Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

walka z glanami

Polecane posty

Gość tratatasratata cyybum
14:20 - A co za różnica?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatasratata cyybum
Różnica jest taka że niektórzy chcą nosić wyłącznie to co modne i z markowym znaczkiem i w żaden sposób się nie wyróżniać. Ślepo kopiują styl gwiazd i nie mają własnego. Teraz noszą dziurawe sweterki (nie wiem czy to jeszcze w modzie), a kiedy zrobią się modne sukienki w kwiaty to będą nosić sukienki w kwiaty. Tak samo jak z tą modą na kujonki, albo koki na przetłuszczonych włosach. Nie wiem czy to celowe, ale zauważyłam że dziewczyny z tym fryzurami często mają przetłuszczone włosy :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubieranie się w metalowym stylu może i jest oryginalne, ale na pewno nie same w sobie glany, które to przecież nie tylko ludzie słuchający metalu/punka/rocka noszą, zwłaszcza często u facetów można spotkać tzw. trapery i inne tego typu buty bardzo podobne do glanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam z ciekawości. Ja jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedni kopiuja magazyny, a inni swoich znajomych. Moda to moda, punki i hipisi tez maja wlasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatasratata cyybum
14:29 - Muszę Ci tu przyznać rację, ale jakoś tak wyszło że wywiązała się rozmowa o różowym sweterku z H&M, a później o stylu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatasratata cyybum
14:30 - Niestety ludzie rzadko mają na siebie pomysł i zgadzam się że punki również mogą ściągać swoje pomysły od innych, ale chciałam pokazać czym się różni subkultura od ślepo podążających za modą osób, które nawet nie potrafią zdecydować się na jeden konkretny styl. Ja na początku też czerpałam pomysły z magazynów, ale zawsze starałam się to dopasować w jakiś inny fajny sposób. Teraz już nie korzystam z żadnej "pomocy" i sama wymyślam swoje zestawy. 14:29 - Ja też z Warszawy :), niedawno się przeprowadziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie dokładnie mieszkasz? Jeśli wolno spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam glany i często w nich chodzę, ale nie że zawsze :) i zauważyłam, że facetom w większości to się podoba :) za to kobiety :o część reaguje prawidłowo tzn sama nie nosi bo nie lubi, ale inni niech sobie noszą...i to jest zdrowe podejście :) za to większość reaguj***ardzo nerwowo, nie wiem czemu, ale te glany dzialają na niektóre laski jak płachta na byka :D niejeden raz czułam, że taka dziunia w szpileczkach najchętniej by mi do oczu skoczyła z tipsami żelowymi :D wyczułam nieraz że dziewczyny w "normalnych" butach traktują dziewczyny w glanach jak wyjątkowe zagrożenie...czy nie wiem co :) nie wiem, moze boją sie inności z którą nie mogą konkurować tak jak z inną dziewczyna podobną do siebie, a nie są pewne co mógłby wybrać ich facet...a faktem jest że faceci bardziej zwracają uwagę na dziewczyne w glanach bo sie wyróżnia z calego tłumu szpilek i balerinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie glany najbardziej się wam podobają? Ja noszę tylko 14 i najbardziej podobają mi się te z klamrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi każde :) mam i takie klasyczne i kolorowe, w kwiatki, z koronkowym wzorkiem, z klamrami, wysokie, niskie...ale najbardziej lubię zwykłe, wysokie czarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatasratata cyybum
14:45 gość - Żartujesz?! Żeby mnie te wielbicielki szpilek wytropiły?! :D 14:45 KingaStefankaFanka - Skąd ja to znam...Nieraz czułam na sobie te wredne pełne wrogości spojrzenia, ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatasratata cyybum
Ja mam 2 pary 20- dziurkowych z firmy Stell jedne czarne (je noszę najczęściej) i żółte, czarne 30 :D (robią wrażenie), bordowe 10 - mają przepiękną ogromną podeszwę, czarne 3 - noszę je latem i mam takie jedne też czarne strasznie błyszczące z klamrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 ?! Jezu to dokąd one Ci sięgają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) czarne wysokie robią wyjątkowe wrażenie :) Mają też dodatkową zaletę, zwłaszcza w polączeniu z czarną skorzaną kurtką - żadna staruszka na przystanku do mnie nie zagaduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatasratata cyybum
Sięgają mi do połowy uda, ale rzadko je noszę bo tylko jesienią, albo jak jest chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ostatnio jedyny temat o glanach w którym nie wypowiada się metalówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko 14 - czarne i 10 - czrwone. A wiecie że sznurówki w glanach też mają znaczenie? A nawet to w jaki sposób się je wiąże :D Jak dla mnie to lekka przesad, ale w życiu nie założyłabym białych sznurówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sięgają mi do połowy uda, ale rzadko je noszę bo tylko jesienią, albo jak jest chłodno." Wybacz, ale jak Ty w tym chodzisz. W glanach i tak trudno się chodzi, ale co dopiero w 30 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatasratata cyybum
Ja mam tylko czerwone i czarne sznurówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oznaczają konkretne kolory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość120
Jasno zielone to eko, błękitne i różowe to homoseksualiści, czerwone to poglądy lewicowe, a białe to chyba ci skrajni prawicowcy, a żółci to ich przeciwnicy. Trzeba z tym uważać bo jak zawiążesz to "na drabinkę" to już ma inne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też raczej się nie przejmuje tymi znaczeniami, ale jednak bolało by mnie gdyby ktoś pomyślał że jestem skinem. Dlatego najpierw sprawdziłem co dany kolor oznacza i zdecydowałem że będę nosił tylko czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KingaStefankaFanka- masz rozszczepienie osobowości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz gość :) mi zawze było wszystko jedno co kto o mnie pomyśli, dlatego kazdy kolor buta jest dla mnie tylko kolorem buta i albo mi pasuje do aktualnego stroju albo nie :) Nooo ale facet ma gorzej :o ktś mógły Ci wtłuc przez przypadek, a w glanach ciężko uciekać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatasratata cyybum
"Wybacz, ale jak Ty w tym chodzisz. W glanach i tak trudno się chodzi, ale co dopiero w 30 pechowiec.gif" Sorki, nie zauważyłam Twojej wypowiedzi. Wbrew pozorom w glanach nie jest wcale ciężko chodzić, ale trzeba się do nich przyzwyczaić. To że glany są wyższe nie oznacza że ciężej się w nich chodzi. I mam do was pytanie. Gdzie kupujecie sznurówki do swoich glanów???? Na tych stronach internetowych są strasznie drogie + przesyłka :o Nie uśmiecha mi się płacić kilkanaście zł, albo więcej za kawałek sznurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×