Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

walka z glanami

Polecane posty

Gość gość
Ja nie mogę! Glany i sukienka...może jeszcze różowa w kwiatuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glany mogą bardzo ładnie wyglądać w zestawieniu z sukienką, ale musi być w bardziej mrocznym stylu. Strasznie wkurza mnie jak jakaś nastka zakłada glany, a do tego dobiera kolorowy sweterek, albo sukieneczkę w kwiatki i kapelusik....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glanopodobnywytwórwyobraźni
A mnie najbardziej wkurza to -http://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&docid=EZy4JvSted0lyM&tbnid=2dxTSx1w8EVmoM:&ved=0CAgQjRw4ogI&url=http%3A%2F%2Fwww.pasart.pl%2Fkwieciste-kalosze-glany-hit-jesieni%2Cp%2C300559.html&ei=2NgLU8DONIzX7Aayy4HgBw&psig=AFQjCNGIXR9mI-FteB3qVkCZWxXE72jrNg&ust=1393371736943891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glanopodobnywytwórwyobraźni
Cholerna kafeteria! :o Może teraz wyjdzie, usuńcie tylko spacje między : t ht tp://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&docid=EZy4JvSted0lyM&tbnid=2dxTSx1w8EVmoM:&ved=0CAgQjRw4ogI&url=http%3A%2F%2Fwww.pasart.pl%2Fkwieciste-kalosze-glany-hit-jesieni%2Cp%2C300559.html&ei=2NgLU8DONIzX7Aayy4HgBw&psig=AFQjCNGIXR9mI-FteB3qVkCZWxXE72jrNg&ust=1393371736943891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurawy gumofilc bożenki
Glany na nogach kobiety są aseksualne i pozbawione estetyki. Kobieta w glanach wygląda jak pokraczna kaczka na kaczych łapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiecie
że jest coś takiego jak zamszowe glany? :D Znaczy są to nawet ładne buty, ale ja bym w życiu nie powiedziała że to glany. Mam taką znajomą która ubiera się w typowo dziewczęcy sposób i ma te "glany" w kwiatki i uważa się za zbuntowaną i wyzwoloną :D. Bo ona ma glany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyyy, zamszowe glany :D, jeszcze lepiej ;) Skoro to prawdziwe glany to może niech metale zaczną chodzić w nich na koncerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, glany na kobiecych nogach są bardzo sexowne. Moja dziewczyna ma dość oryginalny styl i bardzo często nosi glany - uwielbiam patrzeć na jej nogi w tych cudnych skurzanych, błyszczących i lśniących, masywnych butach. Achhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszowiec
Zaczynam podejrzewać że te glany to jakiś fetysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glany to fetysz wielu facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiece,niekobiece, za to bardzo kobiece jest krytykowanie tego co wolą i preferują w swoim stroju inne babeczki,gusta i guściki,co was to obchodzi nie chcesz nie nosisz,lubisz masz. sexowne szpilki chyba na półce,pooglądajcie zdjęcia stóp np modelek,takie bez retuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież glany są obuwiem roboczym przeznaczonym do pracy na budowie. Wielbicielki butów roboczych jeszcze niech noszą na głowach kaski do kompletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu : Nie nosić tego i tego bo to jest przeznaczone dla kogoś innego :o, tak to jest obuwie militarne i nie wiem co jest trudnego w zrozumieniu że może się komuś podobać. Widze jeszcze że kafeterianki tolerują to obuwie u facetów, ale u kobiet nie......zastanawia mnie czemu? Co wam zawistne baby przeszkadza że są kobiety o innym stylu niż wasz? A i jeszcze jedno....Co jest konkretnie jest w tym niekobiecego? h ttp://s3.flog.pl/media/foto/3797841_760-dziewczyna-w-glanach-10-do-charyzmy-.jpg Usuńcie spację po "h"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h ttp://www.google.com/imgres?newwindow=1&espv=210&es_sm=122&biw=1366&bih=630&tbm=isch&tbnid=42OxIW1EkFyuWM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwedrownosc.flog.pl%2Fwpis%2F3797841%2F760-dziewczyna-w-glanach-10-do-charyzmy-&docid=NWzLUms3Gl6OVM&imgurl=http%3A%2F%2Fs3.flog.pl%2Fmedia%2Ffoto%2F3797841_760-dziewczyna-w-glanach-10-do-charyzmy-.jpg&w=679&h=900&ei=KnsMU5LDJbHG7Ab-rYDoBA&zoom=1&ved=0CGkQhBwwBw&iact=rc&dur=163&page=1&start=0&ndsp=23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h ttp://www.google.com/imgres?newwindow=1&espv=210&es_sm=122&biw=1366&bih=630&tbm=isch&tbnid=kDhudWd21yBPGM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fpolki.pl%2Fwe-dwoje%2Fpunkowa%3Bksiezniczka%2Cartykul%2C18083.html&docid=hjl5S0Q8s_8JsM&imgurl=http%3A%2F%2Fpolki.pl%2Fwe-dwoje%2Ffiles%2FImage%2Fart_bonus_oryg%2Fwe_dwoje_1_18083.jpg&w=480&h=494&ei=KnsMU5LDJbHG7Ab-rYDoBA&zoom=1&ved=0CFcQhBwwAQ&iact=rc&dur=767&page=1&start=0&ndsp=23 uffffffff :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi, na innym wątku się wkleiło. Pieprzone kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako licealistka w męskiej klasie zauważyłam, że chłopcom (16-19lat) nie podobają się dziewczyny glanach ale również nie kręcą ich laski w szpilkach 15cm :D. Wolą dziewczyny w butach na niewielkim obcasie lub jakieś plaskie ale pasujące do całokształtu półbuty :). A i jak wiadomo "ladnemu we wszystkich ładnie" więc jak jakaś piękność przyjdzie w worku od kartofli to i tak będzie lepiej wyglądać od brzyduli w glanach/szpilkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna,zgrabna laska z extra nogami zawsze bedzie wygladala lepiej w glanach i kabaretkach czy ponczochach niz gruby pasztet w szpilkach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:41: zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśłicie że jesteście oryginalne dzięki tym swoim glanom? Nieprawda, nie jesteście! Teraz pełno takich na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiet które noszą glany to babochłopy które nie potrafią w szpilkach chodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie mówil nic o byciu oryginalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatasratata cyybum
Jestem posiadaczką 6 - par glanów i 2 par innych ciężkich butów i w pewien sposób czuje się bardziej oryginalna. Osoby przynależące do subkultury metali między sobą też się w pewien sposób wyróżniają. W każdym razie na pewno jestem bardziej oryginalna niż dziewczyna w różowym sweterku z H&M, ale zdaje sobie sprawę że nie jestem jedyna na świecie. - "Kobiet które noszą glany to babochłopy które nie potrafią w szpilkach chodzić smiech.gif" Acha, czyli jak kobieta nie nosi glanów to automatycznie już umie chodzić na szpilkach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nosisz glany tylko po to by czuć się "oryginalna" to niczym się nie różnisz od dziewczyny w sweterku z h&m :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej sześcioglaniasta skad jestes?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko babochłopy noszą glany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatasratata cyybum
Nie, nie robię tego dla oryginalności.Nie da się jednak ukryć że wyróżniam się na ulicy dużo bardziej niż ta słodka dziewczynka z rzeczami z H&M, która musi mieć wszystko co modne i markowe. W efekcie wygląda tak jak co druga osoba napotkana na ulicy i właśnie dlatego czuje się oryginalna. Bo nie zależy mi na modzie, noszę to co mi się podoba i mimo tego że czasami metale wyglądają podobnie to nigdy tak samo. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatasratata cyybum
Nie chodzi mi o jakąś wyższość metali nad innym, a raczej o wyższość osób ciekawych i oryginalnych. Równie ciekawe osobowości można spotkać wśród grup hipisów, punków, albo modsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej z skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak wszyscy wygladaja tak samo, a oryginalnosc nie wieksza niz u panien kupujacych w H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×