Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, a jaka beta powinna być 10-12 dpt? I czy sikaniec powinien już być pozytywny czy z tym to też różnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqaga
Nati1111, ja teraz będę 3 raz podchodzić z kd. Ani razu beta nie drgnęła. Zmagam się z chorobą, która może mieć lub być wynikiem choroby autoimmunoligicznej. Jak mówiłam, taki trochę dziwoląg ze mnie. Na blogu są szczęśliwe mamuśki i to uskrzydla. Patrz na siebie :-). Ja za każdym razem w pakiecie mam psychologa. Sądzę,że nie zaszkodzi. Ja korzystałam ze wsparcia wiele lat temu, od zawsze miałam problem z samooceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu cieżko pow.ile bo rozpietość jest szeroka i zalezy kiedy doszło do zagnieżdżenia no ale powinna być znaczna.Test może wyjść negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoey86
Daisy jak się czujesz? Ja jestem po becie, ale takie zacofane średniowiecze że nie wiem czy do końca tygodnia wynik dostanę. No cyrk! Aż mi się ryczec chce. A jak zapytałam pielęgniarki o laboratorium diagnostyczne i wyniki w ten sam dzien to się jak na kosmite patrzyly. Ręka, noga mózg na ścianie. Idę wyć, czysty PMS mam i na okres mnie zbiera coraz mocniej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqaga
Daisy_baby przesłamy uśmiech :-) . Gorąca czekoladę, deserowa, gęsta z przyprawami. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoey jeśli nie chcesz czekać to zrób sikanca. Zawsze czegoś sie dowiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoey86
Mam zrobić jutro wg zalecenia dr, ale niezależnie od wyniku i tak czekamy na betę. Dziewczyny mam taki emocjonalny roller coaster, że masakra. Albo bym kogoś udusila z nerw albo mi się ryczec chce. Nie daje rady ze sobą, jestem załamana psychicznie i wpadam że skrajności w skrajności. Myślicie że to tabł tak działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoey86
Moniqaga podziwiam Cie za optymizm i pogodne nastawienie. Taka Iskierka z Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a może słyszałyście albo znacie przypadek że udało się komuś zajść naturalnie zajść w ciążę po skorzystaniu z KD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny słyszałyście a może spotkałyście się z takim przypadkiem że komuś udało się zajść naturalnie w ciąże po skorzystaniu z KD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqaga
Zoey86, miło mi że tak mnie postrzegasz, choć tak naprawdę daleko mi do optymistki. Niezależnie od tego, czekoladka jest super, a jak ktoś woli kawusia z ledwo zmielonych ziarenek. Małą ilością zalać sporą kulkę lodów (waniliowa/śmietankowy/tiramisu) i bita śmietana. Zawsze to odrobina przyjemności, nawet w październikowe, deszczem zapłakane dni. Pozdrawiam Was kochane. Zachęcam do takich okruchów przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqaga
Zoey86, miło mi że tak mnie postrzegasz, choć tak naprawdę daleko mi do optymistki. Niezależnie od tego, czekoladka jest super, a jak ktoś woli kawusia z ledwo zmielonych ziarenek. Małą ilością zalać sporą kulkę lodów (waniliowa/śmietankowy/tiramisu) i bita śmietana. Zawsze to odrobina przyjemności, nawet w październikowe, deszczem zapłakane dni. Pozdrawiam Was kochane. Zachęcam do takich okruchów przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nati1111- tu na forum byla kiedyś Taida, ma córkę i syna z kd i trafila jej się niespodzianka naturalna bo zaszla w 3 ciąże, a poszla już do lekrza po htz bo miala wysokie fsh. Także wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoey86
Cześć Dziewczyny. Nie mam bety, ale test negatywny. Najgorszy kryzys już za mną. Pozytywny jest fakt, że już wiem czego się spodziewać i wiem jak sobie wszystko zorganizować. Poza tym jeszcze 4 szanse przede mną wiec nie moge rozpaczac tylko sie trzeba brac do roboty ;-) Jak się wszystko zgra to pod koniec listopada kolejny transfer. Miłego dzionka wszystkim i samych ciąż do końca roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monigaga
Zoey86, przykro mi, ale to co piszesz jest całkowitą prawdą. Na niepowodzenia trzeba próbować patrzeć, jak na szansę dostosowania leczenia tak, by wkońcu osiągnąc cel. Podziwiam za siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoey możesz być przykładem dla innych dziewcząt jak myśleć aby się nie załamywać tylko mieć siłę i walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam 7 opakowań luteiny z terminem ważności 11/2016 - 12/2016....... Trochę krótko, mogłam spojrzeć wcześniej na termin, no ale jeszcze ważne....... Jeśli któraś chce, aby jej wysłać, proszę o maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co można zrobić, aby ta baba ględząca o naprotechnologii się nie pojawiała? Jest jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym była zainteresowana luteiną.Jestem "starą"forumowiczką. Podałabyś swojego maila. Agusia_13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha56
Daisy_baby trzymam mocno kciuki, żeby się udało i mimo wszystko za te dwa dni wynik pozytywnie zwali Cię z nóg!!! :) To prawda, że nasze nastawienie ma znaczenie. Zoey daj znać jak u Ciebie, nie zapomnij o nas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Jeżeli ktoś zainteresowany to mam luteine.dupahaston.encorton.estrofen i fragmin. Jak ktoś coś to podać e-mail. Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoey86
Cześć Dziewczyny. Moja beta wskazała całe 2, tak tak wiem, istne szaleństwo ;-) Daisy kiedy planujesz kolejne podejście? Kacha56, a czy Ty masz już transfer za sobą czy jesteś świeżynką? :-) Ja kolejny najwcześniej w styczniu, zalecenie dr. Ale powiem wam że jak odstawiłam leki to wszelkie możliwe ustrojstwa mnie dopadly, a okres ni widu ni słychu.. Dziewczyny jak długo czekalyscie na okres po odstawieniu tabl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusia_13 podaj maila do siebie. Odezwę się do Ciebie w sprawie luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alicja 321
Czesc dziewczyny . Czytam wasz posty i tak mi smutnawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny Daisy i Zoey tak mi przykro...Dobrze że macie szansę na kolejne podejście i mam nadzieję tym razem z sukcesem z całego serca tego wam życzę. Ja nie wiem co robić... Ceny Warszawskie mnie przerażają a i w pracy będzie mi trudno to pogodzić z dojazdami więc ciągle się zastanawiam a czas leci...Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×