Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość aga41
OJ to K-K-K GRATULACJE! ja swój ślub brałam gdzieś w 15 tyg. ciąży , 20 lat temu he he , cywilny , niestety kościelnego nie mam ale to z formalnych powodów. super przy koscielnym z takim małym brzdącem , mnie się podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Kkkk - jesli macie motywacje, zeby slub zorgaziowac, to czy z dzieckiem czy bez dziecka, uda sie Wam :) poza tym 9 miesieczne dziecko jest juz calkiem kumate i mozna go wlasciwie wszedzie zabrac jak trzeba cos zalatwic. Nasz niunio wczoraj zaczal raczkowac, wiec jest duza ulga, bo jak sie nie umial przemieszczac sam, to ciagle krzyczal jak mu zabawki uciekaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga Fasolinka
Dziewczyny jakie mnie dzisiaj bole brzucha wziely, normalnie takie skurcze i przelewanie w brzuc****akbym sie 8 litrow napila a potem dostalam mocnej biegunki nawet raz mnie na wymioty naciagnelo czy to grozne ? Jak myslicie wizyta dopiero w srode ja zwariuje, a jak sie mylam to malenko poleciala krew i taka nitka krwi tez, ja jestem od 8 tygodnia na luteinie boje sie co teraz :( naszczescie juz brzuch nie boli w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine - zaraz ci jakis gosc napisze ze z powodu twojego woreczka nie beda wolac anestezjologa i robic cesarki ksiezniczce ;) hehe Mam pytanie do Was dziewczyny: czy mozecie polecic jakas fajna ksiazke o rozwoju niemowlat, wychowaniu dzieci itp? Szczegolnie cos o rozwoju dzieci by mnie interesowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K k k k - gratuluje slubu! :) fasolinka - nie czekaj tylko dzwon do lekarza! Albo najlepiej na izbe lec. Krwawienia w ciazy zawsze sa podstawa do wizyty u lekarza, a juz szczegolnie jak sa polaczone z bolami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Dziękuje dziewczyny:-) ja po wizycie u lekarza, zobaczyl wszystkie moje wyniki i nie ma zastrzeżeń, powiedział ze dobrze sie odżywiam. Fasolinka na twoim miejscu pojechalabym do lekarza, lepiej wcześniej niż pozniej zawsze to jak bedzie wszystko ok wrócisz do domu spokojniejsza. Limfa ja czytam ksiazki tej samej autorki, kupiłam dieta przyszłej matki druga w oczekiwaniu na dziecko ale tam jest tylko cały okres ciazy i pierwszy miesiac po urodzeniu ale jest jeszcze kolejna czesc pierwszy rok dziecka i ostatnia to drugi i trzeci rok dziecka. Chce wlasnie kupić ta pierwszy rok dziecka i pod koniec ciazy zacząć czytać. To sa takie grube poradniki w Empiku kupiłam i fajnie sie je czyta choć zagraniczna autorka wiec fajnie byłoby cos znaleźć polskiego autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Dziewczyny a kiedy przestać brać kwas foliowy bo zapomniałam zapytać lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa leć na izbę niech to skontrolują. To nie są żarty takie objawy :-( KKK mi się właśnie kończy kwas foliowy i przechodzę na witaminy, takze spokojnie już można, tam też jest kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się piszczą cięzarówy bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale obciach ślub z bebechem, k-k-k-k sk***iłaś sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_K_K_K gratulacje! jak będziesz wybierać to proszę o zdjęcia kreacji i obrączek! daj też innym oko nacieszyć :) a problemów nie robili bo ja na operację zapisałam się w 5tc i miałam skierowanie od lekarza a teraz byłam tylko pogłębić temat. w końcu dla nich to zawsze dodatkowy pacjent i dodatkowa kasa z NFZ ;) a co do kwasu foliowego to też zapomniałam dopytać ale skoro nic nie mówił to biorę nadal i zapytam na kolejnej wizycie 25.03. Fasolinka ja bym dzwoniła do ginekologa co robić albo popylała na ostry dyżur. każde krwawienie i plamienie w ciąży może być niebezpieczne. limfa rozbroiłaś mnie :D ale skoro jestem księżniczką to może jednak ten anestezjolog się skusi? :D a co do książki to moi już dzieciaci znajomi polecają "Mamo Tato co Ty na to" Pawła Zawitkowskiego ale osobiście nie miałam jeszcze okazji jej przekartkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikagość
Witam ponownie. Dziś miałam pobraną krew do pappa, usg w poniedziałek. Oby szybko zleciało. Kksiążka zawitkowskiego podobno rzeczywiście dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma - to nie ja tylko fasolinka. U mnie na razie, odpukac, wszystko ok. Brzuch rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za tytuly ksiazek, przejrze je przy kolejnej wizycie w empiku. w sumie fajnie byloby sie dowiedziec co nieco o rozwoju dziecka, szczegolnie ze dotychczas nie mialam do czynienia znoworodkiem. W sobote dopytam lekarza o ten kwas foliowy i dam wam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak przepraszam teraz zauważyłam, jak zwykle piszę z telefonu :-) alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Jesli chodzi o kwas i witaminy to ja brałam Femibion 1 ,to jest dla planujących ciążę i do 12 tyg. ciąży a teraz biorę Femibion 2 , mój lekarz mówi że tam są wszystkie potrzebne składniki. Femibion bralam już z pół roku przed zajściem w ciążę , może niezbyt regularnie ale jednak brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Ach, i gościu chyba miało być pieszczą a nie piszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
A gościu drogi chyba miało być pieszczą a nie piszczą ciężarówy. Ale ty chyba nie masz o tym pojęcia bo ty to z niepokalanego poczęcia pewnie i twoja matka pewnie całą ciążę była płaska jak deska ? Pewnie dlatego masz tak płaski dowcip ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Aga z bezmozgiem sie nie dogadasz- nie Twój poziom :-) Któraś pisała o szczoteczce ultra soft kupiłam dzisiaj taka i myje mi sie zeby o niebo lepiej:-) fajnie ze choć w pierdołach czasami ale mimo to możemy sobie jakoś doradzić a tym samym pomoc :-) kolorowych snów dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się ze mogłam pomoc:) dodam jeszcze ze w rossmanie są fajne i tanie szczoteczki ultrasoft, z tej rossmanowskiej firmy prokurent (chyba tak się nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Kkkk gratuluję:)Fantastyczna wiadomosć:)to czekamy teraz na kreację:) A gdzie podałyście spis tych książek?Bo jakoś - albom ślepa - to fakt - no ale brele założyłam - albo nie wiem:) Chyba, że na meila wysłałyście to ja też poproszę Aneta.G83@interia.pl Ja na razie czytam w oczekiwaniu na dziecko - a później chce kupic coś Searsów - o rodzicielstwie bliskości - kiedyś myślałam nad językiem niemowląt - nie pamiętam autorki - no ale wyczytałam, że to takie troszkę tresowanie dziecka - sama nie wiem;) To ja dzisiaj tez pojadę kupic tę szczoteczkę - bo dzisiaj to mi już dokuczało mocniej dziąsło...a powiedzcie mi a pastę też zmieniłyście?Wyczytałam że ten laccalut powinien pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczoteczki nie zmieniałam, pasty też nie ale dodałam sobie taką pastę po paście. wcześnie, za rada dentysty, raz na tydzień po umyciu zębów myłam je jeszcze raz Elmex żelem dla wzmocnienia. w ciąży nie można go używać więc dentysta polecił mi Tooth Mousse i teraz tego używam ale wzmocnienia i żeby zęby nie były nadwrażliwe. fajna rzecz i szczerze polecam, w moim odczuciu lepsza od Elmexu. drogawa ale baaaaardzo wydajna i myślę, że kupiona tubka starczy mi do końca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem czerwcową mamą i po mojemu to fasolince skraca sie szyjka lub robi się rozwarcie.W naszym topiku 2 dziewczyny tak miały,ze nitka krwi.Pojechały na izbe przyjec.To grozi poronieniem.Nie zwlekaj,tylko jedź do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Przeprowadzam badanie na temat nadciśnienia występującego w ciąży i czynników ryzyka które mogą predysponować do wystąpienia nadciśnienia w ciąży i połogu. Jeżeli macie wolne około 10 minut zapraszam do wypełnienia ankiety ( w badaniu mogą wziąć udział wszystkie panie ciężarne oraz w okresie połogu niekoniecznie z nadciśnieniem) link do ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/135611/nadcisnienie-tetnicze-a-ciaza.html Z góry dziękuję Pozdrawiam serdecznie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j z naszego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkk a ja z tego wszystkiego nie złożyłam gratulacji z okazji ślubu. super. ja dziś w pracy., nic mi się nie chce brzuch troszkę boli. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Dziękuje Alma. Nic sie nie stało. W czerwcu to slub cywilny wiec najprawdopodobniej skończy sie na małym przyjęciu dla rodziny. A ten za rok kościelny czyli koniec sierpnia może początek września ( mały akurat bedzie miał roczek) to nie wiadomo jeszcze czy uda nam sie zorganizować narazie mój twierdzi ze tak ale dziecko pewnie zweryfikuje nasze plany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Nazarlam sie pazernie pierogami od teściowej i mam straasaszna zgagę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezyk niemowlat kupie bezwzglednie :) ja na razie przeczytalam "w paryzu dzieci nie grymasza" i podoba mi sie przedstawiony tam sposob wychowania dziecka. W kazdym razie polecam, bo sie te ksiazke super czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×