Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość Aaron Goldbaum
to nie jest sztuka , chyba że sztuka mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no już se nie róbta kaberata z poważnego temata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
Ja to bym jej nawet pomógł. Ale czym? Dobrym słowem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu po 50 :) jasne ze mozesz pomoc :) jak ci jeszcze stoi :) hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co taki stary trep robi na forum dla kobiet :O ale żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre słowo to za mało Ona potrzebuje bezwarukowej miłości, szacunku, lojalności, uczciwości, troskliwości, uwagi, pomocy, wsparcia, czułości, dobrego seksu [kolejność dowolna], a także kasy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
Sęk w tym że już nie stoi. Ale poza tym jest wporzo - sika jak za młodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Autorka nie stuliła pyska.I gościu po raz kolejny dobra rada NIE CZYTAJ.Nie czytaj jak cię to badzo denerwuje. Sobota, schodzisz do poziomu różowych pazurków?Żle z Tobą.A facetów się nie boję.Co do pana z poprzedniej strony - optymista.Połowa mężczyzn szuka rówieśnicy lub starszej?Się uśmiałam.Na randkach piszą do mnie mężczyźni minimum 10 -15 lat starsi.Moi znajomi rówieśnicy wybierają na kobiety do związku 35 latki max.Dzisiaj w pracy rozmawiałam z kumpelami po 40.Szczuplejsze, atrakcyjne , w wieloletnich związkach więc nie spaczone tak jak ja.Pytałam się czy mają jeszcze jakiś wielbicieli, czy ktoś je podrywa, czy widzą męskie spojrzenia skierowane na siebie.Jedna pod 50 zaczeła się ze mnie śmiać.Powiedziałą do mnie - kochanie moja kobiecość skończyła się po 40.Pogódz się z tym, że na stare pudło żaden facet nie spojrzy.Jeśli jakiś facet by się ze mną związał to tylko po to by mieć wyprane i ugotowane.ŻADNA z pań, która tam była nie czuje się tak atrakcyjna i podrywana jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
"bezwarukowej miłości, szacunku, lojalności, uczciwości, troskliwości, uwagi, pomocy, wsparcia, czułości, dobrego seksu [kolejność dowolna], a także kasy" Wszystko to mam. Ale na co to jej bez sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Kasa akurat najmniej ważna w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
No co próbuję, gdzie mogę.Nie oczekuję oklasków. A bez seksu z facetem to ja nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedzialam, ze sie odezwiesz :) bo musisz odpyskowac :) dziwnr kolezanki masz i w dziwnym swiecie zyjesz :) powiedz mi jak to mozliwe, ze mnie podrywaja o wiele mlodsi faceci (aktualnie mam 29-letniego kochanka) a do Ciebie nikt????I do Twoich szanownych kolezanek tez nikt :) no wytlumacz mi to :-) Dlaczego slysze od facetow, ze wygladam 10 lat mlodziej :-) no powiedz mi dlaczego ? :-) i jasne, zaraz napiszesz, klamie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet po 50 tce z kasą siedzi na cafeterii :D :D :D czysty idiotyzm może przestań marzyć zgredzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
Jesteś obleśna. Nie masz niczego co mogłabyś dać. N I C Z E G O !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nic nie denerwuje a czytam bo mam ubaw z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granica to normalka, ze ludzie studiuja do 30 stki, a kobieta wychodzi za maz i rodzi dzieci ok 37-40 lat. A w Polsce po 40 to juz odchowane dzieci i wnuki w drodze. Rudy baranek na lbie i niebieskie cienie na oczach :o Przy tym spracowane ze hoho, bo ktos przeciez musi obrobic caly dom. Oprac Mena i mu dogodzic, najlepiej ogorkowa ze smietana i schabowym w sosie :o A ciuchy to najlepiej ze straganu, bo takiej 40sce to juz nie wszystko pasuje :o A tym bardziej jak dupa spasla jej sie do rozmiarow szafy trzydzwiowej :o Po przekroczeniu 40stki tez koniecznie nalezy sciac wlosy, bo przeciez to juz nie wypada :o Litosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj brat ma 35 lat a jego zona 41. Jestes tak ograniczona umyslowo, ze az nie mozna w to uwierzyc. Jak mozna chrzanic takie farmazony :D pewnie do twojego zakutego, chamskiego lba nie moze wejsc, ze sa kobiety atrakcyjne po 40-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość po 50 tce - jesteś obleśnym projektem, takich starych durni to nie ma hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
Za granicą to i klimakterium mają po 70. A w tym ciemnogrodzie po staremu - koło 50 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Facet po 50 nie przejmuj się.Tu są takie cudne osobniki.Jak nie nawracają to gnoją. Gratuluje kochanka.Korzystaj z życia póki możesz.I wcale Ci nie zazdroszczę - dla mnie za młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co sie mozna dziwic, jak autorka mieszka na zapyzialej wsi, gdzie ostatni autobus odjezdza o 16, a wiekszosc juz dawno sie przeniosla do wiekszych miast. Zostaly tylko takie zgredy jak autorka i inne stare baby, ktore w zyciu nic nie widzialy poza Klanem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
Ja sie nie mam czym przejmować, ale ty to sie zdecyduj - trzeba cie roochać czy nie? Bo do tego młody lepszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Gościu zdecyduj się czy cię wkurzam czy bawię.Bo jakbyś nie wiedział to są diametralnie różne stany.Zaburzenia osobowości??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe, co piszesz. Mój partner ma dużą rodzinę. Ma dwóch braci, jeden 35 lat, drugi 40 lat i kuzyn bodajże 45. Namłodszy brat niedawno ożenił się z równieśniczką, kolejny zaręczył się - wcześniej był związany (żonaty) z młodszą, ale obecnie twierdzi, że to głupi pomysł i też ma równieśniczkę (rok młodszą), kuzyn po nieudanym małżeństwie szuka równieśniczki i twierdzi, że nie musi być ładna (żona była "miss Polonia"), ale musi mieć dobrze poukładane w głowie. I co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie albo za mlody albo za stary :D jestes pizgnieta :D a tak naprawde to ani ten mlody ani ten stary na ciebie nie spojrzy :D ty nie masz nawet w czym przebierac :D rozumiem, ze jestes sfrustrowana bo dawno seksu nie mialas to ci na mozg wali ale nie piernicz, ze po 40-tce konczy sie zycie kobiety :D :D :DJa akurat mam takie szczescie ze nie mam dzieci, nie mam zmarszczek, nie mam celulitu, mam jedrne cycki i jedrny tylek :D schudnij i znajdzie sie kochas, czego ci z calego serca zycze :) bo niedlugo pajeczyny miedzy nogami bedzesz miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Roochać to sobie możesz palcem w bucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Ja też jestem po 40stce i mężczyźni jedynie, jeśli już, to szukają jednorazowych numerków. Młodsi, strasi, wsio rybka. Ale nie o to chyba uatorce chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menopauze moj kochany kobieta przechodzi okolo 50tki. Jezeli jest zdrowa i na siebie uwazala to spokojnie moze urodzic zdrowe dziecko do 41 roku zycia. A czasami i troche pozniej. Ale masz racje, w Polsce kobieta wchodzi w menopauze juz po 30sce, a do 30tki powinna byla juz sie rozmnozyc :o A po urodzeniu to najlepiej zeby zostala w domu, bo jak pojdzie do pracy to Matki Polki ja zjedza na zywca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] czterdziecha co ma pecha Gościu zdecyduj się czy cię wkurzam czy bawię.Bo jakbyś nie wiedział to są diametralnie różne stany.Zaburzenia osobowości?????? Gdzie ja pisalam, ze cie wkurzam? Nawet czytac nie umiesz :D paranoje masz jak w morde strzelil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×