Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
A czy dziecko matki którą roocha kto zechce może być grzeczne? Bachor to bachor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Nawet bachora-potwora, który bachorem juz nie jest, a potworem owszem. Nikt nie ma interesu do złych, pyskatych, głupich, starych i brzydkich. Nawet pies z kulawą nogą. Doprawdy?wystarczyłoby, żeby miały kasę.Albo wysoko postawionego tatusia.Tudzież znajomości gdzie trzeba - zaraz by się pełno chłopów zleciało. to ze mam problemy nie znaczy ze musze chodzic wiecznie skwaszona i narzekajaca na innych. to ze dbam o siebie i usmiecham sie nie znaczy ze jestem pusta . masz bardzo wysokie ego (mimo iz piszesz ze jestes nieatrakcyjna fizycznie-nie mi oceniac nie widzialam cie) ale od ciebie az pycha bije Skąd wiesz, ze chodzę skwaszona?To, że tutaj się skarże i narzekam o niczym nie swiadczy.Wy też tu jesteście tacy jak w realu?Bo chyba sobie dodajecie. JA TEŻ SŁONECZKO DBAM O SIEBIE - na tyle ile pozwala mi czas i pieniądze.maluję się , kąpie 2 razy dziennie, staram ładnie ubierać.I usmiecham - wtedy kiedy mam powody.a nie notorycznie przylepiam usmiech sztuczny. A I OWSZEM MAM WYSOKIE EGO -bo dobrze wychowuję syna, bo jestem dobrą córka, bo mam odwagę, wykształcenie i osiągnełam w zyciu wszystko pracą własnych rąk.Mam skończone 3 kierunki studiów, a IQ powyżej 110. CZY DUMNYM TRZEBA BYC TYLKO Z URODY?WYGLADU?POWODZENIA U MĘZCZYZN?Czy poczucie własnej wartości jako człowieka nie jest ważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
WEŹ TY KOBIETO Z TYMI POGLADAMI DZWOŃ DO RADIA MARYJA.mOŻE I Z MAŁŻEŃSKICH ZWIĄZKÓW SĄ DZIECI W TWOJEJ RODZINIE - ale tragicznie wychowane.Zakłamane, nietolerancyjne i tepe jak but z lewej nogi. Zakładam się, ze w świętej rodzinie tatuś zdradzał mamusię, lał ja co tydzień i pił na umór.I g****ił w małżeńskiej sypialni po bozemu.Stąd mamusia dała dziecku taki obraz seksu - jako grzechu , perwersji, brudu i ohydy. A u mnie w rodzinie jest tradycja bekartów , które się kocha bardziej niz te oczekiwane. Z jakiego Ciemnogrodu jesteś upiorna kobieto?Jak śmiesz mnie mnie obrażać?Ja się nie ******** ja się kocham..A ty biedaczko nawet nie wiesz co to seksualna przyjemnośc, oziębła , złośliwa , zakłamana , na wskroś istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie przez siebie przepuściło niewielki pluton - to powodzenie u mężczyzn chyba jest.... Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nic nie zrozumie, tylko dalej swoje nawija , szkoda zwracać uwagę na jej wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 żołnierzy to niezła siła. Drużyna od ckmu. Albo i do czołgu - tylko psa trzeba dodać. Ale 7 to już mały plutonik. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze. jak to się mówi: lepiej dać chłopakom, niż robakom. I tak każdy umrze. Nieważne z iloma spał. Więc dajcie jej spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernestynazegehata
Autorko ja rozumiem jak Cię to musiało boleć, że tyle lat czekałaś na tego jedynego, myślałaś, że to TEN, a on Ci zabrał Twój największy skarb i porzucił. Rozumiem jak musiałaś się czuć. To jest straszne przeżycie dla wrażliwej kobiety. o Padne z wrazenia! Twoj najwiekszy skarb? Serio, dla doroslej dzeiwczyny z wksztalcona osobowoscia i charakterem, z jamis zyciem i zainteresowaniami, blona dziewicza jest najwiekszym skarben? :-D Dziewczyny, mam dla Was wiadomosc. Sex jest przyjemnoscia dana nam przez nature po to zeby nas zmotywowac do rozmnazania sie. Tak wiec, w mniejszym czy wiekszym stopniu kazdy go ma. Jak dlugo uprawisz seks w zgodzie z wlasnym gustem, zapatrywaniami, przekonaniami i ochota :) to sex jest cudownym i najabradziej naturalnym aktem na swiecie. Kobieta ktora uprawia sex dlatego ze sama ma na to ochote i w taki sposob na jaki ma ochote nigdy niczego nie bedzie zalowala bo postepuje w zgodzie ze soba. Schodki sie zaczynaja kiedy jakies instytucje usiluja zawladnac tym obszarem zycia ludzkiego i zaczynaja dopisywac do tego niestworzone teorie. Potem dziewczyny latami zyja wedlug jakis wydumach dyrdymalow w zaklamaniu wobec natury i siebie samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja rozumiem jak Cię to musiało boleć, że tyle lat czekałaś na tego jedynego, myślałaś, że to TEN, a on Ci zabrał Twój największy skarb i porzucił. Rozumiem jak musiałaś się czuć. To jest straszne przeżycie dla wrażliwej kobiety. o Padne z wrazenia! Twoj najwiekszy skarb? Serio, dla doroslej dzeiwczyny z wksztalcona osobowoscia i charakterem, z jamis zyciem i zainteresowaniami, blona dziewicza jest najwiekszym skarben? :-D Dziewczyny, mam dla Was wiadomosc. Sex jest przyjemnoscia dana nam przez nature po to zeby nas zmotywowac do rozmnazania sie. Tak wiec, w mniejszym czy wiekszym stopniu kazdy go ma. Jak dlugo uprawisz seks w zgodzie z wlasnym gustem, zapatrywaniami, przekonaniami i ochota :) to sex jest cudownym i najabradziej naturalnym aktem na swiecie. Kobieta ktora uprawia sex dlatego ze sama ma na to ochote i w taki sposob na jaki ma ochote nigdy niczego nie bedzie zalowala bo postepuje w zgodzie ze soba. Schodki sie zaczynaja kiedy jakies instytucje usiluja zawladnac tym obszarem zycia ludzkiego i zaczynaja dopisywac do tego niestworzone teorie. Potem dziewczyny latami zyja wedlug jakis wydumach dyrdymalow w zaklamaniu wobec natury i siebie samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja rozumiem jak Cię to musiało boleć, że tyle lat czekałaś na tego jedynego, myślałaś, że to TEN, a on Ci zabrał Twój największy skarb i porzucił. Rozumiem jak musiałaś się czuć. To jest straszne przeżycie dla wrażliwej kobiety. o Padne z wrazenia! Twoj najwiekszy skarb? Serio, dla doroslej dzeiwczyny z wksztalcona osobowoscia i charakterem, z jamis zyciem i zainteresowaniami, blona dziewicza jest najwiekszym skarben? :-D Dziewczyny, mam dla Was wiadomosc. Sex jest przyjemnoscia dana nam przez nature po to zeby nas zmotywowac do rozmnazania sie. Tak wiec, w mniejszym czy wiekszym stopniu kazdy go ma. Jak dlugo uprawisz seks w zgodzie z wlasnym gustem, zapatrywaniami, przekonaniami i ochota :) to sex jest cudownym i najabradziej naturalnym aktem na swiecie. Kobieta ktora uprawia sex dlatego ze sama ma na to ochote i w taki sposob na jaki ma ochote nigdy niczego nie bedzie zalowala bo postepuje w zgodzie ze soba. Schodki sie zaczynaja kiedy jakies instytucje usiluja zawladnac tym obszarem zycia ludzkiego i zaczynaja dopisywac do tego niestworzone teorie. Potem dziewczyny latami zyja wedlug jakis wydumach dyrdymalow w zaklamaniu wobec natury i siebie samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolność seksualna? Jednej konia było mało.... A słonia nie zdążyli przygnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie, że autorka spała z ludźmi, o których wiedziała, że jej nie kochali. To jakaś abstrakcja jest. Sama się zredukowała do worka na spermę i wywyższa się teraz nad kobietami, świadomymi swojej wartości, nad mężczyznami, którzy słabymi będąc, wykorzystują takie jak autorka ale wiążą się z kobietami, a nie kobietonami. W jakim strasznym świecie żyje czterdziecha. Wszyscy są źli, nic nie warci, głupi. Ona jedna niedoceniona męczennica. Bo uwaga jest to jedyna pracująca, wykształcona kobieta, reszta to nic nie warte zacofane, ciemne żmije, a durni faceci nabierają się na ich fałszywe uśmiechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra Ty masz takie poglądy, ale są kobiety dla których strata dziewictwa to było duże wydarzenie w życiu i bardzo żałują nawet po wielu latach, że zrobiły to z byle kim, z kimś kto je omamił, a potem porzucił. A z tą błoną to ja nie wiem jak to jest, bo mi żadna błona nie pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra. Ale jak sie "to" trzyma do 30chy, to to zaczyna śmierdzieć. I trzeba sie tego jakoś w końcu pozbyć. A to że tobie nic nie pekło, to może ty w przedszkolu na smoczku usiadłaś? Bo to coraz częstsza przypadłość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to że mówi się w mediach jakieś bzdury, że dziewczyna ma błonę dziewiczą i ona w trakcie pierwszego stosunku pęka i jest krew, rozerwanie błony. A mnie nic się nie rozerwało, krwi nie było, tylko ból. Ja to w sumie nawet nie wiem gdzie jest umiejscowiona ta cała błona dziewicza... Nie wiem, może sie rozciągnęła, ale nie pekła. Słyszałam o tym, że nawet niektóre ciężarne maja jeszcze błonę dziewiczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jak co, ale czterdziecha ma rację. Wolny facet po 30. myśli, że jest ósmym cudem świata mimo zakoli i piwnego brzucha. Wymaga od potencjalnej partnerki by była co najmniej o 3 klasy wyżej niz on :) Bo przecież taki adonis z przerzedzoną czupryną nie będzie zadawał się z kobietą z nadwagą. On wymaga modelki. Pół biedy jak portfel ma gruby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Sama się zredukowała do worka na spermę i wywyższa się teraz nad kobietami, świadomymi swojej wartości, nad mężczyznami, którzy słabymi będąc, wykorzystują takie jak autorka ale wiążą się z kobietami, a nie kobietonami. A może ja ich kochałam? A może, stwierdziłam tak jak poprzednicy dziewictwo to nie jest jakieś aj waj. Czas mija i nie można w nieskończoność panować nad biologią.Nie wiem co jest gorsze - obecne rozpasanie, czy taki ciemnogród jak co niektórzy tutj.Peany na temat czystości, dziewictwa, każda która przyzna się , że ma jakiś tam temperament to d***** i puszczalska. Współczuję takich kobiet, które widzą w kimkolwiek worki na spermę. JAKIEŻ ONE MUSZĄ BYĆ NUDNE W ŁÓŻKU I ŻYCIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BLUŹNISZ!! Bluźnisz przeciwko miłości. I bluźnisz przeciwko pięknu kobiecemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40cho to ile ty tak naprawdę masz lat, skoro pierwszy raz mialas w wieku 29 lat a syn ma ponoc 16 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Słowo blużnisz bardzo mi się podoba.Rany Julek, nie wiedziałam , że w środku Europy i XXI wieku są osoby które TAK myślą. Zakłamanie, chore wizje, nierealne oczekiwania.Ortodoksja myślowa.Idz kobieto do klasztoru - bo tylko tam masz szansę realizacji swoich wysokich ideałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Prosta matematyka -30 + 15Nie muszę dodawać, że tatuś był moim pierwszym facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czterdziecho wiemy, że każdy kto myśli inaczej, niż ty, jest głupi, zacofany i na dodatek nudny w łóżku i w życiu. Ty za to jesteś tak ciekawa, że każdy czmychnął z twojego łoża przy byle nadarzającej się okazji. Owszem można kochać kogoś, kto nas nie kocha, cóż zdarza się, ale żeby dać się wybzykać przez tego kogoś, to brak szacunku dla samej siebie. I ty to nazywasz kochaniem? To zwykły zwierzęcy seks, lepiej sobie z palca strzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że BLUŹNISZ przeciwko pięknu kobiecego ciała - to ty wiesz. I można uznać że to bluźnierstwo to nie twoja wina. Ale to że BLUŹNISZ przeciwko kobiecości jako-takiej - to już masz pod kontrolą. Jesteś brzydka w środku. FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba sexu koniecznie orbic z osoba ktora sie kocha zeby byl fajny. Wystarczy ze sex uprawia sie wylacznie w zgodzie z sama soba. Wtedy kiedy mamy na to ochote, kiedy na to sprawia przyjemnosc oraz tylko w taki sposob w jaki same chcemy oraz z doroslymi ludzmi, ktorzy dzialaja z wlasnej nieprzymuszonej woli. To jest cala filozofia uczciwego sexu. Przeraza mnie jak kobietom spoleczenstwo i kosciol wypraly mozgi do tego stopnia ze same nie wiedza czego chca i nie rozumieja wlasnego ciala. Uprawiaja badz nie uprawiaja sexu z jakis kompletnie durnych przyczyn zamiast sluchac siebie i swojego ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Jej nie zrobił.A ślub nie doszedł do skutku.Co nie znaczy, że panienka przestała z nim sypiać.Nawet po własnym ślubie KOŚCIELNYM W BIAŁĘJ SUKNI I WIANUSZKU z innym facetem. Cóż takie są kobiety wychowane w katolickich, wierzących rodzinach.Tatuś lata z tacą, a córcia zdradza męża z bzykaczem pokątnym.I leje konkurencje na klatkach schodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo wiem o czym ty teraz piszesz, ale to że twój tatuś biega z tacą to chyba nic złego nie jest? Czy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje czterdziecha... kazda rodzina katolicka taka jest :) a tys ie dziwisz facetom ze tak stereotypowo mysla o czterdziestkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecho, po prostu żle rozpoczęłaś swoje dorosłe życie dokonałaś złego wyboru, wybrałaś zwykłego szmaciarza na ojca swojego dziecka czym unieszczęśliwiłaś i siebie i syna a teraz masz pretensje do facetów, że na takich trafiasz zastanów się nad sobą , są jakieś przyczyny, że lgnie do Ciebie wszelkie męskie goowno a Ty to goowno owijasz w sreberko i uważasz, że masz pecha to żaden pech, to tylko ciąg przyczynowo-skutkowy Twoje szanse na spotkanie sensownego faceta do związku są takie jak trafienie podwójnej szóstki w toto-lotku Twój czas się już bardzo kurczy, na rynku matrymonialnym jest więcej wartościowych kobiet niż mężczyzn, pozostał tzw. drugi sort czyli rozwodnicy, których nikt nie chce oprócz takich desperatek jak Ty, starzy kawalerowie, z zaburzeniami emocjonalnymi albo innymi schorzeniami uniemożliwiającymi normalny związek oraz bardzo starzy, którzy bardziej potrzebują pielęgniarki niż kobiety-partnerki Weź się ogarnij i nie wypluwaj tutaj swojego jadu, bo to nic Ci nie da. No, chyba, że chodzi o wygadanie się. Ale, Ty już zapetliłaś się we własne myśli i nie czytasz chyba tych co Ci dobrze radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem na co sie żalisz -= ale dlaczego kasujesz moje posty? Niewygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widać postu, kafe znów nawala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×