Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
kasiaAnia: Agusiawawa czy dobrze zrozumiałam pijesz ziółka na endometrium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga-Hej Aniu 1973 iZuzo przepraszam ,ale nie mogłam wczesniej się odezwac to szpital sprawy związane z praca z kasacja auta itd wszystko na mojej głowie :-( ale rodzina pomaga maz po 2 operacjach przeraża mnie opinia jednego z lekarzy maz ma oprócz paru złamań i problemu z nerka poważne złamanie miednicy :-( Aniu jak u Ciebie pochodzisz teraz czy dajesz odpocząć organizmowi ?a co U Ciebie Zuza nadal cisza ?może napis z do nich zadzwon ? Ja tak robilam:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) dziś nie jade do szpitala bo mnie grypa złapała nie wpuszcza mnie leże w łóżku a to sobie poplacze mam psa husky i chyba ona mi ostanie :-( zamiast dziecka :-( tak sobie czasami myślę co by było jak bym teraz podchodziła no trudno takie życie .......powodzenia życzę wam dziewczyny teraz rząd cos ustalił wiec może się cos ruszy :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Jeśli mąż ma poważny problem ortopedyczny to szukajcie pomocy albo w piekarach Śląskich albo Otwocku oni są dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga -Monalisa dziękuje za info:-) dostalismy parę adresów od lekarzy i znajomych ,gdzie można udać się a sa dość dobrzy specjaliści .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Aga,myślałam o Tobie:) dobrze ze się odezwałaś. Nie martw się o przyszłość. Wiele rzeczy ułoży się po kolei....sama..... Grunt ze lekarze "naprawiają " Twojego męża. Rehabilitacja to tez pewnie przyszłość i jeszcze chwila zanim będzie możliwa. Można więc mieć czas żeby zorientować się jak ułożyć to wszystko razem. Dzięki ze jeszcze próbujesz myśleć tu o nas:). Ja jeszcze czekam cykl i dopiero potem wrócę po mojego małego kropka. Muszę dojść do siebie i fizycznie i psychicznie. Trzymaj się Kochana. Bądź dzielna dla Was obojga. Tak się los układa i niestety jak widać, niewielki mamy na to wpływ. Ale powtórzę to znowu, dobrze że nie stało się gorzej. Odzywaj się tu jak możesz. Ściskam Cię mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co ma czasami dosc
Monalisa dzięki za odpowiedz:) A kiedy najpóźniej można mieć transfer?Czy 25 czy 26 dc to nie jest za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Gościu, nie pamiętam dokładnie, ale mi się wydaje, że nawet do trzydziestego któregoś dnia. Może dziewczyny wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Aga1981Wawa kombinuj w kilku klinikach, jeżeli możesz. Gdzie wcześniej się odezwą tam rozpoczniesz procedurę. Jedynie problem są koszty, bo w Novum trzeba zapłacić 2 tys. zł zaliczki. Nie wiem jak w Invimedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Transfer można jeśli nie ma plamien do 35 dnia zrobić . Najlepsi w Polsce ortopedzi są w Piekarach Śląskich mają za sobą szereg pionierskich operacji często o nich jest w tv później Otwock szpital adama grucy i prywatna klinika w warszawie Carolina ale tu wiadomo koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Full od hope dziękuje za info i jeśli byś mogła to odezwij się proszę do mnie na maila ewelainaa@wp.pl Lee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1981 wawa
Ja poprosiłam o dostęp do bazy dawczyń (Invimed), jakoś ciężko mi się zdecydować, nie wiem sama, czy te zdjęcia pomagają czy bardziej przeszkadzaja w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co taka cisza ?...Wszystkie modlimy się by kandydat Pis nie wygrał wyborów i nie wsadzał ludzi do więzienia za adopcję prenatalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewczyny powiedzcie czy invimed jest dobry troche czytalam forum i malo kto pisze o niej najbliżej mam Poznań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lee Z tego co dziewczyny pisały to na pewno Invimed jest najdroższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zastanawiam ile lat maja już te zamrożone komórki z katalogu, który udostępnia invimed. Warto o to zapytać bo lata lecą a dawczynie z katalogu te same. Sama już nie wiem na jakiej to tam działa zasadzie. Ja teraz podchodzę na mrożonych komórkach ale wiem kiedy zostały zamrożone. Transfer mam mieć we wtorek. Dam znać jak sie sprawowały mrożone komórki. Podchodzę w Invicta. Taida33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taira czy bierzesz cos jeszcze oprócz leków na wzrost endometrium? Lee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Ja zaszlam w ciążę dzięki ivf z kd zrobione w invimed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania -Monalisa, a można wiedzieć w którym miescie w Invmedzie :-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
No to widzicie wszystko wszędzie jest możliwe. Monaliza na to przykładem. Ja zreszta tez bo o Invikcie tez złe opinie są. I Biorę estrofem, luteine a w dzień transferu relanium i flameksin to jest lek przeciwzapalny i przepisuja go chyba osłonowo. Z suplementów k. Foliowy, wit. D i magnez. I Monaliza z ciekawostek Ci napisze ze Invicta nie zleciła nam żadnych badań nawet dla męża infekcyjnych, a dla mnie ani toksoplazmoze ani różyczki nic zupełnie nic. Jak zapytałam o toksoplazmoze bo mialamujemna to mi powiedzieli ze zrobię jak zaciaze teraz nie ma po co... :) młyn tam jest totalny teraz zupełnie inaczej niż dwa lata temu. To wszystko dlatego ze robią invitro rządowe tam teraz dodatkowo. A czt Ty Monaliza miałaś ciąże w invimedzie z tych komórek z katalogu właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za ta Monalize przez "z". Pisze z telefonu i kiepsko mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem po pierwszym iv z kd nieudanym. Dziś dowiedziałam się że wraz z przyjęciem ustawy skończy się tzw iv z kd planowane i to mnie załamało kompletnie. Od stycznia czytam to forum codziennie i cieszę się że nie jestem sama. Podchodzilismy w Salve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taida Ile musialas odczekać po cc do następnego podejścia? Powodzenia we wtorek; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kd planowane tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta ustawa chyba jeszcze nie weszła w życie, wiec dopóki nie wejdzie dalej można podchodzić do kd planowanego. Podawali ze ma wejść przed wakacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawstwo jest planowane i spontaniczne. Planowane to to, z którego większość tutaj korzysta. Kobieta w sposób planowany i zamierzony stymuluje się na potrzeby innej kobiety. A spontaniczne jest wtedy, gdy kobieta oddaje nadwyżkę komórek uzyskanych przy własnej stymulacji. Ale kto Ci o tym powiedział, że już nie będzie dozwolone? Bo w mediach o tym nic konkretnie nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beth zgadza się , właśnie o to chodzi że większość z nas korzysta z komórek dawczyni przeznaczonej specjalnie dla nas. Rozmawiałam z panią Embriolog . Prawdopodobnie będzie możliwość korzystania tylko z komórek od pacjentek które podchodzą do iv a więc kolejki automatycznie wydłużą się . Zapytajcie w swoich klinikach . Nie chodzi o to żeby panikować ale warto wiedzieć. I tak nasza trudna sytuacja może zrobić się jeszcze trudniejsza . Nie wiem jak to jest z komórkami mrożonymi. A w g. wyborczej było napisane że w ustawie będzie zakaz handlu gametami. ja mam ciężka postać endometriozy i od kilku lat staramy się z moim M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakaz handlu jest i w tej chwili, więc w tej kwestii akurat nic się nie zmienia. My nie kupujemy komórek. My je dostajemy niby za darmo. Płacimy za procedurę, leki, etc. To akurat kliniki sobie sprytnie obejdą. Gorzej jeśli będzie zakaz dawstwa planowanego i określą to wprost. A do wakacji jest mało czasu, nie wszystkie zdążymy.... Chyba ze kliniki coś wymyślą, aby obejść przepisy. Ucieknie im w końcu ogromną kasa. A kasy zawsze żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na szybko zapoznałam sie z projektem ustawy ( jest długa i dość trudna w analizie) i w mojej opinii nie zakazuje ona dawstwa planowanego. Zakazany jest handel czyli odpłatność ale jest możliwy zwrotu niektórych kosztów. Jest tez jeden ciekawy art. Który mówi ze po uzyskaniu pełnoletności dziecko może dostać dane dawczyni. Podkreślam ze miałam mało czasu na analizę. Zachęcam każda z was do przeczytania projektu. Jest dostępny w internecie. I Gościu od mojego cc upłynęło 11 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×