Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

W Bocianie chodzi mi o to, aby spytać czy możliwe jest podwójne dawstwo, KD+nasienie. No i te soboty u Pietrzyckiego ewentualnie też. Ja teraz chwilę odpuszczam, muszę się ogarnąć trochę, ale potem będę myśleć co dalej... Najbardziej chciałabym się zakochać. Tak bez wątpliwości żadnych.... I mieć sytuację taką, jak Wy. Byłoby pięknie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Bharat ja uważam że powinnaś iść do pracy tego samego dnia co zabieg albo zabieg powinien być w niedzielę. Jak mogłaś narazić zus na takie straty i państwo. W ogóle my to nie powinniśmy chorować a zasiłek pogrzebowy oddać na rzecz partii politycznych. Bo jak biedny polityk ma żyć za jedyne 15 tyś zł przecież żyć się za to nie da. Także mam nadzieję że w ciąży będziesz chodzić do pracy a poród to tylko naturalny bo taniej i pamiętaj że każdy Twój dzień w szpitalu to niepatriotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monalisa :) :) a nieee.... poród to cc. Pan Doktor zapraszał mnie na oddział w innych okolicznościach i obiecał, że zrobi mi cesarkę. A on wygląda na kogoś słownego. Zus na mnie jeszcze nie ucierpiał, bo w zusowskie jeszcze nie weszłam, więc jeszcze nawet złotówki na mnie nie wydał. Ale nfz.... ten to szarpnęłam na 8 dniówek szpitalnych. To dopiero niepatriotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podchodzę w tym roku do in vitro. Jesli zostana nam niewykorzystane komórki oddamy je do adopcji...bo wiem jak to boli gdy nie można miec dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bharat jak mogłaś osiem dni to rozpusta. Nie przejmuj się ja też jak Ty podchodzę do zwolnień a co do porodu uwierz mi przerabialam i to i to i nie wiem co gorsze te po sn szybciej dochodziły do siebie te po cc chodziły długo zgiete w pół. I to boli i to zresztą najważniejsze zdrowe dziecko jest a ból szybko przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimika, dla mnie bocianowe plusy pozafinansowe, to trochę inne jak te, o których pisze Monalisa. Dla mnie plusem jest to, że komórki oddaje kobieta, która sama podchodzi do in vitro, więc moje dziecko ewentualnie będzie mieć dwójkę przyrodniego genetycznego rodzeństwa, a nie 10 jak może być przy kd - bo może przecież oddawać komórki kilka razy. Plusem jest też to, że komórki oddają Białorusinki. Mam nadzieję, że jej dziecko będzie gorącym patriotą kochającym swój kraj i nigdy go nie opuści, a moje z kolei będzie wolało zwiedzać zachodnią Europę niż wschodnie rubieże. Ja patrzę na wszystko trochę dalej niż tylko moje życie i moje szczęście.... No i Białorusinki nie są brzydkie, to są raczej ładne kobiety. I taka, która jedzie do obcego kraju na leczenie musi być raczej rozgarnięta. Łamaga życiowa nie zada sobie takiego trudu. Tak może trochę naiwnie sobie myślę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
Bharat, Myślę, że to jakie będzie Twoje dziecko - będzie zależało głównie od Ciebie a nie od osoby która podarowała komórkę. Szczególnie jeśli masz na myśli patriotyzm, zaradność etc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy78, Dziękuję w imieniu przyszłej biorczyni Twoich komórek - DZIĘKI ! to naprawdę bardzo dużo co chesz zrobić. Dzięki raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma, patriotyzm mam na myśli w tym sensie, że moje i Jej dziecko nigdy się nie spotka. A reszta, masz rację, w dużym stopniu zależy ode mnie. Czy to dziecko będzie lubiło zalegać przed tv z paczką chipsów czy raczej poszaleć po lesie na rowerze, zależy ode mnie w czym pokażę mu więcej frajdy. Czy będzie lubiło teatr, zależy ode mnie czy mu ten teatr pokażę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Tak bialorusinki są ładne i mnie ich uroda pasuje też jestem blondynka mój mąż też. Ale zwrócił nam uwagę na to lekarz że dawczynia może być niekoniecznie Polka. Narodowość dla nas nie ma znaczenia. Mój mąż stwierdził że to nie ma znaczenia byle dziecko później czarne nie było bo z tego już nie wybrniemy. Ale najbardziej cena mi się podoba. Śpię spokojnie bo wiem że stać mnie na coś takiego jeszcze wiele razy. Zresztą 5000 szybko odskladam i modlę się żeby klinika nie zmienia taktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bharat, No tak - choć kto to wie co będzie za parenaście lat... cieszę się, że dochodzisz do siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa Ty potrafisz rozbawić do łez,ja jak czytam twoje przemyślenia to mam zawsze z tego ubaw.Jesteś wielka i dlatego cię uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Monalisa, masz rację cena w Bocianie, to czysty altruizm w porównaniu z innymi klinikami. Można powtarzać procedurę wielokrotnie. Ja się modlę, żeby chcieli ze mną gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Cieszy mnie to Kochane ale ja tam jestem praktyczna po tylu drogich klinikach z których nic prócz pustego portfela nie wynioslam doszliśmy do wniosku że spróbujemy tam gdzie tanio. Zresztą w Gamecie na jedną próbe będzie nas stać a tu na trzy i to różne dawczynie więc może z którąś się poszczęści poszliśmy na ilość i nie myślę co będzie jak kasy mi zabraknie bo wiem że 5000 to kwota łatwa do zdobycia. Wystarczy po parku pobiegać wieczorkiem i zawsze jakaś babcia z torebka się trafi bo metoda na wnuczka to mało oplacalne dziadki już strasznie kumate. Pod kościół też ciężko bo pasta spływa pod wpływem wilgoci i strach że sąsiedzi poznają no cóż przy takich cenach ivf z kd to albo w dealerke albo w prostytucje chyba trzeba będzie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaAnia: Hej, :) że humor dopisuje. Monalisa ta prostytucja to może niegłupi pomysł.... chciałam czarnym humorem też zabłysnąć, ale jednak niesmaczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaAnia: Hej, :) że humor dopisuje. Monalisa ta prostytucja to może niegłupi pomysł.... chciałam czarnym humorem też zabłysnąć, ale jednak niesmaczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: No cóż jestem jaka jestem i nie będę tego zmieniać. Jednym to odpowiada drugim nie. Uważam że dopóki to nikogo nie obraża jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Bharat tak do Ciebie na pożegnanie jeśli bocian powie nie jedz do artemidy w Białystok oni też są tacy tani my pojechaliśmy do bociana bo tak wyszło ale ta druga klinika też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa Bharat jeśli nie wypali w bocianie próbuj w artemidzie w Białymstoku może oni się zgodzą też są tani i dobrzy w zasadzie porownywalni z bociananem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bharat
A dlaczego Ty się ze mną żegnasz już, Monalisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Bharat nie z Tobą a z forum. Podaj mi do siebie @ jeśli chcesz oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Monalisa, jak to z forum? Widzę, że Jagoda też się wycofała, mam nadzieję, że tymczasowo. Kto będzie dawał nam rady i dzielił się wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Anioł Pewnego razu było dziecko gotowe , żeby się urodzić .Wiec któregoś dnia zapytało Boga: -Mówią ,że chcesz mnie jutro posłać na ziemię , ale jak ja mam tam żyć ,skoro jestem takie małe i bezbronne? -Spomiędzy wielu Aniołów wybiorę jednego dla Ciebie.On będzie czekał na Ciebie i zaopiekuję się Tobą -Ale powiedz mi,tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się,to mi wystarczyło,by być szczęśliwym? -Twój Anioł będzie Ci śpiewał i będzie się uśmiechał do ciebie każdego dnia .I będziesz czuł jego Anielską miłość i będziesz szczęśliwy. -A jak będę rozumiał , kiedy ludzie będą do mnie mówić ,jeśli nie znam języka którym posługują się ludzie? -Twój Anioł powie Ci więcej pięknych słów niż kiedykolwiek słyszałeś i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić . -A co będę miał zrobić jeśli będę chciał porozmawiać z Tobą? -Twój Anioł złoży Twoje ręce i nauczy cię jak się modlić . -Słyszałem ,że na ziemi są też zli ludzie .Kto mnie ochroni? -Twój Anioł będzie cię chronić nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. -Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. -Twój Anioł będzie wciaż mówił Tobie o Mnie i nauczy Cię,jak do mnie wrócić ,chociaż Ja i tak będę zawsze najbliżej Ciebie.W tym czasie W Niebie panował duży spokój ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało -O Boże , jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi , proszę ,imię mojego Anioła Imię Twojego Anioła nie ma znaczenia , będziesz do niego wołał "MAMUSIU" Czekamy z utęsknieniem na Ciebie Mama I Tata Autor nieznany;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monalisa, a dlaczego Ty żegnasz się z forum? Co to znaczy? Mogę podać @ tylko nie wwiem czy tu czy na mailu forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa Nie mam dostępu na @ forum więc załóż Bharat jakąś skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamer84
Róża robilas bete???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża7
Bete zrobiłam wczoraj, czyli w 9 dni, i wyniosła niecałe 12, byłam przekonana, że to koniec, jednak zadzwoniłam do doktora, i powiedział, że wcale nie jest taka "najniższa", i że musze poczekac do 11 dnia. Czytałam, że wartośc sama w sobie ma mniejsze znaczenie, ważniejsze, aby był odpowiedni przyrost. No cóż trudny byc wielka optymistką z takim wynikiem, jednak znalazłam wiele informacji o tym, że z tak niskiej bety były zdrowe ciąze. Wiadomo boje sie, ale mam nadzieje, że będzie przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża7
Dodam, że plamienia właściwie ustały, jednak troche bobolewa mnie brzuch i mam wrażenie ze zaraz dostane okres.. Trudno co ma byc to będzie, juz nic nie moge zrobic, tylko czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
Róża będę cały czas trzymać kciuki :-) Monalisa coś się stało że zegnasz się z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża7
Dzięki Nika, Dreamer Własnie byłam siku i po chwili spokoju z plamieniami, pojawiła się mała beżowa plamka.. Boje sie, że dostane okres. Mona a gdzie Ty się wybierasz? dlaczego? smutno bedzie tu bez Ciebie, wracaj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×