Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
nie popisuj się tępa dzido, przecież widać że to ty . Wracaj do innych topików, gdzie jeszcze naiwniaki się nie zorientowały że to ty im mieszasz w leniwych mózgach. Te twoje kwiatowe nicki... myślisz, że wszyscy są tacy głupi jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam właczone gg, to od razu pisze do mnie po dwóch facetów dziennie, ale w wieku od 24 do 35 lat i sypia sie propozycje seksualne...czy oni sadza ze jak mam 43 lata i właczone gg ze zdejeciem, tojestem zdecydowana na seks z byle gówniarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, każdy ma prawo zapytać a Ty masz prawo odmówić. Na ogół grzecznie to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to wyglada :) zaloza ci worek na glupi leb i beda myslec o jennifer lopez dymajac ciebie :) zawsze to lepsze niz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla w moim wieku jestem przezroczysta, chyba obkleje lodówke, jak mówisz ze ci sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założeniem mapy MARZEŃ jest stworzenie planu na najbliższy rok, a może na życie, za pomocą symboli i archetypów. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziaływując na podświadomość. Wszystko dzieje się jakby mimochodem, ot kolaż, wycinanka. Jednak moc działania mapy marzeń jest nie do przecenienia. Akcesoria podstawowe potrzebne do wykonania mapy marzeń to bristol, kredki, farbki lub kolorowe czasopisma, nożyczki, klej. Jeśli zamierzasz powiesić swoje dzieło przydałaby się jakaś rama, a najlepiej antyrama. Technika, jaką stosujemy podczas wykonywania Mapy jest absolutnie dowolna. Możemy rysować, malować, wycinać a nawet wydzierać zdjęcia z kolorowych magazynów. Ważne, aby obrazy na mapie oddawały symbolicznie nasze pragnienia. Możemy wklejać obrazki dowolnie, jak nam pasuje, lub posłużyć się jednym z kilku znanych systemów. Chyba najbardziej popularnym sposobem jest tworzenie mapy marzeń na planie siatki bagua, która wywodzi się z Feng Shui. Siatka bagua dzieli kwadrat na 9 pól. Każdy z nich reprezentuje określone wartości. Zadaniem tworzącego mapę marzeń jest zapełnienie tych przestrzeni treścią, czyli np. zdjęciami, które obrazują to o czym myśli, czego pragnie. To koncert życzeń w formie wizualnej. Poniżej siatka bagua z podziałem na poszczególne jakości, oraz przykłady pomysłów na to, co można narysować, wykleić, w każdym sektorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie mapa powinna "spełnić się" w rok po jej stworzeniu, ale zwykle poważne zmiany nie zachodzą aż tak szybko, a niektóre mapy realizują się nawet kilka lat później. Pamiętaj, że do spełnienia marzenia wiodą różne drogi, które wcale nie muszą wyglądać tak, jak to sobie wyobrażasz. Dlatego daj sobie i światu czas na właściwe działanie. Prędzej czy później znajdziesz drogę, o ile zaczniesz dostrzegać okazje. Pamiętaj, że mapa to symbole - drogowskazy. Nasze marzenia nie zawsze natychmiast spełniają się w 100%, ale przecież nie jest to powód do rezygnacji z tego, co chcesz osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mapa to rodzaj magicznej mandali. W środku mapy niektórzy nalepiają "idealnego siebie" - kogoś, kogo postawa lub wygląd symbolizują tego, kim chciałbyś się stać. Oczywiście możesz nalepić tam swoje najlepsze zdjęcie, lub dolepić swoją twarz do sylwetki super osoby. Nie wstydź się, bo komputerowy program Photoshop, stosowany do zdjęć każdej modeli i znanej osoby, nie takie robi z ludźmi cuda. Niektórzy jednak w centrum nalepiają najważniejsze marzenie - symbol oczekiwanego dziecka, miłości do odkrycia, a nawet pieniędzy do zdobycia. Równie dobrze centrum mapy może składać się z kilku elementów. Dalej nalepiasz symbole tego, kim chciałbyś być, jaki chciałbyś być, a także z kim, gdzie i po co. Mogą być to zdjęcia modeli, a także rzeczywistych osób, które coś ważnego, co chciałbyś uzyskać, dla ciebie znaczą. Marzysz o wielkiej miłości - nalep szczęśliwie zakochanych. Chcesz pięknego domu - nalep wyśnioną rezydencję! Tęsknisz za podróżami, to nalep zdjęcie kuszącego cię miejsca. Śmiało wycinaj wszystko, czego pragniesz, łącznie z romansem w Wenecji i zakupami w Paryżu. Możesz wykorzystywać zdjęcia, tytuły, podpis - pozwól sobie na kreatywność, a przede wszystkim nie tłumacz się nikomu ze swoich pragnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wazne ile mam lat. Ja zawsze chcialam wlasne dziecko miec a nie cudze. To moglam pewnie naklejanke zrobic w wieku 20 lat :-O:-O:-O to bym rodzila jedno za drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla jaj to kogut z kura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z tym, że kobieta brzydka jest przezroczysta. Zauważyłam wiele kobiet brzydkich a wręcz bardzo brzydkich, ma bardzo fajnych mężczyzn koło siebie. To na pewno nie chodzi o wygląd tylko o to "coś". Moim zdaniem Oni zwracają uwagę na tą stronę wewnętrzną kobiety. Kobieta dominująca nigdy nie znajdzie partnera, bo oni zwyczajnie wolą uległe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz troll jesteś kretynem .NIEDOUCZONYM KRETYNEM.Maska i rękawice chronią dentystę, nie ciebie.Dentyści potrafią nie zmieniać rękawiczek.Nie dezynfekują sprzętu , tych wszystkich rurek i końcówek, które mają kontakt ze śliną innych ludzi.Fryzjerzy nie dezynfekują nożyczek i maszynek.A topiku nie zamknę.Może cie w końcu szlag trafi>po tym wszystkim co tu napisałeś trollu ohydny.Nie dociera to do ciebie, że nie jestem mała dziewczynką, która z podkulonym ogonkiem ucieknie, bo jakiś psychopata się na niej wyżywa.Im bardziej bluzgasz tym we mnie wzbiera chęc przytarcia ci nosa.NIE DAM SIĘ TAKIM PSYCHOLOM PASTWIĆ NAD SOBĄ.I WIESZ CO...MA W D.. CO O MNIE PISZESZ.BO TO BAJKI TWEGO CHOREGO UMYSŁU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu wy na topie
dwie żałosne stare ciotki: Czterdziecha- mitomanka- co faktycznie ma pecha i wulgarna, nudząca się stara kobieta ubliżająca jej pod różnymi nikami. Obie jesteście żałosne i .. okropnie nudne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterko na netkobiety cie do psychiatry wysylali i cie w koncu zbanowali. po ch/ja prowadzisz ten temat dalej i sie ciagle powtarzasz? w kolko jedno i to samo :-O wez zmien psychiatre imbecylko :-O wszystkiego o tobie mozna sie dowiedziec na netkobiety. ze pare razy w roku w psychiatryku lezysz itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co poradzisz na kretynów?Myślisz , że ogromną radość sprawiło mi kłócenie się z tym g... trollem?W zasadzie wątek zdominowały ciocie - pierdu- pierdu optymistki, których wątek umarł śmiercią naturalną.I troll - skończona wariatka, która kwalifikuje się do natymiastowego, długiego leczenia psychiatrycznego.A rady, które usłyszałam nijak się miały do rozwiązania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty idz pod latarnie moze cie wreszcie jakis ku/tas zauwazy i zamkniesz w koncu morde paskudna idiotko. Jak ty masz 44 lata to mi kaktus z du/py rosnie. nawet menelom nie zycze takiej baby bo jeszcze zdechnie przez ciebie w meczarniach jak mu chorobsko zaserwujesz. trzeba bylo dzi/weczko za mlodu uzywac przezerwatyw i sie zaszczepic przeciw wirusowym zapaleniu watroby to bys kur/wo dzisiaj problemu nie miala i nie wku/rwiala ludzi. tobie juz dawno tu nikt nie wierzy. starczy poczytac twoje rzygowiny na netkobiety asterko10. tam cie tez zbanowali i do psychiatry na leczenie wysylali. idz piz/de syfiasta wywietrz i moze jakis cie przeleci po drodze. :-O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhhm7
watek zdominowaly ciocie optymistki? babki ,ktore sobie radza , usilowaly Ci pomoc. Jesli teraz sie nie wypowiadaja to chyba to znaczy, ze maja wazne rzeczy do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, zawsze tak nieskładnie bełkoczesz i jak próbujesz komuś dociąć wszystko ci się pierniczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chleje i prochy zre na zmiane to sie jej wszystko je/bie gubi sie juz w tycch swoich osobowosciach :D i klamstwach. dziekuj Bogu zes przezroczysta :-O🖐️ jedna jedyna na tym swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watek zdominowaly ciocie optymistki? babki ,ktore sobie radza , usilowaly Ci pomoc. Jesli teraz sie nie wypowiadaja to chyba to znaczy, ze maja wazne rzeczy do roboty?xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxTe ich rady były funta kłaków warte.Wstrętne zakłamane hjipokrytki wierzące w mapy mysli i czary mary.Ważne rzeczy do roboty - nie po prostu ileż mozna trajkotać i tutusiać.Ileż sobie pic z dzióbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha, czemu obrazasz osoby, ktore PROBOWALY CI POMOC? Dawaly Ci rady, ktore byly skuteczne w przypadku ich samych (nic dziwnego, ze nie skutkuja w Twoim - trzeba cos robic, poza narzekaniem, zeby zadzialaly). Nic zlego Ci nie zrobily, a Ty piszesz, ze sa wstretne. I chyba lepiej trajkotac, niz zrzedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ,czytałam rady , które Ci dawały ,i wszystkie one były bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy osoby , które wierzą w moc sprawczą naklejanek na lodówkę można uznać za dobre doradczynie?Drogi gościu rady też trzeba dostosować do osoby.a ja nie zamierzam ani oddać matki do DPSu , ani szukać nowej pracy - szczególnie ta ostatnia rada to utopia.W wieku 40 lat ponad na naszym rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagle sie powtarzasz :-O na netkobiety i na wyborczej tez ci wszyscy zle rady dawali :-O tylko ty jestes mundra ale k***a od 5 lat ciagle jedno i to samo wypisujesz :-O k***a rada jest jedna DO PSYCHIATRY!!!!!!!!!!!!! WYLECZ TEN ZAKUTY LEB TO MOZE JAKIS DESPERATA CIE W KONCU DOSTRZEGNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówi sie desperata, tylko desperat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dostrzeze a nie dostrzegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie poprawywaj bo sama nie umisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umim, umim i rozumim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha. W piątek rzuciłam pracę. W poniedziałek wysłałam CV. Dziś o 11 byłam już na rozmowie. Proponowali 1200, więc szukam dalej. Ale mam 42 lata. Więc dlaczego utopia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×