Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

walka z glanami

Polecane posty

Gość gość

Uważam że kobiety w glanach wyglądają naprawdę bardzo sexownie, koledzy z pracy są podobnego zdania, ale kiedy zapytałem się koleżanki co o nich myśli powiedziała że to buty dla babochłopów. Później kiedy dalej o tym rozmawialiśmy w większym gronie koledzy mówili że faktycznie nogi w takich butach są bardzo sexi, albo byli obojętni. Natomiast kobiety zaczęły przekrzykiwać nas argumentami że to szpilki są sexowne, a nie jak to określiły "wojskowe buciory". Okazało się też że żaden z nas nie ma pojęcia co to "prawdziwa kobiecość" :o. Muszę przyznać że trochę mnie wtedy wkurzyły, rozumiem że miały odmienne zdanie, ale wystarczyło powiedzieć- "Ja osobiście wolę szpilki, a glany mi się strasznie nie podobają", a one zaczęły się drzeć i robić nam wykład. Tłumaczyły nam że kobieta jest najpiękniejsza w sukience i "szpileczkach", albo w sandałkach. Okazało się też że dziewczyny w ciężkich butach śmierdzą i są wulgarne. Kiedy to usłyszałem powiedziałem że według mnie dużo bardzie wulgarna jest kobieta w mini i 18 - centymetrowych szpilach, w których wygląda jak d******** Co o tym myślicie? Dlaczego tak zareagowały? Czytając różne fora doszedłem do wniosku że bardzo dużo kobiet to przeciwniczki glanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogolinek
No przecież że kobiety lepiej wiedzą co się nam podoba :D, to samo było w temacie założonym oczywiście przez kobietę "Faceci uwielbiają niskie kobiety" czy coś w tym stylu :D ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że kobieta w glanach wygląda ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety to w większości hipokrytki i piszę to ja kobieta. Ostatnio kupiłam sobie właśnie takie glany i rzeczywiście usłyszałam parę komplementów od facetów i spodobało mi się to bo wreszcie zostałam zauważona przez innych, ale moja koleżanka powiedziała że wyglądam jak głupia nastolatka i że ona by tego nigdy nie założyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość120
Mi glany średnio się podobają bo mam raczej hipisowski styl, ale nie mam nic do osób które je noszą. Za to szpilek nigdy bym nie założyła - deformują stopę i na dłuższą metę są nie wygodne choć do ich właścicielek też nic nie mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem fanką glanów, ale takie komentarze w stylu "glany są dla babochłopów" albo "Kobiety powinny mieć przymus chodzenia wyłącznie w szpilkach!" nieźle mnie wkurzają. I właśnie zastanawia mnie czemu nawet gdy facetowi nie podobają się glany nie krytykuje ich tak ostro jak maniaczka szpilek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JArekk3
mi sie kobiety w glanach nie podobają w szpilkach zreszta też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego coś w kształcie prentu wbijającego się w beton miałoby być seksowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi jak widzę dziewczynę w glanch w 30 - stopniowym upale robi się słabo i ciekawe co się dzieje kiedy zdejmuje te swoje sexi buciki ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogolinek
Ech, znowu te stereotypy :), jeżeli glany kosztowały więcej niż 50 zł i nie były kupione na bazarku jako "OKAZJA" to noga się w nich nie poci, a w taki upał nawet chroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą 30-letnią i zimą zawsze chodzę w glanach, bo są wygodne i dobrze wyglądają :) Oczywiście latem glany leżą w szafie, nie wyobrażam sobie grzać w nich stóp, kiedy jest ciepło, jednak na zimną porę to świetne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu kobiety są tak podłe
To zależy, ładna kobieta będzie wyglądała seksownie we wszystkim, a rzeczy dodające seksapilu tylko to wzmocnią. Brzydka kobieta będzie brzydka we wszystkim, a starając się nadrobić strojem czy make upem tylko się ośmieszy. Ewentualnie przeciętne kobiety też mogą sobie dodać seksapilu, ale jak widzę króciutkie i grubiutkie nóżki w glanach to nic seksownego w tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogolinek
Dobrze już się tak nie wściekaj :D. Takie buty są często noszone przez metali i punki. Nie wiem co jest w złego w przynależeniu do jakiejś subkultury, żeby nie było ja ani metalem ani punkiem nie jestem, ale też do takich osób nic nie mam. Uważam nawet że bez nich życie było by nudne i zbyt "moralne" :D. Jeżeli glany są dobrej jakości to noga naprawdę się w nich nie poci. A jeżeli ktoś chce może założyć krótsze glany np. trzy dziórkowe. A stereotyp o 'zapachu wymyśliliście wy - ludzie którzy nie mają o czymś wiedzy, a i tak komentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość powyżej, jeśli już się noga poci, to mniej niż w tanich adidasach. Mam 36 lat i dalej chodzę w glanach. Nie tak dużo jak kiedyś, ale chodzę. Brudasowego tekstu nie skomentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest zaściankowa i tyle w temacie. Wystarczy że ktoś się wyróżnia i już znajdują się komentatorzy :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraziłam sobie siebie w glanach.Mała,gruba.Takim ludziom glany pasują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo konserwatywne, jeśli nie zacofane pojęcie kobiecości. A juz te pochopnie wnioski o bruździe i smrodzie są idiotyczne. Chodze i w glanach i w szpilkach, zależnie od okazji. Szpillki wcale nie są seksowne, kojarzą mi się raczej z rozmowa kwalifikacyjna albo świąteczną impreza w biurze. Nie wszystkie kobiety umieją w nich chodzić. Jest to karykaturalne, gdy dziewczyna kuleje i chodzi na ugietych nogach. I gdzie ta seksownosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i powszechnie wiadomo że każdy kto nosi glany to satanista :D. Osobiście uważam że lepiej być "satanistą" niż bezmózgim osobnikiem w dresie, którzy jak ktoś wcześniej wspomniał nie znają się na temacie i dlatego wymyślają jakieś stereotypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:56 jeśli jak piszesz jesteś mała i gruba to raczej rurek nie nosisz, tylko trochę szersze spodnie, których nogawki bez problemu zakryją górę buta, więc tak, pasują ci. :) 13:57 najbardziej seksowne są sneakers'y ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:03 o motyla noga, to my całą armię mamy na usługach piekielnych he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powszechnie przyjęło się że kobietka musi być kruchusia, chadzać w zwiewnych sukieneczkach i szpilkach. W Polsce dziewczyna która mocniej się umaluje i ubierze w stylu odpowiednim dla subkultury metalowej uchodzi za wulgarną i męską. Z kolej facet - metal dla którego bardzo często charakterystyczne są długie włosy uchodzi za homoseksualistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i te glany są jakimś rozwiązaniem na zimę,bo na dłuższe kozaki jestem za niska,ogólnie mam grube łydki i na rurki jestem za gruba.Z drugiej strony taki karzełek w glanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobają mi się glany, ale podoba mi się to że osoby które je noszą chcą się wyróżnić. Lubie kiedy ktoś jest oryginalny i ma pomysł na swój własny styl, nie chodzi mi tu już tylko o metali. Oczywiście szara masa będzie starała wmówić się im że są beznadziejni. Ale grunt to być sobą i nie przejmować się innymi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 14.15- A ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 160 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość120
Acha i glany są ze skóry więc noga na 100% się w nich nie poci, jak nie wierzycie to wypróbujcie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem....wydaję mi się że glany są dla wyższych osób. Ale jeżeli kupisz sobie takie do połowy łydki to chyba będzie to wyglądało dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, jaki wzrost jest odpowiedni żeby nosić glany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktoś ma 170 i w miarę długie nogi to spokojnie może nosić glany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam do tematu bo chciałam się dopytać jeszcze o ten wzrost. Mam coś koło 170. Czy mogłabym nosić długie glany? Takie przed kolano, 20 - dziurkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×