Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość Z917
Roza i Mimika trzymam kciuki za Was z calych sil i za dobre wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Kochane jesteście, naprawdę :) dziękuję wszystkim za to wsparcie i ciepłe słowa, a także trzymanie kciuków! Wyrzuciłam z siebie złość, opieprz*** męża, ale jeszcze go nie zaczęłam pakować, więc twoje rady, Monalisa, mogą się przydać. Chociaż swetrów z szetlandu nie mamy :) Obecnie leżę, relaksuję się i pogodziłam się z myślą, że może się nie udać. Zaczęłam obmyślać co będziemy robić dalej. A poza tym za 2 tygodnie idziemy na wesele, więc przynajmniej będę mogła poszaleć do rana :) Poza tym to jednak mojemu M wychodzi lepiej leżenie na kanapie i relaksowanie się :) Trzymajcie się wszystkie i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róża7 e mail dla ciebie k.bednarz.2000@wp.pl jeżeli możesz odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga Do Z917 nie ja tez 3 lokalizacje nie mieleismy szczególnych wymagań tylko wpisalismy moja i Meza krew no i jedno tylko zęby była osoba wysoka ale chyba zadzwonie i to zmienie:-) ale czytalam forum dużo dziewczyn czeka w invinctcie dam znać jak się odezwa :-) ale nie sadzialam ze będzie to tak długo ,jeśli do końca lutego będzie tel milcal jedziemy do łodzi czytam dużo o diewczyny pisza chociaż zastanawiał się tez nad Warszawa byle to nie trwało tak długo:-) :-) :-) :-) :-) :-) aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_13
Info dla Invictowych oczekujących. Ja zgłosiłam się do Invicty rok temu w marcu do dziś do mnie nikt nie zadzwonił - nasze wymagania grupa krwi ORh+, prawidłowe BMI. Wyraziłam dyspozycyjność dla Gdańska i Warszawy. Dzięki Bogu w międzyczasie szukałam gdzie indziej i właśnie kończę 33 tydz. ciąży. Powodzenia każdej z Was życzę i cierpliwości. Dla porównania w Gamecie wszystko załatwiłam na pierwszej wizycie, a moja koleżanka w Salve czekała 1 cykl i też jest w ciąży. Obie miałyśmy świeże komórki.Pewnie to kwestia szczęścia...ale rok prawie żeby nikt nie zadzwonił? Dziewczyny chyba szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes1283
SUPER BEZNADZIEJNY PRZYPADEK coś teraz napisze !!! ja pomimo stosowania HTZ od 30 listopada nie mam @. Wczoraj byłam u lekarza, od wczoraj odstawiłam HTZ. 16 lutego mam się zgłosić do szpitala żeby zrobić profil hormonalny, biopsję endometrium i jakieś tak jeszcze już nie pamiętam jakie badania tylko dziwi mnie to, że jajniki normalnie bolą,.... czuję że coś się tam dzieje, w zeszłym tygodniu normalnie miałam bóle jak w trakcie @ myślałam że to już będzie krwawienie.... a tu dupa blada ;/ nie wiem może ja mam jakiegoś raka! Boże! ja tylko chce mieć miesiączkę zanim nie podejdziemy do KD. czy to aż tak dużo? swoich dzieci mieć nie będę, chciałabym się tylko dobrze czuć!!! nie mieć uderzeń, potów .... a to wszystko wraca! Masakra normalnie jakaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Ja dostałam z salve info o potencjalnej dawczyni po 10ciu dniach od wizyty. Zaznaczylismy w kwestionariuszu gr.krwi, kolor wlosow, oczu, wzrost, wage i zeby dawczyni byla mama lub z sukcesem oddala komorki. Wszystko udalo sie dopasowac. Czekam teraz na @ i zaczynamy. aż mi ciarki przechodzą ze to juz niedługo. ...trochę z radości trochę ze strachu. Bharat Klaudia- trzymajcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AGA-dzieki dziewczyny odnośnie invincty dziś dzwonie do Łodzi ja naprawdę mam dość czekania dam wam znać jak i co dziś dzwonie do Slave szukam numeru tel i dosc bezczynności pozdrawiam i dzięki :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Dziewczyny, a jak wyglądają kwestie finansowe w przypadku różnych klinik. Chodzi mi o zapisywanie się w kilku w kolejkę, czy wówczas ponosi się jakieś koszty? Bo my w Novum wpłaciliśmy 2 tys. zł, dopiero wówczas zostaliśmy wpisani na listę rezerwową. Czekaliśmy trochę ponad 2 miesiące, ale chyba całkiem krótko. A jak jest w innych? Szczególnie interesuje mnie Gameta, Salve i Bocian. Z góry dzięki za wszelkie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka_1973
Witajcie! Aniu 1973, a jak histeroskopia, bo jak sobie dobrze przypominam to miałaś 26.01. Ja również jestem umówiona do Salve, nie wiedziałam, że tak szybko tam działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga-dziewczyny chce się zarejestrować online do slave doSobkiewicza Sławomir nie moge dodzwonić ciagle zjete .czy lepiej dzwonić bo nie wiem czy ważny jest dzień cyklu może ktoś juz był ? Możecie mi napisać bardzo proszę czy wybrać innego lekarza dziękuje z gory za pomoc :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Katarzynka, miałam histero 23.01, dokładnie tydzień temu. Wszystko ok. zrobiono biopsję śluzówki. Ale to chyba tak dla sztuki żeby nfz mogło więcej zwrócić za zabieg. W każdym razie czekam teraz na @. Po tym wszystkim trochę mam chyba zachwiane wszystko. Od dwóch dni niby zwiastun @ ale nic konkretnego. Pani embriolog mam dać znać jak będę miała 1 dc żeby mogła nas zsynchronizowac z dawczynią. Od 2 dc mam zacząć brać leki przepisane przez lekarza podczas poprzedniej wizyty i stawić się na usg między 9-11 dc. A potem zobaczymy. Dodam że jeszcze nie wpłacalam żadnych pieniędzy, ale w kwestionariuszu jest info ze przed rozpoczęciem programu (nie dalej niż w dniu rozpoczęcia programu dawczyni) trzeba wpłacić 6 tys. zaliczki . Na razie nikt nic nie mówi. Zakładam ze jak pojadę na najbliższą wizytę to wtedy zaplace chyba całość czyli 13 tys + 400 za selekcje nasienia. No chyba ze mnie ścigną wcześniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Ja byłam u dr stefanowicz-polecam. Lepiej dzwon. Na dzień cyklu specjalnie nie polowalam ale p doktor bada wiec lepiej nie w trakcie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
To było A propos salve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga - Ania 1974 dziękuje będę próbować dzwonić do nich :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga zarejsrtrowalam się do dr Stefanowicz na 18 luty wolny termin wiec teraz czekam :-) :-) :-) :-) :-) w slave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Matdorka no niestety my placilismy ale dlatego że to były moje dawczynie które sami znaleźliśmy i przyprowadzili do kliniki jeśli dawczynie są od nich to już pytalam klinika ponosi ryzyko i koszty a nam gwarantują komórki szkoda że nie zarodki. W Bocianie na komorki czekaliśmy dwa tygodnie żadnych opłat wcześniej tylko lekarz dzwoni i pyta czy jesteś zdacydowana wówczas za dwa trzy dni et . Wszędzie indziej miałam swoje dawczynie więc to inaczej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Aga, mam nadzieję że będziesz zadowolona. Dr nie jest wylewna ale za to konkretna. Zabierz ze sobą wszystkie badania jakie masz, lacznie z męża badaniami. U nas, okazało się po badaniu nasienia HBA, że mąż ma bardzo mało plemników naprawdę dobrej jakości, co mogło mieć wpływ m.in. na wady genetyczne zarodków. A u mnie właśnie takie wady wystąpiły. Zachęcam wiec do zrobienia tego badania mimo że nie jest tanie (220). A ja ocenę cyklu będę chyba miała u dr Sobkiewicz a. Będę miała okazję przekonać się czy jest tak specyficzny jak krążą plotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga- Ania1973 -dam ci znać jak i co mam wszystkie badania Meza mam badania fragmentacja plemników DNA uuuu znów stres przed tem byłam u profesora Lukaszczuka wiec mam trochę tych badan ale muszę cytologie na pewno zrobić i badania tarczycy :-) ale jeszcze raz dziękuje za info :-) :-) :-) :-) :-) na pewno ołowiem jak wrażenia po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Aga, badania ważne są 3 mce. mnie kazano dostarczyć atpo at, tsh,ft4,prolaktyna,cytologia (rok wazna), kariotypy obojga . Mąż wirusologia(hiv,hbs ag,VDRL, anty hcv,anty hbs,anty hbc)+morfologia, no i badanie nasienia (ewentualnie coś tam zleca po wizycie. Aha, i ważne ze u nich tylko płatność gotówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Atpo i atg. ..coś mi obcięlo w poprzednim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Ania po biopsji, w nastepnym cyklu endometrium sie lepiej rozbudowuje... czyli Twoj zarodek bedzie miec ulatwiona implantacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga Ania1973 tak mam kariotyp mój i Meza jestem pod stalą kontrola endokrynologa biorę letrox mam anty tpo miałam tez HCG ale cytologie muszę zrobić tarczycę badania zrobię przed wizyta dziękuje Aniu za wszelkie info jak dzwonilam wolny termin był a 11 lutego ale mam okres wiec pojade 18 lutego mam nadzieje ze cos ruszy z miejsca :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Z917, oby tak było:) dzięki za pocieszenie bo powiem szczerze trochę wymiekam. Aga, nie ma za co. Daj znać jak będziesz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Dziewczyny powiedzcie mi w jakim celu kazali Wam do kd robić u siebie kariotyp? Jak słyszę że ktoś coś takiego robi to mnie krew zalewa bo to ewidentne naciaganie na drogie zbędne badania genetyczne czasami po kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Ja je już wcześniej miałam wiec nie pytałam po co (kiedyś specjalnie jechałam do rudy śląskiej żeby zrobić je na nfz). Może coś pomieszalam. Może tylko partner ma mieć kariotyp. Poza tym chyba chcą wykluczyć elementy które mogą pogorszyć statystyki udanych podejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
Mona, Kariotypy mam z reguły w spadku po procedurach na własnych komórkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kariotyp robi się raz w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i robi się go tylko raz - nie ma potrzeby powtarzac. Przy KD - raczej potrzebny dla partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Ania ale nasz kariotyp nie ma żadnego wpływu na udane czy nieudane ivf z kd. Materiał genetyczny pochodzi od dawczyni więc to ona ma mieć wykonany kariotyp i ewentualnie mąż. Nie dajcie się naciągnąć na zbędne badania lub robienie ich kkilka razy bo robi się tylko raz. W naszej sytuacji nawet nie ma potrzeby wykonywania hiv hcv hbs bo nie mają żadnego wpływu na zajście w ciążę. Te badania powinno się robić w ciąży. Mnie lekarze nie robią takich badań bo zawsze pytam w jakim celu mam je zrobić i jaki mają one wpływ na zajście i wówczas śmieją się i z nich rezygnują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×