czym karmisz małego? poważnie pytam bo moja mała cały czas jest o tydzień za mała i już nie wiem co mam jeść żeby podrosła... Nika a jest jakiś konkretny powód, dla którego odradza Ci podróże? bo chyba jeśli dobrze się czujesz i masz dobre wyniki to nie ma żadnych przeciwwskazań czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu moja teściowa na pewno zrobi najbardziej przypałowy prezent pod słońcem;D a potem bezczelnie zapyta..."dlaczego mu tego nie ubierasz?" hihihih ciężko opisac to słowami ale ona poważnie ma dar do kupowania starych szmat....ja sama kupuje dużo w lumpeksach bo mozna trafic niezłe rzeczy ale kupować nieważne co bo akurat jest 3 zł za kg??? teścicha pewnie też uraczy mnie krzywo obszytymi pieluszkami tetrowymi w ilości 2 sztuki;DDDD jak urodziła się moja córka to uraczyła mnie kilkoma szt o dziwo rewelacyjnych ciuszków....jak się jednak potem okazało wyciągneła je z szafy swojej drugiej synowej - oczywiście bez jej wiedzy (bo jej dziecko już wyrosło).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Czesc:-) ja dziś byłam u lekarza, mały ma 720 gram i ma sie dobrze, cukier tez okey. Zgagi tylko mam straszne ale już mi lekarz przepisał cos na nie. Niuniaanulka Rozmawiałam dzisiaj z moim lekarzem o sali do rodzenia i powiedział ze bede miała załatwiona ta pojedyncza- strasznie sie cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez mam straszną zgagę;//// a jak się schylę to juz paw murowany...he....uroki stanu błogosławionego;D wlaśnie próbowałam sobie pomalować paznokcie u stóp.....to jakaś abstrakcja jest......a jutro ma byc 30 stopni i chciałam wciagnąć sandały ale jak tak patrze na swoje kopyta to zostają mi tylko kalosze chyba;DDDD z dziwnych zachowań mojego organizmu pojawiło się coś czego bym się nie spodziewała....wypadają mi rzęsy i to dosłownie kępkami...nie wiem co się dzieje ale chyba tez sie pokruszyły...hmmm..czy to w ogole mozliwe...ale stały się o polowę krótsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine - moj tez jest mniejszy niz wynika z om, ale lekarz nie widzi w tym nic podejrzanego. A Twoj lekarz cos sugerowal w zwiazku z tym, ze jest roznica w rozmiarze malucha? Bo teraz sie zaczelam denerwowac. Dziewczyny juz gdzies tu pisalam ze mi na zgage lekarz polecil syrop Gastovin i jest rewelacja! Dziala po minucie i zgaga przechodzi jak reka odjal. Biedonka - ja tez juz mam coraz wiekszy problem ze zrobieniem sobie stopek i chyba w najblizszym czasie bede musiala oddac sie w rece kosmetyczki ;) Zastanawia mnie jeszcze kwestia depilacji, ktora z wiekszym brzuchem tez jest chyba wyjatkowo utrudniona? Jak sobie radzilyscie dziewczyny w poprzednich ciazach? Maz, kosmetyczka, lusterko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa powiedział, że tragedii nie ma ale kazał mi kontrolować jakość kaloryczną swojej diety czy przypadkiem nie jem za mało bo jeśli okaże się, że jem za mało to mam jeść więcej. jeśli mała jest mała naturalnie to wszystko ok :) ale i tak do porodu może jeszcze nadrobić. poza tym dramatu chyba nie ma. a urodziłam się 2800, wychodziłam ze szpitala 2600 a wyrosłam na dużą babę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Catherine, Ze względu na kilkukrotne poronienia każdy moja ciąża jest pod lekkim znakiem zapytania, nawet, jeśli przebiega książkowo. Dlatego mój lekarz woli dmuchać na zimne i mi chyba też się to trochę udzieliło. Trochę mnie martwi, że być może moje dIeciaki w tym roku ominie wakacyjny wyjazd, ale perspektywa spędzenia lata we własnym ogródku też nie jest jakaś tragiczna. Dziś sobie poszalałam z kosiarką, spać mi się już chce, a jeszcze jakąś prezentację mam do zrobienia, uuuuuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catehrine kochana niewiem czym jem normalnie,a on tak rośnie:))ale Pani doktor powiedziala, że to dobrze więc jestem spokojna bylam wczoraj na glukozie i też całe szczęście wszystko ok:) Kochane widzialam na reklamie monitor oddechu będzie jakis w Biedronce chyba za 399 jak się nie myle ale niewiem jak tam z jakościa:-) Ja łóżeczko dostaje od bratowej,a ostatnio siostra kupiła mi kołyskę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Ewelincia, powiem ci że też widziałam ta oferte na monitor oddechu, ale ja najpierw czekam na info od mojej córci bo ona pracuje na infolinii biedronki i jutro popyta czy bywaja reklamacje na ten sprzęt i ogólnie dowie się co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten monitor z biedronki to jest jakis no name czy z porzadnej firmy? Bo 399 to nie tak tanio - zestaw angelcare z niania kosztuje okolo 450zl, a w przypadku takich sprzetow wole kupic sprawdzona marke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Możemy świętować już setną stronę naszego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3008
hej dziewczyny moge sie do was przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
magda - jasne, na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3008
Super;-)szkoda ze tak pozno znalazlam wasze forum;-)Termin mam na 24 wrzesnia.Na ostatnim usg 15 maja dzidziusz wazyl 371g.Bedzie symus;-)To nasze pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×