Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Gabi2610 Chcę wam powiedzieć i gościowi ,który pisze te bzdury ,że tak podchodzę kolejny raz i to w Gamecie i nie zmienie kliniki gdybym wiedziała ,że jak pójdę do nich na kolanach to mi się uda to bym poszła nawet jeżeli mieszkam daleko od łodzi. A teraz serio dziś rozmowa z dr uświadomiła mi ,że tak, nie poddajemy się walczymy dalej tym razem na świeżych komórkach świeżym nasieniu aby wykluczyć nasze wątpliwości.Tak jak któraś z was pisze ,że musimy zająć się czymś , jej pomogła kolejna procedura tak i mi musi pomóc. Jest wielki żal jest już obawa bo wiem co może mnie spotkać ale może tak musi być. Dziś z płaczem wchodziłam do Gamety potem do gabinetu i jeszcze wychodząc płakałam ale wiem ,że mam kogoś kto mnie wspiera silnym ramieniem i jest ze mną kiedy tego potrzebuję. Jest jeszcze jeden Anioł mój ulubiony za co naprawdę chcę podziekować za to co dla mnie zrobiła kiedy musiałam porozmawiać z lekarzem.Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Groszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Dreamer- dbaj o siebie najlepiej jak potrafisz. Wypoczywaj, bierz leki o stałych porach. Myśl pozytywnie, my wszystkie jesteśmy z Tobą :) X Gabi- jesteś najprawdziwszym zuchem :) jestem z Ciebie dumna :) X SzcEśliwa- dzięki za Twoją historię. Powodzenia! X Dobranoc Kadetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Gość Gabi2610 A powiedz mi jeśli to nie tajemnica do kogo chodzisz do Gamety , bo ja do dr.Połać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewcyzny Ja polecam dr SobkiewicA w salve. Wiem ze jest gburowaty ale dobry i dobra to klinika. Ciale Gameta i bocian. A ja mam ciaze w 1 procedurze w salve i zaczynam 17 tyszien. Pierwszy trasnfer i ciaza. On jest specyficzny ale dobry to sie liczy. Pomyslcie o salve!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj oj o jak ja się ciesze jestem w ciąży:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi2610 No to gratulację gościu nie podpisany tylko żebyśmy mogły ci pogratulować i kibicować wypadało by się podpisać. A skoro to gość który pisze te bzdury to powiem ci jedno TA CIĄŻA TO CI NA MÓZG CIŚNIE .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos dobrze radził by szła do psychiatry . Jesli ta ciąża to nie kolejne urojenie to moze sie od nas odpieprzy X Jagoda- zastrzeż, prosze, forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One sie wkurza bo sama zajsc nie moze a taka dobra klinika i ten lekarz taki wspanialy. A w lozku jaki jest? No bo wiadomo za profity trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demeter33
Dziewczyny, gość pewnie odstawił znowu psychotropy i się na nowo uaktywnił. Myślę, że o to mu chodzi żeby reagować na jego wpisy, najlepiej ignorować, tak jakby go tu nie było. One-nie przejmuj się nią, to pewnie wynika z zazdrości, tak mają chorzy ludzie i dodatkowo z zaniżonym poziomem samodowartościowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardamon i cynamon
Dzien dobry dziewczyny,mam nadzieje,ze do swiat pojawia się na topiku nowe ciaze takie prawdziwe a nie wymyślone. Ja znow mam pytanie do Was bardziej doświadczonych. Wczesniej krazylam wokół tematu estrofemu ale bardzo zle się po nim czułam i widze,ze @ jest po nim jakas dziwna. Lekarz mi teraz przepisal Cyclo-Progynove i mam zacząć brac od 5dc.Czy możecie mi powiedzieć dlaczego od 5 a nie od 1?Zawsze myslam,ze takie leki bierze się od 1dc. I jak się po tym czulyscie,jak z zatrzymywaniem wody i przybieraniem na wadze?Pytam bo mam do tego duże sklonnosci. Napiszcie proszę o swoich doświadczeniach. Jestem zmartwiona bo to już trzeci lek ,nie mogłam brac Femostonu ani Estrofemu a musze bo mam mala sluzowke.Nie wiem jak ten będzie nietrafiony to już mi chyba tylko plastry zostają:( Pozdrawiam i zycze miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Kardamon i Cynamon - ja brałam CP w taki własnie sposób - od 5dc. To jest ok dzień, lekarz wie co robi. Czułam się po cyclo bardzo dobrze. Nie przytyłam. Potem brałam Femoston-po którym potwornie bolały mnie nogi, dosłownie czułam na nich każdą żyłę. Potem przyszła kolej na plastry - przyklejony na pośladku znajdował się nagle na kostce. Może to była kwastia pory roku - lato, więc ciepło, skóra spocona i zwyczajnie się odklejały. Przez to,że przed zdjęciem starego należy przykleić nowy co chwila miałam @ :) bo wiesz, szłam biegać z plastrem na udzie, a jak wróciłam to był pod kolanem i wystarczyło te pół godziny jego przesunięcia a następnego dnia był okres. Zatem lekarz przepisał mi Trisequens, ale po nim okres miałam 2 x we wrzesniu, a potem już wcale. Teraz mam przerwę, w której mam @ a od wtorku zaczynam brać lek o nazwie Qlaira. To pigułki antykoncepcyjne, ale dobrane pod kątem moich cykli by utrzymać je w regularności a macicę w dobrym ukrwieniu :) Też zaczynam dziwnie bo od 8dc. Pozdrawiam x Dreamer- ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Gościu za wszelką cenę z zazdrości próbujesz popsuć atmosferę tego forum. Jesteś dojrzałą kobietą i dziwią mnie Twoje wpisy. Najwyraźniej nie masz innych problemów ani innego życia poza wirtualnym. Nie jest trudno nakreślić Twój portret psychologiczny. Jeśli tego typu wpisy Cię dowartościowują, trudno... jesteśmy tu w końcu po to żeby pomagać, dlatego pisz je sobie jak długo zechcesz, ile zechcesz. O 2 w nocy 5 nad ranem, cały czas. I apeluję do Kadetek, by to wszystko IGNOROWAĆ, NIE KOMENTOWAĆ.... a gość niech da upust swoim emocjom.... Powodzenia. A tak na marginesie.... Gosciu powinnaś wiedzieć, ze sprawdzenie IP komputera wcale nie jest trudne... i wiadomo, jakie wpisy pochodzą z tego samego kompa... od samego początku jego istnienia... Także bardzo proszę KADETKI o IGNOROWANIE naszego sfrustrowanego Goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Demeter- pomylilam Cie z Dreamer :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Dziś na tvn 24 ukazał się reportaż o dastwie komórek i pobudkach którymi kierują się dawczynie-dośc krytyczny w odniesieniu do samej procedury.Wiadomo syty głodnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Mam bardzo dobrą informację dla naszego sfrustrowanego Gościa :) ktoś się żywo zainteresował jednym z Twoich komentarzy, dlatego przez jakiś czas jest problem z kafeterią i nie publikują się niektóre wpisy. Możesz się cieszyć, bo chociaż przez chwilę jesteś na świeczniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Biorczyni... dlatego nie obejrzę tego reportażu :) a tak poważnie... dawczynie to powód dla którego moja ewentualna trzecia procedura będzie w Białymstoku, po pierwsze ze względu na koszty po drugie dlatego, że tam kobiety oddają jajeczka głównie z przekonania, że chcą pomóc. Nie mają żadnego w tym interesu... kierują się naszym dobrem. Robią to z empatii. Muszą być dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda daj sobie dziewczyno spokoj z tym gościem czy gosciowa.Gosc sobie smacznie spi albo się smieje w glos z Twoich rozterek a Ty sobie glowe zatruwasz.IP i tak nie namierzysz jak ma zmienne ani nie jesteś adminem ani nie masz nawet podstawy,zeby zlozyc skarge a dodatkowo mamy ustawe o ochronie danych osobowych.Ponadto swietny gość nawet się nie kwalifikuje do usuniecia ani namierzenia bo owszem jest niemile widziany i durny ale nie jest ani wulgarny ani nie pisze nic obelżywego i nikomu krzywdy nie robi . IGNOROWAC I NIE KARMIC TROLLA jak wcześniej pisalas.A Ty sobie tylko nerwy szargasz.Po co ci to?Rob swoje i dbaj o forum bo jesteś dobra gospodynią i tak trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Fajnie ze ktos madrze napisal a gosciowi oj oj oj etc gratuluje ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: anonimowy gościu kimkolwiek jesteś.... oczywiście masz rację, tylko ja już przestałam się przejmować tym. Ale IP wcale nie jest tak trudno ustalić a dane osobowe nie mają do tego nic, to po prostu numer komputera. IP wyświetlało się jeszcze do niedawna na wielu forach. Nie jest ciężko sprawdzić jakie posty z jakiego kompa pochodzą, chyba że ktoś faktycznie robi to z kilku komputerów... w sumie bym się nie zdziwiła. Co do forum, jeśli czyjeś wpisy zgłaszan są wielokrotnie do usunięcia wówczas taki uzytkownik może być zablokowany. Ale masz rację nie ma co wracać, trzeba ignorować każdy tego typu anonimowy wpis. Pozdrawiam stałe kadetki... teraz uciekam na zimowe turnee :) a w tym tygodniu ode mnie dobra wiadomość ile się potwierdzi :) Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: W bialymstoku nie tylko pacjentki kieruja sie empatia ale lekarze tez bo nie wykorzystuja okazji i nie oferuja nam komorek ktore otrzymali za darmo po kosmicznej cenie 15 tys tylko komorki sa na prawde bezplatnie koszt 4200 plus mrozenie nasienia 300. Nie wiem czy sa super ale mamy wiele przykladow gdzie tam gdzie drogo wcale nie jest tak dobrze. Różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
To może ja dorzucę od siebie tylko jedną smutną konkluzję. Chyba połowo postów napisanych przez tego czy innego gościa związana jest z moją osobą. Albo się komuś nie podoba,że kogoś pozdrawiam, komuś dziękuję, albo, jak ostatnio, że wspomniałam Pipi o praktykach stosowanych w mojej klinice. Teraz o lekarzu, wcześniej też byłam posądzona o zbytnią z nim "bliskość". Ostatnim razem dzięki tej PANI musiałam wycofać się z forum na 2 miesiące by mieć święty spokój. Do tego ktoś zadzwonił do moich teściów przekazując im informację o inv. I o KD. Więc moje stanowisko w tej sprawie jest następujące: kimkolwiek jesteś, jeśli kiedykolwiek naruszysz moją prywatność uprzykrzając mi życie użyję wszelkich możliwych koneksji i bez względu na Twoje dynamiczne, czy stałe IP znajdę Cię przy pomocy ludzi, którzy mi w tym pomogą, po czym strzelę Ci w pysk (za "łóżko z lekarzem") a następnie poinformuję całe forum kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Jagódka - potwierdzam jesteś wspaniałą gospodynią tego forum. Tak sobie myślę o tym Białymstoku rzeczywiście kwota bardzo przystępna ale nie wiem czy to prawda że tam nie dobierają fenotypu? Nam tym razem się nie udało -jakoś to czułam od samego transferu choć zarodki były ładne 3AA. One, Avokado- Kochane dziękuję że wierzyłyście i byłyście ze mną. Boże jak bym chciała żeby nam wszystkim się w końcu udało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość domi
OneWish no nie gadaj, że jakaś szuja zadzwoniła do Twoich teściów, w głowie mi się nie mieści jakim trzeba być zjebem, żeby zrobić coś takiego!!! Bardzo się cieszę, że wróciłaś na forum, bo bez Ciebie, to nie było to samo. Po prostu bije od Ciebie jakieś ciepło na odległość i jestem pewna, że gdybym miała okazję Cię poznać, byłybyśmy funfelami ;) Swój swego pozna! :) Nie udzielam się ale bardzo Wam kibicuję Dziewczyny, jesteście dzielne babki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Każda z nas jest częścią tego forum, zawarłyśmy tu wiele znajomości a osobiście możemy być bardzo wdzięczne niektórym dziewczynom, myślę, że każdy tu ma swoje większe i mniejsze sympatie, co zresztą widać, bo wymieniamy się mailami i tak dalej. Słabe jest jak ktoś wylewa pomyje na osoby, które sporo robią dla innych. Nie wiem, czy zaliczam się do nich, ale mogę się zaliczyć do tych, które swoje też tu oberwały :) już nie pamiętam, jak ja również byłam wyzywana. Teraz One, Pipi.... i nie wiem, kto jeszcze. Ale jak już pisałam wcześniej. IGNOROWANIE chorych psychicznie ludzi to najlepszy na nich sposób, dlatego uznajmy temat za zamknięty. niedługo rok naszego forum. Baj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Aż tak że żadnych cech nie uwzględniają to nie jest bo po byłaby ankieta na temat naszego wyglądu. Naszą daeczynia była pacjentka która była do nas podobna więc w miarę możliwości to robią. Czasami mniej czasami więcej. Onewish ja również cieszę się że wracasz na forum i sumiennie przysiegam że jeśli odoba która dokucza na forum zacznie przekraczać dopuszczalne normy pójdę na policje a za dzwonienie do kogokolwiek z moivch znajomych czy rodziny i przekazywanie informacji też jest paragraf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Gośc Domi, Jagoda,Monalisa- dziękuję Wam za wsparcie :) Myśle sobie, że ta sytuacja to trochę moja wina. Jestem łatwowierna, chętnie dziele się swoim życiem, wiele opowiadam. Niewłasciwa osoba wie jak się nazywam, gdzie mieszkam i czym się zajmuję. Wiedziała też, że bardzo mi zalezy by NIKT nie wiedzial co jest przyczyną braku dzieci, zwłaszcza teściowie. I z chwilą gdy miala "zjazd" postanowiła uderzyć w najczulszy punkt. Wtedy się wycofalam z forum, przestalam bywać. Ale Jagoda wielokrotnie prosiła bym cokolwiek napisała i jak weszłam tak znów zostałam. Bo mi tu z Wami dobrze. I wiele od Was "dostałam", wiele się nauczyłam. No to tyle. Wracam do prasowania, bo mam chyba ze 3 m sześcienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OneWish to ja Ciebie podziwiam,ze po takich przykrościach masz nadal odwage i co najważniejsze ochote pisać publicznie.Ja po tym jak miesiąc temu "niewlasciwa" osoba,ktora na 99% poznałam w zlej godzinie na tym forum i zaufałam,naslala mi kontrole z ZUS i nie tylko,poprzysieglam sobie,ze już nigdy,przenigdy na zadnym forum sie nie zaloguje.Wspolczuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Bo jak lubię mieć dookoła fajnych ludzi... dlatego jeszcze do naszego składu zapraszam: Kolę, AnięP. Klaudię, Biorczynię, bo ostatnio nie pojawiasz się za często, GosięGosię i Groszki :) U Groszków dobrze, też pozdrawiają. Przepraszam, kogo pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wytrzymam jakim sposobem ona weszła w posiadanie aż takich informacji na Wasz temat? ja gdybym podała na forum swoje imię i nazwisko to mam tak popularne i mieszkam w dużym mieście że i tak nikt by mnie nie odszukal od tak. Musialby mieć dojście na policji żeby mnie odszukać i zadać sobie trudu bo przypuszczam że byłoby nas co najmniej 10 w mieście więc możliwe że kilka spełnialoby kryteria a policja nie ma danych na temat naszej płodności. Więc skąd ona ma Wasze dane tak szczegółowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×