Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Dzięki Baloboste za wypowiedź.Jest bardzo pokrzepiająca.Tak myślę tylko,czy mając genatycznie własne dziecko,to drugie będę umiała kochać tak samo?Z drugiej strony jednak,tak bardzo chcę,żeby się udało...Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dziewczyn z woj lubelskiego podkarpackiego i świętokrzyskiego które starają się przy in vitro o dziecko i chciałyby aby chodź trochę zwróciły się koszty. Proszę o kontakt pomoc.mamamamom @gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamom
Szukam dziewczyn z woj lubelskiego podkarpackiego i świętokrzyskiego które starają się o in vitro i chcą chodź trochę aby zwrócily się koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Baleboste pozdrawiam, to prawda strasznie długo to wszystko trwa. na pierwszą dawczynie czekałam 6 miesięcy potem program zawieszono, teraz na drugą dawczynie znowu czekam 5 miesięcy i zapowiada się to samo. Cóż życie uczy pokory, miałam czas sie oswoić z tym ze nie mam na to wpływu. Pięknie będzie jeżeli się uda, ale cieszę się wszystkim co mnie spotyka w życiu, przestałam tylko czekać na dawczynie. Będzie wspaniale znów mieć szansę i poczuć te emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monigaga
Do Gość z 11.11, ja podchodzę z Invicta. Klinika ok, lekarze (przynajmniej w W-wie) też ok,może poza 1, mili i wszystko tłumaczą (byłam u 4, jestem trudnym przypadkiem, więc trochę się już leczę). Ja nie mam innej opcji,jak kd, a bardzo pragnę maluszka, może dlatego nie mam wątpliwości. Trochę się bałam zanim dostałam info o powstaniu moich maluszków, a teraz je już po prostu kocham. Powstały z miłości i dobroci, są nasze i mam nadzieję, że któreś z nich pozostanie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Bociany (2016) dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Bociany_2016 Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak ur******* Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Bociany (2016) dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Bociany_2016 Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak ur******* Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusia_13 Witajcie. Jestem kadetką ze swoją historią na tym forum i chciałabym napisać parę słów do tych wszystkich zastanawiających się nad słusznością kd. Mam dwoje dzieci jedno poczęte naturalnie, a drugie z kd i jeśli chodzi o miłość i wszystko co dotyczy macierzyństwa nie ma żadnej różnicy, bardzo kocham swoje dzieci od pierwszego momentu jak je ujrzałam na usg. Obydwoje są tak samo moi - w ich oczach widzę siebie i każdego dnia dziękuję Bogu że mamy siebie. To największy dar jaki w życiu mogłam dostać.Co więcej tak dużo siły dają mi te moje Skarby, że mimo, iż wcześniej uważałam to za Kosmos właśnie wracam do kliniki po Szkraby jakie zostawiłam na "zimowisku". I nie liczy się już ,że mam 40 lat, że być może urodzę jeszcze bliźniaki- niczego się nie boję.Tyle rozterek miałam przed kd, a teraz mimo, że czasem nie jest łatwo jak to w życiu-czuję błogi spokój i odliczam dni do transferu. Dzieci to taki cud, że zmieniają nasze życie na zawsze. Patrząc w ich oczy, czując ich dotyk, słysząc ich głos już się nie ma żadnych rozterek.Bynajmniej ja tak to czuję i tego każdej z Was z całego serca życzę. Jeśli, którejś z Was się udało pamiętajcie jesteście wyjątkowe z jakiejś przyczyny to właśnie Wam się udało - za szczęście trzeba dziękować, a nie doszukiwać się czegoś czego nie ma. Jest tyle wspaniałych kobiet, które nie wiadomo dlaczego takiego szczęścia nie mają, a poświeciły już bardzo dużo i oddałyby wszystko za bicie serca pod swoim sercem. Powodzenia dla wszystkich starających się Kadetek i pozdrowienia dla tych, które mnie jeszcze pamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej...to ja,gość od wątpliwości.W niedzielę moja dawczyni miała punkcję.Pobrano 20 jajeczek.Nie wszystkie prawodłowe,jak się wyraził lekarz:z nie wszystkich panu mąż będzie mial dzieci.Odebrałam to jak policzek.Niewiem dlaczego tak powiedział,wiedxiał przecież ile mnie kosztowało podjęcie decyzji o KD.To on kazał mi przemyśleć,czy czuję,że to będzie moje dziecko,a teraz taki tekst.W dodatku nie będzie transferu,bo w lewym jajniku utworzyła sie torbiel.Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusia_13 dziękuję,za Twojego posta.Śledziłam Twoją historię na forum.Mimo wątpliwości,też wierzę,że mi się uda i że bede umiała kochać moje dzieci tak samo.Pozdrawiam i powodzenia życzę w kolejnej procedurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za lekarz? skąd? Oburzające! Trzeba było przypomnieć lekarzowi, że Twój mąż nie będzie miał dzieci jeśli TY mu ich nie urodzisz! Tym, że transfer opozniony się nie przejmuj, będziecie pewnie musieli zamrozić blastocysty, to daje większy ogląd na czym się stoi ( zobaczycie ile tych zarodków się tak na prawdę wytworzy i które dotrwają do mrożenia). Nie zrażaj się głupim facetem, mam nadzieję,że specjalistą jest lepszym niż psychologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ,pomozcie ,prosze napiszcie czy ktoras miala przy KD podawany intralipid ? czy to ma sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monigaga
Do Gościa z 8:45, ginekologom czasami brakuje wyczucia. Brak słów. Słonko, zakładam, że lepiej być zdrową zanim podejdziesz do transferu. Stan zapalny, często powodowany przez torbiele, nie pomoże, a przecież najważniejsze to sukces po zabiegu. Mój lekarz mówi, że statystycznie więcej jest ciąż z "mrożaków". Uszy do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baleboste,monigaga,dziewczyny...na temat tego lekarza to juz nawet niechce mi się wypowiadać.Specjalista świetny,ale ja czuję się zawiedziona.Oprucz tego,kolejna niespodzianka.Dostałam duphaston na 10 dni na wchlonięcie torbieli.Potem miał być @ i przygotowania do kriotransferu.Tymczasem @ dostalam już dziś po zaledwie dwóch tabletkach.Co z torbielą?Jestem skołowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monigaga ile czekałaś w Invikcie na KD? W invikcie już miałam 3 pełne programy in vitro + PGD i jako klinika w pełni mi odpowiada i po niepowodzeniach z moimi komórkami zdecydowałam się na KD. Ja czekam już 2 miesiące i już nie mogę się doczekać..kiedy zacznie znowu coś się dziać w kierunku moich dalszych starań, a tak bardzo chcę być znowu mamą. Agusia_13 dziękuję za to co napisałaś, na pewno każda z nas ma rozterki przed tak ważną decyzją jak KD i ja też je mam, ale mimo tych rozterek już nie mogę się doczekać kiedy zadzwonią do mnie z kliniki z informacją, że mamy dawczynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kamka czy ty byłas moze teraz w Bocianie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monigaga
Do Gość z 20, ja wiadomość o znalezieniu dawczyni dostałam po kilku dniach od złożenia dokumentów(3do4), ale to był zeszły rok. Dodatkowo, świadomie zgodziłam się na poszukiwania również w Gdańsku, gdyż spotkałam się z informacją, że tam o dawczynię łatwiej. Trochę to utrudnia i powiększa koszty, no i transfery roi inny lekarz :-( , ale wiele zależy od motywacji. Niemniej, z tego co obserwuję na forum, aktualnie poszukiwania dawczyń trwają znacznie dłużej, więc niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ktorzy czekaja na komorke w Bocianie po Nowym Roku dopiero cos bedzie wiadomo ,prawie jestem rok w plecy dzis chce mi sie płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka . Nie ja dziś nie byłam w Bocianie tylko dzwoniłam Też dostałam taką odpowiedź ze po Nowym Roku może coś ruszy. Podjęłam decyzję o zmianie kliniki i jestem umowiona do gyncentrum w Katowicach to nic ze muszę przejechać z jednego końca Polski na drugi..Chciałbym nawet uderzyć do Czech ale jak mi z jednej kliniki przysłali cennik to złapałem się za głowę a podobno ceny miały być porównywalne . Jednak tak nie jest. Zobaczę co mi zaproponują w Katowicach . Rozmawiałam z koordynatorka wzbudziła moje zaufanie ale zobaczę po wizycie czy będzie wszystko tak jak mówiła... Pozdrawiam wszystkie starajace . Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dziewczyny, na prawdę ciężko teraz macie z dawczyniami i z całą procedurą! Mi się udało rzutem na taśmę... Ale nie rezygnujcie z marzenia o dziecku, w końcu każdej się uda...wtedy odnajdziecie swój spokój. Pamiętam jak dostałam po raz pierwszy, jeszcze w klinice, wynik beta hcg. Popłakałam się ze szczęścia, bo w końcu mogłam odetchnąć, udało się. Życzę Wam takich samych emocji, bo każdej z Was się to należy. A potem to będziecie miały tyle roboty że nie będzie czasu rozmyślać ile to wszystko trwało i z czyjej to komórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kamka jak bedziesz tam po wizzycie odezwij sie ja tez szukam ja sie zastanawian nad Novum w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W novum słyszałam że działają podobnie jak Bialystok nie mają dawczyn tylko komorki od kobiet ktore same podchodzą i nadprogramowe oddają . Przysyslali mi ofertę i wywnioskowakam z niej ze tam też może być czekanie a ja już dłużej nie dam rady .Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno mnie tu nie było... Kochane jeżeli jesteście z Lubelskiego a najlepiej z Lublina i chcialybyscie się spotkać na kawę porozmawiać, ogólnie o wątpliwościach, procedurze i jak to wygląda już po wszystkim zapraszam na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gyncentrum w ostrawie nie ma kolejek na KD , w GYNCENTRUM w Katowicach czekalam ok 3 tygodni , A w Ostrawie poprostu maja bank komorek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, chciałam zapytać ile kosztuje kd w Czechach a ile w Katowicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie kiedy to bylo ? tzn kiedy czekalas tylko 3 tyg w gyncentrum w katowicach ? Na stronie gyncentrum w ostravie jest cennik .. to koszt ok 4 tys euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, a co sądzicie o in vitro z kd u dr Radwana lub dr Gontarka w Łodzi? skoro w Salve się kończy, to może tam się uda? Czy któraś z Was miała z nimi do czynienia teraz? reszta ośrodków trochę daleko dla mnie... w Salve czas oczekiwania podobno 3 miesiące... czy ktoś wie ile w Gravicie u dr Gontarka albo w Gamecie u dr Radwana? pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dziecko dzięki dr Radwanowi, ale w Gamecie już podobno KD nie robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u dr Gondarka 3 tys euro . A dlaczego w Salve sie konczy ? Ktos cos wie czego ja nie wiem ? Czekam tam od 2 miesiecy i nic nie slyszalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×