Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

walka z glanami

Polecane posty

Gość gość
Glany są dla pozerów! Tylko białe adidasy za kostkę, oldschoolowe buty motocyklowe lub czarne kowbojki są trve. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w moim stylu metalówy ukochałam sobie właśnie taki luz... taki brak potrzeby podobania się innym... takie bycie ponad tym :) Brak sterczenia przed lustrem i dopasowywania kreacji... ja po prostu wciągam czarną koszulkę, spodnie lub spódniczkę do tego glany i wychodzę... ubrania mam wszystkie podobne w 98% czarne i niczego więcej mi nie potrzeba.Uwielbiam też rzemyki, nie pogardzę naszywkami mimo wieku... i zauważyłam, ze ten styl mnie bardzo odmładza, nie raz jestem proszona o dowód kiedy chcę kupić w sklepie jakiś alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia, ty nie jesteś żadną metalówką, tylko pozerką. Wiesz chociaż co to jest underground, co to są ziny i czy masz chociaż jedną kasetę demo z kserowaną wkładką? Bo jakoś w to wątpię. Poza tym za moich czasów metalówki nie nosiły glanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno. Wiesz Noxelio, co to tape trading?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty co masz niby te 26 lat to chyba sobie dodałeś z 10, no przyznaj się :D bo nie wierzę że będąc w tym wieku można być takim dzieciakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kaset, posiadam same płyty... a nawet część muzyki po prostu ściągam ponieważ słucham wielu zespołów... w tym także wielu niszowych, gdzie nigdzie nie mogę znaleźć płyt... może jestem tru a może nie :D Ale nie uważam siebie za pozerkę, od lat kocham tą muzykę, noszę się w tym stylu i to po prostu ja... nie widzę i nie szukam dla siebie innej alternatywy... i z moim facetem, który często nagłaśnia koncerty rockowe/metalowe uwielbiamy na takie koncerty chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, a ja także glany kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:42- A jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NoxeliaMrok a bardziej poleciłabyś glany steela czy hdeki? Bo piszesz, że masz obu marek. Sama rozglądam się za glanami, ale nie mogę się zdecydować a to dość spory wydatek dla mnie. Chciałabym jak najbardziej wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś poleci jeszcze inne firmy glanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujesz CD (a dema CDR też? Bo ja tak), to plus dla Ciebie, ale nadal nie odpowiedziałaś na pytanie czy wiesz co to underground, tape trading i co to są ziny. 21:45 - Widać, że urodziłaś/eś się w latach 90-tych, skoro nie wiesz. Nosiły albo zwykłe najzwyklejsze w świecie szpilki, białe adidasy za kostkę lub czarne kozaczki najczęściej na krótkiej szpilce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moorland - to porównanie glanów do sukienek w kwiatki to przesada. aż tak powszechne to nie są. generalnie ludzie ubierający się w metalowym/gotyckim/punkowym stylu zawsze będą trochę bardziej się wyróżniać na ulicy, bo jednak jest ich o wiele mniej niż takich masówek ha end emówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu, że samo obuwie w różnych kolorach stało się popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.02.14 - Czemu utożsamiasz glany z metalowcami, skoro noszą je dopiero od połowy lat 90-tych, a wcześniej nosili głównie białe adidasy za kostkę (tacy na mieście byli widoczni jeszcze w ubiegłym dziesięcioleciu)? Glany to obuwie skinheadów od 1969 roku. Poza tym popełniasz błąd stawiając obok siebie metalowców i gotów, bo to dwa zupełnie inne światy i inna mentalność. Goci trzymają z depeszami, którzy w latach 80-tych i 90-tych byli tępieni przez punków, metalowców i skinheadów. Generalnie goci, podobnie jak ich koledzy depesze również przez metalowców nigdy nie byli lubiani. Noxelio, czekam na odpowiedź na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelio, nadal czekam na odpowiedź na moje pytanie. Poza piszesz, że słuchasz Metalu od lat, więc pytam, od ilu? Bo piszesz, jakbyś pamiętała lata 80-te i 90-te, a na zdjęciach z Twojej stopki widać, że jesteś małolatą urodzoną w latach 90-tych. Zresztą nawet nie wyglądasz metalowo, tylko jak typowa alternatywna dziewczynka słuchająca pseudorocka i pseudometalu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelio, nadal czekam na odpowiedź na zadane przeze mnie pytania. Zresztą po co ja czekam na odpowiedź, jak i tak się nie doczekam. Zresztą glany najczęściej noszą puste laski, które chcą być fajne, czego dowodem jest Noxelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelio, nadal nie odpowiedziałaś na moje pytania, ale skoro Soulfly to dla Ciebie prawdziwie metalowy zespół, to ja nie mam pytań i nie dziwię się, że nie wiesz, co to jest underground, tape trading i co to są ziny. 14.03 o 19:13 pisałem, że wyglądasz jak typowa alternatywna dziewczynka słuchająca pseudorocka i pseudometalu i po przeczytaniu paru Twoich postów z tematu Marchewa wiem, że nią jesteś.:O Ogólnie rzecz biorąc, jesteś żałosna, bo zarzucasz innym słuchanie komerchy, a sama słuchasz zespołów nagrywających dla wielkich wytwórni.:O Kiedyś ludzi takich jak Ty się tępiło i kroiło z gadżetów, a dzisiaj jest pełno gimbusów Twojego pokroju.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glany są ok do krótkich spódniczek i sukienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:43:50 - Tylko jak widzę laskę w trójkach do grubych rajstop i spódniczki, to czuję zażenowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glaniara fuck yeah
Boże ludzie !. Przestańcie mówić że osoby które noszą glany to śmierdziele .!. Wode każdy w domu ma. Jak sie przepocisz pod pachami to też smierdzisz niezaleznie od tego czy nosisz glany convearsy czy sandały.. Jak ktoś lubi taki styl to czemu ma sie tak nie ubierac. Osobiscie sama jestem wielbicielka glanow i ogolnie takiego stylu. Jak sie czyta te wasze stereotypowe regolki to az dupa boli. Nie czepiajcie sie. Kazdy ma wlasny styl. Jak komus pasuje to niech chodzi w glanach a jak woli to moze i w szpilkach. Wszystko jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poparzona kawą trzy
Stereotyp. W glanach chodza goci punki nie wiem kto tam nue zaglebiam sie w to A wiesz czemu ?. Lubie taki styl. Glany czarne leginsy czerwono czarna koszula w kratke i gruby warkocz na prawe ramie. *,* aczkokwiek to nie znaczy ze mam takie podejscie di swiata jak Ci subkulturowicze. Nie styl ubierania czy sluchana ptzez nas muzyka wyraza nasze wnetrze. Bo widzicie chetnie ubralabym sie w wyzej wymieniony sposob. A w sluchawkach lecialny dubstep. Proste ?. Proste.. STOP ZE STEREOTYPAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O noxelia głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glany z satanistami, ciekawe... ile ty masz dziecko lat - 12ście?? Ż jeszcze istnieją ludzie, co to tak mówią... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, jakbyście chcieli dobre glany to polecam od nich www.glanysteel.pl świetne, niemal nie do zdarcia, o dziwno wygodne no i oczywiście fajnie się prezentują! :D warto do nich zajrzeć, są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×